Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#301) Cathfaern válasza Cathfaern (#284) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mod: itt egy arckép lett volna, de elég rossz lett inkább töröltem.

(#302) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Kiszínezést vállal valaki?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#303) Bash válasza Bash (#299) üzenetére


Bash
őstag

Arc fehérítve: [kép] -> [kép]

http://bashtravel.com/

(#304) Arnold2


Arnold2
őstag

Kérném ennek a képnek a szabványosítását,hogy el tudjam tenni (jó)késöbbre!
[kép]

(#305) tiv83us válasza Yaye (#296) üzenetére


tiv83us
veterán

Wow, nagyon allat...:C

Bash; Szintugy, gratula! A feheritett arccal sokkal jobb :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#306) Arnold2 válasza Bash (#303) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha egy kis kritikát megengedtek:
nekem az a kis zöld hajtincs első (meg utána 2. pillantásra) úgy tünt mintha a egy kinővés lenne a fején vagy a szeme mintha furimód kidülledne.
Lehet,hogy csak én látom így,de gondoltam baj nem lehet belőle ha leírom...

(#307) Biaggio


Biaggio
őstag

Pár napja jártam itt, jól felpörögtünk :)) Próbálkozom továbbra is, mint GIMP padawan, körbenézek, mit lehetne rajzolgatni..,

Gratula az új avatarhoz, rii :D

(#308) TitiRii


TitiRii
senior tag

hehey all
PLS aki ka maskos avatarokat csinálták számomra, dobnának egy linket vagy képet mailban ahonan nagy felbontásban is elérem? mert jol jönne msn re is avatarnak :)
amugy sikerült már valakinek találnia mask rajzfilmböl képeket vagy magát az epizodokat?
esküszöm már a netet is felturtam érte, de még bitorent /emule én sincsenek mask rajzfilm episodok
se honlap se semmi, csak anyi hogy a roman film studios készitette

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#309) parandroid válasza TitiRii (#308) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

#113. Sok sikert. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#310) TitiRii válasza parandroid (#113) üzenetére


TitiRii
senior tag

THX
ezt nem is láttam annó
de rajzfilm maskrol továbra is várok képeket
esküszöm keresek migyá egy öreg vhs kazetát hátha fent van valamelyiken és arrol ledigizem.

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#311) Arnold2 válasza TitiRii (#308) üzenetére


Arnold2
őstag

egy két alternatíva:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Tudom,hogy nem az igazi,de talán találsz ezek között ami tetszett.

(#312) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Bővebben: link

Sziasztok,
valaki lenne oly bátyám és kialakítana egy pH-kompatibilis avatarképet a linkelt smith ügynökből? Ut2004-ben is ezzel a modellel tolom és bejövős a koma képe :)
Thnx
gege

[Szerkesztve]

(#316) I_Am válasza gege71.hu (#312) üzenetére


I_Am
veterán

Tényleg gege, legalább vedd a fáradtságot és kérlek olvasd el az első hozzászólást és a linkeken lévőket. ;)

Nincs foglalósdi, ha itt az idő akkor ráérünk majd foglalkozni vele, akkor is lesznek itt olyanok akik majd megcsinálják. Addig meg elfér a vinyódon is. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#317) gege71.hu válasza I_Am (#316) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ehh....
Akkor nekifutok még 1x: :)
A belinkelt képet szeretném ha vki megcsinálná és az itt a pH-n elfogadható avatar formába önteni kvázi szívességből/segítségből jófejségből :B. Azt a ''terméket'' elrakom a vinyómra...ez tiszta sor. Nem akarok itt puposkodni utána rögtön, hogy ''naa léciléciléci hadlegyenmá...naa...!''. Annyira nem gyorsulok erre a témára, mint ahogy attól is jól aludnék éjjelente ha az idők végezetéig ez a mostani pofa maradna az avatarom.
Mivel nem tudok megfelelő szinten képet manipulálni :U ezért kértem segítséget itt...ebben a topikban...
ha nem megfelelő helye ez a kérésemnek akkor bocsesz..töröld a hsz-t nem bánom :)
Olvastam az első hszt és a kapcsolódókba is benéztem..szal vágom, hogy jogosult még nem vagyok ilyesmire, a kép elkészítéséhez jószándékú segítőre azért titkon reménykedem ha nem baj :)

[Szerkesztve]

