Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:16:35

LOGOUT.hu

AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 3***(X) "Zen 2" (AM4) topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16962) Giii válasza hokuszpk (#16959) üzenetére


Giii
senior tag

Kipróbálom. :R Bár az RM 13 W-nál nem mutat többet és terhelésnél megegyezik a HWinfos max 23 W-al csak az Idle nem egyezik. Holnap haza jövök melóból kipróbálom az egyel régebbi Hwinfot. Az is jó lesz mert már Ryzen -hez van optimalizálva.

Omli85 : Köszi! :R Láttam ezt a videót. Igazából amikor alaplap választás előtt álltam,akkor tisztában voltam azzal,hogy ebben a TUF-ban sajnos lemaradt a dióda. Prime-P és a TUF és a Giga közt vaciláltam. Giga ki esett nálam az miatt,hogy az Nvme a 16-os slot alatt volt,így maradt a Prime-P és a TUF. Már előtte láttam a Hardware Unboxed videót és ott tűnt fel,hogy nincs dióda.Majdnem megegyezik a VRM hőfok a Prime-P-vel. Igazából tök ugyan az a VRM felépítése.Ugyan az a vezérlő stb... Aszem még az x570-E-nek van ugyanaz. Végül nem a puritán kinézet miatt maradt le a Prime-P hanem az audio miatt.
Amúgy rendkívül megvagyok az alaplappal elégedve.Betettem a cuccokat és pöccre indult.Nem volt kék halálom (kopp kopp) egyszer sem)persze ez lehet mák is ). Ramokat bepattintottam és ment 3733-on de visszavettem a sweet spot miatt 3600-ra. Hálás jószág.A bios könnyen át látható és még tetszik is(szerintem ez néz ki a legjobban a gyártók közt véleményem szerint). Most fizukor kiegészítem egy Viper VPN 256-os nvme ssd-vel.
2005 óta mindig csak giga lapokkal volt dolgom.Összesen 3-mal. Féltem mert nem tudtam mi vár rám.De nagyon örülök,hogy jól sikerült választanom és ilyen jó darabnak lehetek a hazdája. :K Ui: A biost sem fogom lecserélni semmilyen újabbra,mert tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.