Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nem rossz a flatline de nálam max akkor van ha nem találok mást. A longbow most kapott buff-ot de én még adnék neki, többet sebezhetne az a 55 elég karcsú..

Powler+1
Nagyon jó fegyver, de az R-99 nem is a sebzes miatt jó, a rate of fire a legnagyobb annál ami egy level 3-as tárral OP.

(#2902) PAtr0n válasza Shkiz0 (#2900) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, de nálam a Prowler egy mumus, nem szeretem, selecfire-vel már használható, de inkább akkor már R-99, ha célon tudom tartani, és ahogy Maxxy10 írja, van benne agy atom tár, akkor instant kill a lila enemy.

Maxxy10:
Igen a Longbow buffolva van már, de még sehol sincs a Titanfall 2-höz képest a Rate of Fire :D . Mondjuk az tény, hogy akkor már nagyon OP lenne.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2903) shotika válasza Maxxy10 (#2901) üzenetére


shotika
őstag

A buffok mikor jöttek? a legutóbbi patch az 1.1.3-as volt és annak a logjában nem találok fegyo buffot.

Fegyok közül nekem a longbow-spitfire-wingman-r301 a best. Flatline sztem maax az elején erős, ahogy a g7 is. Devotionnél pedig ha épp nagyon adja, akkor nagyon tudok darálni, nemrég volt egy 9-es killstreakem vele skulltownban - meccs eleje, 3 csapat lövi egymást benn egy házban, és én pont beláttam az egyik rácson, majd megeresztettem a nagypapát és kb 5-6 mp alatt mind meghalt :D Nagy jelenet volt, a társaim, nem győztek gratulálni :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2904) Maxxy10 válasza shotika (#2903) üzenetére


Maxxy10
addikt

1.1.1 patch-nel jöttek.

Longbow DMR
Increased fire rate 1.2 -> 1.6
Increased magazine size
Base mag increased: 5 -> 6 rounds
Common mag extender increased: 6 -> 8 rounds
Rare mag extender increased: 8 -> 10 rounds
Epic mag extender increased: 10 -> 12 rounds

[ Szerkesztve ]

(#2905) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Wraith-nál láttam kést. Ez valami spéci csak neki vagy hogy? Én amikor megyek vele nincs soha kés és amúgyse.

(#2906) Shkiz0 válasza Szilágyi84 (#2905) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Legendary Skin

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2907) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tegnap nyitottam 5 ládát. Még lila sem volt az egyikbe sem. :O

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#2908) oriic válasza Szilágyi84 (#2905) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A jatek legritkabb cucca.

Live-Die-Respawn

(#2909) markknight


markknight
veterán

R-99/Spitfire és a végére Mastiff. A többit lesz kedves a másik két csapattársam megoldani :DD

(#2910) Rage47 válasza markknight (#2909) üzenetére


Rage47
veterán

nálam is, ennyi :D

(#2911) Maxxy10


Maxxy10
addikt

280 óra játék után sikerült elérnem Xbox-on,hogy átlagosan megvan az 1000 dmg :D

(#2912) PAtr0n válasza Maxxy10 (#2911) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na nekem ahhoz új acc kéne, hogy meg tudjam célozni legalább az átlag 500-at :DDD PC-n....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2913) vicces válasza Maxxy10 (#2911) üzenetére


vicces
addikt

A szép! Nekem mióta lejárt a goldom a boxon, pc-n továbbra is controllerrel játszok nehogy az a csepp ügyességemet is elveszitsem. ;]

:)

(#2914) Szigii


Szigii
csendes tag

Remélem lassan behozzák a cross platformot. Nektek mi a véleményetek? Örülnétek?

(#2915) vicces válasza Szigii (#2914) üzenetére


vicces
addikt

És a cheaterek??

Én azért játszok inkább konzolon, mert ott nem igazán megy a csalás. Viszont mióta pc-n tolom a játékot néha látok fura dolgokat..

:)

(#2916) L4mie válasza vicces (#2915) üzenetére


L4mie
veterán

Ahogy csökken a játék népszerűsége fogynak a cheaterek, tegnap csak 1 re mondtam az, hogy WTF honnan tudta, hogy ott gugolok a fal mögött?
Kifordul-lő páros...nem létezik ilyen reakcióidő.
De most éppen a minden hőssel nyerek egyet kört játszom :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2917) markknight válasza Szigii (#2914) üzenetére


markknight
veterán

Inkább kontentet hozzanak meg a bugok javítását oldják meg, mert nagyon szarul áll a játék szénája.

