Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Ghostface válasza Geby (#3450) üzenetére


Ghostface
senior tag

Esetleg ezt próbáld ki.

PSN: Nifty_Ghostface

(#3452) Macka


Macka
veterán

Hali! Tudnátok segíteni, hogy HTC Hero-hoz merre találok IGO-linket? Ami a korábbi hsz.-ekben szerepelt link a Megauploadhoz már nem él. :F :F

Jöhet priviben is. ;)

(#3453) montyx válasza radamsky (#3448) üzenetére


montyx
aktív tag

A fenébe! :(
Akkor valaki valami másikat nem tud? Nem kell teljes képernyős, valahol, már nem emlékszem de láttam olyat, ami kb. a négyszerese képet rakja ki, mint az alap hívókép.

Aláírás

(#3454) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Az android market nektek is felhozza minden létező nyelven, ha kerestek valamit? Pl. facebook for android 14 nyelven jelenik meg....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3455) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Tud valaki olyan programot, amivel életben lehet tartani az adatkapcsolatot telefonhívás közben is? Minden hívásnál lekapcsolja a Milestone az internet elérést, pedig néha jól jönne ilyenkor is, főleg most, hogy igen sokat használom modemként.
Igen, lehetséges, ha épp egy aktív letöltés közben jön egy hívás, nem kapcsol le, hívás mellett folytatódik a letöltés is és bármit el is tudok érni, de amint abbamarad az adatforgalom, megint letiltja, amíg tart a hívás.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3456) montyx válasza Rickazoid (#3455) üzenetére


montyx
aktív tag

WiFi lock? Nincs akksi a telómban, így nem tom megnézni, de valami ilyesmi volt a neve. WiFi jel zöld pajzson, és nem widget. Ez se 100%os, de azért jobb, mint a semmi...

Aláírás

(#3457) Rolesz92


Rolesz92
tag

olyan andoidos program létezik ami ha be van kapcsolva a teló akkor egy másik telóra át tudja irányítani a hívásokat ingyen? két dominos(kártáys)t-mobilos simről van szó egyébként...

Samsung Galaxy S

(#3458) ForRedGlory válasza Rolesz92 (#3457) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az átirányítás nem android függő... ingyen sosem fog menni...

(#3459) Rickazoid válasza montyx (#3456) üzenetére


Rickazoid
addikt

Félreértetted, illetve én nem fogalmaztam elég pontosan. Az EDGE és 3G/HSDPA kapcsolatok hívás általi letiltásának megakadályozására keresek valamit..

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3460) deino válasza wwenigma (#3454) üzenetére


deino
csendes tag

Csak spekulálok, de most röppent fel a hír, hogy lehet hogy megnyitják nálunk is a marketet. Ergo lehet, hogy egy ennek folytán futottál bele valami bugba. Legalábbis én nagyon remélem :D

http://appdroid.blog.hu

(#3461) petipetya válasza montyx (#3447) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milestone-on jól működik ez a Full Screen Caller ID FREE, de mégis legyalultam. Két személynél próbáltam ki, és sajnos teljesen átszabta a kontaktok fotóját is, ami által elég bénán néztek ki a people widgetben (launcherpro plus).

"nincs rá lezsóidő"

(#3462) montyx válasza petipetya (#3461) üzenetére


montyx
aktív tag

Azt elvileg ki lehet kapcsolni, hogy ne módosítsa a kontaktok képeit. Akkor csak egy könyvtárba tárolja a képeket, nem a névjegyekhez csatolja. Csak nekem nem műxik! :(
Esetleg más appot nem próbáltál azóta?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#3463) montyx válasza Rickazoid (#3459) üzenetére


montyx
aktív tag

Ja bocs, de szerintem a cellatechnológia nem képes rá. Vagy hívás, vagy mobilnet egy telóról egy időben. De nem biztos. :U

Aláírás

(#3464) Rickazoid válasza montyx (#3463) üzenetére


Rickazoid
addikt

Egyel feljebb már írtam, hogy képes rá, saját telefonomon láttam, ha épp aktív letöltés van a 3G/HSDPA-n (de akár EDGE-n is), akkor bejövő/kimenő hívás ezt nem szakítja meg, aktív marad, mellette bármit el tudok érni, vagyis aktív internet kapcsolat van (nem WiFi, mobilnet) folyamatban lévő hívás mellett. A hardver képes rá, csak a szoftver tiltja (mint a WiFi megosztás, az is csak a szoftverből hiányzik ebben az esetben, de van rá 3rd party szoftver).
Remélem van valahol egy fejlesztő, aki már megcsinálta ezt... és remélem jár erre valaki, aki ismeri ezt a programot/módosítást.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3465) BalanceR válasza wwenigma (#3454) üzenetére


