Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ch003067 válasza Terkk (#1398) üzenetére


ch003067
addikt

Tök jó :D Remélem én is kapok, mert még nem kóstoltam a terméküket :D

(#1402) Bozek válasza Vyndree (#1350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nézegettem már múltkor, de a grafika alapján úgy gondoltam, hogy Xperia neo-n nem lenne élvezhető a játékmenet, aztán el is felejtettem. De most, hogy említetted, ki is próbáltam a demót Xperia V-n, aztán meg is vettem a teljes játékot. :)

(#1301) Drizzt: Ez egy benchmark program és nem pedig játék. Na meg a 138 mega azért kicsit sok erre a célra.

(#1401) ch003067: Én kóstoltam, mivel úgy 20 km-re van Pölöske. Az első Big Brother-ből a Zsanetttt (direkt így sok t-vel) is ott dolgozott anno a szörpüzemben. :D

[ Szerkesztve ]

(#1403) .bruszli. válasza Bozek (#1402) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Egyik kollegám is kijátszotta, ő személyesen vehette át a nyereményét itt Zegen a mintaboltban.
Szóvál nekem is 15-20 km...mondjuk mi inkább horgászni jártunk oda régebben. ;)

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#1404) ch003067


ch003067
addikt

Nekem nem annyira jött be ez az Alien VS Predator....

(#1405) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Real Racing 2-ben hogyan tudok külső nézetre váltani ?

más kérdés. Ezen a hardveren elmegy a Fifa 12 ?

ARM v7 Snapdragon S1 800 mhz cpu
512MB ram
Adreno 200 gpu

This is the way

(#1406) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Végülis off,de mivel más is futhat ilyenbe,hátha...namármost mi a teendő olyankor,ha az embernek van egy jó,de a Play-on nem ismert 2magos tabletje? Konkrétan Myaudio Seres7 708AG-m van...és az a gond,hogy szinte nincs is a Playen FPS,amit látnék,csak gagyi vacak gémek vannak,se NOVA,stb...bezzeg az Xperia Mini-men simán látszik,csak azon diavetítés.A pár gém,ami mégis látszik,álomszépen megy,Pl.CoD zombies,stb...van megoldás rá,hogy az ember "átverje" a rendszert?Láthatóan simán megy az a pár játék,amit látni,nem hinném,hogy bármivel gondom lehetne...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1407) -PLevi- válasza BandiHUN (#1406) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Ha rootolva van, akkor valamilyen fáljkezelővel nyisd meg a system mappát, s a build.prop fájlban írd át a készülék nevét, illetve számát, egy hasonló hardverű, de a google által jobban támogatott eszközére. Pl.: Galaxy Tab

(#1408) air válasza BandiHUN (#1406) üzenetére


air
nagyúr

Vagy a Minire letöltött apk-t dobd át a tabra! De ez nem biztos, hogy működni fog.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1409) Walkmanfon válasza BandiHUN (#1406) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

ncore webshop :DD :U

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1410) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Origizek...sőt multi tabon is...de köszi az infót,mi is felelős érte :)
Úgy vagyok vele,hogy a pár fizetős app,játék,háttérkép tényleg nem vész,ha az ember nem harácsol,és csak azt veszi,ami kell,és nincs free alternatíva...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1411) kovsol válasza BandiHUN (#1410) üzenetére


kovsol
titán

Sokszor Playen nincs is rajta a támogatott termékek között az eszköz, pedig hardverileg menne rajta. Egyszerűen túl kis cégé, vagy régebbi modell, vagy szimplán nem tesztelték vele és nem merték felrakni a listára. Ilyenkor jön az, hogy az apk -t beszerzed valahonnan. Mondjuk én ezért vettem Nexus 7 -t, mert itt nincs ilyen gond, playről bármit be tudok szerezni. Játékokat meg akciósan szoktam venni pár dolcsiért, az tényleg kibrható.

