Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) air


air
nagyúr

Srácok!
Nem kell válaszolni a nyilvánvalóan provokatív kérdésre. Ráadásul látszik, hogy nem is ért hozzá. Jelenteni kell a moderátoros topikban, és kész.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1652) banhammer


banhammer
veterán

A Modern Combat 4 most akciós a Google Play-en.
Kb. 240 Forintért adják.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1653) banhammer válasza b4sxe (#1646) üzenetére


banhammer
veterán

Már ne haragudj, de S3-ra fussa arra nem, hogy megvedd a játékokat?
Ha el lehetett volna lopni akkor az S3-at is loptad volna ugye!?!?!?

Ha olcsón akarsz kijönni a játékokból akkor érdemes figyelned az AppSales oldalt (vagy leszeded a Google Play-ről az AppSales programot a mobilodra), ott gyűjtik össze azoknak a programoknak a listáját amik le vannak akciózva.
Általában én is innen szemezgetek, meg van pár játék amire nem sajnálom a pénzt és azonnal megveszem ahogy megjelenik.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1654) maross válasza banhammer (#1653) üzenetére


maross
veterán

Jaj mintha 10 magyarbol 9-nek nem ncore-rol futna a szamitogepen az osszes jatek, pedig ugye ahhoz hogy egy mai jatek fusson, kell egy kis beruhazas. Eleg annyi, hogy nincs warez a topicban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1655) edward2 válasza maross (#1654) üzenetére


edward2
addikt

Kicsit erős 60+ eurós játékokat hasonlítani a playes átlag 3hoz... És hogy mekkora beruházás kell egy pc frissítéséhez.. egyáltalán nem olyan sok. Kb 400 euró és a játék meg 60+ míg telefon esetén közepes telefon 300 euró játékok meg 3ba kerülnek átlagban. Remélem érzed az arányokat...

(#1656) BDave válasza maross (#1654) üzenetére


BDave
őstag

(#1655) edward2: +1

[ Szerkesztve ]

(#1657) banhammer válasza maross (#1654) üzenetére


banhammer
veterán

2011 elején fejlesztettem a gépem.
Azóta csak kicsi módosítások voltak.

Crysis 1-2-3, Bulletstorm, Trine 1-2, Shift 1-2 + szinte az összes NFS, Burnout Paradise és még sorolhatnám meg van véve.

Androidra annyi játékom van amit megvettem, hogy néha én is csodálkozok, hogy miket vettem meg.
A teljesség igénye nélkül:
- Gameloft játékból egy tucat.
- NFS széria szinte összes.
- Real Racing 2-3.
- Pinball Arcade összes asztal.
- Zen Pinball HD összes asztal.
- plusz ilyen, olyan fejlesztők játékai amit megtetszettek.
- ezen kívül pár felhasználói program.

Nekem ne próbálja megmagyarázni senki, hogy egy programért akciósan egy meg nem nevezett multinacionális üdítőital gyártó 2 literes üdítő árát nem tudja kifizetni, ha meg tudta venni a bőven 100 ezer feletti okostelefont.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1658) maross válasza edward2 (#1655) üzenetére


maross
veterán

Erzem, de ugye azt is erzed, hogy telefonra a parszaz forintodert annyit is kapsz, nem hasonlithato egy aktualis top pc jatekhoz.

banhammer: megmagyarazom neked: a kolat nem tudod ingyen megszerezni, a progit igen. Ne ertsd felre, nem vedek en senkit, de nem kell ugy kiakadni, mintha valami egyedi esetrol lenne szo. Ha megengedett lenne itt warezrol is beszelni, tuti a kommentek 80%-a arrol szolna, es minden olyan dologra hogy itt ez ennyibe kerul jonne két masik valasz, hogy "tok jol meg van torve nemtomhol, en is ezt hasznalom fel eve".

es mielott azt gondolnad hogy nagy warez szabadsagharcos vagyok, kb egy eve hasznalok androidos telefonokat, es talan 3 crackelt progi fordult meg osszesen a 3 telefonomom, perpill egy sincs...steamen meg van vagy 400 jatekom.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1659) banhammer válasza maross (#1658) üzenetére


banhammer
veterán

A kólát is meg tudod szerezni ingyen csak azt úgy nevezik, hogy LOPÁS.

