Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2801) VágniValó


VágniValó
addikt

(#2797) cocobanana Mert a friss ropogós játék állapotát mindenki a mostanra már hülyére patchelt, kontenttel feltöltött korábban megjelent konkurenciához hasonlítja. Ha Fortnite, Apex, PUBG közel egyszerre jött volna ki, akkor...az sok "ha"-t eredményezne.

Mai vita itt lent még natúr olvasóként is felkurt, bő 2 hónapja alig van időm gamelni, de ma csak azért is tolok vagy 2 kört, és Titanfall 2-őt is, úgyis valaki azt írta itt lejjebb (nálad lehet feljebb), hogy halott..hmm van egy sanda gyanúm hogy fél percet se kell majd várnom, hogy szervert találjon ;)

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2802) Ribi válasza cocobanana (#2797) üzenetére


Ribi
nagyúr

Kicsit olyan ez mint 10 éve mindenki WOW verő mmorpg-t csinált, aztán nem lett belőle mégsem. Nagyon nehéz egy jól megírt "első" játékot lelökni a trónról. Ettől halott még nem lesz. Ez hülyeség.

(#2803) Bennyboy válasza cocobanana (#2797) üzenetére


Bennyboy
őstag

wow, szóval ha egy játék nem a legnézettebb twitch-en akkor az már halott? Jó tudni. Tényleg jóval kevesebben nézik mint a fortnite-ot de kit érdekel? Azért ne legyünk már ennyire radikálisak. Azzal akkor se játszanék ha fizetnének érte, ezt meg nem bírom megunni. Valószínűleg nem ez lesz az a játék ami veri majd de nem is kell annak lennie. Ha a kiadó azt látja, h van értelme erőforrást áldozni rá akkor nem fogja lelőni csak azért mert kevés a nézőszám. Azért sem érdemes összehasonlítani mert nem egy időben indult a 2 játék. Nyilván sokkal előrébb van az amelyik hamarabb jelent meg. Temetni meg nagy butaság. Jó lesz ez (nekem már most jó) csak kicsit türelmesebbnek kell lenni. Aki nagyon unja az toljon addig mást vagy végső esetben ott vannak az irl programok :DD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2804) Gebriel válasza cocobanana (#2797) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2805) markknight


markknight
veterán

Engem sose zavart hányan nézik, de ha valamit kevesen néznek, akkor nem lesz benne igazán sok pénz. A fő probléma az a kommunikáció teljes hiánya. A roadmap hazugságokkal teli és most komolyan nagy dolog lenne kirakni néha valami új kontentet social mediára? Concept artot vagy bármit? A kurva kuss örjít meg mindenkit redditen is.

[ Szerkesztve ]

(#2806) Gebriel válasza markknight (#2805) üzenetére


Gebriel
veterán

Kevesebb néha több. :) [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2807) markknight válasza Rage47 (#2798) üzenetére


markknight
veterán

Haveromnak egybõl megadta, de vigyázz nincs piros kis pont ezeknél. Nekem a gépet kellett újraindítani, mert valami bekavart.

[ Szerkesztve ]

(#2808) Synthwave válasza Gebriel (#2788) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Milyen előnyre tettél szert azokkal szembe akik mondjuk egy fillért sem?"

Semmilyenre. Hacsak nem befolyásolja pszichológiailag (van ilyen - én is jobbat lövök pl. lila raillel, mint fehérrel), hogy fémszínű fegyver helyett hupilila bütykössel puffogtathat.

------------------------------------------------------------------

(#2805) markknight: Nagyon-nagyon alacsony a "mindenki" ingerküszöbe. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2809) oriic válasza Gebriel (#2788) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Milyen előnyre tettél szert azokkal szembe akik mondjuk egy fillért sem?"

Maximum előbb lett meg neki a három karakter.

Live-Die-Respawn

(#2810) Rage47 válasza markknight (#2807) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#2811) Gebriel válasza Synthwave (#2808) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudtam én, most már így tiszta, hogy miért nem én vagyok minden körben a champion, hát a fegyver skin miatt :D
Durva egyébként ha tényleg van ilyen..

