Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) batai15 válasza Helltak (#24950) üzenetére


batai15
félisten

a laktanya utcába jártam tavaly suliba:D azért ismerős.

(#24952) Aryon87 válasza pcgamer01 (#24948) üzenetére


Aryon87
félisten

Emlekeim szerint utoljara a KitKat tudta, Lolli ota csak rootoltan lehet megvalositani a masolgatast, bar ha jol tudom playen vannak ehhez valo programok, pl link2sd

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24953) pcgamer01 válasza Aryon87 (#24952) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Idol 3-on 5.0-volt az még tudta, de akkor ezek szerint a 6már nem. Nagyszerű :((

Samsung Galaxy S10+

(#24954) w333 válasza batai15 (#24949) üzenetére


w333
félisten

De igen ... mivel itt lakom majdnem az Árpád híd lábánál ! :)

Szerk.

Na lassan 2 nap használat után leírom a véleményem az S7 Edge -ről !

Külső és anyaghasználat : nagyon rendben van, jól összerakott telefon, az Edge szélek először kicsit furák voltak de gyorsan hozzá lehet szokni, egy Spigen tokban a fogása is nagyon jó lesz, és mi haszna is van ennek ? az Edge panelek (alkalmazások) nagyon jók és hasznosak, illetve amikor oldalról kell az ujjunkkal a kijelző közepe fele húzni akkor is jól jön (pl. Play Áruház bal oldalról jobbra húzni "saját alkalmazások"), sík képernyő telefonnál néha volt hogy a tok szélében megakad az ujjam !

Kijelző : hát ez valami fantasztikus de komolyan, kell ez az 5.5" kijelző (nagyon kényelmes rajta minden), jelenleg nincs jobb kijelző a piacon (nagyon sok telefon megfordult már a kezemben) de állíthatom hogy ennek a legszebb a kijelzője és a fényereje is valami hihetetlenül nagy, a fehér az hófehér, a fekete pedig full fekete és teljesen homogén az egész, tényleg tökéletes ! :K

Rendszer : Soha nem szerettem a TW vagyis a tácswizzz -t de most kellemesen csalódtam bene, nem tudom hogy mi történt az évek során de ez valami elképesztően jó, minden telefonomnál az az első hogy felrakom a Nova Launchert, de itt nem kell mert egyszerűen tökéletes ... szép, letisztul, témázható stb. tényleg az van benne ami kell és semmi felesleges dologgal nem találkoztam, a beépített alkalmazások egytől egyik az összes nagyon jók és full testre szabhatóak (végre nem kell a Play áruházban keresni alternatívákat) :D

Sebesség és Memória : kicsit tartottam tőle főleg hogy a sok Nexus és HTC 10 után milyen lesz, de nem csalódtam ez valami elképesztően gyors, alkalmazások indítása azonnal történik minden, görgetés és nagyítás is teljesen rendben van, 1 pici röccenséssel sem találkoztam még, szóval nagyon reszponzív és smooth az egész rendszer, Memória a 4GB -ból a rendszer durván 1.5GB zabál ami szerintem teljesen jó ha belegondolunk mennyi kényelmi funkció és testre szabhatóság van a rendszerben, szabad memória átlagosan kb. 2.0-2.2GB van :)

Kamera :

Csak 1 szó van rá ... "szuper" az autófókusz veszett gyors, a manuális beállításokban pedig tejjel mézzel fürödhetünk benne, egyszóval nagyon jó, videó minősége is kimagasló és a sztereó hangfelvétel is nagyon profi, van itt kérem szépen minden, 30, 60 és 240FPS is OIS -el megfűszerezve !

Hang : Beszédhangszóró kristálytisztán hallom a másik félt és ugyanígy hallanak engem is, belső hangszóró meglepően hangosan és jól szól, szóval ezzel is minden rendben van :D

Adatkommunikáció Wifi : tökéletes a térerő és wifi ... sebessége is nagyon gyors !

