Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:05:16

LOGOUT.hu

Ebbe az összefoglalóba kerülnek át azok a kérések amelyekhez nem sikerült időben megfelelő forrásképet találni!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#399) Winner_hun válasza Ndruu (#398) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amennyiben jól emlékszek akkor Jag kezdte ezt a nagyobb képesdit, legalábbis neki biztosan szóltam ez miatt. Az is biztos hogy nem tetszett neki, magyarázott mindenfélét.
Ha egyszer valami ki lett találva akkor az nem véletlen lett úgy. Ha meg nem válik be valamiért, akkor változtatni szoktak a szabályon. A két arcképes topik első hozzászólása szerint nem változtak a méretbeni elvárások. Ok, értem én hogy nagyobban jobban néz ki, de ha van egy szabály akkor tán azt kéne próbálni betartani, nem folyamatosan a nagyobbat nyomni. pláne ha kisebb méretben is ugyan úgy néz ki a figura.
Aztán ha jönne idővel egy nagyob szabály, mondjuk 10%-kal nagyobb képek mint a most (elvileg) megengedett, akkor biztos hogy lenne olyan kép ami a mostaniba nem fér be sehogy se, de ha egy picivel nagyobb az új szabály szerint akkor már jó lenne, hát legyen nagyobb. Na akkor lennének már durva méretbeni különbségek a régi és az új avatarok között, részben eltűnne az avatarok egysége. Persze ne legyen igazam, ez csak egy feltételezés:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.