(#2918) Mister_X válasza Szigii (#2914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Minek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2919) Rage47 válasza Szigii (#2914) üzenetére


Rage47
veterán

Nincs rá szükség, csomó játékos van, egyből talál game-t. Inkább a bugokat kéne azonnal fixelni, mert még mindig szarok a hangok, visszajött a játék eleji lassulás bug, főleg hétvégén, gondolom nem bírják a szerverek vagy nemtom.
Kicsit szüneteltetem, mert nagyon sok lett a kilépkedős ember és így esélyem sincs nyerni 3v1-ben vagy 3v2-ben ha esetleg a másik társam is bent marad... Van akit lelőnek és már lép is ki egyből... Múltkor is simán hoztunk egy kört így, szóval van rá esély, mert lehet, hogy az utolsó squadban akár 2-en is kiléptek és akkor csak 1 emberrel kell megküzdeni :D, el is küldtem neki a képet, hogy nélküled nyertünk.

[ Szerkesztve ]

(#2920) L4mie válasza Rage47 (#2919) üzenetére


L4mie
veterán

Tutti az általam túl gyakran tapasztalt jelenség is nagyban közrejátszik a kilepegetésben....ha csak fekszik és kilép akkor nem kapja meg a leterítő a killt....kicsinyes, ha ezt fixálnák, akkor tutti kevesebb kilépés lenne.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2921) zsoika válasza Rage47 (#2919) üzenetére


zsoika
addikt

Kilépkedős emberkéből szerencsére keveset kapok.
A hangokkal meg nem tudom mi a bajotok? :F

#2916) L4mie: Igen ...a sarkon fordulós és azonnal lelövős emberke az nekem is megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#2922) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Kinek összesen hány győzelme van ebben a szezonban?

(#2923) markknight válasza Maxxy10 (#2922) üzenetére


markknight
veterán

Összesen? Kb 60

(#2924) L4mie válasza markknight (#2923) üzenetére


L4mie
veterán

nekem sztem 10 :D
de a played time is max 15-20 óra :(

Tegnap Gibrartárral úgy lett meg, hogy pont egy sík terepre szűkült a kör 3 csapat élt, nyomtam egy bubit hívtam egy arty-t, egyik csapat kifeküdt másikat meg sikerült ledarálnunk. :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2925) markknight válasza L4mie (#2924) üzenetére


markknight
veterán

Engem leégettek a hülye csapattársak. Most vagy a gyerekek maradtak vagy a hülyék én nem tudom. De előző hetekben nem volt ilyen tróger a helyzet mint most. És jelzem sokat kell várni már várni + rengetegszer nincs 3. ember.

(#2926) Rage47 válasza markknight (#2925) üzenetére


Rage47
veterán

engem képes volt úgy bedobni játékba, hogy egyedül én voltam a csapatban. screenshotot is csináltam de lefárasztott és már nem volt idegem elküldeni a Respawnnak

(#2927) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Nekem kb 25-30 amit nem tartok soknak a 60 már egy nagyon szép szám de láttam olyat aki 400 felett járt Xbox-on ami elgondolkodtató,hogy használ valami konvertert és egér billentyűzet kombóval tolja vagy csak tényleg ennyire jó játékos...

Nálam is rengetegszer van az,hogy vagy egyedül vagyok vagy nem dob be harmadik embert

(#2928) Gebriel válasza markknight (#2923) üzenetére


Gebriel
veterán

Neked van az több is szerintem. :D

Nekem kb 20 körül, bár szerintem nem rossz ahhoz képest, hogy mennyit játszok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2929) markknight válasza Rage47 (#2926) üzenetére


markknight
veterán

Nálam ez hetente előfordul, már nem is veszek róla tudomást. Vagy beugrom a tengerbe vagy kilépek amint vége a karakterválasztós etapnak :DDD

(#2927) Maxxy10: Legyél nyugodt, használnak. Hétvégén olyan meccsem volt, hogy ketten voltunk egy 4000 killes sráccal (mert nem talált harmadikat a matchmake) aki kb kitakarította az egész mappot, majd a végén meghaltam mint annak a rendje, aztán látszódott a tipikus egeres mozgás.

[ Szerkesztve ]

(#2930) Rage47 válasza markknight (#2929) üzenetére


Rage47
veterán

számomra az egerezés is csalás. eleinte itt sem volt apexban, de az lesz lassan, mint Overwatch-ban, ott a játékosok talán harmada már egerezik, elég kiábrándító

(#2931) markknight válasza Rage47 (#2930) üzenetére


markknight
veterán

Redditen engem bekusoltattak, hogy NEM TILTJA SEMMI, hogy ők egér billentyűvel nyomuljanak és fejezzem be a sírást. Persze, szerintem is csalás. Mondanom sem kell, sikerült jó nagy vitát kirobbantani, hasonlóakat mint itt szoktam néha :D

[ Szerkesztve ]

(#2932) Szigii válasza Rage47 (#2930) üzenetére


Szigii
csendes tag

Lehet konzolon egerezni? :o

[ Szerkesztve ]

(#2933) Szilágyi84 válasza markknight (#2925) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ezt én is tapasztalom.

(#2934) oriic válasza Szigii (#2932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön adaptert kell venni hozzá, de igen.

Live-Die-Respawn

(#2935) L4mie válasza markknight (#2931) üzenetére


L4mie
veterán

Én is úgy vagyok vele, hogy akkor kiálthatunk csalást a 60Hz-nél nagyobb képfrissítési monitorokra, a FHD nál nagyobb felbontásra, meg mi az, hogy a másiknak 2080 asa van nekem meg csak 1060 és neki több fps!! CSALÁS :D
konzolon nyilván más, de feature-ra csalást nem lehet kiáltani.
Megoldás az lenne, hogy chekk periféria és külön lobby.

*nem ismerem, de OneX-t összeengedi a sima One-al vagy az S-el? Ps4-et a Pro-val? Ott is lényeges előnyük lehet egymással szemben.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2936) Rage47 válasza markknight (#2931) üzenetére


Rage47
veterán

Igen, erre mindig kétfajta válasz jön, hogy nem tiltja semmi, akkor mi a bajod, vagy ez nem is ugyanolyan, mint a PC-n, szóval kuss, mert semmit nem segít a játékosnak!

(#2937) Maxxy10 válasza L4mie (#2935) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én reportolni szoktam ha túl gyanús majd a MS eldönti.

Btw, ha jól tudom külön topic is van ahol ezeket az adaptereket tárgyalják melyik jó stb.

(#2938) gyuribácsi88 válasza markknight (#2929) üzenetére

Durva, de van ez a "nicewigg" nevű gyerek, ő pc-n játszik de kontrollerrel, és valami hihetetlen a pali, az egeres játékosokat szanaszét lövi. Jó, mondjuk NA szerveren azért más a szint, EU-n kb a felét nem tudná ennek lőni, de akkor is szép teljesítmény. Ha konzolon játszana tuti lenne minden körben 30 kill-je, így is majdnem mindig 10 felett van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2939) markknight válasza L4mie (#2935) üzenetére


markknight
veterán

Én nem tudom, mert bill/egérrel mindig is szar voltam. Nyilván nem mindenki táltosodik meg PC-s perifériák használata közben, de amkor a fél térképet kiszedi valaki és dalolva nyeri a 3v1-et, na az azért nem normális.

(#2940) markknight válasza gyuribácsi88 (#2938) üzenetére


markknight
veterán

Ez az a srác? Nekem ez nem tűnik controllernek :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2941) gyuribácsi88 válasza markknight (#2940) üzenetére

Odaírtam hogy a srác neve "nicewigg" erre belinkeled diego-t ...