Akkumulátor : Kellemesen csalódtam ismét, igaz hogy még be sem állt az akku használat de nagyon jól bírja, 25 óra készenlétben 3 óra SOT után még van 60% az akkuban, úgy hogy azért elég sokat nyomkodtam + fényképeztem is vele ... gyorstöltést azonnal kikapcsoltam mert +30 percet kibírok amíg normálisan feltölti a telefont, de ez szerintem érthető ! :))

Szóval aki a "húúú b*zdmeg" érzést keresi annak csak ajánlani tudom mert ez tényleg egy tökéletes telefon és biztosan nem fog csalódni, keresem benne a hibákat de nem találom, most már értem hogy a Mobilaréna teszt címe miért lett "A tökéletesség határán" :R

Kérdések jöhetnek nyugodtan ...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24955) Aryon87 válasza w333 (#24954) üzenetére


Aryon87
félisten

:O
Szivfajdalom ezeket a szuper sorokat olvasni

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24956) kengyel válasza w333 (#24954) üzenetére


kengyel
nagyúr

A leírtak szerint, neked ez nem jött be. :D Akkor már megyek is érte :DDD

kengyel

(#24957) leslien válasza w333 (#24954) üzenetére


leslien
nagyúr

erről beszéltem már több mint egy fél éve....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24958) Deck válasza w333 (#24954) üzenetére


Deck
titán

Hát még majd ha felrakod a Nougatot :D

PS5

(#24959) leslien válasza Deck (#24958) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos most már nem lehet regelni...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24960) Deck válasza leslien (#24959) üzenetére


Deck
titán

Volt rá 1 teljes nap :)

PS5

(#24961) w333


w333
félisten

Igazatok volt mindenben ... leslien és dekrer :R

Most már mindegy, úgyis hamarosan jön a végleges kiadás, kibírom !

Szerk.

Ez nagyon gyors volt, N5X -t elvitték ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24962) Deck válasza w333 (#24961) üzenetére


Deck
titán

Jó olvasni, hogy mennyire tetszik a telefon :D :C

PS5

(#24963) batai15 válasza w333 (#24961) üzenetére


batai15
félisten

mennyiért vitték el az 5x-et?

(#24964) w333 válasza batai15 (#24963) üzenetére


w333
félisten

58 pénz :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24965) no more válasza w333 (#24954) üzenetére


no more
addikt

Ha megkapod a Nougat-ot le fogod magad szopni kb. Brutál reszponzív lesz és gyönyörű a Grace UX. Remélem mi is megkapjuk S6-ra. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24966) w333 válasza no more (#24965) üzenetére


w333
félisten

Brutális lesz annyi biztos ... S6 is 100% hogy megkapja ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24967) no more válasza w333 (#24966) üzenetére


no more
addikt

A Nougat-ot meg, de vajon a Grace UX-et is???

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24968) w333 válasza no more (#24967) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem fognak már a tácswizz -el szórakozni mert mi értelme is lenne ? ahogyan lefejlesztik S7 -re ugyan úgy megcsinálják az S6 -ra is ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24969) Aryon87 válasza w333 (#24954) üzenetére


Aryon87
félisten

Szeretem a G5-t, nem nagyon akarodzik lecserelni, de a S7e plusz teljesitmenye igencsak elcsabitasra osztonoz.. De nincs egy qrva bolt, ahol 140 alatt megvehetnem a visszatero penzbol :W
Persze ha visszaadjak, ha azt mondom nekik hogy nincs amibol valogassak..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24970) kengyel válasza w333 (#24964) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azt jó árban tudtad eladni, bár hibátlan volt az állapota. :)

kengyel

(#24971) w333 válasza Aryon87 (#24969) üzenetére


w333
félisten

És ha eladod a K8 -t :)

(#24970) kengyel

Tényleg makulátlan állapotban volt, kicsit sajnáltam is mert egy nagyon jó telefon, de ezt mondtam is a vevőnek, de a lényeg hogy mindenki jól járt ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24972) no more válasza zombinyul (#24947) üzenetére


no more
addikt

Hú, nem semmi, akkor nyomod ezerrel... Legalább normális kezekben van a pici és rendes nevelést kap. :)

Amúgy tök jó kis közösséget alakítottunk ki ebben a topikban. Elég családias a hangulat, szerintem. Nagyon jó! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24973) Aryon87 válasza w333 (#24971) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem tudom eladni, mert nincs tartaleknak akkor. Parom is kihangsulyozta, hogy el ne merjem adni :C
Van egy masik kis fostalicska de az 20k tobbet nem er.. (Allview P5 Life) meg ott a kis Samu Young, azt se tudom 10k magasabb aron adni..

