Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#401) Arnold2 válasza VladimirR (#398) üzenetére


Arnold2
őstag

Jogos,de nem azért írtam hogy neki sem legyen megcsinálva. Azért ekkora rosszindulatot ne feltételezz rólam!!!!!
Márk: csak egy személyes vélemény,nem flame se semmi,csak vélemény: ennek a topicnak sztem ez esetben semmi értelme mert tökéletesen elmenne a rekveszt topicban.
Ott is úgyan úgy megcsinálják neked a képet.
Én azt gondoltam,hogy itt megcsinálják nekem és majd 400nap és 500HSZ múlva megint előveszem,hogy bitte. Nem lefoglalni akarom. Tessék vigyétek Dugót, csak ha már van a topic akkor gondoltam kihasználom.
No mindegy. Nem akartam semmi rosszat,de ahogy látom ez a dilemma nem csak nekem tünt fel.
Elnézést,hogy zavartam itt a levegőt!
Találkozunk 400nap és 500HSZ múlva!
Arnold

(#402) tiv83us válasza Arnold2 (#401) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez a topic azert van, hogy ide keruljenek be az arckep probalkozasok, kulonbozo technikai kerdesek, javaslatok...stb
Az arckep requestbe pedig mar csak a tenyleg kesz es ''tokeletes'' kepek keruljenek be, ott ne szemeteljunk. Ezert osztottuk kette, hogy mindketto tocsik jobban attekintheto legyen.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#403) Grafiqs válasza tiv83us (#399) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szép lettél. Király ez az alkoholmérgezészes fej. :DDD

Kosz. Passzol a real-life karakteremhez a kep :D - tiv

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#404) parandroid válasza tiv83us (#402) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként nem akarok renitens lenni, de egyetértek a felvetéssel (még ha eredetileg Bencom is vetette fel, előtte is sokan - én is - beleestek már ebbe a szituba) - ha akarja, hadd tegye el magáának a képet akár 500 napra. Ha akkor majd nem azt akarja használni, akkor majd csinál(tat) magának egy másikat. Aki már a harmadik képet kéri, mert semmi nem jó neki, annak úgysem fog senki segíteni, :U :D úgyhogy én is javasolnám a topik felülvizsgálatát. Persze ha továbbra is fenntartjátok a közös álláspontot, hogy aki nem felel meg a szükséges követelményeknek, az ne is szerkeszt(et)hessen képet, akkor én (is) elfogadom ezt. De a topikcím valóban nem ezt feltételezi - ez akkor lehetne ''Arckép request - editor topik'' is... Písz.

Szerk: egyébként érdemes volt a busa fejeddel ennyit dolgozni, jó lett. Meg jó, hogy yaye végül leantialájzingolta. :D Márknak egyébként nem tudok gratulálni, akkor már inkább jobb választás lett volna a kozsó-tincsek meg a rózsaszín rugdalózó... :( :D Grafiqsnak meg már gratuláltam... :DDD

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#405) Vangelis válasza Vangelis (#400) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Majd ha esetleg van ötletetek köszike,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#406) tiv83us válasza parandroid (#404) üzenetére


tiv83us
veterán

Felolem mehet a szerkeztes barki reszere, en itt is aztmondom hogy had szoljon, csak esszel. Bencomnak is sikerult kiharcolnia hogy kitegyek, nem is olyan reg /bar nem (csak(!)) eme topikban nyujtott teljesitmenyeert/. Csak a foglalosdit keruljuk, hogy ''Stipi-stop'' meg ilyesmi. Bar ilyen meg egyenlore csak halvany verzioban fordult elo, remelem ezentul sem fog.
Egyebkent orulok, hogy fegyelmezetten folynak a dolgok a topikban, oszinten szolva rosszabbra szamitottam. Szoval igy tovabb es gyartsatok meg sok-sok kiraly avatart az arra erdemeseknek :)

szerk: En es a busa fejem is koszoni ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#407) MarKoo válasza parandroid (#404) üzenetére


MarKoo
őstag

Szerintem ''jól néz ki''. Megtetszett egy a bugyuta fej. :B :D

(#408) Cathfaern válasza parandroid (#404) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ahogy olvastam a hozzászólásodat először csatlakozni akartam hozzád, de aztán elgondolkoztam...igazából ha nem jogosult a képre miért is akarja megcsináltatni? Lefoglalni ugyebár nem lehet, ilyen szempontból mindegy mikor készül el a kép. De lehet hogy tényleg 20x meggondolja magát addig.
Ráadásul így el lehet kerülni azt hogy valaki idejön idő előtt, csináltat magának arcképet aztán el kezd könyörgöni hogy ''húú milyen jó lett meg már kész van nem lehetne-e berakni''...[kép]
Viszont amit topiccímmel kapcsolatban írsz azzal egyetértek.

U.I.: Márkra én is haragszom hogy nem azt a képet választotta :DDD

(#409) Yaye válasza Cathfaern (#408) üzenetére


Yaye
őstag

Pedig ez a fej már régesrég megvolt, még killerman névre készült anno. :)

(#410) parandroid válasza Cathfaern (#408) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rendben, én elmondtam a véleményemet, bárhogy döntetek, elfogadom.

MárK: a bugyuta egy túl enyhe kifejezés a szép új buksidra - akkor már inkáb grafi micimacija... :))

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#411) MarKoo válasza Cathfaern (#408) üzenetére


MarKoo
őstag

Ti is beláthatjátok, hogy nem nézett ki olyan jól. Ne haragudjatok már.

Yaye!
Igen, te csináltad nekem. Nem győzöm megköszönni. ;)

peterkeT!
Akkor ****************** fejem van, de látnod kellett volna Grafiqs eredeti elképzelését. Szerencsére rá tudtam beszélni Micimackóra.
Már mind1, második arckép luxus lenne. ;]

(#412) parandroid válasza MarKoo (#411) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem zseniális volt. És Yaye simán megcsinálta volna még a rózsát a szájába... ;) - de ha neked ez kell... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#413) Yaye válasza parandroid (#412) üzenetére


Yaye
őstag

Ha gondolod kaphat még egy rózsát a szájába. :D

[Szerkesztve]

(#414) Cathfaern válasza MarKoo (#411) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ugye egy pillanatig se gondoltad hogy haragszok? :) Ha igen akkor hiba volt. Amúgy szerintem is szörnyű volt :D

(#415) Ráczkölke válasza Vangelis (#400) üzenetére


Ráczkölke
tag

Vangelis: Tetszik még a Stitch-fej? Akkoriban eléggé megszenvedtem minden képpel :DDD, úgyhogy...

-kérdés: képet töltök fel a www.kepfeltoltes.hu -ra, és az új rendszer miatt nemtom, h hogy kell ide belinkelni a képet..(lehet, h hülyén hangzik, de amikor feltölti a képet, akkor egy csomó címet kiír, nemtom melyik kell ide)...sorry! :(

(#416) Arnold2 válasza MarKoo (#411) üzenetére


Arnold2
őstag

Milyen volt ar eredeti elképzelés?

(#417) parandroid válasza Arnold2 (#416) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

#256-#260 :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#418) Arnold2 válasza parandroid (#417) üzenetére


Arnold2
őstag

Kis rúzs a szájra és egy kis arcpír a pofira és akkor lesz teljes a kép.
Hova lett a Kozsó toóincses??

Moddok:lehet itt így beszélgetni,vagy menjünk a csába mi kevesebb mint őstagok?

(#420) neongorack


neongorack
senior tag

[kép]
Ezt is kéne még szerkesztgetni.....a hátteret eltűntettem amennyire tudtam....
de SZVSZ ebből is jó avatar lenne.....

(#421) ToBeY válasza neongorack (#420) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ilyesmi már van a PH!-n

(#422) VladimirR válasza ToBeY (#421) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez van => [kép]
neki => Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#423) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[kép] --> jó lett?

(#424) parandroid válasza Ráczkölke (#423) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A jobb vállát szerintem le kéne vágni, akkor nem lesz olyan szögletes a kép.
No meg picit még pixeles. Különben jó ötlet ez az ork...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#425) Vangelis válasza Ráczkölke (#415) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze nagyon is, hol van??? linkeld már be ha nem gond, esetleg a szamárral tudnál valmit kezdeni?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#426) VladimirR válasza Ráczkölke (#423) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es egy kicsit kirit is az oldal tobbi szinehez kepest, de az otlet valoban remek
kicsit szet is neztem, hatha kellenek valakinek =>
Bővebben: link Bővebben: link
(bar lehet, hogy ezek kicsit alacsonyak)
Bővebben: link Bővebben: link
(ezek mar jobbak)

(#427) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

[kép] --> [kép]

Ennyit tudtam rajta javítani, leszedtem a széleit, és alapból homályos volt a kép, szval most kevesebb élesítést raktam rá!

(Bár így az ork kicsit ''véznábbnak'' tűnik! :D)

[Szerkesztve]

(#429) Ráczkölke válasza Kalandor (#428) üzenetére


Ráczkölke
tag

Hááát...példul avatarnak :U! Nekem még van sok időm, de ha valakinek megtetszik akkor kérje. ''Jó lett?''-et meg azért tettem fel, h megtudjam, mindent jól csináltam-e ''szakmailag''. (Profimód szeretném ezt művelni)

(#430) parandroid válasza Kalandor (#428) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ismét a tegnapi kérdés, amire nem kaptam végleges választ akkor sem.

Tehát:

Official Statement Request

Tisztelettel kérném a Moderátorok Tanácsának Hivatalos Állásfoglalását a topik célját illetően.