BalanceR
addikt

Igen, nálam is, valószínűleg a Magyar fizetős market behozatala miatt van valamilyen bug...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#3466) Bagan válasza BalanceR (#3465) üzenetére


Bagan
aktív tag

Reméljük!
Még új vagyok androidban, holnap lesz 1 hetes az SGS-em. Tudnátok mondani jó, magyar alkalmazásokat?
Köszönöm! :].

(#3467) lalakov


lalakov
senior tag

Tudna valaki olyan csengőhang beállító programot ajánlani, amellyel a kapcsolataimhoz tudnék egyéni csengőhangot adni, legyen a szám telefonon, sim-en vagy g-mail fiókban? Szerkesztés nem érdekel, csak a saját számaimat szeretném végre használni, sajnos a gyári beállítás semmire sem jó. Hiába vannak a számok a telefonban, mióta a g-mail-lel szinkronizált (ami jó egyébként), azóta csak az alap csengőhangot használja. :O

(#3468) Cyberbeni válasza lalakov (#3467) üzenetére


Cyberbeni
addikt

handcent sms tud olyat, hogy csengőhang választáskor választhatsz az sd kártyáról. (és nem csak a programon belül)
vagy rings extended, de az van amelyik progival nem működik együtt.
mármint ezek olyan progik, amivel nem csak az alap csengőhangok közül lehet választani, de ha jól tudom, akkor a kapcsolatoknál lehet mindenkihez külön csengőhangot rakni (csak ugye alapból csak a gyárik választhatók)

(#3469) lalakov válasza Cyberbeni (#3468) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszi, kipróbálom őket. :)
Most is be tudok rakni bármilyen csengőhangot, ez nem gond, csak éppen nem azon cseng. :W
Ja a másodikat már próbáltam, nem működik. :(

[ Szerkesztve ]

(#3470) Cyberbeni válasza lalakov (#3469) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem is volt egyszer ilyen, próbáld elállítani másikra, aztán vissza.
ha így sem működik, akkor nem tudom mi a gond.

[ Szerkesztve ]

(#3471) pc-market


pc-market
csendes tag

Sziasztok! újra!

Kérlek segítsetek, hogyan kell azt elérni, hogy a HTC G1-esemet össze tudjam kapcsolni a pc-mel, és a micro sd kártyára rámásolt adatokat le tudjam játszani a HTC-vel!

A PC-m a HTCmicrosd mountolása után felismeri a memkártyát, de valami raw fájlrendszert újraformáztam ntsc-re, de így sincs semmi hatása. majd a formázás után a htc kiírta, hogy nem komptaibilis a fájlrendszer és újraformázta magától.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv.

Ha nem veszem fel rögtön a telefont, az nem azt jelenti, hogy nem figyelek oda....hanem azt, hogy dolgozom!:)

(#3472) Lasy válasza wwenigma (#3454) üzenetére


Lasy
veterán

Ez a főzött romod miatt van, ha letörlöd a marketes elérést amivel elérték, hogy az összes fájlt lásd, akkor nem fog megjelenni. :D
Mr. Edition 1.6.2 ha minden igaz.

+36702778032

(#3473) rum-cajsz válasza pc-market (#3471) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Kicsit pontosabban kellene leírnod mit csináltál, mert szerintem ennek nincs értelme.
- Az ntsc nem egy fájlrendszer (ntfs -re gondoltál talán?), hanem egy videó közvetitési formátum.
- Miért cseréltél fájlrendszert, miért nem volt jó neked a fat32? Azt olvassa bármilyen eszköz.
- Miért nem használtad simán az usb kapcsolatot, vagy az On-Air alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#3474) Macka


Macka
veterán

Hali! Ki lehet lèpni egy alkalmazàsból ùgy, hogy azt be is zàrja? Mert csak a háttèrben maradnak.