No more: ugy bizony. :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24974) kengyel válasza w333 (#24971) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tényleg szép volt, láttam a képeken. :) Amúgy jó összegzést írtál az S7E-ről, tényleg egy jól sikerült telefon lett. Az a tipikus telefon amit nem lehet letenni, állandóan az ember kezében van, és kihasználja a készülék összes funkcióját. Nagyon sajnáltam az S7-t amikor eladtam, de sajnos kellett a pénz. :((

kengyel

(#24975) w333 válasza no more (#24972) üzenetére


w333
félisten

+1 :K

(#24973) Aryon87

Tudom hogy addig úgysem nyugszol míg meg nem lesz az S7E ! :D

(#24974) kengyel

Hát sajnos van ez így hogy megszorul az ember és rá van kényszerülve hogy eladja azt amit szeret, én is átéltem ezt már többször is, nem egy jó érzés az biztos, viszont vigasztaljon a tudod hogy a N5X egy remek telefon és az hogy 1 év múlva majd lesz valami még jobb és szépen egyenesbe jönnek a dolgok is ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24976) Aryon87 válasza w333 (#24975) üzenetére


Aryon87
félisten

Piszkalja a fantaziamat, foleg az ujdonsag varazsa, na meg a tudat, hogy van ra lehetoseg..
Attol tartok hogy megkapom a csereutalvanyt, mondom hogy a penzt kernem vissza, mert nincs mit kihozzak a Telenortol, es nem adjak vissza a fennmarado osszeget. Kb 140k az, abbol meg csak innen hardveraprorol tudnek venni.. Eleve mar hasznalt telefon.. Masodlagosnak elmegy a hasznalt, de fo telefonnak semmikepp. Mobilcornernel 166k az S7e.. Olcsobban nemntalaltam, vagy nem kerestem elegge alaposan. Sufnisbol se vennek.
Telenortol meg csak ami ertelmes, az a P9/H8.. :W
Nem tudok okos menni...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24977) Quqesz válasza Aryon87 (#24976) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert nem gondolkozol...most jön a kari akciókkal, szóval pénz vissza,kicsit marad a k8 és 1-2 hónapon belül veszel 140e egyet.

de én nem.....

no more
persze szép és jó kis közösség amí az megy, hogy Samu ilyen jó,meg olyan jó...:D
amúgy is várunk még egy kicsit a kollega lelkesedésével, mert minden csoda .........aztán jöhet a konfetti eső. :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24978) batai15


batai15
félisten

Meg néztem én is ezt a híres s7 nougat videót.
Nos ,ha muktitaskba se rossz ,akkor én is azt mondom jobb lett mint a sense! Most talán ez a létező legjobb droid felület videó alapján. Kellően aosp,de rengeteg mindent tud többet mint egy sense .
És mivel többet is tud mint a 10 pl qi töltés és olcsóbb is azt mondom tuti hogy sima s7 ez vennék ha lenne keret.

(#24979) Deck válasza batai15 (#24978) üzenetére


Deck
titán

Nem rossz benne, sőt jobb mint 6 alatt. ;)

PS5

(#24980) Aryon87 válasza Quqesz (#24977) üzenetére


Aryon87
félisten

Kariakciokra a szolgaltatost erted, vagy a boltos verziokat? Addig marad a G5 mig nem lesz valami hudefasza akcio.
Jo a K8 meg minden, de jon a karacsony, azert legyenek normalis kepek is otthonra :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24981) no more válasza Quqesz (#24977) üzenetére


no more
addikt

Háhá! Arról nem mi tehetünk, hogy az S7 széria nagyjából a tökéletességet súrolja. De tökéletes nem lett, mert nincs benne infra. ;]

Amúgy meg azt is mondtam már, hogy a G4 felülete a legoptimalizáltabb, amit valaha nyomkodtam. A jelenlegi S7 sem közelíti meg azt a reszponzivitást. Gondolom a G5 is olyan. Viszont a Grace UX már lesz ám olyan, mint az LG UX...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24982) Quqesz


