Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) gtamate2 válasza maross (#1199) üzenetére


gtamate2
veterán

Tényleg jó kis játék, köszönöm :) Esetleg ha tud még valaki hasonlóan jó tower defense stílusú játékot az kérem ne tartsa magában :)

*Sn0w

(#1202) maross válasza gtamate2 (#1201) üzenetére


maross
veterán

Valahol 270-280. palya korul tettem le..de majd nekifogok megint :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1203) gtamate2 válasza maross (#1202) üzenetére


gtamate2
veterán

Uhh ilyen sok van? :D Az igen, akkor nem fogok unatkozni az biztos. A kidolgozása lehetne szebb, de cserébe a régebbi készülékeken is elmegy így.

*Sn0w

(#1204) maross válasza gtamate2 (#1203) üzenetére


maross
veterán

Nem tudom hogy letezik-e olyan, hogy vege a jateknak :). A multiplayer is nagyon vicces, 30meccsig nem kaptam ki, utana zsinorban alaztak :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1205) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Ismertek a Hyperwave-hez hasonló grafikájú,stílusú játékot ?
[link]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1206) generic válasza maross (#1204) üzenetére


generic
senior tag

200. pálya jön most nekem! :)

(#1207) Walkmanfon válasza maross (#1204) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

528. level :)

Egyik ismerősöm az 1028. pályán jár . Nem is biztos hogy van vége a játéknak , a multi meg valami iszonyatjó!!! :DD

gtamate: próbáld ki az anomaly korea-t [link]

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1208) maross válasza Walkmanfon (#1207) üzenetére


maross
veterán

Te jo eg...penzbefektetes nelkul? :) Kerdes: az az utolso ij megeri a 250 kristalyt? Mert ami ra van irva, nem ad kb semmit az az elottihez kepest, viszont szintet tud lepni, barmit is takarjon ez.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1209) Walkmanfon válasza maross (#1208) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Meg. Agility meg Strenghtet kihúzni utána úgy lő az összes mint a Gatling (forgótáras) egylövés egy halál ,de attól még nehéz mikor sokan jönnek. Szerintem legjobban az a fejlesztés éri meg ami a váradnál van ilyen tower vagy mi (asszem magic tower) és úgy már könnyebb . És mindezt pénzbefektetés nélkül , nem mondom hogy könnyű de ha játszol napi 1 órát olyan 3 hét alatt majdnem mindent félig ki tudsz fejleszteni.
Tipp: Multizzatok mert több kristályt ad ha nyertek.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1210) maross válasza Walkmanfon (#1209) üzenetére


maross
veterán

agility maxon van, str meg megy folfele amennyi penz van. A tower az a kis lovettyu, ami kb 50-et sebez? Egyet tettem ra, nem tunt tul jonak...vannak a 100-200-as fejlesztesek, azokra is sajnaltam. Pl masodik torony, vagy a lava-arok szelesitese.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1211) Walkmanfon válasza maross (#1210) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Azok majd kellenek ha meggazdagszol kristályból. :)

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1212) maross válasza Walkmanfon (#1211) üzenetére


maross
veterán

Azt szoktam, meggazdagodni kristalybol :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1213) gtamate2 válasza Walkmanfon (#1207) üzenetére


gtamate2
veterán

A Warzone Earthel játszottam, ez miben más?

*Sn0w

(#1214) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Temple Run 2 kattanás van még mindig :D

(#1215) Sirpi válasza Walkmanfon (#1207) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én 1100-nál tettem le a lantot. Menne még, de értelmetlen több időt beleölni (ez is sok volt). Nincs vége soha, csak egy idő után esélytelen továbbvinni. Valaki azt írta, hogy 2215-nél akadt el teljesen.

Amúgy az íjakról annyit, hogy kristályért ne vegyetek egyet se, mert pazarlás ilyenre költeni (ha veszel jobbat, gyakorlatilag elbukod a korábbi fejlesztést). Én úgy csináltam, hogy az 5. íjat vettem meg pénzért (11.000), utána meg 250-ért a final fantasyt. A 95. szint eléréséig fejlődik, és akkor lealáz minden korábbi íjat.

Ha van még kérdés, szóljatok :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1216) maross válasza Sirpi (#1215) üzenetére


maross
veterán

En 2 ijat vettem eddig, most a final-re gyujtok, de meg csak 50 kristalyom van, eddig mindig manaba nyomtam ha volt eleg, most kivarok. Van olyan sok kristalyos fejlesztes, ami nem eri meg, vagy ami nagyon megeri?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1217) generic


generic
senior tag

Defender 2-höz hasonló játékok? :)

(#1218) Chalez


Chalez
őstag

Próbáljátok ki az Army of Darkness Defense c. játékot. Kicsit más, de mégis hasonló...

(#1219) maross válasza Chalez (#1218) üzenetére


maross
veterán

ez jonak igerkezik, koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1220) Sirpi válasza maross (#1216) üzenetére


Sirpi
senior tag

A 3. szintű láva 290-ért tuti nem éri meg, legalábbis az 1100-as szintig nem éreztem hiányát.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1221) maross válasza Sirpi (#1220) üzenetére


maross
veterán

es a 2. torony? Meg a poisonok?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1222) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Epic Citadel nagyon faszául néz ki, igazán hegeszthetne az Epic egy Skyrim-szerű játékot ezzel a motorral :D
Még a Galaxy S Advance-emen is 34 fps high quality-n JB alatt, pedig a közepes 2 magosok közé tartozik.

(#1223) BDave


BDave
őstag

Friss, de jelenleg nem engedélyezett a letöltés, talán valamelyik nap igen:

The Simpsons™: Tapped Out

Jelenlegi kedvenc:

Rayman Jungle Run

[ Szerkesztve ]

(#1224) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Aki játszik a Tample Run 2-vel, az segítsen már pls, hogy a futam közben a bal oldalon ami töltődik sáv (a tetején egy zöld pajzs van) az mire jó?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1225) Walkmanfon válasza TazLeacher (#1224) üzenetére


Walkmanfon
aktív tag

Ha meghalsz először és másodszor 1 zöld gyémántért újraéledhetsz. Utána 11.

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1226) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Próbáljátok ki a Team Dragon nevű gamet androidra , nekem kicsit a tekken-re hajaz. Csak snapdragon-andreno-s telókra van. De nagyon jó , az első öt szereplőt android chipekről nevezték el:[link]

Van még egy jó game egy doom hasonmás kiskoromba eszméletlen sokat doomoztam és még mindig szeretem:[link]

Mindkettő megéri a pénzt de van ingyenes demó vezió is .

Kicsit komolyabb :[link]

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#1227) mondomén válasza BDave (#1223) üzenetére


mondomén
őstag

Úúú ez jó, iphone-on sokat toltam a simpson-t.:) Akkor azért nem kompatibilis az S3-al mert nemengedélyezett vagy mert nem kompatibilis?:D

(#1228) Damage401 válasza Walkmanfon (#1226) üzenetére


Damage401
senior tag

Hello,

Ezt Team Dragont nem tudom letölteni SE Neora, pedig Andreno 205 van benne Snapi 8255 procókval, pedig jól néz ki.

Order and Chaos már nem havidíjas? Azért kérdezem mert januárig vettem meg a játékot és most februárban megint elkezdtem, de már nincs ott hogy meddig érvényes az előfizu.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1229) pepe091 válasza TazLeacher (#1224) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem arra jó amit alattad írnak.

A csík az aranyak gyűjtésével növelődik, ha feltöltődött, és kettőt koppintasz, akkor egy időre aktivizálódik a pajzs, ami megvéd a tűztől, a sziklától, fakéregtől az úton, meg a rossz érkezéstől, de ha aktív attól még a szakadékba be tudsz esni.

Ha unlock-olsz másik karaktert, akkor lecserélheted, hogy ne pajzs legyen, hanem pl coin magnet, vagy boost, vagy zöld kristály.

(#1230) BDave válasza mondomén (#1227) üzenetére


BDave
őstag

Nem engedélyezett, remélem hamarosan engedélyezik!

(#1231) TazLeacher válasza pepe091 (#1229) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1232) Fitzgerald válasza pepe091 (#1229) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én nem unlockoltam még új karaktert, és coin magnetre van állítva. Amúgy kinek hogy megy? Nekem eddig 4.4 millió körül van a csúcs.

[ Szerkesztve ]

(#1233) gtamate2 válasza BDave (#1223) üzenetére


gtamate2
veterán

Köszönöm :R
A simpsont kipróbáltam és nekem, mint fanatikusnak nagyon bejött. Aki szintén szereti a Simpsonst az nyugodtan próbálja ki, nem fog csalódni :)
Továbbá a Prehistoric Park is nagyon jó játék, egy őskori vidámparkot kell üzemeltetnünkm ingyenes.
Illetve a Tiny Station jött be legjobban utoljára, ügyességi játék, egy szervízes életét alakíthatjuk benne, szintén ingyenes.

*Sn0w

(#1234) pepe091 válasza Fitzgerald (#1232) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Annak akkor lehet más fajta volt a feltétele, a legtöbbnek az, hogy XY-nt unlockolni kell.

Én pont tegnap értem el 5.89 milliót, 10k arannyal, és 24 km-el.

(#1235) BDave válasza gtamate2 (#1233) üzenetére


BDave
őstag

Neked engedte a letöltést?

(#1236) gtamate2 válasza BDave (#1235) üzenetére


gtamate2
veterán

Nem.. megszereztem az internetről, ha rákeresel a nevére és utána írod hogy apk akkor megtalálod szerintem :)
Annyira megtetszett képek alapján hogy nem bírtam várni :D

*Sn0w

(#1237) gtamate2


gtamate2
veterán

Új játék:
Guns 4 Hire /Free/

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#1238) mondomén


mondomén
őstag

Leszedtem én is a Simpsons-t. Be lehet jelentkezni már létező account-ba vagy nem véletlen, hogy nem találom ezt az opciót? Iphone-on játszottam vele és egész sokáig eljutottam, jó lenne onnan folytatni... Ugye lehetett profilt csinálni, felvenni embereket meg hasonlók.

(#1239) Terkk


Terkk
tag

Tudnátok ajánlani valami jó RPG játékot? amiben sok fejlesztés van és megy net nélkül is?

~~~~~~ UK

(#1240) BDave válasza mondomén (#1238) üzenetére


BDave
őstag

Talán ez segít:

"Notes:
– You must have an Internet connection to play, so please make sure your device is connected.
– Android does not currently enable players to visit their friends’ Springfields."

Lehet, hogy ez az opció még nem elérhető az Androidos verzióban :F

(#1241) mondomén válasza BDave (#1240) üzenetére


mondomén
őstag

Akkor sajna meg nem. Na mindegy, majd vissza terek ra, nem esik jol elolrol kezdeni.:) Kosz!

(#1242) maross


maross
veterán

Leszedtem egy csomo jatekot randomban, most mar 2 alkalmazas is kuld nekem klassz ertesitoket es reklamokat. Ilyenkor mi a teendo? (persze fingom nincs hogy melyik)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1243) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Nemrég kezdtem a World at Arms stratégia gamét, elég komoly csak az idős dolgok zavaróak kicsit. Valami hasonlót tudnátok ajánlani? Aki nem próbálta még az tolja fel elég jó game.
+
A Defendr Pro is elég jó játék sztem :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1244) fatal` válasza maross (#1242) üzenetére


fatal`
titán

AirPush Detector és Addons Detector.

[ Szerkesztve ]

(#1245) maross válasza fatal` (#1244) üzenetére


maross
veterán

tenkju, mindjart kiprobalom.

(#1218) Chalez: kijatszva :)). Johet meg hasonlo stilusu tipp, nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1246) Pikkolo^^ válasza Chalez (#1218) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

50. pálya az utolsó, utána végtelenített. Jó kis játék, érdemes megnézni a filmet is :-)

(#1247) #40351744


#40351744
törölt tag

Sniper Vs Sniper: Online

Nem is értem, hogy ez a játék miért kapott olyan gyenge értékelést. Nagyon egyedi módja a szenzor kihasználásának. Két egymással szembenálló csipás közül dől el, hogy melyikük a gyorsabb, ügyesebb. Nézelődéshez a telefon döntögetését használhatjuk. Akit esetleg érdekel, és kipróbálja, írja meg majd a nevét itt, aztán tolhatunk egyet egymás ellen. :))

[ Szerkesztve ]

(#1248) perge666 válasza #40351744 (#1247) üzenetére


perge666
veterán

Én kipróbáltam,de nekem nem jött be:(

(#1249) Fitzgerald válasza gtamate2 (#1237) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez nagyon ótvar lett sajnos, igazi igénytelen Rebellion játék. Vannak ennél sokkal igényesebb lövöldözős freemium játékok.

(#1250) gtamate2 válasza Fitzgerald (#1249) üzenetére


gtamate2
veterán

Én személyesen nem próbáltam, csak láttam hogy nemrég jött ki és hátha érdekel valakit, de ha már itt tartunk mondhatsz párat amit ajánlasz, hétköznap lesz egy kis időm :)

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.