Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) leslien válasza no more (#24700) üzenetére


leslien
nagyúr

reggel te mit néztél? Cseh 2? ;] :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24702) no more


no more
addikt

Uhh, a HTC ma kezdte pengetni a Nougat-ot a 10-esre. :D

(#24701) leslien: Reggel a feketére írta, hogy elfogyott, csak abból a moslék aranyszínűből volt. Az meg eléggé cigányos + b*zis. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24703) leslien válasza no more (#24702) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig még volt fekete...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24704) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hmmm ediginél elfogyott szinte az összes g4 és V10....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24705) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, az S7e kijelzője hajlamos még a beégésre, vagy a Samu kiküszöbölte már ezt a hibát?
Mert ha én az IPS-t be tudom "égetni" tartok tőle hogy az AMOLED se fogja sokáig bírni.. ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24706) Quqesz válasza Aryon87 (#24705) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tuti! :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24707) Aryon87 válasza Quqesz (#24706) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24708) zoltanz válasza no more (#24690) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Másrészről meg veszélyes, mert elfelejted a kódokat.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24709) Quqesz válasza Aryon87 (#24707) üzenetére


Quqesz
nagyúr

" Kérem tegyék meg tétjeiket! 1 a 30-hoz, hogy a kollega beégeti az amoledet! gyerünk,gyerünk!" :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24710) Aryon87 válasza Quqesz (#24709) üzenetére


Aryon87
félisten

Eh :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24711) Quqesz válasza Aryon87 (#24710) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az az igazság, hogy a N6P-nél tutira mondanám, de a samu már más kérdés lehet

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24712) Aryon87 válasza Quqesz (#24711) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar utanajartam.. Siman beegne a fix tartalom nalam.. Folosleges ezert ugyanabba a godorbe lepnem. Vagy marad a G5, a topiklakok "oromere", vagy P9/H8 lesz..
De lassan kiidegel a tema.. Tegnap a telo is.. Ma folytatja..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24713) no more válasza Aryon87 (#24712) üzenetére


no more
addikt

Samsungon igazából nincs, ami beégjen. Persze, előfordulhat, de az Always-On az ugrál, ugrál a felső sáv is... Vagy te 0-24 max fényerőn bámulod a főképernyőt? ;] :DDD :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24714) Aryon87 válasza no more (#24713) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem.. De a felso sav az fix..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24715) no more válasza Aryon87 (#24714) üzenetére


no more
addikt

Samsungon nem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24716) Aryon87 válasza no more (#24715) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, ennyire ismerem a Samsungot :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24717) no more válasza Aryon87 (#24716) üzenetére


no more
addikt

A múltkor linkeltem is be egy videót, most nem találom, ami mutatja a felső sávot lassítva. Nagyon piciket ugrál ide-oda, szabad szemmel kb. nem is lehet látni.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24718) Aryon87 válasza no more (#24717) üzenetére


Aryon87
félisten

Valami remlik, de nem neztem meg.
De azert para hogy azzal is lenne bajom... :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24719) w333 válasza Aryon87 (#24714) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... párom S4 telefonja 12.01 lesz 2 éves (soha nem volt szervizben) :)

(Kopp-Kopp) remélem nem is lesz soha !

Ez a kép full fényerőn készült és szürke háttérrel !

Ő automata fényerőn használja non-stop és ilyen jól bírja ! :K

[link]

Keresd a beégést ... de elárulom hogy nem fogsz sehol sem találni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24720) Aryon87 válasza w333 (#24719) üzenetére


Aryon87
félisten

Konkretan semmi baja..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24721) no more válasza w333 (#24719) üzenetére


no more
addikt

Perfekt! :Y :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24722) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szóval azt ne felejtsétek el, hogy az ő használatával beégett 5 ips kijelző! Nekem a mai napig nem égett be a G4, tehát ebből kell kiindúlni. Sztem sajnos neki sanszos a beégés amoleden. És most nem szivatásból mondom....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24723) Aryon87 válasza Quqesz (#24722) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak 4x :))

Amugy pont ezert kerdeztem..
Hard user vagyok. Ha ips "beeg" amoled siman..
Lehet tenyleg jobban jarok a Huawei/Honor egyikevel..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24724) w333 válasza Aryon87 (#24720) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... ennyi látszik, a jobb oldalát ha nagyon nézed a képet akkor jobb oldalt (samu feliratnál) mintha egy kicsit világosabb lenne az értesítési sáv (de csak ennyi és csak Chrome alatt látszik ennél a sötétszürke háttérnél) szerintem ez 2 év használat után nagyon jónak mondható :))

Jah és ez full fényerőn van ... Automatikus fényerőnél semmi nem látszik !

