Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) kengyel válasza w333 (#24100) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csak el kellene adnom az N5X-et, de azt is sajnálom. :) Viszont, nagyon tetszik a telefon.

kengyel

(#24102) Aryon87 válasza kengyel (#24096) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon bejon nekem a Redmi vonal, oke kozepkategoria, de meg nem mondanad amugy. Baromi minosegi, volt alkalmam latni eloben.

Inkabb tartaleknak kene meghagynod, mar csak a kameraja miatt.

Tegnap lattam egy N6P-t, jo nagy tepsi. De szep is volt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24103) Quqesz válasza Aryon87 (#24102) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tegnap én is néztem,de az csúnyán be volt égve. Most meg lehet kapni 118e az egyik webáruházban és azon vergődök legyen v nem......a snapi 810 tart vissza. :O

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24104) kengyel válasza Aryon87 (#24102) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos most tartalékról nem tudok beszélni, az anyagi hátterem nem engedélyezi. Vagy eladom a Nexus-t és úgy veszem meg, vagy más opcióm most nincs. Ez most nem egyszerű. :(

kengyel

(#24105) Aryon87 válasza kengyel (#24104) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismeros szitu..

Quqesz, Snap10 mar nem mai darab. Inkabb a 20asokbol valogass

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24106) kengyel válasza Aryon87 (#24105) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lehet már ezt az évet nem bolygatom, majd alakítok jövőre. :)

kengyel

(#24107) w333 válasza Quqesz (#24103) üzenetére


w333
félisten

Az lesz hogy a végén vásárolsz egy HTC 10 -t :D

S7 és S7E ugye drágább és neked ha jól tudom nem is tetszik, G5 gondolom félsz a kijelzőbeégéstől és hosszútávra sem tudod eldönteni hogy jó lesz ez ? Honor 8 és Huawei is jó csak ugye gyengusabb mindenben hosszútávra megint csak nem jó választás, N6P nem mai hardver és kijelző is beég sajnos, OP3 és Mi5S nem rossz de mégsem az igazi hogy húúú b*zdmeg erzés ami kell ! :))

Kizárásos alapon marad a HTC 10 ami ugye Snapi 820 és 4GB/RAM kamera ugyan az mint a N5X, N6P vagy Pixel mobilokban, nagyon erős készülékház, gyönyörű kijelző (nem ég be) support példás és még 2 évig biztosan kapni fogja, rendszer pedig a legjobban optimalizált ami a piacon van, olyan mint egy Nexus csak + beépített kényelmi funkciókkal ! :K

Tömören és röviden ennyi ... ezeket a köröket már én is lefutottam ! :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24108) Aryon87 válasza w333 (#24107) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezert varom en is a megjeleneset a telenornal.. Amint felbukkan, gondoskodni fogok a mielobbi beegesrol :F bar a kesobbi G5-knel nincs meg panasz. Talan osszesen harmunknak van beegese a kb 25bol

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24109) akooos válasza w333 (#24107) üzenetére


akooos
veterán

Ja, csak azt felejted ki, hogy ocsmányul néz ki. Nekem tuti nem kéne HTC 10. Visszasírom a régi htc-ket, amikért meg lehetett őrülni. Volt is Touch Pro 2-m, HD2-m (még most is fejlesztenek rá, van rá MM ROM, úgy hogy egy Windows Mobile 6.5 a telefon gyári rendszere :)) ), Desire HD-m és Evo 3D-m. Nem sok olyat ismerek aki 2008-ban tudta mi az a htc :DDD

