Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72351) Intruder2k5 válasza mentic18 (#72350) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én figyelem a topikot mindig, de nem akartam megtörni a csendet. Volt, hogy egy hétig nem írt senki ide. Amúgy meg kb. Neked is 3 hsz.-ed van áprilisban, előtte meg március közepén írtál, szóval Te sem állsz jobban! :)

[ Szerkesztve ]

(#72352) Quqesz válasza Quqesz (#72349) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na hamár arra jártam beugrottam az MM-be szemlélődni. A tapasztalat az, hogy baromi drága minden.DE!
Teszett a Samsung A52 és A72 is. Kb 30e a különbség,de csak a kijelzőben van különbség. Egész jó készülékek, remélem a belassulós/akadozós UI csak a kiállított darabok kiváltsága. Nagyon jó az LG velvet is, sokkal pörgősebb a két samunál, de hát tudjuk mi vár rá, viszont lehet még így is megéri. Nomeg a sáomi mi 10t, ami baromi pörgős és a kijelzője is szép ips-hez képest is. Dilemma ON...
Ui. A Sony Xperia 1 II vmi baromi gyönyörű élőben, az yammi!(igazi tégla minden oldalról és gyönyörű fém keret :R )

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72353) winery válasza akooos (#72319) üzenetére


winery
aktív tag

Kaptál valami válasz félét a történtekre vagy lapitanak ?

(#72354) akooos válasza winery (#72353) üzenetére


akooos
veterán

Nem, nekem kellett a héten megint utánajárnom, hogy mi a helyzet. Azt mondták, hogy kerestek, de nem vettem fel :D AHA, biztos engem kerestek, mindegy.

Még aznap jött a futár érte, akinek mondtam, hogy a microsoft rá akarja fogni a sérülést :D Nagyon kiakadt rajta, mert látszik, hogy egy normális, munkájára igényes srác.

A lényeg, hogy elvitték és vagy a borítását kicserélik, vagy kapok egy teljesen új konzolt.

(#72355) winery válasza akooos (#72354) üzenetére


winery
aktív tag

A lényeg, hogy elvitték és vagy a borítását kicserélik, vagy kapok egy teljesen új konzolt.

Igen ez így jól hangzik , nem is értem ,miért kellet ezt így küldeni . :F Minden jó, ha a vége jó :)

(#72356) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kíváncsiságból visszaköltöztem a S8+-ba. Kicsit próbálok visszaszokni, lehet megint samu lesz a befutó. Bár így első körben a P30 fluidabb(pl samun lerakok egy hívást és 5-7 sec mire kilép a kezdőlapra). És a gesztusvezérlés is kőkorszaki....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72357) Intruder2k5 válasza Quqesz (#72356) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"lerakok egy hívást és 5-7 sec mire kilép a kezdőlapra)"

Ez most komoly? Ettől még a Redmi Note 5A Prime is gyorsabb volt, szerintem azon sem tartott tovább két-három másodpercnél.

(#72358) gerner1 válasza Intruder2k5 (#72357) üzenetére


gerner1
veterán

Valami gond lehet nála (telepített / használt app, felhasználói "szokások" / körülmények...), mert nálunk ez kb ~instant S7 / Note 9 -en...

(#72359) Quqesz válasza Intruder2k5 (#72357) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aham. Igazából így egymás után használva veszi észre a különbségeket az ember. Emui vs Miui vs UI(asszony MI10-ese). Annyi azért az S8+ hátránya, hogy öregebb a másik kettőnél.

gerner1
lehet, de tegnap raktam újra a telefont 0-rólnés minden frissítés fent van, ami kijött.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72360) trebrona válasza Intruder2k5 (#72357) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ott valami gond lehet azzal a telefonnal, vagy csak szimplán hating by user. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#72361) gerner1 válasza Quqesz (#72359) üzenetére


gerner1
veterán

Miután az ember kb ~mindent kizár(t), marad a műszaki hiba lehetősége. Én az ilyesmiket úgy rendezem ("polcaimra"), hogy tájékozódom, hogy (pl) az itteni, és más országok azonos típus topikjaiban van-e, egy adott hiba/jelenség által gerjesztett poszt cunami (=nagy számú user számol be ugyan arról...), akkor: amennyiben van, akkor van esélye valamiféle firmware szintű okra. Amennyiben nincs, akkor maradnak a felhasználói szokások, és körülmények (a műszaki hiba lehetőségén kívül..).

