Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Aryon87 válasza toto0569 (#24745) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsanat, tessek? Miert is kaptam ezt a tamadast? Egy kijelzobeegesnek mi koze az androidhoz? A Skype osszefosatja a felefont, annak mi koze is hozzam, hogy nemnertek az androidhoz? En csak hasznalni szeretnem a skypot ugy ahogy kellene.
Stb...
Nem is ertem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24752) no more válasza Aryon87 (#24751) üzenetére


no more
addikt

Egy kijelzobeegesnek mi koze az androidhoz?

Jogos a kérdés, magam sem értettem...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24753) Aryon87 válasza no more (#24752) üzenetére


Aryon87
félisten

De tenyleg nem ertem.
Mi tudas kell az androidhoz?
Vannak az appok, aminek a hasznalata eleg egyertelmu. Megnyitod es hasznalod. De mikor megnyitod, ee az nem ugy mukodik, ahogy azt megszoktad, raadasul egy joval alacsonyabb kategoriaju telefon rohogve futattja, mig a csucstelefon osszeszarja magat, ahhoz mit kell nekem erteni az androidhoz? Szal az egesz hszt nem ertem, mire fel, plusz a stilus.
Mert ha pc-n kekhalalozik a gep, es az user nem tudja mi a fasz van, arra azt mondom nem ert a windowshoz, hiv egy szerelot, holott egy okosabb mar tudja hogy altalaban a ram hibadzik. Vagy epp mas.
De az android az nem csinal ilyent.
De nem baj, legyen user error ha igy jobb.
Nem is tudom, minek ragom magam ezen..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24754) leslien válasza Aryon87 (#24751) üzenetére


leslien
nagyúr

mire nálad lesz a csere papír addigra már lesz választék is...Htc 10 ..
[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24755) Blackmirror válasza Aryon87 (#24751) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jó... na akkor bevallom, a hard júzeres részen nekem is megakadt a szemem :P De nem azért mint amiért ő szólt.
Nem kötekedésnek szánom,de nem tudom mit takar a hardjúzerség, marhára nem kéne beégnie a kijelződnek állandóan. Erről most az xmen jutott eszembe hirtelen, lehet hogy a retinád égeti be :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#24756) Aryon87 válasza leslien (#24754) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem csak ennyi lesz.
Ami jelenleg ertelmes kinalat: S7e, P9, H8. Szifon, ami viszont nalam teljesen kizart.
Samuval meg megbaratkozom, de az iPhone az mar tenyleg hidegen hagy.
HTC10 megvtudjuk hogy kamera teren valami nem okes, eleg w333 velemenyet olvasni, es a topikjaban is lebeszeltek rola, miutan kiemeltem hogy fontos a kamera erossege is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24757) Aryon87 válasza Blackmirror (#24755) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom szerkesztes gomb, de most nincs kedvem egybe fesulgetni a valaszokat.
Hasznalom rendesen a telefont, csak joval tobbet mint atlagos. Surun valtogatok az appok kozt. En nem csak facebook es telefonalasra hasznalom ezt.
De komolyan, mintha eretnekseget mondtam volna azzal a szoval..

Hidd el, en sem ertem a miertjet a beegesnek, plane ennyiszer, es en orulnek a legjobban ha nem lennenek ilyen problemaim.
Es engemnis bosszant, hogy a G5 topikban csak en problemazok allandoan. Toto kollega oda is betamadott, holott nem rendelkezik ezzel a szeriaval. Az egy dolog hogy majd szeretne..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24758) Quqesz válasza Blackmirror (#24755) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ő a Bosszuállókból a Parázstenyér...:D csak itt Aryon álnéven fut :DD

Zoltanz
Na ez így már más, és amit írtál rendben van. Egy ilyen hangfalnak egy jó csöves erősítőt........:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24759) Aryon87 válasza Quqesz (#24758) üzenetére


Aryon87
félisten

Hehehe... :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24760) zoltanz válasza Quqesz (#24758) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Oda azért nem ártana már finom kábel is pl. Nordost Valhalla.
Meg egy hasonló Dac (Asus Xonar Essence)vagy LP lemezjátszó. (jobb Thorens)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24761) no more válasza Aryon87 (#24757) üzenetére


no more
addikt

Néhányan valamiért nehezen tudják elfogadni, ha használod is a telefont, nem csak zsebórának van... 99%-nak annyi a 300 ezres iPhone, hogy Messenger, meg Facebook, meg iMessage. A legtöbben pl. azon is kiakadnak, hogy én pl. kurva sokat hallgatok telefonon zenét. Nem is értem, mi a fasznak ezeknek drága telefon, amikor a Black Friday-es 15 ezres Huawei is ki tudja szolgálni azt a 2-3 appot, amit használnak. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24762) zoltanz válasza no more (#24761) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mint ember nem tartják magukat érdekesnek, ezért vesznek ilyen telefont. Ezáltal az hiszik többek a másiknál. Valamint meg a "menőbbnek kell lennem mint a barátnőm, munkatársnőm, szomszédom" és a félvasagás miatt... (az ilyen hasonló beszűkült agyú ismerős ájul el tőle csak :DDD )

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24763) no more válasza zoltanz (#24762) üzenetére


no more
addikt

+1!!!!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24764) toto0569 válasza Aryon87 (#24751) üzenetére


toto0569
addikt

Nem kifejezetten a beégésre gondoltam...
A mindennapi gondjaidra a melegedés és stb. társaira.
Már minden topikban ezt nyüvöd ahol jelen vagy.
Inkább olvasnál meg tájékozódnál mielőtt indítod a lavinát...
Hidd el én is használom a telefont rendesen.
A melóhelyen youtube,böngészés,fényképezés.
Akkor én is hard user vagyok.
8 órai munkámból 3.5-4 órát internetezem néha.
Nem melegszik ,nem merül indokolatlanul,nem ég be...

[ Szerkesztve ]

(#24765) Aryon87 válasza no more (#24761) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen. Van pl olyan ismerosom, aki az i6s-t facebook, es telefonra hasznalja, es egekbe magasztalja, hogy neki tokeletes teloja van, az ovet sose kellett szervizelni, mig az enyem mar hanyszor volt.. Bocs, mert en hasznalom is..
Es ami letezik, az mind megy.. Face, messi, viber, skype (menne ha nem fosatna ossze a telot), BT-n zene, opera bongeszo amiben minimum 3 oldal megnyitva, Forge of empires, youtube, instagram. Plusz a hatterprogramok: gsam battery, idojaras app, gmail plusz belso hatterfolyamatok.
Es azert amiket felsoroltam, eleg surun valtogatodnak, hol ebben vagyok, hol abban, szal terheles az van. Erre irtam a hard juzert..
Nem holmi facebook telefon ez :D
Ja es a fotozas lemaradt..
----------------
Toto: ahhoz is kell android szakertelem, mikor egy sima bongeszes es zene mellett tojast lehetne sutni a telefonon?
Mert ketlem..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24766) toto0569 válasza Aryon87 (#24765) üzenetére


toto0569
addikt

Na de neked mindegyik androidos telódon ez volt!!

Na léptem mert unom már... :(((

[ Szerkesztve ]

(#24767) Aryon87 válasza Aryon87 (#24765) üzenetére


Aryon87
félisten

De latod, az enyem beeg, es merul is. Es mindez normalis hasznalat mellett.. Ez van, nekem jutott ez a nagy szerencse, hogy ismet kifogjak egy problemas darabot. Ezzel meg nem fogom lefikazni a gyartot hogy fuj milyen szart csinal.
Ha valakinek nem tetszik amit irok, ugyis atugorja, es nem reagal ra. Ha 100x irom le, akkor annyiszor fogom. Bunt nem kovetek el vele. Az hogy valaki megutal erte, az internet vilagaban pont magasan tojok ra, ahogy a valo eletben is.
Azt hiszem en normalisan szoltam barkihez, es nem erdemlem meg ezt a stilust, meg akkor sem ha idegesito a jelenletem.

Szerk: milyen mindegyik? SP alapbol szar, azt nem veszem figyelembe. G4 is beegos es gyorsan merulos volt, ahogy masnak is a topikjaban..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24768) zombinyul válasza toto0569 (#24764) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4 nálam is beégett, meg forrósodott. Ugyanazzal a felhasználással az iPhone nem teszi. Állandóan megy Youtubeon vagy Shazam-ben a zene (háttérben), Messenger, böngésző (gyakran 10 oldallal is :D), sokszor Viber, rengeteg telefonálás, meg SMS, állandó cella váltás a sok utazás miatt, WIFI, mobilnet (hol 3G, hol 4G, lefedettség függvénye), kamera aránylag sokat használva, Temple Run ha unalom van a melóba... Szóval hard user nem vagyok, de kiaknázom a telefonban rejlő lehetőségeket. Annyi, hogy a videohívás Messengeren rettenetesen meríti a telefont. :) Az LG-k ahogy olvastam, és tapasztaltam, ilyenkor hajlamosak huncutkosásra, valljuk be. Az meg marhára nem normális, ahogy Aryon kolléga telefonja viselkedik. Flagship, könyörgöm... Szóval nem értem, miért kell egymást savazni, pláne ilyesmivel
A G4-esnek a kijelzője annál is beégett, aki megvette tőlem, pedig egyszer ugye cserélve volt.