Mondjuk úgy tudom van megoldás arra, hogy átírod a cfg -t és más készüléknek ismeri fel, de ehhez root tuti kelleni fog és a pontos mikéntjét nem tudom én.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1412) motoflug válasza Drizzt (#862) üzenetére


motoflug
őstag

Nagyon jó játék,érdemes kipróbálni. :K Bár a keretek nem épp a legfrissebbek.

(#1413) golyós válasza edward2 (#1394) üzenetére


golyós
őstag

Én megkaptam múlt héten.Kb 3 hét alatt ért ide.Futár hozta.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1414) vgyuri válasza kovsol (#1411) üzenetére


vgyuri
őstag

build.prop-ban ezt a 2 sort kell javítani (módosítás előtt mentsd el a fájlt), utána újra kell indítani a gépet:
ro.product.manufacturer=Sony Ericsson
ro.product.model=LT18i

Ezután pl. Sony Xperia Arc S-nek látja a Google Play az eszközt. Ki kell nézni valamilyen márkásabb, hasonló hardverrel rendelkező eszközt, és a fenti 2 sorban lévő adatokat átírni.

(#1415) -PLevi- válasza golyós (#1413) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Galaxy Ace-szel miért nem kompatibilis? Pedig át írtam már s/s2-re és Defy-re is.
Valaki esetleg nem töltené fel az apk-t valami megosztóra?

(#1416) zozyk


zozyk
addikt

Nem pont android alkalmazás,de egy házibulit feldobhat...

Chrome Super Sync Sports

(#1417) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

temple run 2-t kipróbáltam, nekem bejön (kivéve, h minden hangot lehúzva még mindig hallani a lépteket)
van különbség az unlockolható szereplők között? vagy csak annyi, h másképp néznek ki?

(#1418) Mezcal válasza Sanyi.mTs (#1417) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintem nincs különbség, mindegyikre ugyanaz a fejlesztés választható.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1419) Sanyi.mTs válasza Mezcal (#1418) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a zöld gyémántokat csak a save me-re lehet elhasználni?

(#1420) kelekyle válasza zozyk (#1416) üzenetére


kelekyle
őstag

Hát ez kegyetlen király :DDD

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#1421) Mezcal válasza Sanyi.mTs (#1419) üzenetére


Mezcal
addikt

Tudtommal csak arra.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1422) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tud ajánlani valami jóféle Point And Click játékot?
Olyasmit mint pl a Spooky Manor, csak nem lenne rossz ha hosszabb lenne..
Konkrétan ez 30-40perc alatt kijátszható..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1423) Walkmanfon válasza Sirandrish (#1422) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Válogass : [link]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1424) Sirandrish válasza Walkmanfon (#1423) üzenetére


Sirandrish
legenda

Először is köszönöm szépen!
Másodszor viszont idáig én is eljutottam, de a fele sajnos köszönőviszonyban sincs a Point and Click játékokkal, illetve ebből sajna nem derül ki hogy melyiket lenne érdemes kipróbálnom..
Nyilván végignyálazhatnám a véleményeket/értékeléseket, de arra rámenne kb a fél életem, plusz reméltem hogy talán valaki innen játszott már ilyesmi stílusú játékkal, és esetleg ajánlani is tud egyet-kettőt. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1425) Bozek válasza Sirandrish (#1424) üzenetére


Bozek
nagyúr

Használj DosBox-ot és játszhatsz régi DOS-os játékokkal a telefonon. Azok közt van jópár Point and Click. Én anno a Police Quest-eket nyomattam.

(#1426) Walkmanfon válasza Bozek (#1425) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Tényleg most hogy mondod.... régebben használtam nemrég is sikerült elindítanom vele a dungeon keeper 1 et nem tudsz valami leírást a használatáról ?

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1427) Bozek válasza Walkmanfon (#1426) üzenetére


Bozek
nagyúr

Leírást? Csak a dosbox.conf-ba a végére kell beírni, hogy melyik könyvtárat mountolja be C meghajtónak és utána a DosBox-ot elindítva C: paranccsal átlépni oda, majd indítani a játékot.

