Hirdetés
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- aquark: A legdrágább, nem antik és nem egyedi könyvek
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alogonomus
őstag
Amennyiben a B580 a jövő heti független tesztekben átlagosan hozza a 7600 XT szintjét, és driveresen sem lesz vele gond egyik játékban sem, akkor akár lehet vele számolni értelmes belépő szintű 1080p kártyaként, mint amilyen például a szintén 12 GB-os 3060 volt sokáig.
A B570 220 dollárért viszont valószínűleg nem lesz vonzó opció, mert a műszaki adottságai alapján legalább 20 %-kal gyengébb lesz mint a B580, és abban az ár- és teljesítménykategóriában eltérő okokból, de mind a 6650 XT, mind az A770 jobb ajánlat.
A B500-as kártyák állítólagos erős RT képességei pedig ebben a kategóriában ugyanúgy nem igazán adnak sokat hozzá az értékükhöz, ahogy a 4060 esetén sem az RT képesség a selling point.
Az új XeSS pedig nem túl értékes plusz, mert játékonként kell implementálni, és még csak a jövőben érkezik majd az első 10 játékba, amik között csak kb 3 tekinthető erősebb címnek. -
Jelenleg rendben van és jövő nyárig nem is lesz válasz rá. Olcsó, megfelelő teljesítmény, elegendő Vram. Van kétféle felskálázás és framegen.
A teljesítmények a grafikonon korrektnek tűnnek mert a 770 és 750 közti különbséget is a legtöbb tesztnek megfelelően ábrázolta Intel.
Ezt ha überelni akarja a két másik gyártó a következő genben akkor 250-300 dolláros áron a 4060 Ti /7600XT fölötti teljesítményt és elegendő vramot kell adniuk.
Viszont a végső teszteket megvárnám azért,de ha ez igaz erre reagálniuk kell a zöld és vörös oldalon is azt gondolom, ami már nagy lépés az Inteltől.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Xiaomi Redmi Note 12s 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Silverblue 6.9 120 Hz Dynamic AMOLED, 200 MP kamera, S Pen,
- Samsung UE50NU7022 125 cm / 50 4K UHD Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3837, 100% Akkumulátor
- Dji Osmo Pocket 3 Creator combo
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