A P30 egy remek készülék, most is. Látom amit írtál indoknak, de akkor sem értem, hogy minek szivatod magad (?)...

(#72362) Quqesz válasza gerner1 (#72361) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak kicsit unom már a P30-at és poénból visszaköltöztem. Igazából gondolkozok egy A72/S20fe váltáson és mivel rég használtam samsungot futok vele egy kört. Meg lehet ezeket szokni, csak leírtam a tapasztalatomat. Amúgy párom Poco F1-e is már nem olyan, mint régen. Ez van, öregszenek. :R

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72363) vodrosjozsi válasza Quqesz (#72362) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Pedig nagyon elgondolkodtam,hogy átmegyek sziamiau-ra, de akkor ez is offos.
Csak nem nagyon tudom mire fogom lecserélni a note10-et ha vége lesz..
nem nagyon akarnék 300 fölé menni árban, márpedig alatta nincs Note ami elég gáz.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#72364) Quqesz válasza vodrosjozsi (#72363) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Őő a sziamiau jó, de szokni kell a miui beállításait. A MI10 piszok gyors, tényleg fluid, de a menüje még nekem is okoz néha fejvakarást mi hol.....a poco meg 3 éves, kb 2 éve nem volt újrarakva. De nincs olyan support, mint a samunál.
No igen, a 300e lassan nem álomhatár, hanem közép árszint. Nehéz ügy, de pl az A72 élőben tetszett, jobban is, mint a S20FE, de az meg megeszi reggelire hw terén.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72365) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[link] huhh azért vannak gondok még mindég az aksikkal :Y

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72366) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmmm vodánál az LG Velvet ára bezuhant 94290,-re.....ujjam bizsereg! Élőben tetszett az a telefon, és legalább snapi845, nem vmi heftölt exynos ;] :DD persze frissítésben nem álmodhat az ember, de sokan nem is szoktak(meg van mikor inkább baj, mint jó)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72367) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Végre 1x jól jártam a vodával! Megrendeltem online az LG Velvet telót és az eddigi csomagom mellé 39670,- lesz.... Ennyiért akármi lesz megérte! :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72368) Helltak válasza Quqesz (#72367) üzenetére


Helltak
őstag

Annyiért ajándék :))
Elvileg idén még kapja majd a frissítéseket.

Xiaomi 14 Ultra

(#72369) Quqesz válasza Helltak (#72368) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Majd kiderül mennyire csipkedi magát az LG. Az MM-ben 2021.márc. 1 volt az utolsó android bizti, az nem rossz. Ma megnyomogattam MM-ben, nem bánom eddig, párom is vett egyett, neki a csomag miatt 50e....annyiért is megérte.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72370) Helltak


Helltak
őstag

Best Buy szerintem ennyiért is 🙃
Majd várjuk a képeket a másik topikba 😁
Gcam-al biztos nagyon jó lesz.

Xiaomi 14 Ultra

(#72371) akooos válasza Quqesz (#72366) üzenetére


akooos
veterán

Wing nincs? Vegyél egyet nekem, kifizetem ;]

NEM HIRDETÉS

[ Szerkesztve ]

(#72372) Aryon87 válasza Quqesz (#72367) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó vétel volt. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72373) Quqesz válasza Helltak (#72370) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem is. Gcamot kipróbálom, bár állítólag nem megy rendesen a 4g modellen, de aki írta könnyebb dolgokon elakadt.

Akooos
Persze persze :DD volt s20FE is, az 150e lett volna.....

Aryon
Back to the LG.... 😀 Pár nap és kiderül. Nem bírtam ennyiért kihagyni, mert tetszett is. Amúgy gyors a ketyere, az 5G sd765, míg a 4G sd845. 20%-ot ver a 4g az 5g modellre sebességben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72374) vodrosjozsi válasza Quqesz (#72373) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Te nem vagy normális. Invesztálni egy halott gyártó tula...öö mi is vettünk egy Rovert, jól meg is szptk. :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#72375) Quqesz válasza vodrosjozsi (#72374) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Figyi, ha nagyon nem jön be buktam 40e és 1 év múlva veszek újat...de ilyen sztem nem lesz. Mikor vettél 40e-ért új telefont? 20 éve? Megéri a rizikót. Amúgy meg is hozta a futár. Az LG meg nem halt meg, csak nem fog kiadni új telefonokat.
Az autós dolgot sajnálom, Rover-ben talán az egyik 20-as széria volt jó, mert az átmatricázott Civic volt.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72376) leslien válasza Quqesz (#72375) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet venni Sonyt...X5 II jól bírja ....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#72377) Quqesz válasza leslien (#72376) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez jó lesz. Most a Velveten tesztelem és eddig ott is jónak ígérkezik(első töltéssel elment 7h kijelzőidőt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72378) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Majd 1 hét használat után kezdem sajnálni, hogy az LG abbahagyja a mobiltelefon gyártást. Nagyon jó telefon ez a Velvet. Nem hibátlan, de annyira minimális, hogy nem zavarja az embert(pl a fülhöz rakom felveszi a hívást nem mindég ok). Akku is nagyon jól bírja ekkora kijelzővel, ujjlenyomat érzékelő hibátlan. BT autón zene lejátszásnál nagyon tetszik a minőség. Hamar sikerült megszeretni/visszatérni. Kár értük, de tény: az utóbbi időben nem hozták az elvártat a piacra( Velvet kivétel).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72379) Helltak válasza Quqesz (#72378) üzenetére


Helltak
őstag

Azt rontották el szerintem, hogy mindig nagyon egyedit akartam csinálni..
Ami nem is baj, sőt..de ha túl van tolva és kb semmilyen piaca nincsen, akkor hatalmas a bukás.
Kellett volna egy ilyen "teszt" széria, amit szintén minden évben kihoznak és olyan, ami hasonlót nyújt mint a többi csúcsmobil egy kis LG-s plusszal..

Talán jó pár év múlva visszatérnek.

Xiaomi 14 Ultra

(#72380) Quqesz válasza Helltak (#72379) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyetértek! Aznötletek mellett eladható trlefonokat is kell piacra kiadni. A K széria megvolt az olcsó szegmensben, a G szériának kellett volna a Velvet mellett folytatódnia és extraként a Wing.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72381) mentic18


mentic18
tag

Pingvinbá, mi lelte a mobilarénát az elmúlt két napban?

Samsung Galaxy A53 5G

(#72382) Quqesz válasza mentic18 (#72381) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kaptál rios üzit priviben? Szerver hiba. Lehet közös volt az oltásra jelentkezővel... ;] :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72383) Aryon87 válasza Quqesz (#72382) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Samu A72 indahause (pár napig) :D Jópofa gépezet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72384) Quqesz válasza Aryon87 (#72383) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kíváncsi leszek milyen lesz. Nálam is futott, de az akció kiütötte.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72385) Aryon87 válasza Quqesz (#72384) üzenetére


Aryon87
félisten

Első benyomás pozitív. Nyilván nem csúcskategória, magamnak másodtelóként venném, anyámnak tökéletes lesz, pláne a P9 után. Ahhoz képest mekkora péklapát, egész használható. Az a durva hogy a P40Pro-nál is hosszabb, P9-et meg körbeöleli :D (2 centi a hossz difi)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72386) Quqesz válasza Aryon87 (#72385) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne is mond, a Velvet sem kicsi, de nekem pont emiatt tetszett. 6.8 col....anno majdnem ekkora volt egy tablet. :Y :DDD :DD

