Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 16:49:02

LOGOUT.hu

Jó napom,rossz napom,gagyi a játék,hibás MM posztokat az OFF-ba kéretik posztolni,próbáljuk meg itt a játékkal / játékmenettel szorosabban összefüggő dolgokat megbeszélni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) ughhh válasza Tutyimutyi2 (#15100) üzenetére


ughhh
senior tag

Az ár fix, de a következő cuccot akkor látod, ha megvetted az előzőt.
Nekem most dobott agy Vickers MK 7 et, de nyolcas tankot most nem veszek 3e hufért.

(#15102) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Igen azt tudom hogy csak akkor látom a kövit ha az elötte lévőt megvettem sajnos nekem egy 5-öst dobott arra meg nem költök 7,5€-t. De az egyik kisebb láda dobott 5k goldot 2,5U-ért.

(#15103) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#15099) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Így van. Még szerencse, hogy van köztünk egy ilyen nagy formátumú ember mint te.
Emlékszem még rád, ne vedd sértésnek, de neked tényleg nem való a PvP.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15104) yodamester10 válasza Kean_Sorbo (#15103) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha ha te profi,lol.Jöhet a játék profilról a fotó aztán majd eldöntjük ki a jobb,én nem klánozok.

[ Szerkesztve ]

(#15105) scyllarus


scyllarus
veterán

Ezt nyugodtan folytathatjátok privátban!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15106) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#15104) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Elismerem a rohangálásban verhetetlen vagy. Bár még az is lehet jobban megy nekem.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15107) ritkaság válasza ughhh (#15082) üzenetére


ritkaság
tag

Szia!

Hiába lenne nagy tankom, ha valamiért nem megy a játék. A WOT-ban 50% körül vagyok, itt meg sem közelítem. Persze tudom nem vagyok egy nagy játékos, de a vesztes csaták felében én vagyok a legjobb. Ezért kellett volna segítség. 1-es 3-as tierben megyek, de mindig vannak játékosok akár PvP, akár PvE.

Olyannal találkoztatok, hogy PvP-ben a saját csapat 3-5 játékosa lefagy? Én már többször jártam így. A tank nem mozdul el a helyéről, de lőni tudsz. :W :W :W

(#15108) Tutyimutyi2 válasza ughhh (#15082) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

"itt össze tudsz szedni elméletileg egy t9 vasat"
Lehet rosszul tudom de nem úgy van hogy az összes darabokból összerakható tank 100 darabba kerül?
Mert ugye összesen "csak" 50 ládát kapunk és úgy egyáltalán nem biztos az a 100 tank darab.
Avagy itt nem ennyire szűk kezűek a ládák mint wot/wot blitz-ben?

(#15109) ughhh válasza ritkaság (#15107) üzenetére


ughhh
senior tag

low tierben ha nincs meg a csapat botokkal tölti fel az mm, este megnézem, már rég játszottam low tierben. Ha fel tudnál röppenni tier 6 ba ott már többen vannak.

Tutyimutyi2 : azt írta SS, hogy jó eséllyel meg lesz 50 ládából a T9 light, igazából napi egy pve -ből kijön, sokat nem kell tenni érte. Egy ládából is kijöhet a tank, nem csak töredékeke lehetnek benne.

[ Szerkesztve ]

(#15110) Tutyimutyi2 válasza ughhh (#15109) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Háát kötve hiszem hogy lesz hozzám oly kegyes az RNGesus hogy valameik ládából egy az egyben hozzámvágja a tankot :P
Am azoknál a tankoknál amikre azt mondja a játék hogy rendelkezik mechanized infantryval azokból hogyan tudom előhívni az embereket?

(#15111) Kean_Sorbo válasza ritkaság (#15107) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ha megírod a nick nevedet most van időm tologatni a tankokat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15112) Kean_Sorbo válasza yodamester10 (#15104) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Neked is írom, hogy ha van kedved veled is szakaszozok.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15113) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15112) üzenetére


ughhh
senior tag

megyek én is :)

(#15114) myckey válasza zozyk (#15087) üzenetére


myckey
veterán

Csabi!?
Na abból sem lesz semmi, nem igen foglalkozik ezzel sztm......mondjuk mostanában nem találkoztam vele. se személyesen, se egyébként.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15115) ritkaság válasza Kean_Sorbo (#15112) üzenetére


ritkaság
tag

Köszönöm, most melózok sajna. Holnap szívesen szakaszozok bárkivel.
Toma_Bear_01 a nick nevem. TS és DC van. Melyiket használjátok?

(#15116) Kean_Sorbo válasza ughhh (#15113) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na, úgy érzem jót csapattunk mindenféle módban.
Megmondom őszintén, hogy a Stroh jobban lefárasztott. :DDD

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15117) ughhh válasza Kean_Sorbo (#15116) üzenetére


ughhh
senior tag

Jó volt hajnal 1 ig :D PVP az befolyásolhatatlan sajnos, de GO ban hoztuk a kötelezőt.

(#15118) Tutyimutyi2 válasza ughhh (#15117) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

PVP-ben és GLOPS-ban hanyas tiertől képes teljes 15 vs15-ös csatát létrehozni?

(#15119) scyllarus


scyllarus
veterán

Ritkaság ötletére az összefoglalóba visszakerülne a régen volt ph! nicknév - ingame név párosok listája, a könnyebb szakaszozás érdekében. Kérem, ne ezt a topikot offoljuk szét vele, írja meg privátban, vagy a sosem használt offtopikban a névpárokat, aki szerepelni akar!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15120) Kean_Sorbo válasza Tutyimutyi2 (#15118) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

PvP a 7-8 tier forog rendesen, egyébként már 5-ös szinttől játszható folymatosan délután kb. 4 órától. Meg szerintem a 8-ban a legjobbak a tankok, már ami a változatosságot illeti.
A GO egyértelműen 10 tier.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#15121) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Azon tankok amikre azt írja hogy rendelkezik infantryval azokkal mégis mi azt istent kell csinálnom hogy hajlandó legyen az emberke kimászni belőlem?

(#15122) yodamester10 válasza Tutyimutyi2 (#15121) üzenetére


yodamester10
őstag

Állóhelyben E betű.

(#15123) Sunsetjoy válasza Tutyimutyi2 (#15121) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Át kell állítani a garázsban először is gyalogságra a képességét, a megjelölés képességről. Utána pedig csata közben E gomb, hogy kiszálljanak. Utána bizonyos távolságban állva ugyanúgy E gomb, hogy visszaszálljanak.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#15124) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!
Nézegetem a tankokat, de nem találok olyat, amelyiknek önvezérlő rakétája van. Ti tudtok ilyet?

(#15125) gubabela válasza ritkaság (#15124) üzenetére


gubabela
senior tag

Ugyan nem tank, de a kornetnek az van.

(#15126) Tutyimutyi2 válasza Sunsetjoy (#15123) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Köszi, eszembe sem jutott arra rákattolni mert az aktuális tankommal az E betűs képességgel tudtam megemelni/leengedni a tankomat.

Itt az AW-ban a tier9-10-es prémtankokkal jobban jön a pénz vagy farmolás szempontjából itt is a tier8 prém a nyerő?
Illetve Ioannis Sanna chance of fire perkjeinél ha meglesz mind a 3 darab perk akkor azok esélye összeadódik és 140%-os esélyem lesz és minden lövés gyújt vagy minden egyes lövésnél az rng eldönti hogy a 2db 28% és az 1db 84%-os esély nyer-e és kigyullad a tank.

(#15127) ritkaság válasza gubabela (#15125) üzenetére


ritkaság
tag

Kösz!

Senki sem adja meg az AW nick nevét? :W :O :(((

(#15129) scyllarus válasza ritkaság (#15127) üzenetére


scyllarus
veterán

Elkezdtek jönni a nevek, beírtam az összefoglalóba.
Aki esetleg itt adta volna meg, noha kértem, hogy ne tegye :N , ne lepődjön meg, töröltem a hsz-t, de előtte természetesen bemásoltam az összefoglalóba.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#15130) yodamester10


yodamester10
őstag

Az új patch óta amiket kipróbáltam járgányok közül az object 490 és a pl lett a legjobb.A type10 -nek a lőszerváltását megnövelték a t15 armata és a kornet már nem tud egyből gyorsan atgm-et lőni és a töltés idő és növelve lett.A sphinx-et előbb fel spotolja egy mbt mint ő azt 632 méteres látótávval ja az is csökkentve lett mert messzebbre látott.A cent. 120 töltés idejét növelték mert túl op volt.Ez egy rossz patch lett vagy sok síró játékos.Egy kis móka a 490-el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15131) ritkaság válasza scyllarus (#15129) üzenetére


ritkaság
tag

Az a ph-s klán létezik még, vagy fel lehet támasztani? :F
Véletlen csatlakoztam egy klánhoz, hogyan lehet kilépni, mert nem találom sehol. :W

(#15132) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Kaptam ma egy ilyen felállást és hát látom itt is megtalálhatóak a "szobanövények" társasága :P

(#15133) SpazzMaticus válasza Tutyimutyi2 (#15132) üzenetére


SpazzMaticus
tag

És elmagyarázod nekem noob-nak, hogy mit kell nézni a képen, mert én nem jövök rá a megoldásra... :N

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15134) Tutyimutyi2 válasza SpazzMaticus (#15133) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Hopsz az lemaradt :D

(#15135) SpazzMaticus válasza Tutyimutyi2 (#15134) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Ja igen... Így már qrvára ismerős a szituáció... :D

És baszki Ramkával meg Griffinnel tudták ezt művelni...
Az ember meg örül kezdéskor, mert azt gondolja hogy ezt nem lehet elveszteni.... :C

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15136) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Ez a PvE igazi "varázsa", hogyan nyerj 2-3-BOT "segítségével"... :D
Nekem ilyen csapattársakat jellemzően akkor szokott adni, amikor már csak 1-2-győztes csata kell az Achievement-hez.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15137) Tutyimutyi2 válasza SpazzMaticus (#15135) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

én pont ellenkezőleg nagyon nem örültem meg annak amit láttam mert az volt az első gondolatom hogy na itt aztán semmi sebzésem sem lesz mert ezek mindent ledarálnak előlem és lesz egy szar 4x-es szorzózásom.

(#15138) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Ahhoz hogy a contact missionoknél az első és második küldiket csinálva megtudom szerezni a 2T Stalkert avagy elöbb utóbb elfogynak és a 30-35 pontos küldiket is meg kell csinálnom?

(#15139) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Van olyan időpont amikor ha 6-os tankkal megyek story PVE-t akkor nem basz fel tier8-ba(Ramka 5k dmg lol)?
Mert hát még ha mbt-vel vagy artyval(táras arty td módban) vagyok akkor csak-csak de egyébb papírokkal, főleg olyan csodás "csapattársakkal" akik mbt-vel engem használnak féknek.

[ Szerkesztve ]

(#15140) SpazzMaticus válasza Tutyimutyi2 (#15139) üzenetére


SpazzMaticus
tag

Nincs sajnos, ezért kell Tier 8-ban csinálni ezeket. Ott már a tankok ereje többször kompenzálja a BOT-okat...
Egyébként 6-ossal ez még a jobbik eset lenne hogy "felfelé" dob, hát itt nem jött be... :W
Én meg egy arty-val élem át ugyanezeket most, vagyok olyan marha hogy egy szaros festésért 20-szor megcsináljam a story-t... :D
Bár van amikor bejön azzal is...

