- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Argos: Szeretem az ecetfát
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- #95904256: Socket370 / 3DMark2001
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dave0825
őstag
Ja értem, holnap megnézem, köszi.
Annyi változás van, hogy eddig usb-ről sem működött mindig, tápról meg egyáltalán nem, most usb-ről megy egész jól, tápról viszont még mindig többször kap random értékeket. Annyit csináltam amúgy, hogy a mátrix sorainak frissítési idejét nagyobbra raktam, mármint hogy nagyobb lett a késleltetés a sorok váltása között: eddig 1us volt, most ráraktam 1000us-ra, és most ettől lett sokkal jobb.
A buck konvertert már kb. 40-50cm-re tettem az infrától, hogy még annyira se zavarjon be, mint eddig, de nem sok változás van. Esetleg az nem lehet, hogy azokon a vezetékeken, amiken keresztül a buck-kal hajtom az Arduino-t, azokon is megy valami zavarjel, és az infra meg veszi? Mert azok közvetlen az infra vezetékei, és az infra mellett mennek. -
Saua
tag
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey G5 32 144Hz WQHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H330 RAID v ZFS
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080Ti 11GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest