Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) zsoika


zsoika
addikt

Játszik most v.ki?

(#2202) ASDGamer


ASDGamer
tag

Az EVA-8 Auto-val 7 lövés kell egy Lvl2-es Shieldes emberkébe. :C Micsoda játék:DDD

(#2203) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Shroudnak ezt a videóját néztem:[link]

Itt mintha lenne neki visszajelzés,hogy hol találta el az ellenfelet mikor EVA-8-cal nyomja..
Ez beállítás kérdése?

(#2204) Lomha 8V válasza L4mie (#2200) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm! :)

(#2205) Slavia válasza ASDGamer (#2202) üzenetére


Slavia
aktív tag

nagyrakat fos az egész. :D ingyenes ugribugri. :)

[ Szerkesztve ]

(#2206) ASDGamer válasza Slavia (#2205) üzenetére


ASDGamer
tag

Én imádom. Ez a legtipikusabb

"hogy b*szná teherbe a jó k*rva anyját ez a foskupac játék, hogy lehet ekkora sz*rt csinálni?... Na.. menjünk még egyet.." játék. :DDD :DDD :DDD

(#2207) xkoti válasza ASDGamer (#2206) üzenetére


xkoti
senior tag

Egyébként örülök hogy nem egy hites a játék mert az sokkalta jobban felcseszne így van esélyed elpicsázni a másikat amúúúgy az eva fegyó nem is a legjobb :D

KO

(#2208) zsoika válasza Maxxy10 (#2203) üzenetére


zsoika
addikt

"Ez beállítás kérdése?" Nekem is jelzi ,de én szeretném kikapcsolni a találat jelzőt. Azt hol kell?

(#2209) Maxxy10 válasza zsoika (#2208) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem hiszem,hogy egyre gondolunk.
Lehet nem voltam érthető, bocsánat. :R
Szóval azt mutatja,hogy a sörètèkből melyik találta el az ellenfelet.

(#2210) ASDGamer válasza xkoti (#2207) üzenetére


ASDGamer
tag

Persze én se akarom azt hogy olyan legyen. Csak ezen akkor kiakadtam mert már az utolsó 3 ba voltunk. :)

(#2211) zsoika válasza Maxxy10 (#2209) üzenetére


zsoika
addikt

Én viszont nem ezt, hanem a fehér és halál esetén a piros vonalakat szeretném kivenni , mert nem látok tőle jól.
Így [link]

[ Szerkesztve ]

(#2212) Vismajor01 válasza zsoika (#2211) üzenetére


Vismajor01
addikt

Azt optionsben tudod állitani a damage sectionnél

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#2213) xkoti válasza ASDGamer (#2210) üzenetére


xkoti
senior tag

Jah hát ez nem meglepő :D
Van hogy én is kiakadok mikor a top szériába vagyok :D

KO

(#2214) zsoika válasza Vismajor01 (#2212) üzenetére


zsoika
addikt

Kösz, megtaláltam....így már jó.

Más: Amikor a körön kívül meglőnek és a haver újraéleszt ott, akkor alig van egy kis életerő. Nincs idő ilyenkor feltölteni mert szinte azonnal megöl a kör. Mit szoktatok ilyenkor csinálni.
Szörnyen kínos volt hogy összeszedett a haver és én 2x is visszahalltam.

(#2215) Maxxy10 válasza zsoika (#2214) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kezdek egy új játékot :DDD

Viccet félretéve, pl Wraith mikor fázisban van nem sebzi a kör.
De ha nagyon messze van a kör vagy már mikor sokat sebez akkor jobb feladni.

(#2216) ASDGamer válasza xkoti (#2213) üzenetére


ASDGamer
tag

Ugye? Volt már olyan is hogy az utolsó csapat ellen az egyikőjükkel peacekeaper vs. peacekeaper harcot vívtunk. Kb minden lövés betalált mindkét részről, csak neki lila shieldje volt, nekem meg csak kék. :W Hát nem én nyertem...

(#2217) markknight válasza zsoika (#2214) üzenetére


markknight
veterán

Ne a lootra, hanem a körre koncentráljatok.

(#2218) xkoti válasza ASDGamer (#2216) üzenetére


xkoti
senior tag

:DDD :DDD Ismerős hányszor jártam már én is így :D

KO

(#2219) Mister_X válasza zsoika (#2214) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy írták, körre kell koncentrálni, loot lesz az ellenfélnél is, ha megölitek ;] A kör kevesebbet sebez, amíg csökken, utána többet. Egy syrenge-t be lehet tolni, amíg mozog a kör, de szerintem utána is (1-3. körig biztos), utána medkit és spirnt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2220) zsoika válasza Maxxy10 (#2215) üzenetére


zsoika
addikt

Hát kb. :DDD

Többiek: Igen a körre koncentráltunk, de a vége felé (a játéknak) a szélén táboroztunk ,amikor csatába keveredtünk. A nagy forgatagban néha kint, néha bent voltunk a körben és persze hogy kint lőttek meg. :(((
A cimbik tisztázták a helyzetet és keltettek ,de a kör olyan gyorsan sebzett és olyan kevés volt a health em hogy folyton visszahaltam. Kb. 2mp időm volt ébren így visszagondolva....nyomattam én a syringe-t.

[ Szerkesztve ]

(#2221) markknight válasza zsoika (#2220) üzenetére


markknight
veterán

Ha visszahalsz, akkor zombiként mássz míg meg nem halsz, majd csak akkor menjen a társad éleszteni. Ha megint lefekszel akkor megint mássz a halálig, de akkor már a másik társad menjen érted. Ha viszont a harmadik, negyedik körben történik meg, akkr add fel, mert tul nagyot sebez a ring.

(#2222) zsoika válasza markknight (#2221) üzenetére


zsoika
addikt

Sajnos a végjátékban volt :((( Én feladtam volna ,de a cimbi nem és 2x felébresztett ....rohadt kínos volt. Lehet inkább futni kellett volna és kampózni(pathfinder), ha így tudom....lehet 2x-i élesztéssel már eljutok a körbe. Mostmár figyeltek erre is.

(#2223) Drenadar


Drenadar
veterán

Sziasztok!

Kezdő vagyok a játékban, érdekelne milyen, de idegenekkel nem annyira megy... tudom kell a kihívás, de elsőre azért túlzás.

lehet csatlakozni valakikhez?

LFG

[ Szerkesztve ]

(#2224) Maxxy10 válasza Drenadar (#2223) üzenetére


Maxxy10
addikt

Platform?

(#2225) Drenadar válasza Maxxy10 (#2224) üzenetére


Drenadar
veterán

PC jaj bocsi ezt elfelejtettem :)

(#2226) zsoika válasza zsoika (#2222) üzenetére


zsoika
addikt

Azt mondtam figyelek ,de sikerült egy hasonló szituban ismét meghalni...nagyon sebez ilyenkor már a kör...durva.

Más: Ma többször előfordult hogy belassult a játék...úgy mintha lassított felvétel lett volna . Szerver hiba lenne?

2225) Drenadar: Most hagytam abba, de nyomhatunk majd . zsoika79 néven futok

[ Szerkesztve ]

(#2227) Drenadar válasza zsoika (#2226) üzenetére


Drenadar
veterán

küldtem egy requestet :)

(#2228) Maxxy10 válasza Drenadar (#2225) üzenetére


Maxxy10
addikt

Senki se játszik Xbox-on :( :D

zsoika: Server lag, ha sok játékos van egy helyen akkor általában laggolni szokott.. remélem minél előbb javítják mert nem új probléma...

(#2229) zsoika válasza Drenadar (#2227) üzenetére


zsoika
addikt

Nem biztos hogy jól jársz velem Apex-ben, mert sokat hibázok. Még szokni kell ,de már alakul...körönként 1-2 kill mindig megvan. Kezdetkor volt olyan napom hogy 1killem volt :DDD
Battlefield sokal jobban megy ,de ha ebben is annyi időm lesz mint abban, akkor remélem nem leszek ekkora noob mint most néha. Emlékszem a Bf indulásakor az is ilyen volt számomra.

Maxxy10: kösz. Én meg már monitoroztam a gépem hogy mi okozza ,de nem találtam semmit.
Mondjuk a netem elég gagyi (5Ghz mikro antennás) , így eléggé ugrál a ping.

[ Szerkesztve ]

(#2230) Synthwave válasza zsoika (#2229) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Wi-fin multi?

Yikes. Neked is, meg annak is, aki rád lő.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2231) Drenadar válasza Synthwave (#2230) üzenetére


Drenadar
veterán

én is wifin tolom, de sose éreztem hogy bármi baj lenne

(#2232) Maxxy10 válasza zsoika (#2229) üzenetére


Maxxy10
addikt

Minden platformon jelentkezik ez a hiba sajnos.
Valószínűleg a legközelebbi patch a Lifeline bug-ot javítja mert kb most mindenki azzal "csal".

(#2233) ASDGamer válasza Drenadar (#2231) üzenetére


ASDGamer
tag

Szintén wifiről játszok és sose volt semmi problémám vele. Sajnos kábelen nem tudom megoldani. :N

(#2234) zsoika válasza zsoika (#2229) üzenetére


zsoika
addikt

Nem..a router-gép kábellel van összekötve ,csak maga az internet szolgáltató ami jelen van nálunk az 5Ghz mikrohullámú. Van egy kocka antenna a tetőn és egy poe táp a nappaliban ,amiből megy az utp a routerbe...tehát gyakorlatilag wifis a net.
Nagyon kellene egy olyan szolgáltató aki optikán hozza a netet ,de sajna ilyen nem lesz mostanában...pedig megyeszékhelyen lakok és nem messze a központtól.

