Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) nrg_52 válasza mark! (#73700) üzenetére


nrg_52
addikt

Szerintem barmilyen ocsmanysagot irnak rola, csak segithet rajta...;]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#73702) vodrosjozsi válasza nrg_52 (#73701) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na, te kellettél még ide :DDD :DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73703) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A5 2017 hátlapját mi a jó nyűggel tudom visszaragasztani? :D
Ne cél az esztétikum tekintve direktben ragasztott Quad lock pad van a hátlapot. (Strapa teló egy 6S-el felváltva motor kormányon.)

Most olyan radikális dolgok jutottak az eszembe első körben mint a hőálló acélszemcsés epoxy mert van kéznél és azt tudjuk, hogy ~450Nm-ig nem enged ha megkötött. :DDD

Szabad vagy nem szélszerű? Hangszóró felöli sarok vált el rendesen egészen a ház közepéig. Nem akku púp mert nem onnan indul, mintha a sarok felül elengedett volna.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#73704) gerner1 válasza Micsurin (#73703) üzenetére


gerner1
veterán

Esetleg vehetsz, egy új profiltömítést ....

(#73705) Aryon87


Aryon87
félisten

Hi all!
Kis útbaigazítást kérnék, ti jártasabbak vagytok ebben. Párom szülei (70+ évesek) beköttetik a netet. Kéne nekik egy tablet, hogy párom tudjon velük videóchatelni. Olcsó, de nem gagyi kellene, mit javasoltok?
Próbáltam tapogatózni, de 300 euro alatt nincs értelmes tab sztem, és azért jó lenne ha hosszú távon bírná és a messenger se fektesse meg.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73706) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#73705) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Kb. 10-20k, hosszú távon bírná, és tökéletesen látod magad benne ;]

Sajnos nem vagyok jártas a témában, de a Xiaominak vannak például egész jó árú tabletei.
Újonnan szerintem nem érdemes lejjebb menni árban.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73707) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#73706) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Nézegetem a MM kínálatát, de ami felszereltséggel rendelkeznek, jaj... Viszont megakadt a szemem a Xiaomi Pad 5 modellen, bár ez sem "olcsó", de már egész jó tulajdonságokkal bír.
Lenne egy másik opció, de arra nem hajlandó párom :))
Honor Magic 5Pro és mellé az ajándék Honor Pad 8, ami picivel gyengébb a Xiaomi modelljétől, de a szülőknek még az is elegendő lenne, mert lényegében csak a messenger menne rajta (nem hiszem hogy megtanulnák ezt a "modernt izét", mert a technika kb annyira van tőlük mint innen a Plútó :C bár ha Nagyim annakidején 70+ fejjel képes volt rá telóval, akkor sztem ők is)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73708) trebrona válasza Aryon87 (#73707) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]
Ha tablet, akkor iPad. Sokkal időtállóbb és stabilabb bármelyik androidosnál.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#73709) Aryon87 válasza trebrona (#73708) üzenetére


Aryon87
félisten

Droidos johet szoba csak. Sem mi, sem a szulok kornyezeteben nincs Apple felhasznalo aki tudna segiteni ha gond van, vagy epp el kellene magyarazni mi merre. Tudom hogy idotallo gepezet, de itt most ez nem lenyeges.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73710) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#73709) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De ezen mit kell elmagyarázni?
Like duh, a legegyszerűbb opció az ipad, kb 0 tudás kell hozzá, kirakod a szkájpot frontba és csókolom.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73711) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#73710) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudod milyenek az idősek. Elnyomnak valamit, aztán néznek mint hal a szatyorban.
Droidosok vagyunk, maradunk is droid vonalon tabletben is ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73712) Quqesz válasza Aryon87 (#73711) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig a 2 kollégának igaza van. I13 után faék az ios, gyorsan tanulható és a szájomi árában van. Ha nem akarsz akadozó tabot, akkor S6/S7/S8 tab, xiaomi pad 5 oszt kb ennyi. Huawei is jó lenne, de ott meg ha nem te telepíted, akkor fennakadás lehet(Huawei tab van nekem is). Viszont tényleg ennyiért én is ipad-ot vennék. :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73713) mark!


mark!
őstag

na vegre megvan az uj identitasom ;] ;]

>

(#73714) vodrosjozsi válasza mark! (#73713) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mindig is ilyen kétarcú szörny voltál :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73715) Quqesz válasza mark! (#73713) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezmiez? :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73716) mark!