Azok nekem is csípik a pöcsöm, akik megveszik a drága telefont Messengerezni... Az életbe nem értem meg, miért akar valaki telefon által többnek látszani... Pláne, ahogy a múltkor is írtam, sokan még csövesen is vannak felöltözve hozzá.
Nem a telefon teszi az embert... Asszonynak is csak egy G4c van, mégis imádnivaló. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24769) no more válasza zombinyul (#24768) üzenetére


no more
addikt

Hatalmas +1!!!!!!!!! :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24770) leslien


leslien
nagyúr

most már csak az kéne tudni h független lesz vagy sem... mert akkor veszek egyet és természetesen marad az S7E is... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24771) Blackmirror válasza no more (#24761) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez célzás? ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#24772) Blackmirror válasza Aryon87 (#24765) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na mostmár legalább tudom, mit takarna az a hardjúzerség :))
Szerintem amit te leírsz az egy teljesen normális használat (szerintem, aztán lehet én is hardjúzer vagyok ezek szerint) , ennyit ki kéne bírnia annak a telefonnak. Főleg ,mert csúcstelefon.Az ember azért adna rá ki sok pénzt hogy ne őszüljön tőle.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#24773) zombinyul válasza Blackmirror (#24772) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, ezeket a dolgokat szinte egy alap kategóriás készüléknek is hiszti nélkül kellene teljesítenie...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24774) Aryon87 válasza Blackmirror (#24772) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor legyen alapfelhasznalas. De akkor sem normalis, hogy ezek kozben produkalja azokat a jelensegeket, amiket irtam. Ezert merem allitani hogy hibas peldany van nalam, mert a G5 topikban masnak ilyen gondja nincs...
Az .eg kulon idegel, higy egy G3s es egy K8 meg se nyikkan a Skype videochatje alatt, mig ez konkretan osszeomlik. Felforr es ujraindul, vagy kifagy a program..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24775) no more válasza Blackmirror (#24771) üzenetére


no more
addikt

;]

Úristen, milyen szép ezen a "túlszaturált, moslék, rajzfilmes AMOLED-en" 2k felbontásban! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24776) Quqesz válasza no more (#24775) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tipikus drogos zene..:D

zoltanz
Teljesen egyet tudok érteni.

zombinyul
A második résszel egyet tudok érteni. A g4-et lehet nem nyúzom annyit, de nálam hibátlan, pedig 1 éves. ;) nyáron alapból 40 fokos volt a teló, még sem égett be.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24777) Quqesz


Quqesz
nagyúr

ezt nem is nehéz javítani

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24778) no more válasza Quqesz (#24777) üzenetére


no more
addikt

Nincs benne OIS? :/ Elég furcsán hangzik a beszéd a telefonból.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24779) no more válasza Quqesz (#24776) üzenetére


no more
addikt

Tipikus drogos zene..:D

Tudsz mondani olyan bulit, ahol nem esznek ekit, vagy nem isszák magukat le az emberek?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24780) Damage401 válasza no more (#24775) üzenetére


Damage401
senior tag

Uhh basszus. Pont egy ilyen "okádék" S7 néztem. Brutális. Zene is tetszett

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24781) zoltanz válasza no more (#24779) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sztem az alkohol is ugyanolyan drog. :U
Kismértékben gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24782) no more válasza Damage401 (#24780) üzenetére


no more
addikt

Szégyen, hogy ilyen csúnya kijelzőt merünk használni. ;] :)

(#24781) zoltanz: +1 ugyanaz a kettő. Csak az alkoholistákból könnyebb megélni, így az legális. De szerintem sokkal rosszabb egy asszonyverő degenerált alkoholista, aki mindenét piára költi, elhagyja a családja is (ismerek ilyet), mint az, aki mondjuk néha elszív egy "cigit", vagy bevesz egy ilyen bulin 2-3 bogyót.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24783) Aryon87 válasza no more (#24782) üzenetére


Aryon87
félisten

Na en ilyeneket naponta szolgalok mi. Most is nyomja a banda, megjegyzem, a tegnapbol meg ki se jozanodtak.. Es ezt napi szinten, havi minimum 100k elverve a piara..
En nem iszom, drogot se probaltam soha, meg se firdult a fejemben. Buliban is kola es jol elvagyok. Nincs szuksegem tudatmodosito/fokozo cuccra egy jo buliert..
Megvetem az ilyet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24784) Quqesz válasza no more (#24782) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Zacher Gábor nem hiszem, hogy osztaná véleményed......
nekem bulibn egy drog volt mindég: a zene. Ennyi elég volt, hogy fel pörögjön az ember.

