Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gerner1
- antikomcsi: Ázsia Expressz 5
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hát pont a hűtés miatt nincs egy szavam se, totál halk pedig eléggé gyenge hűtője van. 80 fok, ha azt vesszük hogy nvidia milyen kályhákat csinált a 3xxx szériában (gyenge padok és paszta miatt) ahhoz képest még hűvös is. Ventije 60 fok felett kapcsol be.
Két ilyen kártyám van, a gyári pasztással teszteltem a másikat MX-2 vel kentem és egy SFF gépbe került. Nem lennék meglepve hogy a gyári betonkemény paszta az ami miatt ennyire melegszik.
Igazából egy nagyobb passzív borda lenne jó rá mint amilyen egyes passzív GT1030-asokon van... de ekkor persze elveszíti azt az előnyét hogy egy slotos low profile kártya legyen. Valahol van itthon GT210-esem passzív, lehet rápróbálom a bordáját.
Ami nagy negatívum hogy a nyomorult hátlapja sem szabványos, van itthon egy rakás quadro kártya DP portokkal és ennél a kártyánál az egész rögzítés lejjebb van, nincs egy vonalban a kivezetés a szabványos nagy hátlapos quadrókkal így nem is tudom szabályosan belerakni full profile gépházakba. Ebay-ről ~26k között vannak USÁ-ban de persze mire ideér lehet több. A használtakat ki lehet fogni 10-20k között plusz posta.Ryzen 8-as szériás IGP-k jól sikerültek, de nem szabad arról sem megfeledkezni hogy ahova ez a kártya került ott maga a gép egésze esélyesen olcsóbb mint maga a 8-as szériás CPU.
Tengernyi filléres brand gép van aprón, ingyen kaptam egy 7gen-eset és abba jobb mint a gyári Inteles IGP. Gyerek minecraftozik rajta, fogyasztása szinte semmi.murrayd
Ez a kártya egyértelműen low profile kis házakba készült, és inkább az ősi kártyák kiváltására jó ahol már nincs szoftveres támogatás. [link]
Újonnan nincs normális low profile tápcsatimentes kártya ilyen árban. GT1030 oké lenne de az sem mai csirke (DDR4-es verzió az kuka gyenge). A310 is drágább ennél.
Használtan persze akad azért, GTX1050 LP egész jó.
Ha nem kell a low profile akkor egyből tengernyi alternatíva van.És félreértés ne essék, nem védem a kártyát (mert tényleg gyenge) de annyi biztos hogy ennek is megvan a helye. (nem csak a kukában
)
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Android szakmai topik
- Futás, futópályák
- Autós topik
- Google Pixel topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- TUF FX505DT 15.6" FHD IPS Ryzen 5 3550H GTX 1650 16GB 500GB NVMe +1TB magyar vbill gar
- i5 12400F dobozában, még 2 hónap Aqua garanciával
- SAMSUNG LS49AG950NPXEN 49" NEO Q-LED 5K GAMER 240HZ ! AKCIÓ
- SAMSUNG LS32DG800SUXEN ) 240HZ 4K OLED GAMER MONITOR !! AKCIÓ
- SAMSUNG (LS49CG950EUXEN) WQHD 240HZ GAMER Q-LED MONITOR ! AKCIÓ
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i5-5GEN I 4GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 13 / 128GB / Gyárifüggetlen / 12Hó Garancia / 89% akku
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3341, 94% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest