Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#979) PaladiN válasza AMD Power (#965) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Regebben mar irtam egyrol, akirol akkor ugy tudtam....
Amugy szvsz nem egeszen ugy mukodik a dolog ahogy azt otthon elkepzelitek. Allast szerezni nem konnyu. Jo, lehet hogy odahaza nehezebb, de az mas. Aki ide akar jonni annak otthonrol allast szerezni nem nehezebb, mintha itt kint probalna ugyanezt. Tavol all tolem hogy megvedjem az allaskozvetitoket, de ha belegondoltok hogy 50-100 pizert kaptok egy olyan lehetoseget.... Pillanatnyilag jo peldakent szolgal siriq. Kijott ugy hogy egy olcso szallodaban kezdte. Eloszor ugyebar szallast akar keriteni, mivel az olcso szalloda megiscsak 7-8e Ft naponta, azaz egy het alatt mar ki is fizeti azt az 50-est, amit otthon egy iroda elkert volna. Ha meg hozzaveszitek hogy az allaskereseshez meg csak hozza sem kezdett, akkor jon a nagyobb pofon. Ugyanis az meg eltarthat akar 1-2 honapig is!:Y Es akkor most johet egy kis fejszamolas.... Aki vegeredmenykent £700-1000 korulig jutott, szamolt jol. Mondjatok meg nekem hogy melyik a jobb. Otthon ''kidobni'' 50-100-at es beleulni a tutiba, fuggetlenul a nyelvtudasodtol meg mindentol, vagy kockara tenni 400e Ft-ot, hogy hatha sikerul. :U A masodik megoldast valasztoknak gratulalok

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.