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24725) Aryon87 válasza w333 (#24724) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem is latszik semmi..

Mondjuk anyam Ace 3-jan se lattam beegest, pedig hasznaltan lett veve, es asszem 2 eves telo volt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24726) w333 válasza Aryon87 (#24725) üzenetére


w333
félisten

Ha nem nagyítasz a képre csak úgy nézed hogy megnyitod új lapon akkor mintha valami látszana, de mondom hogy nagyon kell nézni hogy lásd ! :D

Samunál nem nagyon van mi beégjen mert ugye a vezérlőgombok nem a kijelzőn vannak, illetve a felső értesítési sáv is mozog (óra, wifi, térerő stb.) illetve ez inkább régen volt jellemző mikor a felső értesítési sáv fekete volt, de az újabb android rendszerek ugye már Materiál és felül is ugyan olyan színű minden ! :)

Szerk.

Amoled kijelző legnagyobb ellensége a GPS mikor az autóval a nyári hőségben navigálsz vele 500-1000km úgy hogy full fényerőn van és melegszik is (ezért használom navigációra a Moto G -t), na igen így már biztosan beég egy idő után, de normál mindennapi használat során én nem hinném, barátom Note 4 telefonja Márciusban lesz 2 éves és semmi beégés nincs rajta ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24727) Aryon87 válasza w333 (#24726) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Na a GPS nalam nem lesz ellenseg, meet nem hasznalom :D

Eh, siman bongeszek, es melegszik a telefon :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24728) no more válasza w333 (#24724) üzenetére


no more
addikt

Hú, a régi S4-es AMOLED... de borzalom volt, szerintem! :D Az aztán tényleg túlszaturált volt, rajzfilmes az egész, köze nincs a mostani Galaxy S kijelzőkhöz (igazából S6 óta lett nagyon szép)!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24729) w333 válasza no more (#24728) üzenetére


w333
félisten

Ez pontosan így van ... illetve ezek a régi Amoled kijelzők sokkal hajlamosabbak voltak a beégésre, de mondom hogy autó fényerő és normál használat során nem lesz beégés, és ha ez a régi ilyen jól bírja akkor az S7E mennyire bírhatja ? aminek ugye már kb. 10X feljeleltebb a kijelzője ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24730) Aryon87 válasza w333 (#24729) üzenetére


Aryon87
félisten

Komoly az a mozgo ertesitesi sav. Nem is tudtam hogy az mozog..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24731) w333 válasza Aryon87 (#24730) üzenetére


w333
félisten

Ez így van mozog ... én sem tudtam no more kolléga linkelte régebben :D

Illetve nem tudom hogy miért de én eddig ahány S7 és S7E láttam egymás mellett ha jól megnézed a sima S7 ami non-stop bekapcsolt kijelzővel megy (még éjszaka is) akkor jól látszik hogy a sima S7 kicsit be van égve de az S7E viszont nem, pedig biztos vagyok benne hogy egyszerre kerültek ki a polcra ! :)

Másabb kijelző van az S7E -ben mert a fehér olyan mint egy neoncső fénye, míg a sima S7 -nél inkább sárgásabb, ez a hajlítható kijelző sokkal fejlettebb ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24732) Aryon87 válasza w333 (#24731) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennyi, eldolt. Hetfon megy szervizbe a telo. Fullra beegett az egesz felso sor + az opera keresosavja jobb oldalt + a navigombok is..
Rendesen sul a kezem a telon...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24733) no more válasza Aryon87 (#24732) üzenetére


no more
addikt

Life's Good, when you play more (with your warranty)! ;] ;]

Ne haragudj, ezt már nem tudtam kihagyni, régóta le akartam írni. xD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24734) Aryon87 válasza no more (#24733) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24735) Balathruin válasza w333 (#24724) üzenetére


Balathruin
veterán

2,5-3 év alatt az S Advance se égett be, csak tiszta kéken és max fényerőn látni a felső sáv vonalát (kb. 1,5 évig fekete volt)
A SamiOS-es kamera ikont is csak kamerán keresztül láttam. Gépen semmi.

Ez tiszta kék (0000ff), csak a kamera világosítja ki.

[ Szerkesztve ]

(#24736) w333 válasza Balathruin (#24735) üzenetére


w333
félisten

Pontosan ... normál használat autó fényerőn szinte lehetetlen hogy beég !

