Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Dantee_Mikoo #28779 üzenetére

    az egyik legkomolyabb kulonbseg nalam h nincs az a borzaszto alaphangulat meg vilagfajdalom amit otthon mindenbol arad. nem "kell" folyton a penztaroslorincekkel foglalkozni. a felszinen lenyegesen jolindulatubb segitokeszebb az atlagember. nem repul egybol a k *nyád mindenhonnan
    kisvaros vs kisvaros osszehasonlitasban. London vs Budapestet nem tudom megitelni.
    a bankolasi alapdolgok is szokatlanok otthonhoz kepest(bar 14 eve mar megszoktam ez Ireknel) itt nem az abszolut alapszolgaltatasokon keresztul huz le a bank, azok jellemzoen full ingyenesek(szamlavezetes, utalas, penzfelvetel, kartyadij)
    gepjarmu felelossegbiztositas egesz mas mint otthon, jellemzoen szeleskorubb viszont csak rad ervenyes, igy pl nem tudod kolcsonadni vagy maset vezetni
    a hidegviz, melegviz kulon csapbol folyik a mosdoban,
    altalaban rosszabb minosegu hazak mint otthon +egymas seggeben laknak egy ez zsufoltsaghoz, parkolasi nehezsegekhez vezet kisvarosokban, esetleg falvakban is. tovabba maganelet kevesbe zart mint otthon, siman lehet h 8 szomszed teljesen belat egymas udvarara
    ugyintezes jellemzoen kizarolag online mindenhol(bankot kiveve)
    GP rendszer szerintem messze alatta van az otthoninak

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés