Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) markknight


markknight
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#2052) markknight


markknight
veterán

Nézzétek milyen potya winünk volt :D Te jó ég.

https://streamable.com/hol5n

(#2053) Rage47 válasza markknight (#2052) üzenetére


Rage47
veterán

legjobb :D

(#2054) Honzi válasza Jinxb1rd (#2047) üzenetére


Honzi
senior tag

Az egészet nem is tudom miből szűröd le.
Még a videón is látni hogy semmit nem tudok csinálni hogy összeszedjem azt akit még lehet.
Belinkeltem valamit és te egész másról elkezdesz hablatyolni aminek nem is láttad mi volt az előzménye.
Jót nevettünk ezen az 5 perces szenvedésen este.
Te meg meg akarod magyarázni hogy én vagyok a hülye te meg a helikopter. :))
Nyugodj meg ember. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2055) markknight


markknight
veterán

Randomokkal összejött a három win :D Az egyik a potya, volt a másik kettő meg egyszerűbb volt. Na ezt sem gondoltam volna. Utána jött egy level 2-tes srác aki poénbol beugrott az óceánba. Királyság.

(#2056) sixpak válasza Kanczy (#2021) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lvl 81, 1 legendary item.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2057) PAtr0n válasza sixpak (#2056) üzenetére


PAtr0n
addikt

49, és 3 :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2058) Kanczy válasza M^xx (#2050) üzenetére


Kanczy
veterán

Én inkonzisztens harmadiknak beszállnék, ha nem gond. Nem tudok minden este játszani, de ha néha-néha beférek, örülnék a csapatos játéknak :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2059) ssgk válasza markknight (#2049) üzenetére


ssgk
aktív tag

Rengeteg oka van a kilépésnek..
Áramszünet, net,kékhalál (windows ról beszélünk ugye ;] ) crash, meteorit, stb, nem feltétlen szándékos :P

[ Szerkesztve ]

(#2060) Wolteri


Wolteri
csendes újonc

Na kinek mi a véleménye az Octaine-ről? :C

(#2061) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Vadállat😁

(#2062) Lavar válasza oriic (#1951) üzenetére


Lavar
aktív tag

Eddig vártam a visszajelzéssel hátha kidob, de nem.
Nálam teljesen megoldotta ez a patch, azelőtt kb. minden 3. meccsen kidobott hol ugrás közben, hol mikor már 20 perce benne voltam, hibaüzenet nélkül az asztalra, viszont azóta már rendben van. :C

[ Szerkesztve ]

(#2063) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

woooo csempion lettem most először

egyedül voltam a végén kettő ellen de találtam valami arany sniper puskát az meg egyből levette a pajzsukat :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2064) KaitouP válasza Dr. Romano (#2063) üzenetére


KaitouP
veterán

Grat. :D
Nekünk 3 napja két win is összejött 2 óra alatt, de azóta meg semmi. Ketten vagyunk, nincs harmadik emberünk, utóbbiak meg nem igazán akarnak együtt működni, illetve ésszel játszani. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2065) Dr. Romano válasza KaitouP (#2064) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az szép gg :K
Én randomokkal tolom akik általában belerepülnek a darálóba és lezúzzák a csapatot, most azonban különváltam és lopakodva, sunyiban tápolva, zajokra figyelve egyedül maradtam így is izgalmas volt főleg a vége felé, szörvájver mód :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2066) markknight válasza Dr. Romano (#2065) üzenetére


markknight
veterán

Magyarán kempeltél ezerrel :D Nem szégyen az, főleg ha erőfölényben vannak :D
Ha jó randomokat fogsz ki, akkor lehet velük építkezni. Tegnap ugye egymás után 3x nyertünk és mindháromszor különböző csapattársaim voltak.

[ Szerkesztve ]

(#2067) Slavia válasza markknight (#2066) üzenetére


Slavia
aktív tag

Nem hiszem hogy aki az utolsó körnek legmagasabb pontjáról lövöldöz legendás sznájperel az a taktikai zseni.Főleg ha az egyik karakter még a caustic és ha fel is jutsz a ropin,biztosan instakill mert kb egy alien királynő fészkéhez hasonlít. (water treatment) de hogy biztonságos legyen ők még 1 szintel fentebb voltak.... xD 200 méter magasról meg 100 méter távolságból stewie wonder is lehetett vóna ott. ő is sampion lett vóna....
(hasonló szituba futottam bele ma.)

[ Szerkesztve ]

(#2068) Dr. Romano válasza Slavia (#2067) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Az nem én voltam, mert mindig a szumóssal vagyok és a mocsárban vót a leszámolás térdig érő vízben ;]

Egyébként nemrég mentettem meg csapattársat: Már csak vonszolta magát, körbevették, felé rohanva rádobtam egy airsztrájkot erre az ellenfelek inkább elhúztak onnan majd gyors pajzsba tettem magunkat és a felettünk hulló bombák közben kényelmesen tudtam gyógyítani, a pajzs pont kitartott a végéig :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2069) pohár válasza Dr. Romano (#2063) üzenetére


pohár
félisten

ó, a Kraber jó cucc... :D

nekem volt egyszer valami olyanom, hogy egy Lifeline szedtem le vele úgy, hogy kb 5 méterre volt előttem, és olyan szinten a fejére rántottam a bezoomolt fegyvert, hogy magamtól is hányingerem lett egyből :DDD (ráadásul endgame volt már javából, 2 squad volt még rajtunk kívül)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2070) PAtr0n válasza pohár (#2069) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az barátok között is 250 dmg egy lövésre, szóval epic lehetett. ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2071) xkoti


xkoti
senior tag

Egy nap net nélkül :D Így alig vártam, hogy apexezek újra kár volt komolyan sikoltozó kis gyerekek és magányos farkasokkal voltam együtt.... Hihetetlen :D

KO

(#2072) ThySoul


ThySoul
senior tag

Jó lenne ha bele raknák a játékba, hogy a nem használt dolgokat lehessen törni. ( A legjobb ha fél áron lehetne, de ez csak álom)

(#2073) xkoti válasza ThySoul (#2072) üzenetére


xkoti
senior tag

Jelenleg még nagyon sok sebből vérzik a játék szerintem :D
pl materiál drop nagyon gyatra ...

KO

(#2074) pohár válasza PAtr0n (#2070) üzenetére


pohár
félisten

lehet a Triple Take volt Precision Choke-kal, de a vége ugyanaz... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2075) KaitouP


KaitouP
veterán

Kész, végem: MOZAMBIQUE.exe

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2076) atee válasza KaitouP (#2075) üzenetére


atee
őstag

:C
Nyugodtan ki is lehetne venni a játékból.

D-day 2002-01-04 01:54

(#2077) Maxxy10 válasza KaitouP (#2075) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pont ez volt az oka,hogy nem változott :D
A készítők szeretik a meme-ket :D

(#2078) Dr. Romano válasza KaitouP (#2075) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ennyire sz*r a stukker? Még sosem találtam el vele senkit, szal nem tudom mennyi a demidzs ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#2079) KaitouP válasza Dr. Romano (#2078) üzenetére


KaitouP
veterán

Igazi useless motherf*cker, nagy adag damage boost kéne rá, hogy kicsit is valamirevaló legyen. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2080) xkoti válasza KaitouP (#2075) üzenetére


xkoti
senior tag

Ezt már én is be akartam linkelni :D

KO

(#2081) markknight


markknight
veterán

24 sebzést okoz asszem. Én öltem már vele és azt kell mondjam hatásosabb mint az ököl.

[ Szerkesztve ]

(#2082) Maxxy10 válasza markknight (#2081) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tényleg jobb mint az ököl de másnál nem :DDD

(#2083) xkoti


xkoti
senior tag

Hát srácok én most kezdek kiégni a játékból.
A sok kilépkedő arc az ami tönkre teszi komolyan...
Remélem valamit kezdenek mert így elégé trágya a játék..

KO

(#2084) gyuribácsi88 válasza xkoti (#2083) üzenetére

Én már azt csinálom hogy ha 300 kill alatti playerekkel dob össze már lépek is ki. Jó lenne ha csinálnának vagy ranked vagy solo módot, mert unom kicsit hogy lvl 170-es szinten kapok magam mellé 15-20-as szintű pistikéket.

Azon nevetek mindig hogy az összes nyomorék (értsd; egy elefántot nem talál el 2 méterről) beugrik a skull town-ba, aztán senkit nem tud lelőni csak futkorászik meg óbégat, kinyírok egy squadot, felveszem a bannerjét, majd lehívom, és kilép. Ennek mi értelme? Minek lép ki ha már lehívtam? :DDD

Ezek szerintem napi 8 órába nézik a streamereket, aztán leül játszani és szentül megvan róla győződve hogy ő is úgy tud játszani mint shroud, aztán mikor jön a pofára esés, kilép. Mondjuk ahogy elnézem a játékosok 60-70%-a nyugodtan mehetne vissza pubg-t játszani, mert már a lootolásuknál látszik hogy ez nem nekik való játék.

Tegnap 2 percig magyaráztam a gyereknek hogy a shield-et hogy kell javítani, nem értette, inkább kiléptem, az ilyenekkel mit kezdjen az ember? A másik meg mikor jön ránk egy csapat, a másik kettő loot-ol (mi mást csinálna) szólok nekik, spottolom az enemy-t, kettőt leszedek, a harmadik lelő, ezek meg odajönnek és ketten nem tudnak 1 embert lelőni, sírok.

