Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- A magyar Duke Nukem 3D
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. november
Új hozzászólás Aktív témák
-
air
nagyúr
"Valami IP-je biztosan van, hiszen az eszköz rajta van a hálózaton."
Ez így ebben a formában nem feltétlenül igaz. Nem csak IP-vel (Layer 3) lehet kommunikálni a hálózaton, hanem mint említettem Layer 2-ben is. (Cisco Lightweight AP-nak nem kell minden esetben IP-jének lennie.)
De ha ez nem ilyen AP, és te állítottál neki, akkor igen. -
Raruh
tag
Ez a Predator 7 hasonló kategóriás mint az overmax. Mondjuk hasznos lehet a mini hdmi csatlakozó esetleg.
De erőforrásban nem tudom hogy hajtaná meg a komolyabb játékokat. Nem arra lett tervezve, de az árához képest biztos élvezhető. A31 cpu bújkálhat benne is? Partíciójáról tudsz jót/rosszat mondani? -
Raruh
tag
A 7"os Asus MeMo Pad meglepően jól van partícionálva, nincs szétkapva a beépített memória így kijelzi, hogy 16gb-ból 4-et lefoglala rendszer, a többit felhasználhatod szabadon. Plusz van olyan funkciója is, hogy külső SD-re telepít bármilyen root, meg linkelgetés nélkül. Az ára is egész vállalható, most az Edigitalnál van 25k-ért refurbished, amik tényleg új készülékek, valószínűleg csomagérült szállítmány, illetve nem lehet őket lefrissíteni, csak manuálisan 5.0-ra, mert egy hibás frissítés kering most a levegőben, érts: Ha OTA-n frissítesz, viheted vissza a készüléket. De teljesen egfelel játékra. 1 év gari, 1 GB ram, 16gb memória, 4magos intel proci ami ha jól emlékszem 1,86 Ghz-ig skálázott(1,33 az alapjárat). Ma kezdtem el használni, eddig még csak a Hearthstone-t pörgettem rajta, de meglepően szépen fut. Az akksiról nem tudok még sokat írni, kell neki egy nagy töltés, de a 35%os alaptöltést másfél óra játékal sikerült leküzdenem, full fényerőn, wifivel. Ez azért nem olyan rossz. 7" HD IPS kijelző is elég szépen jelenít meg, panaszra nem lehet ok, csak a frissítés miatt. Az edigitalnál pedig már hozzászoktak, hogy hordják vissza őket cserélni, szóval csillagos ötös a srácoknak a türelmükért
De a lényegre térve, ha van rá igény, és elgondolkodsz a tablet megvásárlásán, akkor feltelepíthetem az általad emlegetett játékot, esetleg egy rövid bemutató is belefér csak a miheztartás végett.Általában a tacskós és egyéb keleti országokból származó tableteknél szokott előfordulni ez a nincs elég tárhely probléma, volt már dolgom overmax quattor 10+-al, ami nem egy legolcsóbb kategória volt, mégis agyrémet kaptam a partícionálásától. Csak, hogy értsétek mire gondolok:
1. Bootloader -
2. Recovery(TWRP) -
3. Boot -
4. System(CM) ~2gb
5. Data ~ 2gb
6. Internal SD(EMMC) ~ 3gbKörülbelül így nézett ki. Természetesen egy normális rendszer telepítése után, vagy egy komolyabb játék(mint az előbb említettek) után meg is telt a belső Data tár, és nem fért semmi, sehova.
Nem beszélve arról, hogy lévén az "Intenal SD" neki SD kártya, amikor áthelyezel valamit az SD-re, akkor ő azt csak áttolja másik partícióba, de neked ettől semmivel nem lesz jobb, külső SD-t pedig el is felejtheted ilyen fájlrendszer mellett..
Ennél vannak egyébként rosszabbak is... Láttam már olyat, ahol a belső 8GB-ból külön 1Gb partíci volt létrehozva a cache-nek, de hogy minek?
Lényeg a lényeg, megszabadultam az agyrémtől, és áteveztem egy másik agyrémhez (SNSV).
Üdv: Raruh
-
kgb79
tag
4.4 volt rajta gyárilag, jelenleg a legfrisebb 5.0.2 rendszerrel használom. 4.4 is sokat gondolkodott játékból kilépve. Megapolis, Hay Day, Simcity amivel játszom.
BomiBoogie: Sajnos nem sikerült megoldani, továbbra is lassan tölti be a launchert. De csak játékból kilépve!
Ezt lassan kezdem megszokni, máshol pedig jó a sebesség. Még keresem a lehetőséget arra, hogy a launchert a memóriában tartsa a gép. Az akkumulátor jól bírja. Játék, film + böngészés wifin közepes fényerőn majdnem 7 óra kijelzőidő az első töltés után. -
cidalain
veterán
(csak az enyémben kisebb és gyengébb a kijelző)
Ez pont eleg tud lenni ahhoz hogy a nagyobb kijelzo meghajtasa miatt sokkal szarabb legyen...
Hogy ez a hivatkozott tab pontosan milyen, az egy masik gyarto, masik meretu, de hasonlo belu cuccaval semmikeppen sem hasolnithato ossze semmilyen szinten (alma-korte)Nem tudnik rossznak, ennyiert ilyen hardver nincs masik a magyar piacon. De konkret tapasztalatom nincs.
De azert az a Rockchip soc es a Mali 400 nem egy erogep, tegyuk gyorsan hozza! -
Exian
addikt
ERRE nem tud senki valami okosat?
Azóta nyúztam kicsit a tabletet, nagyon érdekes, mert van, amikor meg teljesen jól, akadás-programbezárózgatás nélkül tudok Chrome-mal böngészni.
Még is mi lehet az, ami időnként "visszarántja" a rendszert és fagynak tőle a böngészők, meg egyebek?
Mondjuk tegnap kikapcsoltam a Google szinkronizációt, az is számíthat? Most mintha stabilabb lenne.
Olyan kár, hogy van egy viszonylag erős hardver, elegendő (2GB) ram, és még is olyan a gép, mintha egy ezer éves, lassú CPU és kevés memória lenne. Hardveresen szerintem hibátlan, csak a rendszer vacak rajta.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- iPhone topik
- Apple asztali gépek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Ford topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen házat vegyek?
- Milyen videókártyát?
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Tab S7+5G
- Lenovo Tab4 (TB-8504x) tablet leárazás !!AkciÓÓ!
- Lenovo Tab P12 tablet és Pen Plus alig használt még 3 hónap garanciával
- Újszerű Samsung Galaxy TAB S9 5G 8GB/128GB - TAB S11 5G 12GB/128GB
- AKCIÓ!!! RITKASÁG! Microsoft Surface Pro 11 Qualcomm Snapdragon X Elite 16GB 1000GB OLED 120Hz Gar!
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO Ideapad Gaming 3 notebook - R5 5600H 16GB DDR4 256GB +1TB SSD nVidia GTX 1650 4GB
- Keresünk dokkolókat
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050Ti 4GB Thermaltake V3 fekete Zalman500W
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

De a lényegre térve, ha van rá igény, és elgondolkodsz a tablet megvásárlásán, akkor feltelepíthetem az általad emlegetett játékot, esetleg egy rövid bemutató is belefér csak a miheztartás végett.
!


Dr.NX