(#2233) ASDGamer: Egy lakótelepen észrevennéd! Sok múlik azon hogy hányan használják a környéken az étert. Régebben megoldás volt ha 5ghz a wifi, de olyan sokan átálltak már a 2,4-ről hogy manapság már az is használható.

[ Szerkesztve ]

(#2235) pohár válasza Maxxy10 (#2232) üzenetére


pohár
félisten

milyen bugról van szó? le vagyok itt maradva rendesen úgy látszik :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2236) ASDGamer válasza zsoika (#2234) üzenetére


ASDGamer
tag

Lehetséges, ott még nem próbáltam. Itt falun viszont teljesen jó.:)

(#2237) zsoika válasza Maxxy10 (#2232) üzenetére


zsoika
addikt

Akkor azért nyomják azzal a csajszival annyian. Szinte nincs menet Lifeline nélkül. Viszont a "csalást" én sem vágom mi lenne...nem szoktam azzal a karakterrel lenni.

(#2236) ASDGamer: internetnél (hálózatnál) mindig a vezetés az ajánlott, szerintem. A wifi játéknál csak ha nincs más lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#2238) Maxxy10 válasza pohár (#2235) üzenetére


Maxxy10
addikt

Úgy néz ki ha le rakod a heal drone-t ès rá csukod az ajtót akkor eltűnik de viszont ugyan úgy gyógyít tovább és mozogni is tudsz.

Szerk.: Így néz ki a gyakorlatban: [link]

Szerk2.: zsoika: Nem csak azért nagyon jó karakter kicsi hitboxxal plusz az,hogy gyorsabban húz fel, meccs döntő lehet. :K

[ Szerkesztve ]

(#2239) pohár válasza Maxxy10 (#2238) üzenetére


pohár
félisten

hm, nem láttam ma ilyet, pedig ma mentem pár kört a lyánnyal :D

utolsó kör végén 3 squad maradt, másik 2 csapattársam kilőtték, elkezdtem húzni a mellettem lévőt, erre valaki Kraberrel vagy 300 méterről lőtt egyet, az eredmény: double down :D

még jó, hogy arany knockdown shieldem volt, egy kis zugban felhúztam magam, még 3 embert kilőttem, aztán ennyire mentem egyedül, de olyan adrenalinlöket volt nekem is, hogy a kezem még vagy 5 percig sajgott :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2240) xkoti válasza Maxxy10 (#2238) üzenetére


xkoti
senior tag

Nah ezt én se tudtam :D
Pedig nálam is volt hasonló esett de nem tünt el a drone :D

KO

(#2241) vaakuum válasza Drenadar (#2227) üzenetére


vaakuum
addikt

Steam felületről küldted, vagy már játékból is lehet névvel meghívni?
MErt én már vagy 6-szor összelinkeltem a steammel, de nekem mindig elfelejti.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2242) Jokerdapro válasza Drenadar (#2223) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

& zsoika + bárki akar nyugodtan vegyen fel engem is. Nem vagyok én se pro 53as szinten vagyok , ha az számít. :DDD Ma sajna meló de holnap benne vagyok a csapatásba. ;]
Szerk: origin: jokerdapro
A szerver lagg csak akkor jó ha bent vagy a darálóba és van egy píííszkipüüüür nállad. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2243) sixpak


sixpak
nagyúr

Lvl 100 után már nem lehet követni a szinteket?
Vagy én nem látom?

Más: Dying Light-tal tolta valaki, annak idején, Mirage hangja nagyon hajaz a DL főhősére vagy csak haluzom?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2244) zsoika válasza sixpak (#2243) üzenetére


zsoika
addikt

100 fölött csak egy jel van...ha jól tudom.

(#2245) sixpak válasza zsoika (#2244) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, egy jel van, azóta léptem már vagy 10-15 szintet, csak kíváncsi voltam, hogy nyomon lehet-e követni valahogy 100 felett.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2246) Lavar válasza sixpak (#2243) üzenetére


Lavar
aktív tag

Ugyanaz a szinkronszínész. :K

(#2247) sixpak válasza Lavar (#2246) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi. :R
Akkor jól hallottam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2248) xkoti


xkoti
senior tag

Így szinteket lépve már nem azért de nálam ezek a dropok valami undorítóak...
Remélem az apex ki fog találni valamit esetleg mert még mindig a crafting materiál is alig alig esik....

KO

(#2249) Rage47 válasza xkoti (#2248) üzenetére


Rage47
veterán

sztem el van cseszve az egész fejlődési rendszer, de ettől még élvezetes a játékmenet...

(#2250) xkoti válasza Rage47 (#2249) üzenetére


xkoti
senior tag

Igen élvezetes nincs is ezzel baj csak a motiváció az ami kezd alább hagyni :D
Annyi játék van amiből lehetne ötletet meríteni nekik .....Akár loot rendszer akár skin ..
Nah mindegy remélem észbe kapnak.

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.