(#2812) Synthwave válasza Gebriel (#2811) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze, hogy van. Például Kvéjkekben egyebek mellett az is befolyással volt rám, hogy milyen nickkel játszom éppen - ezért is volt 1000+1 QL accountom (és csak 2-3 lett ismertebb).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2813) markknight válasza Gebriel (#2811) üzenetére


markknight
veterán

Basszus, nem tudtad? Pedig rózsaszín peackeeper nélkül nem fog menni :O Majd ha jössz gammázni akkor aratunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#2814) kKairosX


kKairosX
lelkes újonc

markknight te ugye ps4en tolod?

(#2815) markknight válasza kKairosX (#2814) üzenetére


markknight
veterán

aham

(#2816) M^xx válasza Bennyboy (#2803) üzenetére


M^xx
aktív tag

Talán a játékos bázisról is kellene beszélni. A fortnitet nagyrészt gyerekek játsszák, akiket tanulás után és alvás előtt engednek játszani, max 1-2 órát, de mivel rá vannak kattanva ezért ha tehetik nézik twitchen. A szülők szemszögéből a fortnite egy ugrabugra építős játék, míg az apex egy lövöldözős öldöklős amivel tilos játszani és még nézni sem nagyon engedik. Apex egy kicsit komolyabb ebből a szempontból, itt a játékosbázist min öt ével magasabbra tenném, akik a mások nézése helyett inkább játsszák a játékot. Aztán, hogy mi hozza a több pénzt azt a kiadók tudják.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2817) zsoika válasza M^xx (#2816) üzenetére


zsoika
addikt

Ezt rosszul gondolod! A fiam 5éves és Apex-ezik....a mérték a fontos.
Egyébként a gyerekek érdekesek...sokszor nem hiszem el milyen dolgoktól tartanak(félnek) és mitől nem. Teljesen másképpen látják a világot ,nem öldöklésnek látják...az csak a szülő félelme .

[ Szerkesztve ]

(#2818) Gebriel válasza zsoika (#2817) üzenetére


Gebriel
veterán

5 éves és Apexezik? :DDD

(#2819) Szilágyi84 válasza zsoika (#2817) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

5 évesen engeded már nem korai ez még neki mivel fog 10 évesen? Sokan már ovis korban engedik a mobilt is de hogy mi lesz így később.

[ Szerkesztve ]

(#2820) markknight válasza zsoika (#2817) üzenetére


markknight
veterán

Mostmár tudom miért nem randomoznak az emberek :D

(#2821) D1Rect válasza zsoika (#2817) üzenetére


D1Rect
félisten

A kisebb most múlt 6,már gondoltam, hogy lassan megmutatom nekik a minecraftot.

(#2823) Szilágyi84 válasza D1Rect (#2821) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az enyém most lesz 6 és az idén felújított Spyro - val kezdte a konzolos életét azzal engedtem hogy megtanulja rendesen írányítani a joyt és vigyorogva játszhasson. Mondjuk általában szokta látni mit nyomok nem mindent de még ebbe a korban akár mivel eljátszanak felesleges már most gépeztetni mobiloztatni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2825) gyuribácsi88 válasza Gebriel (#2818) üzenetére

Néha örülnék neki, ha 5 éveseket kapnék random társnak, ehelyett 40-45 éves olyan szinten béna embereket dob 10-ből 8x, hogy sírni tudnék. Ezerszer jobban játszok még kontrollerrel is, mint ahogy ezek egérrel, minden túlzás nélkül, de touchpaddal hoznám ezt a szintet.

Ami nem baj, nyilván nekik is kell valamivel játszani (mondjuk nem tudom miért pont ezzel) csak tennének már a játékba ranked módot, vagy a matchmaking vegye figyelembe a statokat (dmg/match) vagy valami.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2827) Maxxy10 válasza #78687232 (#2826) üzenetére


Maxxy10
addikt

Inkább gyere majd játszani boxon :)

Btw, az Apex Legends milyen korhatáros besorolást kapott?

[ Szerkesztve ]

(#2828) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#2825) üzenetére


Gebriel
veterán

Honnan tudod, hogy 40-45 éves? :D
Ebbe a játékban nagyon nem jó random emberekkel játszani szerintem sem, mint ahogy írtad, 10-ből 8x elég gáz.

