Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: HDD működési idő rekord 29766 nap :)
- iRiver: Prehistorik 2 - Retró Játékpercek! 1. rész
- hcl: Villanyórás okosóra számlap
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
Aktív témák
-
vilma27
tag
huhuhúúúú...
ma több jó hír is van. Reggel, olyan 9körül keltem. Lejöttem, sehol senki... Apa dolgozik, Nővérem Debrecen, Öcsi is tuti alszik... De hol van anya? hát hagyott egy cetlit, hogy a reggeli a gáztűzhelyen osszuk 2felé. Mondom és a többi? hogy merre jár? Nah felhívtam és Sóstóhegyre ment itteni nagyszüleimnek intézni ezt-azt. Fel kellett volna kelteni, mert mára is bevásárlás lett volna soron, nah azt mondta, ha hazaér megbeszéljük. Oké, mentem tányért levenni, beletettem a rántottát. Visszamentem villáért, és elkezdtem a mikró felé menni. Zokni volt rajtam és akkorát zakóztam a földre. A kaja fele a földre zuhant. Tessyke jóljárXD olyan vicces volt, elég nagyot estem, de ettől lejjebb úgyse mehetek, hát elkezdtem nevetni... Így indult a napom, kicsit viccesen. Azután persze ami a tányéron bírt maradni, akisügyeskaja... hát neki se volt sokkal több jövője...
Gépeztem, tv-ztem, és megjött anya. Kérdezte, hogy mivan? megyünk, vagy valami, meg amúgy már 2x is hívott mobilon, de nem volt nálam, mikor felmentem a szobámba az íróasztalom sarkán volt, majdnem leesett a rezgéstől.
Elkészültem, irány a JYSK éééééééés? MEGVAAAANmegvettük, és olyat amilyet szerettem volna. Mielőtt bementünk volna a boltba megmondtam magamnak és anyának, hogy itt biztos lesz, ha nem lesz? akkor is lesz... tök logikus
és lett is. Vettem még egy párnát is, a múltkori párnaincidensem hiányait pótoljam. Elvileg csak ide mentünk volna, de anya kitalált még jópár dolgot. Menjünk el az Obiba, pénz kivenni, majd mellé a pennybe elvileg húst venni, de mindent vettünk ott is csak húst nem. Ezután Örökösföldi húsoshoz mentünk. Majd vissza nézzünk körül a Lidillbe... Ez van ha anyámmal mész el vásárolni... De egy szavam se lehet, mert megvan végre ami után már 2éve sóvárgok.
Hazaértünk olyan fél3 körül egyből felmentem és feltettem, szinte lecibáltam a régit, levettem a pillangóimat, és a gömbjeimet, átcseréltem és pont oda szabták. Most nagyon szép. Oda találták ki, nemhiába vannak nekem ilyen jó ötleteim
Márcsak egy lámpát szeretnék és minden tökéletes leszúgy szeretem a szobámat, és furcsa, hogy másfél év és megválok tőle, és igaz, hogy az én szobám, de mégiscsak furcsa lesz. De nembaj mindennek el kell jönnie és megvan mindennek az ideje.
Most megyek, mert nagytakarítunk anyával, és segítek neki. Meg karácsonyi hangulatba hozzuk a házat isfogalmam sincs miért ez a szám, már kicsit régebbi, és most ahogy újra hallottam a rádióban olyan jólesett pont akkor abban a pillanatban.
örülök, hogy jobban lettél CSÓÓÓÓK (K)
Aktív témák
- OLED TV topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Politika
- Milyen videókártyát?
- Xbox Series X|S
- Milyen okostelefont vegyek?
- Adatmentés - HDD - SSD - Flash
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- Samsung Galaxy S24 128GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Telefon felváráslás!! Xiaomi Redmi Note 11, Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi 11 Lite
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 3700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB NZXT H5 Flow RGB 650W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest