Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73601) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#73600) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Miért pont Pro?

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73602) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#73601) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kamera + jó mikrofon kellene. :/

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73603) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73602) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nothong phone 1? Jó a kamerája és árban sem őrületes.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73604) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73603) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát a oneplus se arról volt anno híres h volt szoftverfrissítése, igaz azóta minden gyártó 3+ évet ígér de én arra is emlékszem, hogy a k zoom-ot mennyire a szarba hagyta a samsung :U
(Van is nálam egy eladó ha valakit érdekel :DDD )

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73605) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Kaptam egy Sony Nex 5n-t itthonra, de 1 nap alatt tönkre ment az SD olvasó.
Tudtok ti Budapesten belül Sony fényképezőgép szervizt?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73606) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#73605) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én a Sony üzletekben (bármelyik) próbálkoznék.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73607) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73605) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sony márkaszervíz 1091 Bp. Mihálkovics u.18.
Tv, kamera, fényképező, PS

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73608) MasterDeeJay

Sony telefon, én nem igazán szeretem őket. Most cégnél van pár darab hát most rakták elém hogy összetörött magától....
Magától mi? Hogyne.... Higgyem is el...

Most miért kell velem szórakozni nincs is...
széttörve...

Azt hiszem mégiscsak magától tört szét.

Konkrétan az aksi kinyomta a hátlapot ami ragasztva volt és az elpattant.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#73609) vodrosjozsi válasza MasterDeeJay (#73608) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Jézusom, ez egy XIX. Századi xperia? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73610) Dr. 444Hertz válasza MasterDeeJay (#73608) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A Z3 széria egy hibás tervezés volt, a Z3C-nél még csak az akksi öregedése sem kellett, mert tényleg lepattant az előlap magától.
A nagyobbik testvér, a Z3 is hasonló módon volt összerakva, tehát várható volt, hogy az akksi miatt előbb-utóbb megadja magát a szerkezet.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73611) MasterDeeJay válasza Dr. 444Hertz (#73610) üzenetére

Az hogy bedöglik a telefon önmagában nem lenne gond, fel lehet fogni tervezett avulásnak. De azért ez így életveszélyes. Szerencsére asztalon volt töltés alatt és nem zsebben mondjuk valami kényesebb testrész mellett. Kemény lenne zacsiba beleállna a szilánk.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#73612) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#73610) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mióta lettél pulcsis mackó

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73613) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#73612) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Húsvéti tojás te :P
Már idejétmúlt volt a BÚÉK borosüveg :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73614) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#73613) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azóta is tart a BÚÉK :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73615) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha már lejárt a hűségem a fidifonnál...khm vodafitymafonnál, beléptem az 5G világába. De eddig nem érzem azt, hogy most hypersebességre léptem volna. De még csak ízlelgetem. :B

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73616) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#73615) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Próbálj fájlokat feltölteni, ott például biztosan érezni fogod a különbséget.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73617) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73615) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen telefonod van jelenleg?
Nekem a52s-en nem látom perpill értelmét az 5g-nek mert marha gyorsan lemerül.
Szvsz a 4g most kiegyensúlyozottabb, kàr, hogy nem lehet beállítani a telefont arra, hogy ahol nincs 4g és van 5g ott menjen csak az 5g.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73618) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#73616) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nos tesztelgettem és van benne egy nagy átverés. Igen, az 5G hálózatot használod, de 10mbit/s a legnagyobb sebesség. Ha ennél többre vágysz, akkor van 500ft/24 óra gigaboost 1gb-os sebesség. Mivel így is, úgy is hűséget hosszabbítottam, nem buktam vele, de ámítás a dolog ebben a formában.

VJ
Még mindig az S21U. Marad is még egy darabig.
Miért ne lehetne. Ha nincs 4G, akkor vagy 3G keres, vagy 5G-t használ, ha van. De lefedettségben a 4G sokkal jobb. Nálam van olyan opció is, hogy az 5G-t hagyja figyelmen kívül. Van itthon i13, nem csábított el az ios világa.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73619) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73618) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, ezt a 5g minimális adatsebességet én is észleltem, emiatt mentem fel speedtest-re és ott kevesebbett is írt 5g-re mint 4g-n.
Felháborító, hogy jobban merül tőle a telefon és kisebb adatforgalmat generál.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73620) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Koca androidos vagyok. Csak motoron használok egy androidos telefont navigálni. Olyan kérdésem lenne, hogy emlékeim szerint, régebb volt egy app, amit play áruházból fel lehetett tenni és a gyári, nem törölhető appokat le lehetett vele tiltani. Viszont nem emlékszem már rá. Esetleg tudtok segíteni, hogy milyen applikációval tudnám letiltani a nem szükséges appokat?

A telefon amúgy egy Meizu M6 Note. Android verzió: 7.1.2

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#73621) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na srácok ha szopni kell, akkor a vodafone ebben segít. Ugyebár előfizu hosszabbítás, 5G. Fura volt, hogy döcög a net, de sok helyen wifin vagyok fent, valamint időm sem volt, biztos nem figyeltem valamit. Telefon újraindít, majd jó lesz. Eltelt 1 hét és elkezdte bahni a csőröm,hogy nem kerek a net. Nézem speedtest, 1mbit/s....15x is ennyi fel és letöltésnél. Oké, voda felhív, kérjek sim cserét. Mivel régi volt kértem, sebesség 1 mbit/s.....oké, céges telefonba átrak az új sim, 1mbit/s.......felhívtam őket megint, de nagy tanácstalanság, mert szerintük náluk minden rendben. Nálam teló, sim ok(cégesben hozza a 10mbit/s körülit), de mintha egy adatsebesség korlátot ráhúztak volna az előfizumra. Volt már számlaforduló is, ugyan az. :W

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73622) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ahoj Mindenki! :)

Megvagytok még?

Na de van egy félig-meddig Androidos kérdésem, ezért is keveredtem ide. Adott egy Android TV, amiben gyárilag nincs csatornalista mentés. Kérdés, hogy tudtok-e valami app-ot, amivel lehetne menteni a beállított listát mondjuk pendrive-ra? Ha szerkeszthető is lenne gépen az már csak hab lenne a tortán, de a sima mentés / visszaállítás lehetőség is jó lenne.

(#73623) Quqesz válasza Intruder2k5 (#73622) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hali

Milyen tv? Sony esetében van ilyen program.
Sony Channel Editor a neve.
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73624) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#73622) üzenetére


Aryon87
félisten

Még élünk és virulunk. Legalalábbis én :))
A kérdésedre nem tudok segítséget adni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73625) Intruder2k5 válasza Quqesz (#73623) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Köszi, azt tudom, hogy konkrét gyártóknak vannak ilyen app-jai, de én valami márkafüggetlen megoldást keresek. Elvégre az alap rendszer mindegyiken ugyanaz, és szerintem a csatornalista tárolása is egységes lehet, mert próbáltunk több TV alkalmazást is telepíteni, és mind felismerte a gyári app által behangolt csatornákat, szóval valahol az android filerendszerben ott kell legyen a csatornalista eltárolva.

(#73626) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#73624) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az jó! Ezek szerint a hanyatló nyugaton is túléltétek a telet? :D

(#73627) Quqesz válasza Intruder2k5 (#73625) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nos pasz, nem használtam ilyen appokat, még a Sony-ét sem. Én régimódi vagyok. Lefotózom a listát és újra beállítom kézzel egy factroy reset után is.
Amúgy egyre kevesebbet van fent az ember, mert nem ér rá meg a stílus is hanyatlik a fórumon.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73628) Intruder2k5 válasza Quqesz (#73627) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jaja, a fotós megoldás megy, de az excel is tökéletes erre a célra. :D

(#73629) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#73626) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze. Tűzifával ;]
Amúgy volt gáz rendesen, bár még most is fűtünk, mert esténként elég hűvős van.
De ami a legjobban kiakaszt hogy az eső állandóan esik, tisztára Angliában érzem magam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73630) Intruder2k5 válasza Aryon87 (#73629) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az itthon már luxuscikk, szóval mi is át kellett álljunk klímás fűtésre. Eddig is vegyesen fűtöttünk, fával és gázzal, most a fát dobtuk, pontosabban drasztikusan visszafogtuk, helyette klíma lett. Az a fuvar fa ami 1-2 éve még 65k volt, ősszel már 120-ba került, most utoljára decemberben meg már 130k, azóta már nem vettünk, de gondolom tovább is emelkedett.

Az eső itt is elég sokat esik az idén, legalábbis a tavalyi évhez képest mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#73631) Aryon87 válasza Intruder2k5 (#73630) üzenetére


Aryon87
félisten

Az durva :Y Bele se merek gondolni most ősztől mi lesz.. Pláne ha még kemény tél is befigyel (bár az elmúlt évek alapján nem nagyon lesznek -20 fokok, de sosem tudni).. Sok család lesz bajban, mert a fizetések nem elég a tűzifa megvételéhez..

Akkor most kiesi magát az eső, azt nyáron megint csontszárazság lesz.. remek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73632) akooos válasza Aryon87 (#73629) üzenetére


akooos
veterán

Mikor kint voltam Németországban, ott is minden másnap eső esett (vagy hó, szeptembertől májusig :D). Elég elszomorító tud lenni.

(#73633) Aryon87


Aryon87
félisten

Bizom benne most mar lassan elunja magat az eso, mert mar unom :DDD ma is gyonyoru ido van (persze melo 4ig) hetvegen meg elb.szodik ismet a viharokkal.. :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73634) akooos


akooos
veterán

Üdv csapat,
Asszonynak keresnénk valami új telefont az S10 helyett, élhető áron. Komolyan nincs Samsungon és Xiaomin kívül (Sony, Motorola, többi kínai Oppo, One+ stb) olyan, ami megérné a váltást? Sima s23-at tudnánk leakciózni, kuponozni 250 körüli összegre, de nem tudom, hogy megéri-e.
Van valami titkos tippetek? Kellene egy jó processzor, átlagnál nagyobb akku és egy élhető kamera. Középkategóriás Samsungok (A54 és társai) kilőve a "gyenge" processzor miatt. Van egy optimalizálatlan játék, ami igazából egy ROG phonet is megfektetne, de az S10-et sokkal hamarabb és jobban kifagyasztja (mint pl az én 22+-omat).

(#73635) vodrosjozsi válasza akooos (#73634) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondanám, hogy egy FE-t kéne de az is tavalyi.
Az s23 250ért nem rossz de nekem nincs titkos mikkentyűm.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73636) Quqesz válasza akooos (#73634) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos nem vicc, de iphone maradt még. Nothing Phone? Oppo sem rossz. De tény 250 körül nem sok alternatívát fogsz találni ilyen felszereltséggel, még kínai vonalon sem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73637) akooos válasza Quqesz (#73636) üzenetére


akooos
veterán

iPhone sajnos kizárva, én is ajánlottam, mert mondjuk egy 11 pro simán jó lenne, de nem szereti a változásokat és annó Xiaomiról átállni Samsungra sem volt leányálom. Lehet marad akkor a Samsung tényleg, bár sok hibát olvasni az S23 családnál...
Köszi a tippeket azért, a Nothing Phone eszembe sem jutott mondjuk, de akár az is egy jó alternatíva lehet.

(#73638) Quqesz válasza akooos (#73637) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most néztem a samsung flip3 összecsukható telefon sem vészes áron van. Az legalább egyedi.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73639) vodrosjozsi válasza akooos (#73637) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A nothing phone miben jobb mint egy a54? Kb semmiben és ugyanúgy túlárazott szar.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73640) akooos válasza vodrosjozsi (#73639) üzenetére


akooos
veterán

Snapdragon CPU, nem fekszik ki attól a játéktól olyan hamar, amit említettem.

(#73641) vodrosjozsi válasza akooos (#73640) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A52s akkor?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73642) akooos válasza vodrosjozsi (#73641) üzenetére


akooos
veterán

Az mondjuk korrektnek tűnik, de hatalmas a 6,5" :D

(#73643) vodrosjozsi válasza akooos (#73642) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nincs már s10e, vagy ez az olcsó teló, vagy az a nothing... az valami elképesztően sz@r

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73644) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Lett egy új háziállatunk :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73645) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#73644) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ezt te mondod vagy a porszívó? ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73646) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#73645) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Te tojáspanda nem akarsz máshol faszkodni? :DDD
Amúgy ha Ákos nézel még telefont akkor ott a moto edge 40. Piszok jó teló elég jó áron.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73647) nrg_52 válasza Dr. 444Hertz (#73645) üzenetére


nrg_52
addikt

Az elso robot, aki baromfit tart. Hat elkezdodott!:DD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#73648) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#73647) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ráadásul vödröset

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73649) akooos válasza vodrosjozsi (#73646) üzenetére


akooos
veterán

Jaa, néztem azt is, ott van az esélyesek között.
Csak most picit parkolópályára került a téma, vasárnap egy kátyú szétbaszta tönkretette a jobb első kereket a kocsin. Gumi+felni kuka, futóműveshez majd a héten megyek még. Hívtam rendőrt, folyamatban van a közút felé a kárigényem, de mire abból pénzt látok az hetek-hónapok kérdése, az autó meg kell addig.

A kátyút azóta betömték :))

És veletek mizu? :DDD

(#73650) Quqesz válasza akooos (#73649) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az betyáros! Merre volt ez a kátyu?
Nálunk süt a nap, termel végre a napelem, 27 fokos a medence. És megyek fogorvoshoz, az hozza a kátyu szintjét érzésben... :O

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.