(#1428) bAtt001 válasza Bozek (#1425) üzenetére


bAtt001
addikt

nagyon jó ötletet adtál, ha nem is androidra de pc-re leszedtem, nagyon retro, ugh, mario, wolf3d. köszi :R

(#1429) Bozek válasza bAtt001 (#1428) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magamnak is jó ötletet adtam, mivel Xperia V-n még nem is próbáltam. :)

(#1430) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Quake 1, red alert, dungeon kepper, suppaplex , the lost vikings , jazz 1, nekem annó ezek voltak a favoritok meg még volt egy , ilyen kis űrhajóval vagy mivel kellet ugrálni egy pályán az űrben . Valaki tudja ennek a nevét ?

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1431) BDave válasza Sirandrish (#1422) üzenetére


BDave
őstag

The Great Fusion, nemrég le is volt árazva. De fent van a Tentacle is Scomm vagy milyen néven.

[ Szerkesztve ]

(#1432) edward2


edward2
addikt

Na megjött a szörp a Pölöskeitől vagyis jött volna ha a büdös posta nem küldi vissza 5 munkanapon belül amíg én nem voltam otthon.

(#1433) Sirandrish válasza BDave (#1431) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi szépen..megnézem őket :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1434) kovi166 válasza RaZroX (#1405) üzenetére


kovi166
tag

Jobb felsö sarok kamera ikon! :-)

Kovi

(#1435) Mezcal válasza Sanyi.mTs (#1419) üzenetére


Mezcal
addikt

Most elég sok fejlesztést abszolváltam a Temple Run 2-ben. Tehát annyi eltérés van a karakterek között, hogy mindegyiknek különböző power up-ja van. Ezeket a power up-okat lehet gems felhasználásával még jobbá tenni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1436) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Baz, Real Racing 3 nagyon jo jatek (nem mellesleg a legszebb droidos autos jatek eddig), nagyon igenyes. Csak hat eleg durva ez a freemium rendszer, ha nincs goldod, idovel mar a legaprobb javitasokra is orakat kell varni...

(#1437) air válasza Fitzgerald (#1436) üzenetére


air
nagyúr

Hekkeld meg! ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1438) beast27 válasza air (#1437) üzenetére


beast27
senior tag

Elég rég óta van androidos telóm de még ilyenről nem is hallottam ezt a hack-et részleteznéd egy kicsit?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1439) air válasza beast27 (#1438) üzenetére


air
nagyúr

Persze, de nem itt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1440) csorba23 válasza air (#1439) üzenetére


csorba23
tag

Nekem is kifejtenéd ? :R

(#1441) Balinov válasza csorba23 (#1440) üzenetére


Balinov
félisten

sztem beleferne a topikba, nem warez elvegre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1442) air válasza Balinov (#1441) üzenetére


air
nagyúr

Egy szó: GameCIH

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1443) Balinov válasza air (#1442) üzenetére


Balinov
félisten

:R ezen a nyom asszem el tudok mar indulni. Koszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1444) wardemi válasza air (#1439) üzenetére


wardemi
senior tag

Nekem is, nekem is xd

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#1445) Sirandrish válasza air (#1442) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mit tud mit tud miezmiez?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1446) VD válasza Sirandrish (#1445) üzenetére


VD
őstag

Warez!

(#1447) air válasza VD (#1446) üzenetére


air
nagyúr

Miért is?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1448) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azért hackelni nem szeretnék, akkor meg túl gyorsan végeznék a játékkal szerintem :D
Sokat fogok vele játszani. Gran Turismo jut róla eszembe, meg a Forza 1.
Nem vagyok egy autóbuzi, de a két első GT-t szerettem, Forzával is sokat játszottam.

+ most olvasom, hogy házon belül az NFS Most Wanted ugyanezt a ghost multit kapja majd meg.
Az sem rossz játék, szép is.

[ Szerkesztve ]

(#1449) generic


generic
senior tag

Van valami multiplayer játék amivel lehet neten játszani egy általunk választott játékossal? Úgy értem, hogy nem random player..:)

(#1450) #40351744 válasza generic (#1449) üzenetére


#40351744
törölt tag

Sniper Vs Sniper: online? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.