Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11345) vilmoskorte1


vilmoskorte1
csendes tag

Elmondom mire jutottam app2sd ügyében (ld korábbi hozzászólásom).
Alapból ugye nem működik note-on az app2sd, hiába van internal sd card. Az app2sd és egyén ilyen app-ok nem tudnak semmit kitenni az internal-ra, mind azt írja ki, nincs semmi szabad hely rajta (free space: 0), miközben bőven 10 GB szabad hely van.

Itt a ph-n azt tanácsolták, tegyek be egy microsd-t és minden jó lesz. Be is tettem, felcsatolta external sd néven, el is érhető stb.
Na most az app2sd továbbra se megy.
Most már nincs hibaüzenet, minden kitehető az sd-re (move to sd-és megy).
De.
Valójában semmi se történik. Legalábbis a valós fizikai sd-re a világon semmi adat se kerül ki, bármit is írnak a programok.
Próbaképpen feltettem pár jókora méretű játékot, az egyiknél kb. 300 mb adatot lapátoltam át az sd-re (az app2sd szerint), mindezt úgy hogy a szabad méret az external sd-t semmit se csökkent--> vagyis a világon semmi se került oda át. És ha kiveszem a microsd-t akkor is megy a játék. No comment.

Szóval a ph-s tanács: tegyek be egy sd-t és lesz app2sd fals tanács.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.