Kérésem oka, hogy jelen téma címének értelmezése kétféle módon is lehetséges:

1. Általános értelmezés:
Bárki bármilyen avatart készíthet, ezt megoszthatja másokkal, kikérheti a többiek véleményét, gyakorolhat szerkesztgetni, bedobhat avatarokat a közösbe, hátha valakinek tetszik, és egyszer, ha jogosulttá válik saját avatarra ezt választhatja, illetve segíthet azoknak, akik már jogosultak saját avatarra, de azt nem tudják elkészíteni.

2. Szűkített értelmezés:
Jelen topikban csak azok kérhetnek segítséget, akik már jogosultak saját avatarra, de nem tudják elkészíteni azt, illetőleg véleményeztetni szeretnék a saját maguk számára készít(tet)ett avatart.

Javasolnám továbbá, hogy az általatok választott értelmezést osszátok meg a közzel is, hogy ahhoz tarthassuk magunkat.

Hangsúlyoznám, hogy kérésemnek semmilyen ironikus felhangot nem szántam, egyszerű kiváncsiság és a helyzet tisztázásának igénye volt a motivációm.

Szeretném kiemelni azt is, hogy bárhogyan döntötök, természetesen a döntéseteket elfogajuk.

Köszönettel,

peterkeT

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#432) parandroid válasza Kalandor (#431) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szeretném azért ezt az 1. hozzászólásba belefoglalva látni. ;) Akkor aztán tényleg nem lesz vita. Amúgy személy szerint némiképp sajnálnám, ha így döntenétek, de rajtatok áll.

Szerk - nem értem, hogy eddig miért nem láttam, de benne van. Sorry. :B
Vagy csak most került bele? :F

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#434) Ráczkölke válasza Kalandor (#433) üzenetére


Ráczkölke
tag

Akkor sorry! én is elolvastam, de én se vettem észre...ennye! ;)

(#435) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Először is kérek egy moderátort,hogy nézze meg az álltalam választott képek közűl melyik alkalmas avatarnak.Uánna egy photoshop zsenit szépen kérek, csináljon belőle valamit.:U
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

(#436) rii válasza ToBeY (#435) üzenetére


rii
nagyúr

Szerintem csak a 3. használható ....

[kép] - teszt jelleg.

szerk.: a 1 2 4 5 6: kivehettlen az alakjuk....

[kép] - teszt jelleg-2

[kép] - teszt 2-shddw

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#437) rii


rii
nagyúr

[kép] [kép] [kép]

:D
de gondolom SHADOW nem lehet ....

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#438) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ezek használhatóak volnának(ráckölke alkotásai)

[kép]
[kép]

vagy:
[kép]
Az oroszlán nagyon bejön:Y

:C

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#439) rii válasza rii (#437) üzenetére


rii
nagyúr

Együtt a család .... :
[kép] [kép]

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#440) rii válasza ToBeY (#435) üzenetére


rii
nagyúr

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

csak hogy lássák azok, akik után kellett volna jönnöm ,bár nem vagyok Photoshop zseni .....
szerk.: nnna ... jól kifontoskjodtam magam ... :D megyek haza .... holnap Saci meg fog ölni .....

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#442) ToBeY válasza rii (#440) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Először is köszi hogy így beraktad nekem az ellső tetszik a legjobban,azzal nem lehet valamit kezdeni?és az 5-6 ami még nagyon nagyon tetszik.

(#443) ToBeY válasza rii (#436) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Oroszlánosnak tökre kivehető mindene szerintem.:U

(#445) ToBeY válasza ToBeY (#442) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerk: Az oroszlánost nem lehetne megcsinálni elsősorban az a legjobban bejövős.Az elsőnek belátom tényleg kivehetetlen az alakja,szóval az elvetve:(

(#446) rii válasza ToBeY (#442) üzenetére


rii
nagyúr

Az oroszlános erősen beleütközik a #NUMERO 1-ben lefektett kritériumba:

''..........nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;.............''


szerk.: Én csak megcsináltam egyet, túlbuzgóságból ... .:D Ha a moderátork rábólintanak, akkor bármelyiket be lehet tenni .....

szerk2: Ha az 1. képet megcsinálnánk, akkor bután nézne ki, hogy az alkarja fekete.... most így fekete alapon reálisnak hat.

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#447) ToBeY válasza rii (#446) üzenetére


ToBeY
nagyúr

5-6os-nak is kivehetetlen az alakjuk?

(#448) rii válasza ToBeY (#447) üzenetére


rii
nagyúr

A 6. szerintem nem kivehető pontosan mi is lenne.
Az 5. ből a fejét jól lehetene használni ....

de mint mondtam, megyek haza .... és a Saci holnap engem megöl .... de ezt bezzeg senki nem veszi észre ... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#449) rii


rii
nagyúr

[kép]
[kép]

szerk.: sztem ez nem jó....

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.