Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) kisÁdi válasza markknight (#2150) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Legközelebb Mozambique-kal csináld meg ugyanezt... ;] ;] ;]

(#2152) Rage47 válasza markknight (#2150) üzenetére


Rage47
veterán

Havoc elég erős, Turbocharger csak hab a tortán

(#2153) Maxxy10 válasza Rage47 (#2152) üzenetére


Maxxy10
addikt

Érdekes amúgy mert a Gold Havoc-ra nem turbocharger van hanem select fire.

(#2154) Rage47 válasza Maxxy10 (#2153) üzenetére


Rage47
veterán

Azt szerintem benézték a készítők, nem tudok másra gondolni.

(#2155) Maxxy10 válasza Rage47 (#2154) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem biztos,mivel 2x-4x scope van rajta szóval ők teljesen másra gondoltak.

(#2156) Rage47 válasza Maxxy10 (#2155) üzenetére


Rage47
veterán

Ja lehet ők szeretnek vele egyenként lövöldözgetni. Én darálni szeretek vele :D

(#2157) xkoti válasza Rage47 (#2156) üzenetére


xkoti
senior tag

Pedig mikor "csipa" lesz belőle igen frankó tud lenni :D

KO

(#2158) Scale válasza markknight (#2150) üzenetére


Scale
őstag

Nekem se az, se a devotion nem jön be. Egyszerűen zoomolva lehetetlen vele lőni 5meternel messzebb.. legalábbis psen én egyáltalán nem tudom kezelni.

(#2159) Rage47 válasza Scale (#2158) üzenetére


Rage47
veterán

Devotion borzalmas, többször haltam már pont emiatt, mert azt hittem, hogy most darálok majd :D De valahogy nem adja.

[ Szerkesztve ]

(#2160) Bennyboy válasza Rage47 (#2159) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én sem szeretem, nálam a favorit kombó a spitfire és 301 vagy 99.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2161) Frozzy válasza Bennyboy (#2160) üzenetére


Frozzy
őstag

ugyan ez nekem is. :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#2162) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

A Devotion az tényleg ganyé, nem lehet vele célozni. De a Havok bejön, azzal érdemes foglalkozni.

(#2163) Szeszkazán válasza Lomha 8V (#2162) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ha fel van szerelve rendesen, tessék gugolni lövés kőzben, már is kezesebb.

(#2164) KaitouP


KaitouP
veterán

Meme pic 1: [kép]
Meme pic 2: [kép]

(Linkesítve, a mobilneteseket figyelembe véve.)

Esküszöm, hogy ezek a mémek meg a poén videók sokszor jobbak mint maga a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2165) xkoti válasza KaitouP (#2164) üzenetére


xkoti
senior tag

:C Az biztos :D

KO

(#2166) Slavia


Slavia
aktív tag

EVA shoti komoly lett 3* telibe nyomom vele az ellent és sebez Hetet (7) nyilvávalóan leütött 3 ütésből.... nem beszélve a level 13 játékos 20 kill aztán gyorsan megöl 12 embert. xD

(#2167) vaakuum válasza Slavia (#2166) üzenetére


vaakuum
addikt

Ne aggódj, engem is 8 lövésből 8 talál el 150 méterről futás közben, én meg körbe sem bírom lőni sokszor az egy helyben álló ellent olyan távolságból... de a játék tetszik.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2168) Slavia válasza vaakuum (#2167) üzenetére


Slavia
aktív tag

200+óra után 600 kill meg kétszázezersebzés után gondolhatod hogy nem azért írtam be hogy borzalmasan nagy vetyengésel tölt el ez a probléma.:D De azért látszódik az hogy van még mit javítani..... :)

[ Szerkesztve ]

(#2169) gyuribácsi88

Mi ez az update? Kaptam 1000 coint, és mindent lenullázott, mintha most indítottam volna el a játékot először. :Y

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2170) markknight válasza gyuribácsi88 (#2169) üzenetére


markknight
veterán

Nekem is kihalt, mi a franc? Omg

[ Szerkesztve ]

(#2171) oriic válasza gyuribácsi88 (#2169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

''We are aware and looking into the issue with accounts losing their progress after the update today. Will provide update ASAP.''

Live-Die-Respawn

(#2172) Maxxy10


Maxxy10
addikt

(#2173) markknight


markknight
veterán

Már kilõtték a szervereket is. Amúgy van új weapon skin is, valszeg jön az lstar

(#2174) markknight


markknight
veterán

Until the issue has been resolved we recommend players do not buy or craft anything. We'll continue to provide updates, along with an ETA, as information comes in.

Mondjuk nullából nehéz kraftolni, de oké

(#2175) Slavia válasza markknight (#2173) üzenetére


Slavia
aktív tag

szerver not found megerősítve. Frissítés után. (mi lesz így velünk.... ) ;]

Azonnal írok nekik hogy már bocsi de mit képzeltek ti magatokról! hogy kiadtok egy játékot ingyééén és itt a sok player aki meg most kénytelen kodály zoltánt hallgatni a villágító dobozban. :) pimasz népség...