Kipróbáltam ps4-en a játékot, 2 éve be se kapcsoltam a konzolt, szóval kicsit elszoktam a kontrollertől, a 4. 5. meccset megnyertem az egyiket 14 a másikat 15 killel, és mind a két esetben egyedül voltam a végén, meglepődve vettem észre hogy ugyan úgy van aim assist mint codoknál, szóval konzolon nem nehéz sokat ölni.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2942) markknight válasza gyuribácsi88 (#2941) üzenetére


markknight
veterán

Ja, gőzöm nincs kik ezek, ez a videó jött szembe először :(

(#2943) Polllen válasza L4mie (#2935) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem tudja checkolni, mert az adapter kontrollert szimulál. Azt hiszi a konzol, h továbbra is kontrollert használsz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2944) zsoika válasza Polllen (#2943) üzenetére


zsoika
addikt

Ha jól tudom a legújabb konzolokra már adapter sem kell..simán kezeli az egeret.

(#2945) oriic válasza zsoika (#2944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kezelni kezeli, de sok játékban még nem használható. Fejlesztőknek kell azt engedélyezniük. Adapter használatánál azonban nincs ilyen kitétel, mert a cucc a kontroller mozgását emulálja.

Live-Die-Respawn

(#2946) PeAdam


PeAdam
tag

Soha nem fogom megérteni, akik arra fogják a bénaságukat, hogy nincs meg a 140, vagy 200 fps, meg a 144 herzes monitor a játékhoz, vagy a másik megoldást választják, hogy Potato grafikára lehúzva játszanak, mert úgy biztos könnyebb pontosabban játszani. Nekem csak egy középkategóriás RX 580 van, de inkább maxra húztam a grafot mert gyönyörű a game és játszok 70-90 fpssel, ennek ellenére nagyon jól megy a játék érdekes módon, semmi negatívumot nem érzek ezzel kapcsolatban :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#2947) Polllen válasza PeAdam (#2946) üzenetére


Polllen
nagyúr

A legtöbb esetben a 60 fps-sel szemben előnyben vannak a 100+fps-sel játszók. Ez tény. Itt a lapcsaládon is volt róla cikk, hogy miért. Ha a reakcióidőd elég jó hozzá, élni is tudsz ezzel az előnnyel.

A másik dolog az, hogy fps lag-tól f2f harcban alul fogsz maradni. Sok játékosnak az a fontos, hogy 99,9%-ban stabil legyen az fps.

Nincs azzal baj, hogy nálad a 70-90 között hullámzó fps ok, mert a látvány fontosabb, mint a fentiek. Másnak meg más.

Ezért is lesz trükkös a crossplatform.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2948) L4mie válasza PeAdam (#2946) üzenetére


L4mie
veterán

Amirő beszélsz azt úgy hívják maximalizmus.

A te hsz-edet meg úgy hívják, hogy e-peen méregetéssel összefűzött feszültség és flamegenerálás megfűszerezve bénán elrejtett "mindenki más aki nem én vagyok az béna" önvállveregetéssel.

Az e-sportolók is csak a marketing és a placebo hatás miatt használnak magas képfrissítésű monitorokat és megfelelő fogású egereket, számukra megfelelően taktilis mechanikus bill-t.

Azért javaslom próbálj ki egyszer egy magasabb képfrissítéssel megáldott monitort megfelelő synccel.
Valószínűleg megérzed majd a negatívumot amikro visszahuppansz a géped elé.
Persze nem mindenki észleli a különbséget, szóval lehet meg se érzed a különbséget, számodra nem lesz smoothabb a kép, ha 2-3x több fps-t látsz.
Ez estben Te a szerencsés kiválasztottak közé tartozol akinek mindegy hogy 30vagy 300 fps-el tolja úgy is istenkirályfaszagyerek a sok szerencsétlen low között akik jobb hiján a maximális hardveres performaceval próbálják kihozni az alacsony képességeikben rejlő lehetőségeket.
Természetesen azoknak akinek még ott a kindertojáshéj a fenekén a fenti hardverbeli hiányoságokat kompenzálhatjáj a még tűéles reflexeik.
A tolókocsis nagypapik meg próbálják az aktuális egzisztenciájuk által megengedett keretből kihozható legjobb kiegészítőket csatarenbe állítani a 12 éves nindzsaszamurájok ellen....többkevesebb sikerrel.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2949) markknight válasza PeAdam (#2946) üzenetére


markknight
veterán

A krumpli quality nekem is fura mert elvágja a játék élményét, de õk tudják.

(#2950) markknight válasza Polllen (#2943) üzenetére


markknight
veterán

De tudják. A Fortniteban nem is lehet használni, alapból blokkol a game.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.