(#318) I_Am válasza gege71.hu (#317) üzenetére


I_Am
veterán

Az idő a lényeg és mint irtam az, hogy nincs lefoglalósdi. Meg kell húzni a határt és akkor nyugodtan fog továbbra is menni a totyik tovább.
Ha most elnéznénk a kérésed akkor elindulna ugyanabba az irányba a totyik mint anno és lassan már megint újoncok 3 napos reggel lepnék el a totyikot. Mivel ezt nem szeretnénk ezért ebben a totyikban kicsit nagyobb ''szigorral'' járunk el. :)

(amugy a Photoshop és a Gimp totyikokban is meg tudod csináltatni. ;))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#319) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem vagyok egy pár napig és mit látok: arckép req topik, új moderátorok. Mi az, itt nincs uborkaszezon? Mindenki a gép előtt ül? :DDD
Hogy ne csak off legyek remélem elég jó vagyok egy arcképre, szóval estére előtúrom az én jelöltjeimet és majd megkérnék valakit, hogy próbáljon belőlük arcképet faragni.

szerk: hmmm. Úgy látom még 1 hónapig ráérek...

[Szerkesztve]

Dive ever, work never.

(#320) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Bash!
Megpróbálnád nekem kiszínezni? Ez jobb lesz arcképnek!
Köszönöm szépen!
Talán bejön a tar.hu is, mert nekem a másik kettő nem akar működni reggel óta.
[kép]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#321) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A jelenlegi avataromat nem tudná valaki felturbózni?Valami más színű póló napszemüveg más színű haj ilyesmi

(#322) Arnold2 válasza Arnold2 (#304) üzenetére


Arnold2
őstag

Aha. Tehát akkor ha még nem vagyok rá jogosult akkor nem is kérhetem a szabványosítást...
Akkor sztem ezt is írjátok bele a topic elejébe.
/Vagy csak nekem nem esett le az elején./

(#323) Yaye


Yaye
őstag

Annak akit illet:

táblával:
[kép]

és tábla nélkül:
[kép]

és hogy a Nagyúrnak ne legyen levágva a vállaival együtt egyből az állcsúcsa is:
[kép]
(még ha revannak végül nem is kell, hátha valakinek bejön...)

(#324) Yaye


Yaye
őstag

és egy head-only verzió:
[kép]

(#327) Yaye válasza Kalandor (#325) üzenetére


Yaye
őstag

jaja, már itt figyel a fotosopban :)

x_o_n : lásd ennek, illetve az arckép request topiknak a #1 hozzászólását: Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#330) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hol lehet találni jó avatarokat vagy esetleg avatar gyűjteményt?

(#331) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Én belőle szeretnék avatart, belefér a keretbe? :)
[kép]
Ő itt SponAgyBob. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#332) I_Am válasza Arnold2 (#322) üzenetére


I_Am
veterán

Ha végigolvastad volna a hozzászólásokat figyelmesen, akkor benne van, hogy nincs foglalósdi, ami annyit tesz, hogy nem csináltatunk jó előre magunknak avatart. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#334) I_Am válasza Kalandor (#333) üzenetére


I_Am
veterán

Megvan. Biztos ami tuti. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#335) Darth_Revan válasza Yaye (#323) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Köszönöm:) Talán csak a Nagyúr képe mellett maradok neked köszönhetően:D Így már jobban teccik:) Köszi:) De mivel 1x elutasítottak,azért 60napig nem kérhetek...vagy ment már le a 60 napból?:F Nemtom én nem számolom:DDD

(#336) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#335) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Most veszem észre (Jó,gond van a felfogással:DDD),hogy maradt a kék,ki tudnád szürkére cserélni? (Ne túl sötét szürkére):U

(#337) Yaye válasza Darth_Revan (#336) üzenetére


Yaye
őstag

Nem maradt egészen, ennél sokkal rikítóbb kék volt, de hagytam belőle egy kicsit, hogy a reflexió ne legyen egészen monokróm (elvégre a Nagyúr feje úgy csillog mint Salamon töke). Majd még visszaveszek a színből, ha az UW is úgy akarja.

Kalandor:
Kész vagyok, de nem bírom feltölteni a nyomorú ultrawebre (''error 553: disk full, plase upload later'', na ilyet se láttam még :( ), átdobom mélben.