Más.

Én pl. a Crysis 3-at előrendeltem.
Annyira tetszett a Crysis 2 multirésze, hogy nem sajnáltam rá a kb. 9 ezer Forintot.
A játékok megjelenése előtt általában mondanak egy időpontot, hogy mikor várható a megjelenése.
Ha kispénzű az ember (ami jelenleg már nem kínos dolog) akkor elkezdi félrerakni a pénzt.
Havonta egy ezres félrerakva a játékra (szerintem) nem nagy tétel és abból meg lehet venni a top játékot a megjelenés után kicsivel.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1660) maross válasza banhammer (#1659) üzenetére


maross
veterán

Tudod jol mirol beszelek, nem kell ragozni. Boltban fizetsz ha kolat akarsz, szoftvert meg letoltod es vallalod azt az 1:sokmilliohoz eselyt, hogy valaha ebbol gondod lesz. Utobbinal joreszt a belso éned tart vissza, de mivel nem vagyunk nyugat, ne eljunk alomorszagban, 10-bol 9-en letoltenek, na es. Nem kell tamogatni. Na de ebbol lenyegesen tobb lett mint amit szerettem volna, ugyhogy visszavonulot fujok, peace :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1661) air válasza banhammer (#1659) üzenetére


air
nagyúr

Ha warezolsz, az is lopás. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1662) b4sxe válasza banhammer (#1653) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Azért mert ezt megvettem nem feltétlen játékra vettem, kíváncsi vagyok itt hány embernek van szét ütve a telefonja azt úgy okoskodik, csak megkérdeztem , sosem vettem még playből játékot ezért nem tudom, hogy hogyan működik, de akkor sem ér egyik sem 1500 ft-okat :U :Y

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#1663) drlovi válasza b4sxe (#1662) üzenetére


drlovi
aktív tag

1500 Ft szerintem is sok. Bár az fm 2012 még többe is került , de megvettem és nem bántam meg mert órákra napokra leköt.
Az akciókat érdemes követni. Egy fifa2012 pl ér 0,89€ -t .

(#1664) Mezcal válasza banhammer (#1657) üzenetére


Mezcal
addikt

A Real Racing 3 ingyenes, azt nem kellett megvásárolnod, ugye?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1665) Sanyi.mTs válasza b4sxe (#1662) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pl. karácsonyi akcióban 1-2 dodó között volt a GTA 3, simán megérte ;)

és ha nem áll szándékodban vásárolni, akkor nem is fogsz utánajárni, h hogyan is kellene... :K

(#1666) banhammer válasza b4sxe (#1662) üzenetére


banhammer
veterán

Nincs szétütve és nem telefonom van hanem egy Note 10.1-em (N8000) van.
És nem okoskodok, mert nagyon hamar rájöttem, hogy inkább megveszem a játékot, mint hogy mókoljak idegeskedjek vele.

Ha nem ér 1500 Forintokat akkor azt sem éri meg, hogy leszedd ugye.
Ja igen ingyen minden jobban ízlik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1667) banhammer válasza Mezcal (#1664) üzenetére


banhammer
veterán

Lehet, hogy ingyen volt, nem tudom.
Elégé vártam, hogy ne foglalkozzak vele, hogy mennyibe kerül.
Ha ingyen volt akkor meg dupla öröm.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1668) Mezcal válasza banhammer (#1667) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért kérdem, mert most is ingyenes, csak az extra autókért kell fizetni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1669) banhammer válasza Mezcal (#1668) üzenetére


banhammer
veterán

Még nem nagyon merültem bele a játékba, hogy erről nyilatkozni tudjak.
Általában 2-3 naponta előkapom a tabletem és nyaggatom úgy 10-15 percig a WC-n vagy lefekvés előtt az ágyban.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1670) maross


maross
veterán

Valami korokre osztott strategiat (valami felfegyverkezos vasarlos) tudtok ajanlani? Olyasmi mint az x-com, vagy incubation. Az se baj ha ingyenes, vagy gyakran akcios, es majd figyelem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1671) b4sxe válasza banhammer (#1666) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Igen jobban ízlik képzeld , ha van ingyen is miért fizessek érte? Oké biztos nagyon jó lehet neked a note-tal , de nem kell adni itt a "böcsületes" hazafit, na befejeztem. Kisokos :C

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#1672) banhammer válasza b4sxe (#1671) üzenetére


banhammer
veterán

Ez nem hazafiasság, hanem a program megvásárlásával támogatod a programozót és a munkáját.