Quqesz
nagyúr

a tökéletes ios is hanyatlik...[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24983) leslien válasza Deck (#24979) üzenetére


leslien
nagyúr

most már sztem ne mondjuk többet h milyen a S7E mert Aryon87 bemegy az Lg -be és ha rossz ha nem követeli a csereutalványt... ;] :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24984) w333 válasza Aryon87 (#24980) üzenetére


w333
félisten

Telenornál biztosan lesz karácsonyi akció ... amit most 40k -t kérnek a G5 -re szerintem simán karácsonyi akcióban max. 10k -t kéne hogy ráfizess ! :K

Magyarul, 2 héten belül kérném a csereutalványt és várnék ... vagy kérd vissza a pénzt és gyere át Telekomra, pl. egy kamatmentes részlet és még pénzed is marad bőségesen, sok lehetőséged van, nem kell sz*rakodni mert ha ennyire bejön neked is akkor lépni kell ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24985) zoltanz válasza Quqesz (#24982) üzenetére


zoltanz
nagyúr

4-5 éve már elég komolytalan az iOS, pár éve óta meg elindult a lejtőn is. :N

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24986) no more válasza Quqesz (#24982) üzenetére


no more
addikt

az Apple egyelőre erre sem reagált

Ennyit az Apple-ről.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24987) SybenX


SybenX
őstag

Na megjött a 7k-s emagos Vonino Xylo X.Elég friss rendszer fut rajta,stock közeli 6.0 júniusi biztonsági frissítéssel,de ami a legdurvább,hogy nagyon gyors a telefon.Nem hittem a szememnek,1-2 másodperccel marad el a G4-hez képest az alkalmazások megnyitásába(youtube,chrome stb.) és tök smooth az egész.Viszont a kijelző az borzasztó,semmi betekintési szög,alig bírom nézni a G4 után,kamera pedig jobb ha nem is lenne,de 7k-t totál megért,másodlagos telefonnak tökéletes.

(#24988) no more


no more
addikt

Képernyőbugos a OnePlus 3 és 3T.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24989) batai15 válasza SybenX (#24987) üzenetére


batai15
félisten

jó is lett volna beszerezni.

(#24990) Aryon87 válasza w333 (#24984) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen, mennek en a telekomhoz, plane hogy csaladban en vagyok egyeduli telenoros... Mindenki telekomos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24991) Quqesz válasza no more (#24988) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja láttam...kezd káosz uralkodni a kapkodás miatt a telefonpiacon....

Mate9
229e....lassan 2 kiló alatt nem lesz normális telefon.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24992) w333 válasza Aryon87 (#24990) üzenetére


w333
félisten

Hát akkor tényleg nem is értem hogy mire vársz ? visszakapod a pénzt ... átjössz Telekomhoz megrendeled az S7 -t fizetsz durván 40-50k kauciót amit jóváírnak, a többit pedig letörleszted, ráadásul most a karácsonyi akcióban csak a 3 -ik hónaptól kell fizetni a legelső törlesztőrészletet, szóval szerintem így jársz a legjobban és még pénz is marad a zsebedben ... :))

(#24991) Quqesz

Várd ki a tavaszt ... van egy olyan érzésem hogy az új csúcstelefonok árai közelebb lesznek a 300 ezerhez, mint a 200k -hoz, ez szinte biztos ! :D

Huawei -nél csúnyán elszálltak pedig ár/érték arányban nagyon jó telefonjaik voltak ... de most őszintén ilyen áron már megbízhatóbb márkásabb telefont is lehet kapni, a "kirin" teknős páncélt hiába fejlesztik 1000 -el soha nem fogja utolérni a Snapdragont vagy Exynost ! :N

Illetve jó lenne ha elgondolkodnának rajta hogy fém és fém között milyen különbségek vannak, fogtam a P9 és P9 Plust is és még mindig azt mondom hogy papírvékony alumíniumba kevert műanyagból vannak, köze nincs a nyers fémhez nem érzem hogy hideg a hátlap mint egy erősebb fémtelefonnál !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24993) Aryon87 válasza w333 (#24992) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen am, de ha ezt a lepest megteszem, bucsut inthetek a G6nak :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24994) Quqesz válasza w333 (#24992) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyet értek és csúnya árakkal fogunk találkozni...sajnos a kínai egyébb márkák is fel fognak zárkózni....