De ahogy mondtam is pl. navigáció autóban full fényerőn és dupla forradásossal (a napsütés + telefon is melegszik) na úgy már elhiszem hogy egy 10 órás útnál be tud égni ... na de normális felhasználás esetében ki bámulja a telefonját 10 órán keresztül úgy hogy forrósodik is ? :))

Boltokban ezek a telefonok non-stop mennek éjszakára sem kapcsolják ki őket hány hónapja mennek max. fényerőn ? és még most sem nagyon látok rajtuk beégést ... pedig ez már nagyon extrém esetnek mondható ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24737) Quqesz válasza w333 (#24736) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megjött az első itteni magyar srácnak a Mi Mix....megvárom basszus,vmi eszméletlen! A hangerő beszélgetéskor azt mondja simán hozza az elvártat.

[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24738) w333 válasza Quqesz (#24737) üzenetére


w333
félisten

Biztosan nem rossz ... a Xiaomi telefonokban nem nagyon lehet csalódni, csak kérdés hogy mennyi az annyi ? nekem kicsit már túl téglalap alakú de biztos jó :)

Most olvasom hogy 270k mindenestől ? :Y hát az baromi sok szerintem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24739) kengyel válasza Quqesz (#24737) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem olcsó telefon, de nekem nagyon tetszik.

kengyel

(#24740) batai15 válasza Quqesz (#24737) üzenetére


batai15
félisten

nem rossz ketyere,barcsak lenne kisebb is.

(#24741) no more válasza w333 (#24738) üzenetére


no more
addikt

270k sok? Amikor alapból majdnem 5 kiló volt. :D Egy szifon sokkal drágább és feleennyit sem tud... És még csúnyább is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24742) akooos válasza w333 (#24738) üzenetére


akooos
veterán

Tegnap a honorbuyon 650 euro volt a mi mix... Elgondolkodtam rajta, de sajnos nem tudom, hogy milyen plusz költség lenne ha németbe rendelnék..

Úristen, brutál jól néz ki ezen a videón IS a telefon.. Nehogy a végén elcábuljak :DD

Asszony tuti kiakadna... Vettem a hónapban xboxot, neki telefont, most mégegy telefon, ami ilyen drága kiverné a biztosítékot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24743) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Sokat hallgatok zenét a telón, nekem fontos ez. Volt több jó Sony Hi-fi tornyom kicsit és elfogult vagyok. Valószínű a köv. telóm egy Z3 Compact lesz. Hiányzik is a Droid szabadsága az iOS után, tetszenek a Sony-val készített fotók is, szép világos, élénk képei vannak.
Mondjuk a T-nél lejár a hűségem áprilisban, de az újak között nincs számomra megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24744) leslien válasza zoltanz (#24743) üzenetére


leslien
nagyúr

most vagy vicces kedvedben vagy....
vagy a Sony nál vki leültetett ez elé...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#24745) toto0569 válasza Aryon87 (#24723) üzenetére


toto0569
addikt

Most olvasom...
Hogy mi vagy te?? :Y :W
Szerintem ,te csak egyszerűen nem értesz az androidhoz...
Ne vedd személyeskedésnek,de ilyen kijelentést tenni...

(#24746) no more válasza zoltanz (#24743) üzenetére


no more
addikt

Tényleg szép világos képei vannak a Sony telefonoknak. Mert minden kép be van égve. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24747) zoltanz válasza no more (#24746) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem profi fotókat akarok készíteni, nekem szubjektíven tetszik. Jó, hogy nem a Moiré hatás feszegeted. :F

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24748) no more válasza zoltanz (#24747) üzenetére


no more
addikt

Ami hiba létezik, létezhet a mobilos fotózásban, azt mindet produkálja még az XZ is (nem, hogy a régebbiek)... És nem akarom én megmondani, hogy neked mi tetsszen, nem úgy értettem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24749) Quqesz válasza zoltanz (#24743) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem akarlak megbántani de a sony meg a hifi az két külön dolog ;) még a legdrágább cuccaik is elmegy kategória sokszor..... Mini hifiben eddig egy készülékben tudtam pozitívan csalódni, az egy samu volt, de csak azért,mert profibb dac volt benne(crystal). Viszont a cd lejátszója zajban vetekszik egy kávédarálóval:D

Sajnos a sony nem tudjuk megérteni miért nem tud egy rendes szoftvert írni a profi szenzoraihoz.

no more
Ott a pont, i7+ sokkal drágább...amúgy ahonnan a srác tendelte már lement az ára 30€-val. Menni fog az még lefele....na majd akkor lecsapok!:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24750) zoltanz válasza Quqesz (#24749) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hallgattam egy Sony STR-DE205 erőlködővel egy Bösendorfer VC7-es hangfalat és megütötte a Hi-fi szintet így is. (igaz nagyban nem a Sony-n múlott) Csak azt akarom mondani, hogy nem egy középszerű cucc. :)
Itt a cikkem: [link]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.