Majd ha kicsit jobban felnősz és abból fogsz élni, hogy a terméked árulod akkor te se fogsz örülni annak a mentalitásnak ami most jellemez.
Vagy esetleg ellopják az S3-at, mert ugye ami ingyen van az jobban esik akkor már nem lesz ilyen önfeledt mosolyod.
Végül is a tolvajnak is ingyen van a telefonod.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1673) b4sxe válasza banhammer (#1672) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Rendben köszönöm ,hogy beugrottál de most már menj játszani. :DDD

NA de fejezzük be mert nincs ennek értelme

[ Módosította: Eagle16 ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#1674) Frozzy válasza Bozek (#1632) üzenetére


Frozzy
őstag

ember te miről beszélsz? adreno javára? egy közel 3 éves grafikus gyorsítóról beszélsz.. :D ami meg sem közelíti a 4 fragmentes Mali-400 grafikus gyorsító teljesítményét.. sőt mondok jobbat még hasonlítgatni sem nagyon lehet mert az adreno 205 labdába sem tud rúgni a Mali400MP4 mellett :D szóval gratulálok ezen téren szerzett tudásodhoz :D jó az a kis alcatel :D csak gagyi ;) a hardwareja meg már akkor elavult volt amikor kitalálták, hogy megkéne csinálni.. szvsz. nekem is volt arc S-em de alá írom, hogy az is nagyon el volt már maradva.. (ua. a hardware csak a sony minőségibben megcsinálta a dolgokat..) :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#1675) Mezcal válasza Frozzy (#1674) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezt én sem értettem, hogy miért gondolta a régi adreno 205-öt erősebbnek a Mali400Mp4-nél. Az Xperia minimben adreno 205 van a tabletemben Mali400 MP4. Ég és föld a játékokban és HD videokban. adreno max 720p Mali vígan 1080p.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1676) v_angelus


v_angelus
tag

Megvettem akciósan a Modern Combat 4-et, nem bántam meg, nagyon király, már csak egy PS3 konzol kellene, és tökéletes lenne az élmény.

Mihelyt tudjátok, hogy mi a kérdés, érteni fogjátok a választ is.

(#1677) edward2 válasza maross (#1658) üzenetére


edward2
addikt

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a 60 eurós játék az pont ugyanannyit ér számomra mint a 3 eurós androidos játékok. Egyikre sincs időm és én kifejezetten örülök, hogy a játékok rövidebbek mert így talán van rá esély hogy végzek velük...

(#1678) maross


maross
veterán

Meg tudja magyarazni valaki miert nem tudom g3-mal megvenni a modern combat 4-et? Meg rootoltam is most a telefont, es atirtam nexus s-re, igy se engedi...

4.0.4 akasztana meg?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1679) Bozek válasza Frozzy (#1674) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyrészt tévedtem, mert az S3-ban tényleg Mali-400MP4 van, én a simáról beszéltem, ami azért régebbi. Lehet, hogy kissé le vagyok maradva, ezt nem tagadom, de anno még nem nagyon optimalizálták a játékokat a Mali-400-ra, ezért is volt ez a véleményem.

Egyébként az Adreno 225 meg simán odaver a Mali-400MP4-ednek. :)

(#1680) Mezcal válasza Bozek (#1679) üzenetére


Mezcal
addikt

Ez sem biztos, ugyanis az egyik srác tabletjében adreno 225 van és nem olyan erős a játékokban, mint az MP4.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1681) Bozek válasza Mezcal (#1680) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Xperia V meg a benchmark-okban több esetben simán veri az MP4-es SIII-at.

