Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) Quqesz válasza w333 (#72550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem durrantott nagyot(kb 12S), de rendben lesznek. Az árak meg almásak, viszont lassan nem ők a legdrágábbak, ami szomorú is egyben.
Lesliennek tuti lesz..😁

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72552) w333 válasza Quqesz (#72551) üzenetére


w333
félisten

Nekem is ... 13 Pro Max és pénteken előrendelem :D

De kíváncsi vagyok a tesztekre, 1-2 nap múlva biztos lesz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72553) vodrosjozsi válasza winery (#72549) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Animátrix? Az előzmény?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#72554) vodrosjozsi válasza w333 (#72552) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A sima ipad és a mini jobban érdekel.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#72555) w333


w333
félisten

Az iPad -ok is jók lettek, főleg a Mini ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72556) winery válasza vodrosjozsi (#72553) üzenetére


winery
aktív tag

Inkább kiegészítés, próbál válaszokat adni .

(#72557) akooos válasza w333 (#72550) üzenetére


akooos
veterán

Pro jöhetne, de 465 a 256 gigás, az meg 2x annyi, mint ami már sok :D

(#72558) w333 válasza akooos (#72557) üzenetére


w333
félisten

Nah nekem meg még a 64gb is sok volt ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72559) akooos válasza w333 (#72558) üzenetére


akooos
veterán

Most szedtem le mindent a telefonomról, meg a 128-as sd-ről, volt összesen a 256 gigából 5 szabadon :) Mondjuk 3 meg 5 éves dolgok is vannak rajta, de igen.

(#72560) w333 válasza akooos (#72559) üzenetére


w333
félisten

Én meg mindig mentek felhőbe ... Goolge fotók főleg, ami meg felesleges azt törlöm a telefonomről, ott mindig megvan minden :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72561) Quqesz válasza w333 (#72552) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát nem tudom, 465e forint egy telefonért, ami leeshet, ellophatnak, stb....te tudod. Tudom, hogy sokaknak ez inkább egy mini pc, de akkor is kinek a pap kinek a papné....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72562) Intruder2k5 válasza Quqesz (#72561) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kizárt. 46,5e forint esetleg... :D

(#72563) w333 válasza Quqesz (#72561) üzenetére


w333
félisten

Igen szörnyen drága ez így van … csak sajnos tényleg ez a baj a 12 Minivel hogy túl közel tartom a szememhez hogy lássam és kezd bezsibbadni tőle a fejem, pici ez a telefon nem tartalomfogyasztásra való az X-től sokkal kisebb kb. ugyan azt látom mint egy iPhone 7 telefonom, hiába nagyobb a kijelző ugyan olyan picik a betűk meg minden kb. minden rajta :(

Szerencsére most járt le 2 hűségem is … illetve 2db. törlesztőrészlet is, ezért is gondolkodtam el rajta meg a 13 Pro annyival nem olcsóbb hogy azt vegyem, ha a kettő között lenne 100 különbség azt mondom oké de 30 ezer forint szeretem már nem oszt nem szoroz :))

Androidra már nem tudnék vissza menni az biztos meg ott mi a választék nem nagyon van semmi Samsung és Xiaomi de ott is elszálltak az árak nem kicsit :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72564) Quqesz válasza w333 (#72563) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem lehet betüméretet állítani? Persze ha a legnagyobb és így is kicsi megértem.

Tényleg nem értem miért jó mindég hitelt fizetni... Tudom nehéz több dolgot elérni nélküle, de egy telefonért állandóan fizetni? De tit tudjátok. Lehet 40e vettem telefont(ok szerencsém is volt), de anno megfogadtam akkor veszek bármit, ha leteszem a lóvét az asztalra egyben. Azóta sem volt hitelem és nem is tervezem(asszonyt is már 2x lebeszéltem róla).

Vissza tudnál, csak szokás kérdése. Az árakkal egyetértek, teljesen elszálltak.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72565) akooos válasza Quqesz (#72564) üzenetére


akooos
veterán

A szolgáltatói részlet azért nem hitel. Ha épp lejár a hűségem, akkor úgyis újra fogok szerződni, akkor már ezt kihasználva miért ne fizessem ki 22 részletben (valószínűleg olcsóbban) ahelyett, hogy egyszerre csengessek ki mondjuk 250-et? Ez nem banki hitel azért, ne hasonlítsuk ahhoz :D

Az S10-et is úgy vettem, hiába tudtam volna kifizetni egy összegben. Ténylegesen az ára (-40k) lett felosztva 22 részletre, semmi extra költség.