Na de mindegy, nekem utoljára az M8 tetszett, a 9, 10 meg az A9 nem... :(

(#24110) Quqesz válasza w333 (#24107) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az eszmefuttatás jó, csak a htc kinézete...Az a bajom, hogy míg a G4 idejében azért voltak dizájnban erős eltérések(HTC M8, S6,G4,Z3,OP2,Huawei P8), addigra most nagyon sok gyártónál szinte ugyan úgy néz ki a telefon, igazából egykaptafa...Nincsen meg az: ezt akarom mert.....silány a mezőny. :( :(( jelenleg az én szemeben 2 egyedi kinézetű telefon van:G5,Sony Z5(bár az XZ kinézetre gáz...tegnap volt a kezemben)

akooos
ott a pont.. ha most egymás mellérakom a htc10,s7,mi5,pixel,stb telefonokat majdnem hogy nem tudom megmondani melyik melyik...talán még a G5, csak az meg hátul nem túl erős.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24111) w333


w333
félisten

(#24109) akooos és (#24110) Quqesz

Fehérben ocsmány nekem sem tetszik ... de feketében gyönyörű :K

A lekerekített sarkok pont jók "téglalap alapú telefonok" nekem kényelmetlenebbek főleg farmernadrág zsebben nyomja a sarkai a zsebem, aztán ott az ujjlenyomat olvasó bárki bármit mond az előlapon a legkényelmesebb, N5X pont emiatt nem használom mert a hátlapon van, aztán ott a brutál erős készülékház, most megint azon aggódjak hogy meghajlik a zsebemben ha bekötöm a cipőfűzőm vagy beülök az autóba !

Szóval számomra ezért játszik a HTC 10 illetve az hogy a gyártó nem feledkezik meg róla és megkapja a legújabb frissítéseket + funkciókat ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24112) Quqesz válasza w333 (#24111) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi! Most sikerült jó poziba belőnöd a htc10-et, így már más. Eddig olyan xar képeket láttam róla,de ez így tetszik.Hmmmmm

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24113) w333 válasza w333 (#24111) üzenetére


w333
félisten

U.i

Hosszútávra ... durván 2 évre jobb telefont én nem tudok elképzelni, mindegyiknél ott van az a bizonyos kompromisszum, amelyik jó rendszerben az gyenge hardveresen, amelyik jó kamerában annak a kijelzője beég, amelyiknek jó az akkuja annak sz*r a szoftvere, amelyik szép az törik mint a ropi és így tovább ... szóval számomra a HTC 10 az amivel a legkevesebb kompromisszumot kéne hogy kössek, kamera oké, hardver oké, kijelző oké, rendszer oké, akku oké és még sorolhatnám, de nem nagyon van semmi negatívum ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24114) Quqesz válasza w333 (#24113) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De írtad, hogy wifi gondok meg kijelző szinesedés van....ez még van?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24115) w333 válasza Quqesz (#24114) üzenetére


w333
félisten

Elég sokan rendeltek az utóbbi időben ... szóval vannak friss tulajok (5-6) de senki sem panaszkodott még a kijelzőre vagy a Wifire, utóbbira akik ugye panaszkodotak (2 felhasználó) és azt is csak a 2.4Ghz és Asus Routeren szóval nem nagyon van vele semmi gond, teszi a dolgát és hamarosan jön rá a 7.0 ! :)

Simán benne van a pakliban hogy akik ezekre panaszkodtak ők azonnal megvették a telefont ahogy megjelent (így lehetnek gyárilag hibás darabok), viszont ugye örök szabály hogy addig nem veszünk telefont ameddig nincsenek róla tapasztalatok :D

Szerk.

2 év gyártói garanciával 150k (nem olcsó) de szerintem megéri ha azt nézem hogy a konkurenciából mi a felhozatal és hogy mit tudnak mennyiért ! :)

Telekomnál 210 az ocsmány fehér ... hát inkább tartsák meg és nem írok alá megint 2 év hűséget csak azért hogy +60k -al többet fizessek egy olyan telefonért ami nem tetszik, jó lenne lassan megrendelni (kicsit rá vagyok kattanva) :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24116) Quqesz válasza w333 (#24115) üzenetére


Quqesz
nagyúr

egy picit a kamera záridő max 2 sec árnyalja....bár ezt használom legkevesebbet.

Kezdek csábulni

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24117) Aryon87 válasza Quqesz (#24116) üzenetére


Aryon87
félisten

En mar elcsabultam.. Most imadkoznom kell, amit nem szoktam, hogy a Telenor bevegye a kinalatba.. Azonnal beegetem a kijelzomet, es megyek is ezert. Azt se banom ha feher, nekem ugy is tetszik.

Mellesleg be kellett menni a tmobilhoz. Paromnak nem akart menni a mobilnet a K8-on. Kis vacakolas utan visszajott, de hogy mi okozta a bajt.. Passz.
Lenyeg hogy en meg megkerdeztem a dolgokat, szamhordozassal is at tudok menni, de mivel uj elofizeto lennek, sajna kell az a bizonyos elo letet. Telefon kategoriajatol fugg. A HTC10 eseten valami 80k lenne ez az osszeg. Szal nem megyek en sehova.. Imadkozom hogy a HTC jojjon a telenorhoz...

Furdalja az oldalamat, hogy miert kerult ki a G5 a szolgaltatoktol..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24118) no more válasza Quqesz (#24116) üzenetére


no more
addikt

16 sec a max. záridő, nem? Úgy emlékszem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24119) Aryon87


Aryon87
félisten

Fuh, Huawei Mate 9... Akarom most rogton..
Nemreg megtapiztam T-nel a Mate 8-at. Must have erzes..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24120) csakany2001 válasza Aryon87 (#24119) üzenetére


csakany2001
senior tag

A Mate 8-t azt én is megfogdostam.Valóban egy nagyon jól összerakott telefon.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#24121) Quqesz válasza Aryon87 (#24117) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja ma néztem vodánál is kifutó a G5 195e....a G4 meg 120e.......

no more

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24122) CJ4567 válasza no more (#23854) üzenetére


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

(#24123) no more válasza Quqesz (#24121) üzenetére


no more
addikt

Hmmm... tényleg. Még S6-on is 10 sec. :D Eddig G4-nél láttam a legtöbbet (30 sec, azzal lehet is csillagokat fotózni) és Zenfone-on (32 sec). A csoda fotós XZ "lenyűgöző, piacvezető fotózási képességekkel" 1 secet tud max. ;] ;]

Jé, amúgy milyen szép kamerafelülete van ennek a 10-nek!

(#24122) CJ4567: Nem rossz, nem rossz!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24124) w333 válasza Quqesz (#24121) üzenetére


w333
félisten

Azóta már jött frissítés és 16s lett a legnagyobb záridő (követem a topikot) :D

Itt a hozzászólás ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24125) Quqesz válasza w333 (#24124) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az jó,de még így is kevesebb..

no more
honor8 is 32 sec.....

A legnagyobb problemám, hogy miért is akarom lecserélni a g4-et.....hisz nincs bajom vele.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24126) no more válasza Quqesz (#24125) üzenetére


no more
addikt

A legnagyobb problemám, hogy miért is akarom lecserélni a g4-et.....hisz nincs bajom vele.

A szánalom üzemidő? ;] ;] Amúgy az biztos, hogy G4 után minden telefon lassúnak tűnik, főleg a TouchWizesek. XD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24127) Aryon87 válasza no more (#24123) üzenetére


Aryon87
félisten

G5 is 30s max zaridovel dolgozik.

Mi a feneert lett kifuto a G5? Ennyire nincs ra kereset? :(

Senki nem tud erdemi infot a HTC10rol?

Mellesleg az LG szervizben sem tudnak semmit a V20rol, ok is csak hallottak a V20s-rol, hogy az jon ide europaba..
Quqesznek jo uzemideje van, emlekeim szerint nincs gondja az uzemidovel.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24128) no more válasza Aryon87 (#24127) üzenetére


no more
addikt

Ne haragudj most meg, nem gonoszkodásból mondom, de egy dolog miatt biztos nem egy kelendő termék a G5. Az pedig a külseje. Ronda. Szemből is, hátulról is...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24129) Aryon87 válasza no more (#24128) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem egy szepseg alairom. Ez is lett a veszte. G3 es G4 sokkal szebb, foleg a 4es. Ma lattam csajnal G4et, meg mindig szep. Valahol sajnalom mikor megkaptam ra a csereutalvanyt, de annal meg ugye a bootloop viszi sirba a szeriat. Ma szervizben varakozas kozben 2 G4 ment befele, 1 jott ki. Hetfon mikor mentem a telomert akkoris G4 mozgalom volt, es penteken is mikor vittem be a telot..
Sot egy V10et is lattam bent, de az sztem az ugyintezo srace volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24130) Quqesz válasza Aryon87 (#24127) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, én kakutojás vagyok a g4 tulajok közt...:D

no more
én inkább megfordítom: igazából egy mostani telefon gyorsabb???nem úgy tűnik és ez a bajom. Mikor a G2-t cseréltem a smutság és a kamera miatt tettem, meg hogy jobban tetszett a sarkos kinézet. De most nincs fogodkozóm miért is tegyem......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24131) Aryon87 válasza Quqesz (#24130) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, valoban kakukktojas vagy :D
Se bootloop, se beeges, se rossz uzemido..

Sot, lenyegeben nem erzek sebessegkulonbseget a G4 utan, hogy az 5-os meg gyorsabb lenne. Qrvajol van optimalizalva a G4.
En a helyedben inkabb a G6ra varnek.

Valoszinuleg elkepzeles.. Mondjuk erdekes lenne az OLED panellel
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24132) Quqesz válasza Aryon87 (#24131) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak ne lenne bennem a: vmit venni akarok érzés......azért dolgozik az embör, hogy legyen élmény. De ha csak azt látod: a többiek költik a lóvét, te meg azon rágod magad, hogy most minek vegyek.....hjaj nehéz ügy, pedig jó hetem volt anyagilag...oszt lehet bedurcizok és veszek vmit. :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24133) Aryon87 válasza Quqesz (#24132) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismeros az erzes. Dolgozom mint a hulyegyerek, es semmi nincs belole. Nem viccbol viszket a tenyerem nekem is egy Xiaomira, mindamellett, hogy az csak porosodna. Itt a K8, de nincs meg az a bodotta erzes, es inkabb feltettem hirdetesbe, hogy annak az ara + kis kiegeszites es meglegyen a MI4c... De inkabb a Redmi 3s, vagy a Redmi 4 vonz. De asszem nem lesz meg sosem, mert a K8 nem keresett telefon.. Plane 40k aron.. :(
Kiveve ha nem veszek fel provit, de egy telefonert? Nem er annyit :D aztan lehet elgurul a gyogyszerem.. De a siromra is felvehetem azzal egyidoben, mert itthon kinyuvasztanak erte, ha megteszem :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24134) Quqesz válasza Aryon87 (#24133) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Eddig asszony mondta minek akarok újat, hisz ez is jó.....és basszus az az érzés van bennem, hogy igaza van, nincs olyan nagy dizájnos telefon, amiért most érdemes lenne ennyi lóvét kidobni.....de kell vmit vennem.....:W

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24135) Aryon87 válasza Quqesz (#24134) üzenetére


Aryon87
félisten

Tipikusan mint en. Csak akkor nyugodik a lelkem, ha tudom hogy megvan az adott elektronikai cucc, amire tudom hogy valojaban baromira nincs szukseg (csak egy kicsit)... :D

Olyan ez mint a noknel a kismillio cipo, taska meg egyeb pipereszarok :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24136) Quqesz válasza Aryon87 (#24135) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+kengyel

ezt is nézzétek meg

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24137) Aryon87 válasza Quqesz (#24136) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne fajditsd a szivem :O , mert mindjart felhivom a providentet. Epp most ment a reklamban :D

Kengyel is csak akkor tudja megvenni, ha eladja az N5x-t

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24138) w333 válasza Aryon87 (#24137) üzenetére


w333
félisten

:DDD

Én meg HTC 10 -en vagyok rajta ... jó lesz az karácsonyi ajándéknak ! :D

Szerk.

Helyedben csere utalvány és S7E, nem hinném hogy lesz ott HTC 10 !

Semmi infó nincs róla ! :(

(#24139) Aryon87

Persze hogy nem, ha veszek akkor mindenképp fekete lesz ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24139) Aryon87 válasza w333 (#24138) üzenetére


Aryon87
félisten

Ooo, te is kezded? :DD
Neked feherben nem kell...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24140) Aryon87


Aryon87
félisten

Kisert a G4em. :DD
November 3.an be volt jelentkezve a gugli fiokommal a bejelentkezesi lista szerint :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24141) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Felnézek a nay-ba és mit látok: Moto Z + felrakható plussz aksi(2220mAh) és 699€......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24142) w333 válasza Quqesz (#24141) üzenetére


w333
félisten

Nekem valahogy az a telefon sem tetszik ... home gomb csúnya :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24143) Aryon87 válasza Aryon87 (#24140) üzenetére


Aryon87
félisten

Valami magyarazat ra?
[kép]

W333: ettol tsrtok en is hogy a HTC nem lesz telenornal. Rohadjanak meg. Nezz fel sz oldalukra, alig van mar telefon kinalatuk. Most ugye a G5 is kikerult..
Telekomhoz nem tudok atigazolni, ill tudok, de ha uj elofizut akarok, sokba kerul...
Szal ja, marad az S7e..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24144) w333 válasza Aryon87 (#24143) üzenetére


w333
félisten

Telekomnál most olyan fantasztikus akciók vannak hogy inkább "no comment" ugye eddig a 2000 Ft és 3500 Ft előfizu között árakban durván 15-20 ezer Ft kedvezmény volt a telefonra (ennyivel olcsóbb volt a nagyobb díjcsomagban) most nézem és kőkemény 50 Ft kedvezményt adnak, mekkora nagy kedvezmény ? :DDD

Keresd a hibát ... 2000Ft előfizu vs 3500Ft előfizu ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24145) Aryon87 válasza w333 (#24144) üzenetére


Aryon87
félisten

Ocsem... :W bolondok ezek? Ez a HTC10 diagramja?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24146) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Black friday mekkora durranás szokott lenni? V inkább ámítás?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24147) Aryon87 válasza Quqesz (#24146) üzenetére


Aryon87
félisten

En mindig lemaradok rola.. Edigital rendszere ugyis osszeomlik.. Es pillanatok alatt elfogynak a cuccok.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24148) Balathruin válasza Quqesz (#24146) üzenetére


Balathruin
veterán

Felemelik a termékek árát a héten aztán 20-50% akcióval visszaáll az alapra. Kb. ennyi, parasztvakítás.

(#24149) w333 válasza Quqesz (#24146) üzenetére


w333
félisten

Szoktak lenne jó dolgok csak ki kell fogni :K

Jah és mindenképp maradj fent éjfélkor mert percek alatt elkapkodnak minden jót ... szóval nagyon résen kell lenni ! :))

(#24145) Aryon87

Ugyan az mindegyiknél ... ezen a képen véletlenül az S7E ára szerepel ! :D

(#24148) Balathruin

Ilyen is van, Telekomnál jó akciók szoktak lenni pl. eddig minden évben volt 50% kedvezmény elég sok telefonra !

Ha fél áron lenne a Honor 8 páromnak rendelném is meg azonnal ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24150) Aryon87 válasza w333 (#24149) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen, azonnal visznek mindent..

Hat van ara az S7e-nek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.