(#338) Ráczkölke


Ráczkölke
tag

Most sajnos rossz a PS-om, de egy-két régebbi képemet én is beraknám, h lehessen válogatni...szeretném megtudni, h kinek hogy tetszik!

Bővebben: link :C

[Szerkesztve]

(#339) Yaye válasza Kalandor (#325) üzenetére


Yaye
őstag

Ennél jobbat tényleg nem tudok úgy hogy hasonlítson is a fotóra:
[kép]
A színeken még lehet könnyen igazítani, ha kell (nekem a notikijelzőn eléggé máshogy fest minden, sokkal kevésbé telt színű mint csöves monitoron).


darth_revan: updatet lásd följebb, szürkítettem rajta még, de egészen nem vagyok hajlandó kiszürkíteni :B

[Szerkesztve]

(#340) Gh0sT válasza Yaye (#323) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm! :C

Nagyon tetszik az árnyékolás! :) Esetleg olyant tudnál még vele csinálni, hogy befelé fordítanád, és a farkincáját kisebbre vennéd? :U

Valami ilyenre gondoltam:
[kép] --> [kép]

Kicsiben nem lesz nagyon elmosódott? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#341) Yaye válasza Gh0sT (#340) üzenetére


Yaye
őstag

Miért, van olyan avatar ami nem elmosódott kicsiben? :)
Nekem táblával együtt jön be leginkább, mindig is tetszett ez az embléma. Igazi klasszikus cucc.
Kisebbre vehetem a farkát (bár a tradicionális szellemfarok szvsz inkább vékonyan lobogós), de ez az előregyűrődő ''úszógumi'' nem igazán természetes, és túlságosan látszik hogy nem echte farok hanem egy az egyben a leradírozott tábla kontúrja. Itt van egy kicsit kurtább farkú példány, bár a helyedben továbbra is a táblásat választanám.:
[kép] [kép]
További csonkolást nem vállalok. :)

[Szerkesztve]

(#342) Gh0sT válasza Yaye (#341) üzenetére


Gh0sT
addikt

Igazad van, a másik farok tényleg szebb...

Öööö, nem akarok pofátlan lenni, de akkor esetleg még próbálnál egy olyant, hogy hosszú farokkal megfordítani + kis kép.
Illetve táblás megfordítva + kis kép. Esetleg ezt nem lehetne olyan szépen árnyékolni, mint a tábla nélkülit? :U

Köszönöm, ha foglalkozol vele! :R

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#343) Yaye válasza Agyzuzo (#331) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] [kép]

(#344) Yaye válasza Gh0sT (#342) üzenetére


Yaye
őstag

Na, itt a teljes portfolio:
[kép] [kép] [kép]
[kép] [kép]

You're welcome :)

(#345) Xelo


Xelo
addikt

nahh hi. én cska elméletben nem vagy olyan régen a PH!n, legalábbis az Xelo nick által lejegyzett idő szerint... de a Bálintosz nickem már több mint 900napos, csak mint már sokszor leirtam, régen azért kezdtem hozzá a Xelohoz, mert nem találtam a passom, ami NEM az én hibám. már csak akkor találtam meg amikor már rég a Xelo-t használtam és már nem váltottam vissza. nemtudom hogy kaphatok e, ha igen megköszönném, ha nem, egyefene, én baltáztam el anno...:O

(#346) Gh0sT válasza Yaye (#344) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm! :)

Bash: ha erre jársz, akkor kérlek véleményezd a Yaye által készített képeket (#344)! Megfelelőnek találod őket?

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#347) Xelo válasza Xelo (#345) üzenetére


Xelo
addikt

egyébként ezt direkt nem az arckép requestbe tettem be, mert szerintem leugatnák(vagy nem) a fejemet...mit gondoltok?

(#348) Yaye válasza Xelo (#347) üzenetére


Yaye
őstag

Itt is le fogják ha nagyon sokáig ragozod. Lásd #1 hsz.

(#349) Bencom válasza I_Am (#1) üzenetére


Bencom
senior tag

''FONTOS! Itt csak azok avatarját készítjük el, akik már a kérés pillanatában jogosultak.'' -- ez hülyeség, a topic nem az arckép request, hanem arckép szerkesztő!
akkor változtassátok meg a címét, hogy Helyi Avatar Szerkesztő, és akkor rendben, de az arcképszerkesztő név tágabb használati módot engedélyez!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#350) Xelo


Xelo
addikt

ox! i'm shutting down:D

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.