[ Szerkesztve ]

(#2176) markknight válasza Slavia (#2175) üzenetére


markknight
veterán

Nekem nyolc, megyek Fortniteozni :D

Mondjuk ezzel az ingyenes szöveggel butaság takarózni bárkinek, de nem is akar senki.

[ Szerkesztve ]

(#2177) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Én újra raktam a gépet, game felpattint no server... Mondom mi a tosz. De látom nem én keféltem el valamit... :DDD most nyugodtabb vagyok. :)
Szerk: most mehetek vissza wotozni :'(

[ Szerkesztve ]

(#2178) Jokerdapro válasza Jokerdapro (#2177) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mennek a szerverek :)

(#2179) D4v3


D4v3
őstag

"There is a new leaver penalty, if you leave 3 matches in a row before time out or squad wipe, you'll get a 5 minute penalty and won't be able to search a match."
:Y

(#2180) xkoti válasza D4v3 (#2179) üzenetére


xkoti
senior tag

Hálistennek.... :C :C

KO

(#2181) gyuribácsi88 válasza D4v3 (#2179) üzenetére

5 perc? hmm, pont egy cigiszünet, thx respawn

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2182) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#2181) üzenetére


KaitouP
veterán

Ennyi. Semmit sem ér. Nagyon minimum lenne az 1 órás eltiltás, de én simán kiszabnék fél napot is, elrettentésül.

Éfjélkor nekiálltunk játszani, nekem is és társamnak is megvolt mindene ugyan úgy, ahogy utoljára abbahagytuk, nem érintett minket a törlődés probléma.

Viszont, és most tényleg nem viccelek, mentünk vagy 10-12 meccset, és szinte kivétel nélkül mindnek az volt a forgatókönyve, hogy:

- Kijelöljük a megfelelő landolási helyet
- A harmadik embernek nem tetszik, és inkább megy oda, ahova a játékosok 70% - a megy, bele a sűrűjébe
- A marhája természetesen meghal, tőlünk egy kilóméterre
- Nem tetszik neki, bevágja a durcit, és kilép

A tököm tele már az ilyen noob, 12 éves taknyos bandával. :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2183) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem élesítették a "leaver penalty" -t, véletlen került be a frissítésbe. Reddit-en írják, hogy egyelőre nem lesz bekapcsolva. Gondolom a sok crash miatt nem merik bevállalni, ami valljuk be, inkorrekt is lenne.

(#2184) markknight


markknight
veterán

Viszont az l-star jöhetne :D

(#2185) oriic válasza markknight (#2184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jon elvileg, ladakban mar benne van a legendary skinje, redditen mar kinyitotta valaki.

Live-Die-Respawn

(#2186) Scale válasza Bennyboy (#2160) üzenetére


Scale
őstag

Nekem is hasonlóan spitfire a kedvencem, viszont mellé nem R301 semmiképp sem, oda valami darálósabb kell, a 99 az jó, de legjobb ha egy peacekeeper van mellette vagy egy maszti :DDD

(#2187) markknight válasza Scale (#2186) üzenetére


markknight
veterán

maszti :DDD

(#2188) Rage47 válasza Lomha 8V (#2183) üzenetére


Rage47
veterán

akkor érzékelje azt a rendszer, hogy a user megnyomta-e a gombokat a kilépéshez, vagy nem. ha nem, akkor crash volt :D

(#2189) xkoti válasza Lomha 8V (#2183) üzenetére


xkoti
senior tag

Ilyenkor bánom egy picit, hogy ps4-en hamarabb behozhatnák ezt a dolgot mert ahogy petya írta engem is ez irritál a legjobban...

KO

(#2190) Rage47 válasza xkoti (#2189) üzenetére


Rage47
veterán

igen...

(#2191) L4mie


L4mie
veterán

tegnap melgett a 144Hz-es sync-es monitorom...hát srácok ég és föld így pár kör után
.....végre eltalálom az embereket....a fura, hogy FHD-ban meg 2K-ban is 100-110fps-em volt.

*********/ohh rájöttem....benne van az indítóban az fps limit parancs :D nem szóltam :D /

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2192) Synthwave válasza L4mie (#2191) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nocsak, nocsak.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2193) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#2188) Rage47: Biztosan meg fogják oldani valahogy, állítólag dolgoznak az ügyön.

(#2189) xkoti: Engem is idegesít, jó lenne, ha a sok -csak magával törődő- bohóc eltűnne. Hihetetlen, hogy ha működik a csapatjáték, akkor mennyire könnyű (és élvezetes) a top 3-ba kerülni, sőt nyerni.

A másik, ami egyénfüggő ugyan, de engem nagyon zavar, az az, hogy ezt a játékot győzelemre kell játszani, nem a killek számára. Értem én, hogy nagyon ügyes valaki, mert az első 30 másodpercben csinál 8 kill-t, de utána meghal egy lehetetlen helyen, ahol hemzseg az ellenség és vagy én is meghalok vagy otthagyom, utána pedig hallgatom, hogy mekkora köcsög vagyok. Attól aki előtte le se sz*rt, csak a darálás érdekelte. Nem értik, hogy ez nem deathmatch. Nem a COD2. Engem a camperek sem zavarnak, ebben a játékban jól campelni sem könnyű.