(#1682) Mezcal válasza Bozek (#1681) üzenetére


Mezcal
addikt

A benchmark nem ad pontos képet a valós grafikai erőből.

Mondok példát. Prestigio Pro 7 Duo vs Prestigio Prime 7 Duo.

Előbbi Mali MP4 a másik Mali MP2.

A 2 magis Mali-val szerelt változat tönkreveri a benchmarkokban az MP4-es verziót. antutuban 11 ezer vs 8 ezer

Mégis, amikor komoly grafikai, erőígényes programokról van szó, az MP4 simán veri az MP2-est.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1683) Bozek válasza Mezcal (#1682) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehet, de ez a videó engem akkor is meggyőzött: [link] :)

(#1684) VD


VD
őstag

A Modern Combat 4 most csak 99 cent!!!! [link]

(#1685) Bozek válasza VD (#1684) üzenetére


Bozek
nagyúr

Volt már. Pont 2 napja. :)

(#1686) Mezcal válasza Bozek (#1683) üzenetére


Mezcal
addikt

A Galaxy 3 valamiért akadozik egyes játékoknál, pl Real Racing 3. Ott valami gond lehet az optimalizációval.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1687) air válasza Mezcal (#1686) üzenetére


air
nagyúr

Ha az RR3 futna Galaxy 3-on az maga lenne a világ 8. csodája. :DD

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1688) beast27


beast27
senior tag

Tudnátok ajánlani valami jó logikai játékot ami órákra le tudja kötni az embert?

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1689) Mezcal válasza air (#1687) üzenetére


Mezcal
addikt

S3 tulképp. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1690) Bozek válasza beast27 (#1688) üzenetére


Bozek
nagyúr

Például a Cogs.

(#1691) beast27 válasza Bozek (#1690) üzenetére


beast27
senior tag

Ezt már próbáltam és annyira nem jött be

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1692) Bozek válasza beast27 (#1691) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig ez a legjobb. Ott van akkor a Szókereső, az is le tud kötni. :)
De ha esetleg kicsit konkrétabban leírnád, hogy milyen logikai játékra gondoltál, akkor egyszerűbb lenne.

(#1693) beast27 válasza Bozek (#1692) üzenetére


beast27
senior tag

Elirtam inkább ilyen ügyességi szerű játékok pl: cut the rope, super stickman golf (1,2),the sandbox ilyesmi játékokkal játszottok(tam) de mostanában nem találtam semmi normális ezekhez hasonló játékokat

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1694) Bozek válasza beast27 (#1693) üzenetére


Bozek
nagyúr

A "Where is my water?" és a "Where is my Perry?" megvoltak? Esetleg Sprinkle, Amazing Alex, Apparatus, Ceramic Destroyer, Train Crisis.

(#1695) beast27 válasza Bozek (#1694) üzenetére


beast27
senior tag

Igen a where's my... széria meg volt de többit majd kipróbálom
Köszi a segítséget

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1696) maross


maross
veterán

Van valami olyan jatek, amit munkatarsakkal tudnek multiban jatszani, es valami golden axe/double dragon szeru? az se baj ha nem verekedos, hanem lovoldozos, csak fun factor legyen meg :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1697) beast27 válasza maross (#1696) üzenetére


beast27
senior tag

Fun run (linket most sajnos nem tudok mert telóról vagyok)
Egy kicsit gyerekes de nekünk nagyon bejött

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#1698) Mottie


Mottie
őstag

Hol találok igazán jó androidos játékokat amik elfutnának az Xperia T-men? egyelőre az NFW MW van rajta illetve a Modern Combat 4, engem valamilyen RPG érdekelne.

Be Victorious!

(#1699) Ghostface válasza Mottie (#1698) üzenetére


Ghostface
senior tag

Google Play-en.... Vannak ingyenesek is.
Ha pedig virágbolt verziókra gondolsz, arra it nem fogsz segítséget kapni, max privátban valakitől...

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#1700) Walkmanfon válasza Mottie (#1698) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Enternity Warriors2, Forgotten Tales, Blood Brothers
[link]
[link]
[link]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.