(#72566) Quqesz válasza akooos (#72565) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Értem a hűséges részt, én is mindég megújítom, és igen nem banki hitel, nem is erre gondoltam. De a mai világban azt megmondani mi lesz jövőre és bevállalni egy részletet nem életbiztosítás. Van, mikor az a havi + 10-30e plussz pénz is sok, de be kell tolnod. Mind1, mindenki azt csinál amit szeretne, öcsém dolgozott behajtó cégnél, volt melójuk. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72567) w333 válasza Quqesz (#72564) üzenetére


w333
félisten

Lehet állítani de akkor meg olyan hülyén néz ki minden … mint kb. egy nagymamának a telefonja … minden kicsi a betűk meg akkorák hogy 2 sor helyett olvashatom ugyan azt 6 sorban :DDD :DDD :DDD

Ákos

+1 pontosan :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72568) Intruder2k5 válasza w333 (#72567) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ilyenek? :-)

(#72569) w333 válasza Intruder2k5 (#72568) üzenetére


w333
félisten

Hát kb. :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72570) akooos válasza Quqesz (#72566) üzenetére


akooos
veterán

Persze, megértem amit mondasz, de én a magam nevében tudok beszélni, nem fenyeget az a veszély, hogy a munkám megszűnik. Ha igen, attól sem tartok, hogy nem lesz azonnal másik

(#72571) Quqesz válasza akooos (#72570) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez a jó hozzáállás munka terén. Én is rajta vagyok, megyek előre.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72572) akooos


akooos
veterán

Tetszik a pixel 6...
Milyen hiányok lennének egy Samsung One UI után a natúr droiddal?

(#72573) w333 válasza akooos (#72572) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem lesz vele gond ... stock droid mindig is letisztult volt :D

Az ára a legnagyobb kérdés hogy mennyi lesz ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72574) Quqesz válasza akooos (#72572) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem hiszem, hogy nagy hiány lenne. Leginkább talán az ikonok meg a launcher lehet más, meg a samsung saját appjai. Bár nem tudom mennyire variálnak pl egy sms, számológép, naptár, stb appnál, mert az LG esetében a google féle van(sms pl a huawei esetében is már a google féle volt). S8+-on emlékszem ott samsung sajátjai voltak (galaxy app store v mi volt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72575) akooos válasza Quqesz (#72574) üzenetére


akooos
veterán

A kérdésem főleg a featureök miatt merült fel. Soha nem volt Nexusom, Pixelem, de nagyon elkényelmesedtem a Samsung mellett, mert mindent tol az arcomba amire épp szükségem van.

Gesztusvezérlése hihetetlen jó, iPhonenál jobban tetszik nekem. Zárt képernyős ujjlenyomatolvasás vagy feloldás után azonnali arcfelismerés feloldás, S Health, képernyő oldaláról behúzható gyorsmenü ami nekem must-have. Most ahogy gondolkodom, más nem nagyon jut eszembe, mert basic appokat használok kb mindenre, nem a Samsung sajátjait.
Lehet, hogy egy ideig megpróbálom majd párhuzamosan használni, feltéve, ha nem lesz kva drága a Pixel és ha megjelenik is tetszik még :D

(#72576) Quqesz válasza akooos (#72575) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól néz ki a P6. Olcsó nem lesz, de reméjük horror sem. Amit leírtál abból sztem az s health letölthető a playből is(lg engedi), az oldalsó gyorsmenü viszont sztem samu ficsőr, nem lesz alap droidon(de ezt jobban egy pixeles tudja megmondani). Ujjlenyomat olvasó lesz szerintem benne.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72577) w333 válasza Quqesz (#72576) üzenetére


w333
félisten

Szerintem tippre 800-1000E lesz ... ami itthon 350-400 között kb ! :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72578) Intruder2k5 válasza w333 (#72577) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért kocsit veszek, nem telefont. :)

(#72579) w333 válasza Intruder2k5 (#72578) üzenetére


w333
félisten

:D :D :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72580) akooos válasza Intruder2k5 (#72578) üzenetére


akooos
veterán

Az elmúlt 4 hónapban két kocsit vettem egy iphone 13 árából ;] :DDD

(#72581) Intruder2k5 válasza akooos (#72580) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

& w333

Hát jahh, az biztos, hogy én ennyit sosem adnék ki egy telefonért, de még a felét se. Persze elfogadom, ha valaki meg igen.

(#72582) w333 válasza Intruder2k5 (#72581) üzenetére


w333
félisten

Persze ez egyértelmű ... az a baj hogy az ember nagyon hamar hozzászokik a jóhoz, ha volt már csúcs telefonja az embernek akkor utána mindenben azt a tudást és teljesítményt illetve minőséget stb. várja el, az olcsóbb telefonok meg valószínűleg ezt nem tudják így kénytelen vagy megvenni mert ha azt vesszük ezek már inkább mini multimédia eszközök, mindent lehet vele csinálni, filmezni, játszani, fényképezni, videózni stb. és aki telefon b*zi az pontosan tudja hogy milyen ez nem hinném hogy valaki ilyet vesz csak telefonására, ettől függetlenül nagyon drága és lehet csak nekünk az mert világbajnok Áfánk van, és ha azt vesszük USA -ban 1 fizuból 3-4 ilyen telefont megtudsz venni, itthon meg kb. 2-3 fizuból 1db. :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72583) Intruder2k5 válasza w333 (#72582) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Na igen, de ugye csak a hazai körülményekből tudunk kiindulni, az mellékes, hogy mi van az USA-ban, Svájcban, vagy Belgiumban. Persze biztos itthon is vannak sokan, akik megvehetnek hármat egy fizetésből. :D

(#72584) w333 válasza Intruder2k5 (#72583) üzenetére


w333
félisten

Hát igen ... de itthon a lakosság 80% szerintem havi részletre veszi meg, és ha van egy havi kereted ilyenekre pl. több előfizetés és több telefonrészlet akkor az nem fáj annyira mint egybe kiadni ennyi pénzt, mert alapból úgy számolsz a fizuddal hogy havi XY erre megy el :)

Mint a cigi azt sem veszed észre aztán havi 50-60 -t simán el lehet füstölni, vissza is kéne állni az elektromos cigire vagy leszokni teljesen mert ez rengeteg pénz 1 hónapban !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72585) Quqesz válasza w333 (#72582) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem mindegyik olcsóbb telefon sokkal gyengébb. Téged inkább a mobilboltos munka fertőzött meg és emelte a telefonb.zulást magasabb szintre. Ez nem baj, vállalod is.
Hogy a fizuk? Nos akinek nincs egy havi fizuja rá, az részletezik. Akinek meg a havi fizujából 4 is kitelik, annak meg ad a cég, mert olyan poziban van(a 20 millás kocsi mellé). Nos sajnos tanulni kell, meg agilisnak lenni(nem egyenlő a bunkóval) és bizony ilyen tételekkel nem fog az ember foglalkozni. 80% sztem nem igaz, qurvasok drága autó rohangál az utcán! Haverom most akar elmenni egy targoncás tanfolyamra, mert 350-450e keresnek bruttóban. Egyik unokatesóm meg elvégezte a villanyszerelő és a klímaszerelő tanfolyamot. Menni kell előre és nem fog nyakonverni egy telefon vétele.... :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72586) w333 válasza Quqesz (#72585) üzenetére


w333
félisten

Igen ez így van :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#72587) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Szijjasztok :)

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mostanság, ha új okostelefont szeretnék, merrefelé kacsintgassak, mire figyeljek?
Csak kósza tippekre lennék kíváncsi.

Én ott lemaradtam, hogy Galaxy S9, Mate10, Mi 6 és a társai voltak anno a legjobbak, azóta a Huawei átállt az OS-ek sötét oldalára, valamint LG eltűnt, Sony pedig még drággább, mint volt.
Annyi infóval rendelkezem még, hogy kb. már Snapi 88888888-nál tartunk, a Samsungnak az S20 FE-je egy sikeres termék volt, valamint a Pocok F1-em szépen süvít a mai napig.
Szóval egy picit pofozzatok engem naprakész állapotba pls :DDD

Szerk:
amihez nem ragaszkodom, de jól jönne: káva :DDD , vízállóság, kamera, üzemidő

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72588) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#72587) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen árkategóriában választanál?
De am én már elengedtem a telefonos vonalat, inkább tabletet használok. De gondolkodom, hogy kéne egy s9+ :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#72589) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#72588) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Árkategória mindegy, lehet akár (jelenleg) 300 körül is, mert egy pár hónapig biztos nem veszek még új telót :D
(Tablet per pillanat nincs a láthatáron, mert arra jó a laptopom, amire használnék tabletet)

Figyu, nekem meg jól jönne egy Mate10 ;]

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72590) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#72589) üzenetére


Quqesz
nagyúr

I13 mini, hamár sokat akarsz költeni... :DDD :DDD :DDD de i12 már van.

S21, S20FE, A72/52,
MI11 v MI10,

Poco f1 nálunk is hibátlan a mai napig! Ne dobd ki, mert az újabbak sem körözik le 2x. Gcammal meg képekben is remek.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72591) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

13 minit meg a többi almát néztem, és röhögtem az árakon...
...aztán néztem az androidos csúcskategóriás árakat, és tovább röhögtem :DDD

Azt kihagytam, hogy optikai stabi jól jönne még a kamerába, de mindegy is, mert az általad felsorolt palettából látom, hogy most se kell másmerre nézegetnem, mint régebben :P

Pocok egyébként maradna másodtelóként, de a vízállóság és a stabilabb kamera jól jönne...

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72592) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#72591) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a vicc, hogy nagyon kezd pár cégre redukálódni a piac. Apple. Samsung, Xiaomi...ezen kívül van még Motorola, Realmi, Oppo Sony, Pocophone a piacon. Igen, nincsen nagy változás(ahogy írtad huawei, lg, lenovo kb kiesett)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72593) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#72592) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mondjuk, arra kíváncsi lennék (függetlenül a tesztektől), hogy a Sony telefonok az ártól eltekintve milyenek amúgy?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72594) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#72593) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Leslient kérdezd, őnála volt pár darab. Ha jól emlékszem nem voltak rosszak, de amennyibe kerül nem hozza a csúcsot még kamerában(de nincs is mérföldekre lemaradva)
Fotós topikba raktam fel A72 és LG Velvet képeket. Tudom nincs az élvonalban a Velvet, de 40e volt a vodánál, így nézd.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72595) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#72594) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Akkor annyit nem változtak ők sem :DD

Azért jöhetne szóba nálam a Sony, mert rohadtul kéne az a káva...
De még nézelődöm, mert csak a káva miatt nem szeretnék pénzt kidobni :U
Apropó, lassan itt a CES vagy hogyhívják berlini kiállítás, nemde?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72596) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#72595) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az IFA, de az elmaradt megint. Max 2022. Jan a CES vagy február végén a MWC....de még azt is lefújhatják....
Keresőben keress rá Leslienre és lesznek infók a Sony-ról. Nekem is baromira tetszenek, csak hát pénz beszél..én meg nem veszek részletre még levegőt sem.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72597) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#72596) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

IFA tényleg... :W

Na akkor nézegetem farkas kolléga írásait, köszi :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72598) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#72587) üzenetére


Aryon87
félisten

S20FE (szigorúan snapis), A72, Mi11, szifonból meg a 11 vagy 12 széria valamelyike. És ki is fújt a lista. Huaweiből használtan Guglis P30Pro, vagy ha merész vagy és nem függ az életed a Google szarjain, akkor P40Pro és Honor terén az utolsó modell a H20Pro, szintén használtan kapható, de még Guglis modell.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72599) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#72598) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egyre jobban függ az életem az Androidtól, már azon keresztül veszek levegőt is ;]
Egyébként tényleg nem jön szóba a Huawei sajnos, pedig szerettem.

Szerk: nézem éppen az Xperia 5 III-at, amiről nem tudtam, hogy már van, és sajnos nagyon tetszik :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72600) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#72599) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Vegyél sony-t, ha tehetném áttérnék de a samsunghoz köt minden még mindig (és nem nagyon érzem, hogy váltsak). Itt a tab s7, még mindig itt az óra, telefonom nincs már, de tws samsung van itthon szóval nem is lenne érdemes. Meg mire?
Sony nem gyárt tabletet, gépre nem akarok váltani, xiaomi nem jön be, marad az Apple de nekem az túl drága. Max egy iPhone SE 2 + iPad mini, vagy Air, de még ez is drága. Miközben ennél van microsd, van spen, van billentyűzet, ott meg vegyél meg mindent külön :U lónak a fszt.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.