(#2191) L4mie: Azt, hogy kell beállítani?

(#2194) Jinxb1rd válasza Lomha 8V (#2193) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Aki első 30 másodpercen 8 killt csinál, azt támogatni kell. Miért? Mert messze jobban játszik, mint te. Miért, tán ő járjon a sarkadba és nézzen téged, miközben lootolgatsz, hátha netalántán majd lőni is akarsz esetleg valamit?

Én biztos nem fogom a Tesco bevásárlós playereket nézni 10-15 percig, elég ha a saját idejüket pazarolják.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2195) xkoti válasza Jinxb1rd (#2194) üzenetére


xkoti
senior tag

Azért ott bitang nagy szerencse kell beugrasz a kék zónába úgy is minden kill hunter oda megy az első fegyó a tied mehet a dara. Lősz ölsz még lootolsz fontos nem a boxból :D ergó nem megállni.

Viszont remélem hamar bekerül ez a kilépkedős bann most kb szó szerint egyedül voltam és 7 kill-em volt. :D
Jó lehet mocsok voltam mert konkrétan egy team-et úgy öltem meg, hogy megvártam míg darálják egymást majd mikor lootoltak már mentem is nekik :D

De persze így csak harmadik lettem vagy negyedik nem rémlik de így hogy csapat játékra van kihegyezve és ugyan úgy kilépkednek nem korrekt.

Viszont jött updééét az frankó hogy egy gomb nyomással mute-olni tudsz nekem eddig szinte mindig kellett illetve ha jó csapatot kapsz ami ritka mint a fehér olló akkor újra össze tudod őket hívni ez is jó.

KO

(#2196) markknight


markknight
veterán

Semmit nem ér a killek száma, ha a végén reszelnek mindig. A csapatjáték erõsebb mint a solo playerek, lehet 2 láma + egy közepes player, tuti lefekszel. Mint egyik kollega is írta felül, volt versenyen, de meghalt aztán többet lõtt mint bárki. Ez van, ez BR és nem ffa. Ha nem megy a taktika akkor vége. Ez a banneres hülyeség meg pont adja a lovat az emberek alá. Most bemegyek gibraltarral, van 2 winem meg talán 10 killem. Semmit nem lehet leszûrni belõle csak jól leszarnak meccs közben, mondván béna vagy. Az Overwatchot pont ezért szerettem, mert az egyszemélyes hadsereg emberek, nem nyertek, fõleg nem competitiveben.

xkoti: Ez nem mocsokság, pont ez a taktika.

[ Szerkesztve ]

(#2197) xkoti válasza markknight (#2196) üzenetére


xkoti
senior tag

Egyetértek :D Érdekes mert apex előtt pc-n overwatch-ot toltam és ugyan ezen a véleményem vagy ha competitive meccsbe valaki rossz karaktert hozott nem a szokásos felállást akkor igen csak megnőtt a lose esélye :D

Én itt a bannert mondjuk birom eddig mindig vissza hoztak HA a csapatomba maradtak és nem léptek ki :DDD

KO

(#2198) Slavia


Slavia
aktív tag

Természetesen a killek száma nem minden,főleg mivel ugye elvileg teamwork lenne a lényeg,de azért csak ad egy "irányt" hogy nem stewie wonder van a csapatodban.Ugyanez a helyzet a damage done-val vagy ami fontosab banner mondjuk mennyi meccset játszott vagy hány alkalomal volt a top3-ban. Ettől még képen lőheti az első 5 percben egy szerényebb játékos is. és akkor borul az egész.Tehát részben előnyös részben pedig hátrányos a bannerek használata.De az mindeképp jó ha van a csapatban olyan aki azért tud legalább jó sebezni.DE ettől még lehet lose a kör.ha 3 vagytok és 4 felé mentek.Vagy elgurul a tabi és kilépnek recovery előtt. xD tehát felesleges ezen karatézni. Mivel most már van "invite" button bal oldalt így akit úgy gondol az ember híjjja vissza nézük meg másik helyzetben hogy müxik a dolog. (a banner értelmezése éppen ezért szubjektív) 1000 példa van hogy a magaskilles játékos kilép de arra is hogy nagyon jó csapatmunkát mutat, és 1000 példa van arra is hogy a szerényebb játékos is kilép vagy rohangál mint a fejetlen csirke és arra is hogy csinálja amit kell és jól játszik.meg ezek 2000 féle változata tehát a banner információ csupán téjokoztatás jellegű. De ez attúl is függ ki hogyan értelmezi. :)

[ Szerkesztve ]

(#2199) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Van valami visszajelzés az általam reportolt emberállat sorsárol? (Pl hogy bannolták e vagy valami?)
Tegnap belefutottunk egy csiiiiterbe csak azért kérdezem. :)

(#2200) L4mie válasza Lomha 8V (#2193) üzenetére


L4mie
veterán

Indítási paraméternek beírod, hogy

+ fps_max 100 ha mondjuk 100 ra szeretnéd limitálni.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.