(#3475) Cyberpunk válasza Macka (#3474) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy task killer-el ki:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3476) Bagan válasza Macka (#3474) üzenetére


Bagan
aktív tag

http://www.appbrain.com/app/com.rechild.advancedtaskkiller

(#3477) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Van olyan program ami egy oldalra tesz be, méretez be egy képet és nem többre? :R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#3478) raulicio


raulicio
senior tag

Hello! Vmi olyan people típusú widget-et keresnék, ami gond nélkül megjeleníti a FB-s képeket a home screenen.

Köszi!

(#3479) pepe1970


pepe1970
tag

Üdv! Valami normálisabb képernyőzár progit tudnátok ajánlani, a gyárival többször előfordult, hogy véletlenül felhívtam valakit. Ingyeneset a marketből, ha lehet.

(#3480) Lasy válasza pepe1970 (#3479) üzenetére


Lasy
veterán

goto, pl.
de a legbiztosabb, ha felteszed a key_assign.zip fájlt telepítve, és akkor csak a bekapcs gombra tudod feloldani a bill zárat. :D

+36702778032

(#3481) delbarta válasza pepe1970 (#3479) üzenetére


delbarta
senior tag

Véletlen hívás ellen én a call confirm progit használom. Nagyon hasznos. Előtte én is belefutottam abba, hogy véletlenül elindítottam egy-két hívást. Amióta ezt használom, soha.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#3482) orkati


orkati
tag

Új vagyok az okostelefonok világában, így baromi láma dolgokat fogok kérdezni, előre is bocs, ha valakinél kivágom a biztosítékot :B

Szóval vasárnap vettem egy Galaxy 3-ast, remek teló, de ugye megy netre agyba főbe. Feltettem az APndroidot, szépen le is lehet tiltani, működik.
Csakhogy. Ez ugye teljesen letiltja a 3g-s netet. Ha veszek netes előfizut, akkor viszont olyan érdekesség lesz, hogy ha engedélyezem, akkor ő maga ismét nekiáll felmászkálni olyan helyekre, ahová nem szeretném (hiszen alapból is ezt csinálja), így plusz adatforgalmat fog nekem generálni.
Megoldható az valahogyan, hogy legyen rajta net, de csak akkor és oda menjen, amikor és ahová én azt szeretném?
(Igazából azt sem tudom, hová mászkál, miket firssít magától vagy mit csinál, de elég bosszantó a dolog.)

(#3483) Rickazoid válasza orkati (#3482) üzenetére


Rickazoid
addikt

Minden program, aminek az engedélyei közt szerepel a Network communication, felmegy a netre a háttérben, ha így van megírva, erre azonban nincs szabályozási lehetőség (régen én is emlékszem, hogy voltak olyanok, hogy megkérdezte a rendszer, hogy engedélyezem-e a programnak a kapcsolatot, amikor kapcsolódni akart, na az az idő rég elmúlt, ezek a telefonok nem épp a magyar árviszonyokhoz vannak állítva és állandó internet elérésre tervezték az egész op.rendszert, valamint a hozzá írt programok egy részét is).
Van viszont egy olyan, hogy Settings/Account & sync/Background data. Ha ezt kikapcsolod, elvileg megakadályozza a programok többségét a háttérben történő internet elérésre, de ilyenkor például a Market nem használható, mert az ugye a háttérben tölti le a programokat, de nincs időjárás frissítés, semmi, ami ezt igényli.
A legjobb amit tudok mondani, hogy ne aggódj az adatforgalom miatt, ha nem arról netezel állandóan (értsd: minden nap órákon keresztül), akkor pár száz MB-ba biztosan belefér az adatforgalmad, én 1 GB-os csomagot se szoktam túllépni, pedig régebben VoIP hívások is voltak a repertoárban, valamint állandó netkapcsolat, az adatkapcsolatot is csak igen ritkán kapcsolom ki, akkor is az akku üzemideje miatt.

Egy kérdés: van olyan program, ami a hívásfogadást is a lockscreen-hez hasonló módon teszi lehetővé, vagyis ne fizikai/virtuális gombokat kelljen nyomkodni, ne is csúszkák legyenek, hanem egy "berajzolandó minta"?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3484) pepe1970 válasza orkati (#3482) üzenetére


pepe1970
tag

Nekem az 500 megás csomagot még sohasem sikerült túllépnem, sőt általában 200 körül van egy hónap. Minden frissítés be van kapcsolva, mondjuk netezni csak akkor szoktam ha konkrétan meg akarok nézni valamit, akkor is operával. Szóval ne aggódj a háttér adatforgalom miatt, nem olyan sok az.

(#3485) pepe1970 válasza delbarta (#3481) üzenetére


pepe1970
tag

Ez nagyon jó, köszi.

(#3486) orkati válasza Rickazoid (#3483) üzenetére


orkati
tag

Köszi szépen, ez a Settings-es letiltás jó lesz nekem, kipróbálom, örök hálám! :R

(#3487) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok!

Flash Card appot keresek (oktató, kikérdező alkalmazás). Rengeteget végigpróbáltam a marketról, de nem találok olyat ami megfelelő lenne.
Olyan kellene ami önmagától feltesz kérdéseket, akár widget formájában, vagy akár felugró ablakban, esetleg a státuszsoron. A lényeg hogy ha akármilyen oknál fogva bekapcsolom a teló kijelzőjét, akkor lássam hogy van egy feldobott kérdés. Jó lenne ha konfigurálható lenne, hogy mondjuk 20 percenként adjon kérdést. Eddig az AnyMemo a legjobb, de ez csak naponta értesít hogy foglalkozzak a kérdésekkel.

Esetleg valaki tud ajánlani ilyen alkalmazást?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3488) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv

Keresnék egy olyan progit vagy inkább widget-et, amivel az "Adatszolgáltatás" - pontot tudom ki be kapcsolni. Hogy ne állandóan lógjon fent a hálózaton, ha épp nem kell. Ötletetek van rá?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3489) Balinov


Balinov
félisten

sracok, letezik Romi kartyajatek droidos adaptacioban?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3490) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok.

Használom az Easy Filtert az LG GT540-esemen.
Párom számával ki is próbáltuk.
A progi szól hogy blokkolt egy hívást, csakhogy mindettől függetlenül a bejövő hívás nálam kicsöng fel is vehetem stb. Próbáltam az "end call" és a másik két hang up lehetőséget is. ugyan az. Be van állítva hogy a "black list"-en szereplő embereket szűrje ki.

Valaki pls help.

(Ja és nem rootolt a telefon.)

(#3491) Drenadar válasza Rakeem (#3490) üzenetére


Drenadar
veterán

És ha csak rámennél a contactra, és beállítanád, hogy send to voicemail? Én ezt használom azokra akiktől nem akarok hívást fogadni. Alap beépített lehetőség, nem kell hozzá semmi csak az android. nekem hangpostám sincs. de lebukós így is úgy is, mert ha felhív rejtett számról, akkor meg kicsörög, és nem áll módomban kérni a szolgáltatótól ennek tiltását.

(#3492) Rakeem válasza Drenadar (#3491) üzenetére


Rakeem
aktív tag

Tegnap este próbálgattuk, ma meg hébe hóba működik a mutatvány.
Az előző hsz után rá tryoltam megint és páromnál kicsöngött, nálam meg semmi.
Hívás újból és akkor már páromnál el is utasította.
Lehet csak tapasztalni kell a működést.

(#3493) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Hali. Most találtam ezt az időjárás progit. van widget is. szerintem szèp ès gyors is. "animated weather" a neve.

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#3494) Z0C!


Z0C!
őstag

Üdv!

Tudnátok nekem olyan Email értesítőt mondani amit widget formájában kirakhatok?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3495) campers


campers
tag

Sziasztok! Nem tudtok olyan app-ot ami pl telefonálás közben háttérzajt generál. Pl. otthon vagyok aztán belövök egy metrózajt vagy valami hasonlót. (-így azt hiszik h nem otthon vagyok:)

(#3496) Bagan válasza campers (#3495) üzenetére


Bagan
aktív tag

LOL:D:D:D::D:D
Nekem is jó lenne valami ilyesmi:D:D.

(#3497) Z0C! válasza campers (#3495) üzenetére


Z0C!
őstag

jó is volna :)

gépre van szomszédidegesítő.
ott falfúrástól a 200fős buliig van minden :)
csutka hangerőn az ütvefúró marhajólszól :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#3498) campers válasza Z0C! (#3497) üzenetére


campers
tag

Mi a neve? :)

(#3499) Zoly75 válasza Z0C! (#3494) üzenetére


Zoly75
aktív tag

Unread Count Widget, de fizetős, 0.99 USD

(#3500) Z0C! válasza Zoly75 (#3499) üzenetére


Z0C!
őstag

köszi!

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.