Szóval muszáj a ranked, ügyesebbek az ügyesebbekkel játszanak, a nyomik meg a nyomikkal, amíg ez nem lesz, addig marad a kilépkedés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2085) xkoti válasza gyuribácsi88 (#2084) üzenetére


xkoti
senior tag

Ezek mind velem is megtörténtek.
De ha már nem is ranked rendszer jönne mert valljuk be nem minden a szint ma például 91-es szintű volt a csávó össze tettem a két kezem mondom végre ez csak tud játszani..Dehogy tudott előtt 1 ember aztán bement két emberre és mikor lelőtték mert azt hitte ő a John Wick szépen kilépet...
Tegyenek be egy olyan rendszert ha valaki ki lép félóra ban!
Minél többször lép ki az illető annál hosszabb időre kapna bant, mert így konkrétan undorító a játék és a lényege mégis a csapat munka...

KO

(#2086) markknight válasza xkoti (#2085) üzenetére


markknight
veterán

Arra se képesek, hogy feltöltsék a pajzsukat, fél élettel és tele kék páncéllal ronangálnak xD De azok a kedvenceim akik jumpmasterek, leugranak skull townba vagy a kék körbe, meghalnak majd kilépnek :D

(#2087) xkoti válasza markknight (#2086) üzenetére


xkoti
senior tag

Ne is mond... De szerintem ezek a playerek 80% gyerek....Aki fortnite-ról meg pubgről jött át és azt hiszi ez is ugyan olyan.

KO

(#2088) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Most megjelent Season pass-t érdemes beszerezni?

.

(#2089) sixpak válasza Troy. (#2088) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, nincs benne semmi érdekes....mondom ezt úgy, hogy az első percben megvettem.
Max. a szintlépésekért, ha már elveszett benned a többi motiváció.
Másrészről fillérekért adják.

Szerk: ja, és ha sokat játszol, akkor a kapott Apex coinból tudod finanszírozni a kövi epizódot....ebben az esetben viszont majd' 2 hét csúszásban vagy.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2090) Rage47 válasza xkoti (#2083) üzenetére


Rage47
veterán

én is azon voltam, hogy pihentetem, erre tegnap este 4 játékból 3-at nyertem randomokkal. tök jó este volt. itt abba is hagytam gyorsan, nehogy szarabb legyen az eredmény. :D pont most nem streameltem :(
#PS4

(#2091) Maxxy10 válasza Troy. (#2088) üzenetére


Maxxy10
addikt

Milyen platformon játszol?

(#2092) Troy. válasza Maxxy10 (#2091) üzenetére


Troy.
addikt

(#2089) sixpak: Köszi.

Maxxy10: PC-n heti max 6-7 órát, van hogy kevesebbet. Átlagos játékos vagyok, első br játék, réges-rég játszottam multival, az Apex viszont beszippantott. 40-es szinten állok.

.

(#2093) markknight


markknight
veterán

Ki kéne zárni a bill+egér használókat ps4rõl a francba. Elég durván demotiváló, hogy ilyenek kapják le az embert, meg úgy a fél mappot. Jól mutat a 2000 kill a banneren, de csalva nem fasza.

[ Szerkesztve ]

(#2094) KaitouP válasza markknight (#2093) üzenetére


KaitouP
veterán

+1. Sajnos ez a Sony balfaszsága, hogy ilyesmit engedélyez.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2095) Rage47 válasza markknight (#2093) üzenetére


Rage47
veterán

reportolod őket? vagy csináltál felvételt?
én nem nagyon tudtam még kiszúrni
ma amúgy demotiváló a játék, sok kis pisis társam volt, akik azt sem tudják, mi van, mikor rájuk lő valaki. meg valamelyik kb. sírt a mikrofonba :D

[ Szerkesztve ]

(#2096) Rage47 válasza Rage47 (#2095) üzenetére


Rage47
veterán

(#2097) Maxxy10 válasza Troy. (#2092) üzenetére


Maxxy10
addikt

PC-n ha veszel Origin accest akkor kapsz a játékba 1000 coint amiből megtudod venni a pass-t es így jóval olcsóbban jössz ki. :)

(#2098) markknight


markknight
veterán

Nem csináltam, mert ps4-en bugos az Apex felvétele. Vannak sessionok és sokszor újrakezdi az egészet, wint pl nem is lehet felvenni, csak ha a felirat kozben indítod a felvevést. Valamit ki kéne ezen a fronton is találni, mert valag hiba van a játékban igy is! Törje már magát kicsit a Respawn, oké kint a szezon, de azóta megint kuss van. Van arról videóm, hogy low gravity módba kerül a játék. A lövés mozgás, minden lassabb, na majd feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

(#2099) Rage47 válasza markknight (#2098) üzenetére


Rage47
veterán

(#2100) markknight válasza Rage47 (#2099) üzenetére


markknight
veterán

Jaja, de ha ez után próbálod elindítani, reseteli magát a felvevõ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.