mi mix
igen, sejthető volt, hogy nem lez benne ois. A hang meg azért várható volt, hogy másmilyen lesz, egy teljesen más angkelltő rendszer. Persze egy régi mellett fura és lehet fülhöz rakva máskép is hallani, mint a videóban.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24785) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kövezzetek meg, de én eszem még húst, és iszok pálinkát, sört. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24786) Quqesz válasza zoltanz (#24785) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egészségedre! ;) húsevők vagyunk mi is, salátát meg a nyulak esznek...:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24787) no more válasza Aryon87 (#24783) üzenetére


no more
addikt

A "cigit" én nem vetem meg :P de mást nem szoktam, ilyen bulikon is csak sörözni szoktam. :)

Amúgy sem tehetném meg a box miatt (január közepétől igazolt ökölvívó versenyző leszek), a cigiről is le kellett szoknom. De hát, valamit, valamiért. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24788) Aryon87 válasza Quqesz (#24786) üzenetére


Aryon87
félisten

+1 :C

No more: cigizek en is. De mas egyeb karos hulyeseg kizarva :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24789) zoltanz válasza Quqesz (#24786) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A húsban vannak fontos nyomelemek, fejlődő szervezetnek fontos. Amúgy vannak már szintetikus húsok is. (állatot nem vágnak hozzá) Én is szeretem az állatokat és néha undorral eszem a húst. Az ember fogazata is mindenevő, húsevőkre jellemző.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24790) Quqesz válasza Aryon87 (#24788) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem az aszonynak kellene "cigizni"? :D az nem káros az egészségre...

zoltanz
hát mi sem az aranyhörcsögöt tüzzük nyársra :D és még a macskából/kutyából sem lett pörkölt....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24791) zoltanz válasza Quqesz (#24790) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"hát mi sem az aranyhörcsögöt tüzzük nyársra"

Pedig kinéztem volna belőled. ;] :))

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24792) Aryon87 válasza Quqesz (#24790) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Az egy masfajta dolog :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24793) batai15 válasza zoltanz (#24785) üzenetére


batai15
félisten

ne is mond tegnap este csoport buli volt mivel kopasz vagyok 1 decis pohárral kezdtek velem huzóra..

(#24794) zoltanz válasza batai15 (#24793) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De itt, vagy úgyhogy nem volt olyan gyalázatos másnapod. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24795) zombinyul válasza no more (#24787) üzenetére


zombinyul
addikt

+1. Iszogatni szoktam úgy heti 2-3 sört, havi egyszer kicsit többet is. Néhány hónapja az alkoholizmus határán mozogtam, de a fiam miatt leálltam. Buliba szoktam inni, a zöld cigit se vetem meg, dacára annak, hogy azzal már nem élek.
Cigizni cigizek, igaz, zömében elektromosat. :D Plusz mellé a rengeteg meló / kevés pihenés kombináció miatt soksok energiaital.
Nem vagyok túl egészséges típus, az egyetlen dolog, ami jót tesz, és imádom is csinálni, az a nehéz fizikai meló. :)
Gratu a boxhoz!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24796) zoltanz válasza zombinyul (#24795) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Serkentőnek csak kávét iszom (kotyogós.) napi egy csésze. Indiai cigit 10 éve nem szívtam, nem dohányzom, rendszeresen sportolok, kondi terem, kerékpár,úszás.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24797) zombinyul válasza zoltanz (#24796) üzenetére


zombinyul
addikt

A kotyogósnál nincs is jobb kávé. Csak nagyon csersavas. :)
Kondizni régebben kondiztam, rá akarok újra szokni, de semmi időm. Vagy dolgozok, vagy a fiammal, asszonnyal vagyok, vagy nagyritkán pihenek. :) A cigiről meg leszokok, amint végre túlleszek a gyerekelhelyezési peren, addig túl sok a stressz.
Kicsit váltani kell egészségesebb életmódra, mert ha így folytatom, nem sokáig lesz apja a fiamnak.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24798) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24799) batai15 válasza zoltanz (#24796) üzenetére


batai15
félisten

én is élet módot váltottam az új melóval.
Egészségesebben élek, rendszeresen edzek sportolok is.
Kávét én is feketén szeretem, cukor nélkül.

(#24800) Blackmirror válasza zoltanz (#24798) üzenetére


Blackmirror
senior tag

:C

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.