Mondjuk az s7-nek pont nincs fémes fogása...:D inkább üveg..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24995) w333 válasza Aryon87 (#24993) üzenetére


w333
félisten

És az olyan nagy baj ... az LG jelenlegi helyzetét nézve a G6 sem lesz jobb a G5 -től, nézd a mostani telefonjait ott a V20 ami szerintem egy visszafejlődésen ment keresztül, ott az Android 7.0 szinte semmi ujjódonsággal és van egy olyan érzésem hogy a G6 sem lesz jobb :N

Még ők sem tudják hogy milyen irányba menjenek ... ha ezt tovább fojtatják akkor úgy járnak mint a HTC, mutass egy olyan telefont amit az idén piacra dobtak és leesik tőle az állunk ? nincs ilyen sőt a középkategória is egyre gagyibb és olcsó MTK -t raknak bele, na innentől kezdve én semmi jóra nem számítok ! :))

Párodnak mikor jár le a hűség ? megörököli tőled az S7E -t te pedig az ő hűség lejárta után veszel magadnak egy G6 -t ha tényleg olyan jó lesz ! :D

(#24994) Quqesz

Mondjuk az s7-nek pont nincs fémes fogása

Pedig a belsejében elég sok fém van ... de ez érződik is ahogy kézbe veszed (van benne anyag) míg a Huawei egy pihekönnyű valami, kiábrándító ! :o

Egyedül a Honor 8 amire azt mondom hogy komolyabb az anyaghasználata pl. egy P9 -hez képest, de ez érződik is az egész telefonon ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24996) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#24993) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Miért akarod azt a G6-ot megjelenés után azonnal megvenni?
Csupán 2 hónap alatt is sokat megy le egy készüléknek az ára, én a helyedben fél évig el lennék mondjuk egy S7E-vel.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#24997) Aryon87 válasza w333 (#24995) üzenetére


Aryon87
félisten

Az ove aprilisban jar le, de o telekomos :D
Enyem elvileg juliusban, de lattam mar azt is hogy marciusban jarok le.. Bonyolult ugy.
En sokat varok a G6-tol, nagyon utosnek kell lennie.. De sztem a G5el megvarom mig az megjelenik.. Es tavasszal kihozni az S7e-t, mikor az utodja lenyomja az arat..

Bar arra is gondoltam, G5 marad, jovo ilyenkor jon a G6 es jo osszevetes lenne a kettovel.

Dr.444hertz: epp ez az hogy a G6-ot majd fel ev utan akarom kihozni miutan megjelent. Azzal mar nem akarok porul jarni az elso gyartasi szeriajaval. Eleg volt a G4-G5 ilyen szempontbol. Megszivtam 2xra is :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24998) w333 válasza Aryon87 (#24997) üzenetére


w333
félisten

Nem értem mi ebben a bonyolult ? :DDD

1. Megveszed Telekomtól az S7E -t karácsonykor (olcsóbb lesz ez egészen biztos)

2. Párodnak lejár a hűség és te veszel magadnak egy G6 -t ha annyira jó lesz, ő pedig megkapja az S7E -t ami ugye szintén telekomos :))

3. Minek szenvedsz a Telenorral, és mire vársz még ? ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24999) Aryon87 válasza w333 (#24998) üzenetére


Aryon87
félisten

Pappra :C
O nem akar uj telot, neki jo a G3... Csak orokke az se fog tartani..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25000) w333 válasza Aryon87 (#24999) üzenetére


w333
félisten

Ahogy érzed ... :D

De még 10 hónapig hogyan fogod kibírni a G5 -el ? és ez idő alatt hány darab kijelzőt fogsz még elfogyasztani ? :DDD

Nagyon türelmes és kitartó vagy, ez tetszik ... mondjuk én az első hibánál azonnal lecseréltem volna, szenvedje vele az aki akar, különben biztos vagyok benne ha megvennéd az S7E -t akkor elfelejtenéd az egész LG -t és az S8 -ra összpontosítanál, ez tuti hogy így lenne ! :))

Ha ez nem így lesz és tényleg az S7E után is a G6 -ra fogsz vágyni akkor komolyan felköpök és aláállok, még videóra is felveszem ha kell ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.