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#15141) Tutyimutyi2 válasza SpazzMaticus (#15140) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

A 4x-es szorzó miatt szoktam bejönni 6-os tankokkal is story pve-be, de érzésre szerintem úgy egyébként is jobban hozza az xp-t mint a sima random PVE-k. Amikor artyval csinálom akkor szenvedés nézni a végén a táblát hogy 6-os artyval td-t játszva többet sebzek mint egyes mbt-k és ramkák :D Am az a battle hardened ami tudtommal a 0.33-ban megkapta azt a bónuszt is hogy max 1 szinttel dobhat feljebb az csak a külömböző pvp módokra vonatkozik vagy pve-re is?

(#15142) gubabela válasza Tutyimutyi2 (#15141) üzenetére


gubabela
senior tag

Összességében jobban jön az xp és a kredit hard pve-ben, mint spec opsban. Amíg végigviszel egy spec op küldetést addig lenyomsz kb 3-4 pve-t. Ráadásul sokszor bukó is, főleg az utolsó 2 küldetés.

(#15143) yodamester10 válasza Tutyimutyi2 (#15141) üzenetére


yodamester10
őstag

A legtöbb lóvét a GO adja azt erőltesd legalább tanulsz játszani is ;)

(#15144) Tutyimutyi2 válasza yodamester10 (#15143) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Csak az a bajom a glops-al hogy hacsak nem 8-as kilences tankkal megyek be akkor éveket kell várnom hogy bedobjon, C1-el illetve Chall 2-vel mennyire élhető az a játékmód?

(#15145) yodamester10 válasza Tutyimutyi2 (#15144) üzenetére


yodamester10
őstag

Délután egész jól játszható 8-as szinten.Ezek a járművek nálam kimaradtak.

(#15146) Tutyimutyi2 válasza yodamester10 (#15145) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Olyan MBT ami kb csak páncélban jó de se átütésben se dpm-ben nem éppen kimagasló.

(#15147) yodamester10 válasza Tutyimutyi2 (#15146) üzenetére


yodamester10
őstag

Így kezdőként inkább erőltesd a páncélvadászokat.Háttérből pufogtas nézd ki hogy játszik figyeld a kis térképet stb.Ha mbt érdekel talán a merkava vonal egyenlőre.Most már lehet el sem kezdeném a játékot ez az összevonás nem tett jót neki nem szeretem az oroszokat.

(#15148) Tutyimutyi2 válasza yodamester10 (#15147) üzenetére


Tutyimutyi2
kezdő

Az lehet hogy nem a legjobbak az oroszok de az összevonás a szar játékos mennyiség miatt volt tudtommal szükséges. "nézd ki hogy játszik" hát nézem én de általában azt kell látnom hogy top tier mbt-vel illetve egyébb op tankokkal vagy lófaszt sem bírnak teljesíteni(tisztelet a kivételnek akik képesek top tier-hez méltó sebzést összeszedni). Illetve igazándiból én sem most kezdtem csak anno alfa-béta-béta utáni időszakban még vagy a játék volt még optimalizálatlan és/vagy a gépem gyenge illetve a wot sokkal jobban futott a gépemen.

(#15149) Tutyimutyi2


Tutyimutyi2
kezdő

Bár igaz csataszámot tekintve még eléggé az elején állok.

Ha megfelelő tankkal vagyok és kitudok rakni mechanized infantry-t akkor azt a játék szerint elvileg a V betűvel tudom utasítani hogy hova menjenek, no de mégis miképpen van ez mert bármennyiszer is nyomom meg a gombot és nézek másfele nem hajlandóak megemelni a seggüket.

(#15150) Franky74


Franky74
tag

Vajon miféle megfontolásból, variálták meg a 7-9 francia, amcsi tankokat?
Kezdhetem újra fejleszteni őket... :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Armored Warfare
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.