Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73800) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A tab s7-en is érzékelhető a 120hz.
Hát ilyen az ipad... fosika ;]
Androidos csoportban romlott almával ne házalj :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73802) mark! válasza Quqesz (#73797) üzenetére


mark!
őstag

helyes, bár fb meg ilyenek azok telefonra vannak optimalizálva, rejtély, hogy 10+ év után miért nem tudták normálisra megcsinálni ipadre is :D

>

(#73803) vodrosjozsi válasza mark! (#73802) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Androidon is ez van, gyűlölöm

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73804) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok topik lakok!

Eloszor is Boldog Uj Evet mindenkinek elore!

Segitsetek mar legyszives be egy kicsit, persze csak ha van idotok es kedvetek ugy tartja iden ujra!
Bekescsabai topikban az eves "hagyomany", hogy Szilveszter ejszakara probaljuk osszehozni a kovetkezo kerek szamot a hozzaszolasok szamaban.
Most a #46000+ lehetne meg a Ti segitsegetekkel, viszont most is nagyon messze vagyunk, epp nem tul regen leptuk at a #44k-t, igy tobb mint 1500 uj hozzaszolasra lesz szukseg, ezert is jottem egy nappal hamarabb mint "szoktam". :B

Barmit irhattok a bekescsabai topikba, mindegy mi az, csak szaporodjon a hozzaszolas. :K

Persze ha lehet probaljuk megadni a nyugalmat a moderatoroknak is, szoval a "csunya" kepekkel ovatosan, ha kerhetem :B

Koszonom ujra azoknak akik tavaly segitettek, es nagy koszonet azoknak akik iden (is) jonnek segiteni. :R

Es elnezest mindenkitol akit ezzel a hozzaszolassal iden (is) zavartam! :R

...

(#73805) vodrosjozsi válasza Devid_81 (#73804) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ment is az üzi :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73806) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos mentek mindig a pro és kontra okfejtések droid vs Apple akkuidőben. Ipad terén a kövi jött le: 2,5 nap valamint 13 óra és 41 perc kijelző idő után megy a töltőre 9%-on. :C :C :CAuto fényerő, wifi online, stb megy

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73807) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73806) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem gondoltam volna, hogy az android off topicban a huawei-nél is gyűlöltebb márkát promózunk valaha de üsse kő

A bádogembert ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73808) mark! válasza Quqesz (#73806) üzenetére


mark!
őstag

eleinte ilyesmi lesz, aztán kb egy év használat után jócskán lentebb fog esni (7-8-9óra kijelző idő) de még az sem vészes
a legjobb nekem amit nyár végén sikerült kihoznom az 8 és fél óra folyamatos sorozatnézés fix fényerővel az akkor kb 1 éves ipaden

[ Szerkesztve ]

>

(#73809) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73807) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mármint az androidnak off.. ;]
Nade ami igaz az igaz.

mark!
Valószínűleg ez lesz, de ez minden modellnél észrevehető. Viszont a pad 6-ot meg vissza kellett vennem az asszonynak, mert az meg nagyon pórgött. Az is remek tab.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73810) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Benyakaltam egy fél literes sört, azt szédülök.
Olyan ez az este mint az egész év. Szar.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73811) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73810) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na majd idén! BÚÉK! :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73812) mentic18


mentic18
tag

Megfogadtam h mindennek adok egy második esélyt, és jobban odafigyelek h mit miért meg mit hogy csinálok.
Erre 31.én megfáztam, bedagadt a mandulám.
1.én strepfen tabletta, majd az első falat kalácsnál majdnem megfulladtam 5 perc alatt.
Na mondom ez egy égi jel.
Tartós tejet már nem veszek.

Samsung Galaxy A53 5G

(#73813) vodrosjozsi válasza mentic18 (#73812) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Volt az 1 perc is brau

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73814) Kardos.N válasza vodrosjozsi (#73813) üzenetére


Kardos.N
tag

Sziasztok.
Jelenleg Xiaomi 10T Prot nyuzok lassan 3 éve.
Semmi hiba és bajom nincs vele , mai napig pörgős jó kamera aksi stb...
De nagyon rám akarnak tukmálni egy kihajthatós modellt.

Van esetleg valakinek ezekről tapasztalata ?
:R

(#73815) vodrosjozsi válasza Kardos.N (#73814) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem Bog mondta tavaly január fele, hogy egy idő után nem nyílik ki teljesen a fold, mert a kosz aláragad, és ez nem garanciális hiba. Most az újról nincs infóm, de gondolom ugyanolyan rossz lehet a zsanér miatt.
A flip kb ugyanez. Még nem éri meg :))

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73816) Quqesz válasza Kardos.N (#73814) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a Flipet, akkor felejtős ha nem vagy belészerelmesedve. A Fold meggondolandó. Ezek inkább divattermékek, ettől még használhatóak. Amit VJ ír nekem is rémlik…..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73817) Kardos.N válasza vodrosjozsi (#73815) üzenetére


Kardos.N
tag

Igen hát ettől tartottam.
Nekem is van ismerős aki panaszkodott.
Az illesztés nem volt megfelelő.
Hát régen könnyebb volt ez a technológia. :DDD

(#73818) Kardos.N válasza Quqesz (#73816) üzenetére


Kardos.N
tag

Hát én a samut hanyagolom már az edge korszak végétől.
Engem inkább a Mate X érdekelne ebben a témában.

(#73819) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hát srácok annyira érdekes a mobil világ, mint itt a lelkesedés...... :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73820) akooos válasza Quqesz (#73819) üzenetére


akooos
veterán

Hát öregszünk. A mobilvilág stagnál, nem létező újításokkal jönnek elő. Woooow, AI... kell a f..mnak :DD

(#73821) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73819) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Annyira nem érdekelni a mobilos cucc.
2 éve van meg az a52s+tabs7 és nagyon nem izgat a gondolat, hogy a legjobb mobil legyen újra.
Fotózni ezzel is fasza, csak leszoktam.
Úgymond lettek fontosabb dolgok tudod :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73822) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Ja hogy ma van az unpacked? 370 ezer egy alap készülék?
Oké :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73823) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73821) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is 1,5 éves az S21 ultra és még marad. Nézegetem az újakat, de nincs semmi újdonság......
A 4 éves Huawei tabbal sem volt bajom még rendes gogli nélkül sem, iPad sem hozott akkora hűha érzést, hogy aztán ez mennyivel jobb. Éppen páromnak mondtam, hogy nincs semmi nagy különbség a droid meg az iOS között a mi szintünkön. A xiaomi pad 6-ot meg vissza kellett vennem, mert túl érzékeny volt, túl pörgős.
De tényleg uncsi lett az egész, bezzeg ha lenne win11 mobiltelefon!..... :DD

akooos
Pontosan. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73824) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#73822) üzenetére


Aryon87
félisten

Az Ultra alapára 600 ezer forint (12/256), 650 ezer forintot ér az 512 GB-os kiszerelés, a csúcsot az 1 TB tárhelyű modell képviseli 750 ezer forintért.

Az alapfejlesztéseken kívűl továbbra sem kapsz töltőfejet, marad az alap 25w töltés, elavult régi kamerák, kivéve a nagyobbik zoomkamera, ami 10x optikairól visszacsökkent 5x optikaira, de legalább 50mpx felbontású lett.
Sík képernyő és AI cuccok, aminek az egyetlen értelmes lényegét a fordításnak látom, már csak az a kérdés, hogy a mi nyelvünkön ez mennyire lesz élhető, főleg, hogy a Google-nak is gondot jelent a nyelvtani rész.

(#73820) akooos

Ezt hozta a Huawei kicsinálása. Ül mindenki a valagán s tépkedi páratlan szőrszálát (Alma, Samu)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73825) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73823) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Arra gondoltam, hogy ha vége jövőre a tab s7 támogatásának akkor felrakom rá a win11-et.
De hát ennyire nem fogok kicseszni magammal... mire eljutottak oda a laptop gyártók, hogy kezelhető a kijelző addig a Microsoft kivonta a windowsból a tablet módot.. ez is akkora öntökönszúrás amit csak a Microsoft csinálhat. Kb mint a Nokia elbaszása.. szal no thanks, marad az android.

Illetve ami nagyon érdekel jelenleg az az okosotthonos cuccok, ez kb nagyon jól le tudja kötni a figyelmem :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73826) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#73824) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azért a huawei-nek volt/van hátszele, lehetett volna saját operációs rendszerük de ők is inkább a lazább utat választották.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73827) akooos válasza Aryon87 (#73824) üzenetére


akooos
veterán

Baromi jól néz ki az Ultra továbbra is, nagyon tetszik a 22 ultra óta, hogy ilyen szögletes és masszív. DE, amit te is írtál, 25w-os töltés vicc.. Húgom vett egy Redmi Note 11 Prot, 67w-os töltés :DDD Hát komolyan mondom nevetséges.

Kamera a legkevésbé sem érdekel már, pár hete jöttem rá, hogy a 22+-ban egy gombnyomással át tudom állítani 50 megapixelesre a felvételt, az elmúlt másfél évben egy olyan képet sem csináltam :D Telefonon visszanézve szép a 12 megapixeles is, más nem érdekel.

Asszonynak fogunk most venni Xiaomi 12-őt, talán az a legélhetőbb méretű "csúcs" az elmúlt évekből.

Ha kipurcan a 22 plusom, akkor én is kína felé veszem az irányt, pl a Honor 90 is rohadtul tetszik, amire használok telefont, arra tökéletes.