UI sztem amúgy a samu/lg/huawei hamar megszokható, jól átlátható viszonylag. A miui, na az már nekem is okoz fejtörést.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72387) Aryon87 válasza Quqesz (#72386) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem a Samu rendszere volt bonyodalmasabb, mert teljesen máshogy van minden és almenünek almenüje is van.
Xiaomi nekem semmiség, azt hamarabb megszokom :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72388) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, ezt a Bixby nyavaját hogyan lehet letiltani? Mert se a Routinesben, se a Voice-ban nem lehet elvenni a jogokat. Azért ne kémkedjen már csak úgy kénye kedvére..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72389) Quqesz válasza Aryon87 (#72388) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a widgettes/kezdőképrnyő menüben(főképernyő és rajta tartod az ujjad) ott ha rálapozol lesz felül egy kapcsoló. Azzal ki lehet lőni(S8+-on így volt)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72390) akooos válasza Aryon87 (#72388) üzenetére


akooos
veterán

Na, bezzeg a Samsungnál zavar a kémkedés ;] ;]
Amúgy a gombot állítsd át, hogy egy nyomásra mást csináljon, mindenhol máshol meg offold a bixby-t.

Vannak root mentes appok, amivel el lehet altatni. Bxaction vagy valami hasonló.

(#72391) mentic18 válasza Aryon87 (#72388) üzenetére


mentic18
tag

Az új samsungokon nagyon nehéz kikapcsolni/letiltani a bixbyt. Főleg hogy rendszer alkalmazás. Javaslom, az összes olyan alkalmazás letiltását ami bixby-vel kezdődik. Ha ez nem megy, akkor letörölheted a bixbyben az adataidat és a hangalapú rögzítést. A routinsben hiába is kerested, mert annak kb annyi kapcsolódása van a bixbyhez hogy a bixbyben is tudsz rutinokat elindítani de semmi több. A voiceban meg csak a hanghoz kapcsolódó részeket tudod módosítani?
Milyen kémkedésre gondolsz? Tán fb szint félére?

Samsung Galaxy A53 5G

(#72392) Aryon87 válasza mentic18 (#72391) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek :(
Arra gondolok, hogy a beállításokban ugye szeretném letiltani az alkalmazást (ahogy a Google-s vackokat szoktam), és látva az engedélyeket, hozzáfér mindenhez: hely, kamera, mikrofon, névjegyzék stb. ne akarjon már hozzáférni. meg feleslegesen ne fusson háttérben ha képes erre. A kikapcsoló gombnál nagy nehezen rájöttem hogyan kell offolni és a kikapcsoló menü jöjjön be.

Akooos: Huawein nincs asszisztens ami lehallgasson pluszban :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72393) mentic18 válasza Aryon87 (#72392) üzenetére


mentic18
tag

Nagyjából mindenhez hozzáfér, de az engedélyeket visszavonhatod és onnantól kezdve nincs probléma. Sajnos ez egy manuális 10 perces meló, de eredményes.

Samsung Galaxy A53 5G

(#72394) akooos válasza Aryon87 (#72392) üzenetére


akooos
veterán

Android 11 óta (asszem) lehet adni ideiglenes engedélyt az appoknak, első megnyitáskor. Ott le is lehet tiltani, hogy ne kapjon véletlenül sem :)

(#72395) Aryon87 válasza mentic18 (#72393) üzenetére


Aryon87
félisten

Inaktív fullra, nem engedi elvenni az engedélyeket :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#72396) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[link] nem lett rossz ez sem, ár is korrekt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72397) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#72396) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Durva, hogy már a hármasnál tartunk... :Y

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#72398) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#72397) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az F2 jött sokára, az F3 már belehúzott.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#72399) draco31


draco31
veterán

Hello!

Lehet nem jó ide a kérdésem, de nem találok neki jobbat.
Előkerült a fiók mélyéről egy ZTE V795, mivel 1000 éve nem volt használva, ötletem sincs mi volt a feloldó mintája.
Gondoltam akkor recovery reset, aztán gyereknek jó lesz játszani. Ki is írja, hogy sikeres, de restart után ugyan úgy bekapcsol, nem törlődik. Néztem már YT videókat, de jól csinálom. Illetve túl vagyok már vagy 100 ilyen visszaállításon más mobilokon. Ötlet esetleg?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#72400) Quqesz válasza draco31 (#72399) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elvileg a factory reset a recovery menüben kellene törölje. Próbáld törölni a telót a google listából. Saját telefon, beáll/google/fiók kezelése/biztonság/lesz egy lista, amiben a készülékeid szerepelnek, ott töröld. Lehet az segít.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.