mark!
őstag

anyának lassan érik a telefoncsere (hátlapi kamera már megadta magát, aksi nem bír pár óránál többet, szóval tényleg ideje leváltani :D ), olyan 100-120k a max amit szánna rá, újonnan, telekomtól kihozva, de apró is játszik, ha van ennyiért ami ár/érték arányban jobb.
teljesen általános dolgokra lenne használva, telefonálás, netezés, messenger, fotózgatás

[ Szerkesztve ]

>

(#73717) vodrosjozsi válasza mark! (#73716) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Aktuális A széria valamelyik tagja?
A tavalyi A33 is nagyon patika szerintem, vagy az A53.
Nagyon beváltak ezek a készülékek itthon a családban (bár nekem az A52s van, azt egyik se pipálja le).
Elvileg az is kapható telekomnál, de annak most jön az utolsó szoftverupdate..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73718) mark! válasza vodrosjozsi (#73717) üzenetére


mark!
őstag

a34/a54 közül lesz valamelyik a nyertes, de ez az a54 még nekem is tetszik. csak ne lenne ilyen undorító a hátulja a kamerák miatt..

>

(#73719) vodrosjozsi válasza mark! (#73718) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hát igen, ezért jobb az előző gen..
Nem tudom, hogy ezt hogy gondolták komolyan.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73720) Quqesz válasza mark! (#73716) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én anyámnak redmi note 12-t vettem, az sem rossz választás.(bát kamerában erősebb lehet az A54). Nothing phone?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73721) mark! válasza Quqesz (#73720) üzenetére


mark!
őstag

xiaomi vonal kizárva, használt pár éve egy note 9 prot, állítása szerint még az iphone is jobb :DDD

>

(#73722) mark!


mark!
őstag

na, A54 lett a választott, a kérdés a következő: az előző telefon csatlakozója letört (még micro usb-s volt), az adatokat hogy lehetne átvinni az újra?

>

(#73723) gerner1 válasza mark! (#73722) üzenetére


gerner1
veterán

Plö, google-fiók szinkronizálás (oda export / onnan import..), vagy gyári Samu SmartSwitch & WiFi -vel, stb ...

[ Szerkesztve ]

(#73724) mark! válasza gerner1 (#73723) üzenetére


mark!
őstag

na de a telefon le van merülve, és nem lehet tölteni :W

>

(#73725) gerner1 válasza mark! (#73724) üzenetére


gerner1
veterán

Ezt nem írtad ... ;]

(#73726) mark! válasza gerner1 (#73725) üzenetére


mark!
őstag

na igen, szóval így kicsit visszaszorul a lehetőségek száma közel nullára :D

>

(#73727) vodrosjozsi válasza mark! (#73726) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Sehogy.

Szívesen ;]
Ezt hogy a csába csináltad?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73728) Intruder2k5 válasza mark! (#73726) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nagyon kellenek azok az adatok, azért nem lehetetlen. Pl. ha szétszeded a telefont, esetleg lehetne találni egy pontot az usb port körül, ahova be lehetne forrasztani direktben egy töltőt. Vagy másik lehetőség, hogy veszel bele egy akkut. Bár nem tudom milyen telóról van szó, de Ali-ról gondolom pár ezerből megúszható egy új akku, azok jellemzően azért félig fel vannak töltve amikor megkapod, szóval egy mentést meg lehet csinálni vele.

szerk.:
Illetve ugyanígy a kiszerelt akkut is meg lehet próbálni direktben tölteni. Persze ezekhez nem árt egy minimális hozzáértés az elektronikához.

[ Szerkesztve ]

(#73729) mark! válasza Intruder2k5 (#73728) üzenetére


mark!
őstag

valószínűleg az előbbi lesz, majd öcsém ügyeskedik valamit, én nem is értek ehhez annyira, meg keveset is vagyok itthon ahhoz, hogy nagyon beleássam magam ebbe.

vj: nemtudom, anyám leejtette töltés közben és a csatlakozóra esett, aztán egy darabig használta úgy, hogy tekergetni kellett a kábelt csak úgy töltött, mire intéztük neki a telefont már tölteni se lehetett :D

[ Szerkesztve ]

>

(#73730) vodrosjozsi válasza mark! (#73729) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Uhhb+, az nagyon komoly.
Nekem is ilyen anyám van, sajnállak :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73731) Aryon87 válasza mark! (#73729) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahhoz profi mesterinek kell lenni hogy ilyen szerencsétlen esés legyen a vége. Grat anyunak :C
Bocs ;]
Még a vezetékmentes töltés lehetne mentőöv, de gondolom valami múlt századi telefon lesz az.. Adatoknak viszlát akkor.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73732) mark! válasza Aryon87 (#73731) üzenetére


mark!
őstag

valami 4éves samsung, próbáltam úgy is, de nincs benne, szóval egyelőre kuka a projekt. (mondjuk nemtudom mi kell neki annyira, google a jegyzeteket meg naptárat mentette, a képeket meg úgyse nézegetné soha..)

>

(#73733) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hoppá! [link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73734) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73733) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

LOL
van isten ;]
Közben beiratkoztam egy villanyszerelői képzésre, 1.5 év múlva hívhattok, szépen le lesztek húzva :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73735) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#73734) üzenetére


Aryon87
félisten

Legalább már tudjuk kit nem szabad hívni :C
Sok sikert a sulihoz!

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#73736) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#73735) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD :DDD :DDD nyd :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73737) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73734) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól tetted! Most nagyon keresett szakma. Ha tudsz suli után szegődj el egy szaki mellé, mert ott fogod elsajátítani rendesen a szakmát. Így nem fogod a 230V-ot rákötni az öntözőrendszerre.... ;] :C

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73738) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73737) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD :DDD
Gyakorlatra is keresek céget de ugye nem akarnak nagyon tanítani, pedig jobban járnék, hiszen a tanfolyam után mem kellene még fél évet gyakorlattal töltenem

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73739) gerner1 válasza vodrosjozsi (#73738) üzenetére


gerner1
veterán

Egyvalami biztos (így, előlegbe...) : a vezetékek között az alap-különbség az, hogy amelyikben van áram, annak más a fogása. ;]

Sok sikert, jó választás.👍

(#73740) vodrosjozsi válasza gerner1 (#73739) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

:DDD :DDD :DDD
Na, ide is minek írtam :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73741) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73740) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most már nem Vödrösjózsi leszel, hanem Voltjózsi...a mongramm kötelez.... :DD :DD :DD ;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73742) vodrosjozsi válasza Quqesz (#73741) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Másfél év múlva Flash - a kakas lesz :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73743) Quqesz válasza vodrosjozsi (#73742) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD :D :D
Shazamchicken....🤣

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#73744) Weeman1 válasza vodrosjozsi (#73734) üzenetére


Weeman1
veterán

Odaadtam volna a papírom,még a nagyfeszültségű hálózatszerelői is megvan.

Úgy sem dolgozom benne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#73745) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#73734) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gratula! :C
Megtanulod majd szépen, hogy hogyan érjél be egy lakásba fél 2 körül reggel 8 és 11 között ;] ;] ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#73746) vodrosjozsi válasza Weeman1 (#73744) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Amúgy miért nem?

Doki:
Az enélkül is megy :DDD :DDD igazából csak a házunkban akarom megoldani a villany kérdést (kábeleket akarom felújítani, meg ha öntözőrendszerr kellene kiépíteni, akkor így könnyebb lesz)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73747) Weeman1 válasza vodrosjozsi (#73746) üzenetére


Weeman1
veterán

Időjárás függő,poros,vésni,létrázni,sok hülye emberrel szót érteni,stb.
Csinálhatnám,meg ugye apróbb dolgokat ismerősöknek rokonoknak meg is csinálok.
De most sokkal nyugdíjjasabb melóm van.

Xiaomi 11T Pro

(#73748) vodrosjozsi válasza Weeman1 (#73747) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Lábad azóta helyrejött?
Mondjuk én nem akarom ezt csinálni, csak a házunkat javítom meg, meg kisgépeket javítanék, azt ennyi.
Kicsit olcsóbban jövök majd ki 1.5 év múlva ha nem kell mást megfizetnem a kontár munkáért :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#73749) Weeman1 válasza vodrosjozsi (#73748) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem lett 100%-os a térdem,de elvagyok vele.
A saját házamat is 2 éve vezetékeltem át,2 km ment bele.

Holnap meg boyler vízkőtlenítés otthon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#73750) vodrosjozsi válasza Weeman1 (#73749) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Írtam privibe

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.