(#73828) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73825) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig most lett újra a világ legértékesebb cége a Microsoft....
Én már laptopot sem veszek. 10 éves lassan az AIO, amire kell elég. Lányomnak is inkább vettem egy Lenovo Thinkcentre mini pc-t, amiben sokkal jobb a hw, és bár használt, de 1 év gari van rá. Van fenn win11pro, agyf.szt kaptam tőle első blikre, de meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73829) Aryon87 válasza akooos (#73827) üzenetére


Aryon87
félisten

Meglep ez a lépésed, ha jól emlékszem mindig is Samsungos voltál. De akár így, akár úgy, a kínaiak leverik a dolgokat és van bőven innováció is (most a másolnak dolgot hagyjuk), látni hogy tesznek is azért, hogy a telefon jobb legyen. Samu és Alma kb fotelbe helyezte magát kényelmesen a Huawei kicsinálása óta, látni is az eredményt.

Igen a 22Ultra óta végre megtalálták a kiváló külsőt, nekem is bejön ez a letisztultság. És őszintén megvallva, nem örülök annak, hogy a 24Ultra már elhagyta a hajlított kijelzőt, annak még jól is állt, még ha sérülékenyebb is és fóliát is kb lehetetlen volt feltenni.

Kompakt méretben a Xiaomi 12X ami egész pofás, nekem már-már túl kicsi a P40Pro és Mate50Pro mellett :))
Nem ismerem a Honor90-et, de elégedett kommentmorzsákat kapok el róla. Páromnak Honor Magic 5Pro van. Az se piskóta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73830) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Elhunyt Toriyama Akira, a Dragonball atyja... :(

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73831) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#73830) üzenetére


Aryon87
félisten

:O

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73832) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

az igen :DDD
A ragasztó eddig tartott.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73833) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#73832) üzenetére


Aryon87
félisten

Legalább cserélheted az akksiját :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73834) mark! válasza vodrosjozsi (#73832) üzenetére


mark!
őstag

mondanám, hogy azért mert android, de egyszer odavertem az asztalnak a szifont és azóta darabokban hullik szét a hátlap ;]

>

(#73835) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73832) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Technokol oszt jó lesz! :DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73836) vodrosjozsi válasza mark! (#73834) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Presztízs ájfón lett legalább :DDD
Hát genyó, 30 évesen nem gondoltam volna,hogy ehhez is értek az ikea bútorok, lámpák, meg egy régi 50 méteres kút betemetése mellett

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73837) mark! válasza vodrosjozsi (#73836) üzenetére


mark!
őstag

jó hogy említed az ikeát, 2 hónapja akarok venni polcokat, de valahogy mindig lebeszélem róla magam

>

(#73838) vodrosjozsi válasza mark! (#73837) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ivart? Sztem annál jobb nincs. Kb csak az van nálunk és most olcsóbb is szal lehet megyek venni megint :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73839) mark! válasza vodrosjozsi (#73838) üzenetére


mark!
őstag

nem nem, lack azthiszem, falon azon tartom a könyveket, ilyen kis letisztult

>

(#73840) vodrosjozsi válasza mark! (#73839) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lackafaca :DDD
Sorry

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73842) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Na eladtam az A52s-t :O
Mi legyen a következő?
Az biztos, hogy nem sziszifuszi meg hávéj ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73843) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73842) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mindig az a kérdés, mennyit szánsz rá? :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73844) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73843) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Semennyit :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73845) akooos válasza vodrosjozsi (#73842) üzenetére


akooos
veterán

90-ért vettünk asszonynak most Xiaomi 12-őt fóliásan itt az aprón :) Kva jó telefon

(#73846) vodrosjozsi válasza akooos (#73845) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lehet az lesz, bár most a motorolával szemezek, illetve nagyon várom a Pixel telefonokat, hogy itthon is megjelenjenek

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73847) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73846) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pixel 7pro most 270e az alzában. Én is azzal szemezek.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73848) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73847) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Várjál vele mert elvileg forgalomba hozzá itthon is a Google.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73849) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73848) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg a 8a-val nyitnak és sztem max a 8/8pro lesz még kint. Az ár is jó kérdés.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73850) mark! válasza vodrosjozsi (#73842) üzenetére


mark!
őstag

enis ezen dilemmazok mar vagy ket hete, telekomtol tok jo aron tudnek kihozni 15prot, de kicsivel dragabban meg ott az s24 ultra :W szivem szerint nem valtanek androidra, de lehet, hogy tudna 5x annyi ujat nyujtani, mint egy ujabb szifon.
mondjuk most kb minden mas prioritast elvez az eletemben mint egy uj telefon; auto, munkakereses bp-n aztan koltozes nyar vegeig ha minden jol megy, bar nagyon nem szeretnek :DDD

[ Szerkesztve ]

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.