Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#953) siriq


siriq
őstag

Hello

Szoval kellene eggy kis info. Melyik mobil tarsasagot valasszam? Fizessek elo vagy csak sima prepaid card legyen?
Amugy az elejen amikor megerkeztem meg aranylag konnyeden ment minden. '' magyar csajszival utaztam ok londonba mentek. Igy sikersen vigyaztunk a repteren a csomagjainkra(amikor elkellett mennem mashova). Azutan egy olasz csaszival ismerkedtem ossze(sajnos a nagyi is ott volt), tancos csajszi itt bham ben valahol(megkerdezni mar nem tudtam mert a nagyi szurosan nezett ram). vegul sikeresen bertem a hotelbe(hat ezt a puritan automatizalast amit itt csinalnak az nem semmi). Azert panasznak helye nincs mert tok olcso es meg tv is van. Ami utanna jott az mar csalodas volt. Nagyon koszosak itt az utcak. Nagyon nehezen tudtam eligazodni(mindenki utca nevekkel dobalozot ami nekem nem mondott semit).A reggel viszont osszetalalkoztam egy szlovak takarito gyerekkel a hotelben o viszsont mar segitokesz volt. (jah az olasz csajtol mar le is tudtam gombolni egy telefonszamot(ingatlankozvetitto)). A srac elmondta hol van a jobcenter. Egyetlen nagy baj hogy paladint meg most sem birom elerni, meg hat Bondival is jo lenne beszelni mert ugy nez ki hogy Londonbol a csaj ismerosom majd at jon ide es egyutt berelunk kerot. A vasarni nap sajnos nem nekem valo(melokereses ilyesmi, nem igazan valosulhat meg). Nem baj. Ami kesik nem mulik. Azert hianyzik hogy nem birok dumalni senkivel(emlekeztett arra amikor Usaban 2 evig egyedul laktam). remelem Paladinnal mihamarabb feltudom majd enni a kapcsolatot.

Bocs a monologert csak leirom hogy durvan ez volt 1.5 nap alatt. Ha nem tudtam volna angolul akkor meg mindig a vacak repteren acsorognek a borondokkel. Igenis kell tudni amugy csak sulyestobe kerul az ember.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.