(#2829) Gebriel válasza Maxxy10 (#2827) üzenetére


Gebriel
veterán

16

(#2830) Synthwave válasza Gebriel (#2818) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye? Inkább DOOM II vagy Duke3D.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2831) Gebriel válasza Synthwave (#2830) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább az fps-en lepődtem meg, nem magán a játékon. 😁

[ Szerkesztve ]

(#2832) Szigii


Szigii
csendes tag

Sziasztok! Csak nekem szokott elkezdeni brutálisan laggolni a játék, miután Bloodhound ultimate képességét benyomom? Ps4 slim

(#2833) zsoika válasza Szilágyi84 (#2819) üzenetére


zsoika
addikt

Igen mert 3 évesen Battlefield-ezett és azt már unja. :DDD

Régóta van saját telója (talán 2 évesen "kapta") tele játékkal és hetek óta nem játszik rajta...pedig itt van a kanapé karfán. Szóval reményeim szerint addigra mire suliba fog menni már nem lesz nagy szám neki ....így nem szippantja be annyira mint azokat a gyerekeket akiknek akkor nyílik ki a "kapu".
A szülőnek pesze oda kell figyelni a jelekre (másszóval a gyerekére) ,ha látnám rajta hogy rossz irányba megy a fejlődése , rossz hatással van rá akkor természetesen azonnal reagálnék rá.
A baj abból adódik, ha nem figyelnek, foglalkoznak a gyerekkel és "pótszülő" funkciót lát el a játék ....addig sem kell vele foglalkozni. Nálunk nem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#2834) markknight válasza gyuribácsi88 (#2825) üzenetére


markknight
veterán

Figyeli. Játszottam a játékkal lvl 1-esként tréning után, a uks fiókomon. A csapattársaim szintén bénák voltak, egyik azt sem tudta mit csinál. Meg az összes team full láma volt. 13 kill lett a vége és egyedül lenyomtam a megmaradt csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#2835) gyuribácsi88 válasza markknight (#2834) üzenetére

lvl 295 vagyok, ma is folyamatosan 10-40 szint közöttieket dobott, ölni egyet se tudtak, szerencsétlenkedtek össze vissza. Konzolon lehet hogy figyeli, de pc-n tuti nem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2836) D1Rect válasza gyuribácsi88 (#2835) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor kikből lenne a killed? :)

(#2837) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Apex legends 1.1.3. patch:
[link]

(#2838) Rage47 válasza Maxxy10 (#2837) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#2839) markknight


markknight
veterán

Na, ahogy nezem a storet picit átszabták, a piros cuccot csak karakterekre lehet már elverni.

(#2840) Rage47 válasza markknight (#2839) üzenetére


Rage47
veterán

ja látom gáz
amúgy a patch még nem élesedett, igaz?

(#2841) markknight válasza Rage47 (#2840) üzenetére


markknight
veterán

Nem. Szerintem hétfõ vagy kedd este 8

(#2842) Szigii


Szigii
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki szeretne esetleg játszani akkor addoljon barátnak :D Név: szigii Platform: PS4
Átlagos játékosnak tartom magam, nem az vagyok aki külön ugrik, bemegy harcolni egyedül 3 ellenség közé, afkol stb stb. Tudok csapatban játszani :K

(#2843) Slavia válasza zsoika (#2833) üzenetére


Slavia
aktív tag

Grat.

(#2844) Slavia válasza D1Rect (#2836) üzenetére


Slavia
aktív tag

Hát legalább lvl 350+ playerekből. :) (gondolom, de várjál mert lehet akkor más lenne a probléma. :(

(#2845) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azt hol látod hányas szinten vagy? Nálam 100 után ugyan az a logó.

(#2846) markknight


markknight
veterán

A legmenõbb finishert nyomtam.. füst, halál, fegyverek. :D

https://streamable.com/h2p70

(#2847) Rage47 válasza markknight (#2846) üzenetére


Rage47
veterán

ja én is csak füstben szoktam, úgy nem vesznek észre :D és persze hangulatos. jó még ugyanez Caustic-kal haha

patch-ig én nem indítom el, zavaróak a bugok, és addig nem látom értelmét, amíg nem jön a fix

(#2848) Slavia válasza Rage47 (#2847) üzenetére


Slavia
aktív tag

gyakorlatilag egy bughalmaz. :)

(#2849) markknight válasza Slavia (#2848) üzenetére


markknight
veterán

Tudod, a game ingyenes. Örülhetünk, hogy egyáltalán elindul..:D

(#2850) Franko49


Franko49
tag

Tudtok ajánlani valami játékot gyakorlásra ahol folyamatos akció van? Gondolok itt olyanra, mint régen a CoD 2 Death Match mód. Na kb. azóta nem voltam lövöldébe, ezért szeretném fejleszteni kicsit magam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.