Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed olvasd el a Témaösszefoglalót, a Téma tudnivalókat vagy használd a keresőt.
Az esetek nagy többségében megtalálható a válasz!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Sztenly


Sztenly
tag

(#15552) Hobbbyt válasza Sztenly (#15551) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Pff...
Adj neki egy kis virtuális memóriát, és jó lesz. Amúgy 1280X1024-on biztos, hogy nem a VGA korlátoz.. Azon a felbontáson már pár éve túl lépett a középkategória is.

A random FPS esés.. tökéletesen össze cseng azzal, hogy elfogy a RAM.

Én is 8 gigával vandálkodom, de SSD-ről kap még 16 gigát mert nélküle használhatatlan lenne..

És nem utolsó sorban a GTA V tökéletes példája a rossz optimalizációnak és annak, hogy egyértelműen az nVidia felségterülete. (de ez köztudott is!)

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15553) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Mekkora limitbe esnék bele,ha g3220 (1150) Cpu-hoz hozzá raknám az msi rx470 gaming 4G -t? Később i5 cpura váltanék,ha meglenne a pénz. Configom az adatlapomon. Nagyon tetszik a kártya és félek,hogy még ebbe az évbe nem lesz ilyen jó árba . CPU ára még mehet lentebb szerintem az amd újítás miatt akár.

ui: Mostani hd 7850-emmel nincs panasz,de öregecske.. Félek,hogy elhalálozik. Habár mindig kíméltem.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15554) bozont válasza Pokesz007 (#15553) üzenetére


bozont
veterán

Eléggé, de ha később fejleszted a cpu-t, akkor megveheted most is. Bár nehéz megjósolni, mikor merre tartanak majd az árak. Jelenleg lefelé. Mondjuk cpu terén nem számítok nagy csökkenésre.

mod.: Másik, hogy szerintem fullhd vagy magasabb felbontásra inkább a 8Gb vram a jövőbiztos. Oda már nem vennék 4 gigásat.

[ Szerkesztve ]

(#15555) Habugi válasza Sztenly (#15550) üzenetére


Habugi
addikt

"CPU limitet én nem mondanék."

Ez nagyon jó hír abból (és csak abból) a szempontból hogy nem kötöd le magad azon a szinten amit úgy jellemeztél hogy fizetsz h ne kelljen hozzá érteni.., kvázi hajlandóságot mutatsz tovább lépni.
Ha nem így lenne javasolnám ennek megfontolását, mert pepitában erről szól.

A linkelt grafikon 10fillért nem ér, az általam leírt jelenség nem mindig rajtakapható fullon járó CPU terhelés formájában.. :N

"Ilyen esetben nem hiszem h megoldás ha mégtöbb pénzt tolok bele a dologba egy fhd monitorral."

Szerencsére ez a dolog nem hit kérdése, egy kicsit sem, bíztam benne hogy ezt a részt kihagyhatjuk de úgy látszik nem, szóval ismételten megkérnélek hogy kapcsold be driverben a VSR-t és nézd meg magasabb "virtuális" felbontáson.

"Csak sajnálom hogy a gtx 750 emet eladtam mert azzal megközelítőleg nem voltak ilyen gondok."

Sokkal gyengébb kártya, lényegesen kevesebb FPS-t tud kiizzadni magából azonos beállítások mellett mint a 470es, ennél fogva a CPU -> GPU interakció is lényegesen lazább.
Levezetném neked (felbontások függvényében) de hangot adtál neki és/vagy ha úgy tetszik utaltál rá miszerint fizettél, nem érdekel, fusson jól. Ugyan én ebből egy fillért nem fogok látni, ennek ellenére készségesen segítek, feltéve persze ha hagyod és kipróbálod azt amit tanácsolok.

Btw.., a PH rangnak köze nincs a téma irányába mutatott kattanás mértékéhez.. :N ;)

Kizárólag a fórum On részén írott hozzászólások száma határozza meg, ilyenformán akár a "hogyan szőjünk sízoknit a napi köldökszöszünkből" topicban is összeszedhettem volna a kellő mennyiségű postot, anélkül hogy egyáltalán tudomásom lenne a Wattman létezéséről.
Zöld? Közgazdász uram..? ;)

No offense, értem és megértem h felbosszantott a jelenség, ezért bátorkodtam tanácsot adni, melyhez egy fillért nem kell költened.

Érdemes egyébként a lapozófájlal egybekötve próbálnod, kvázi amit Hobbbyt tanácsolt, miszerint manual adsz neki egy értéket, mondjuk 8GB-ot és akkor nem a Win7 kezeli automatikusan.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#15556) Pokesz007 válasza bozont (#15554) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi a véleményedet!
Monitor nem lesz cserélve,míg el nem romlik. Full HD marad. Nagyrészt internetezéssel énekel a gép. Néha kipróbálom az új játékokat. Zabálós kártyát meg nem akarok. A tápot se akarom izzasztani. 4GB elég lesz nekem egy darabig szerintem. Fps-eket annyira nem fogom nézni.Persze nagy átalakítás nem akarok a gépbe,nehogy az asszony észrevegye :D

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#15557) Sgr_A válasza TechN7ne (#15546) üzenetére


Sgr_A
addikt

(#15558) zolee1984 válasza Sgr_A (#15557) üzenetére


zolee1984
senior tag

Nem jöttél még rá mekkora f@sz ez a pali?
Ezért is nem kezdtem még el csudázni
Lehet már ki lennék tiltva innen
Pedig nehéz megállni
Szeretek trollkodni
De csak az ilyenekkel persze

üdv Zoli

(#15559) Sgr_A válasza zolee1984 (#15558) üzenetére


Sgr_A
addikt

Két hét alatt mennyit fordult a világ :D

Kipróbáltam jó pár kártyát de a wot alá nem jó az amd
Rx 460 gyenge
Gtx 950 a fiamé lett
Gtx 1060/3gb többért adtam el mint vettem
Msi rx 480/8gb ment vissza a boltba
Gtx 1050ti most ezt nyúzom

[ Szerkesztve ]

(#15560) távcsőves válasza Sztenly (#15550) üzenetére


távcsőves
senior tag

Sikerült egy nagy hülyeséget mondani, ugye tudod? GTA5 NV-n jobban szaladó játék valóban, de ez nem azt jelenti, hogy AMD Radeon zsugán roszul fut. Csak a sok népmese megtette a magáét. És mégvalami, 8gb ram kevés lesz hozzá. (Föleg a grafikát modoló usereknél) Pont tegnap kapta ezt a tanácsot egy NV tulaj GTA5 játék ( lag/stutering nevezétek ahogy akarjátok) problémáihoz. Amúgy van akinek NV való. Ezt nem bántásképpen mondtam.

@Tapsi75: Gyorsan változnak a dolgok, én látok benne jót is. Lenyomják a használt árakat, tegnap Asus rx480 volt 64-ért hardverapron. (Arról már második alkalommal olvasom, paszta csere után remek lett, 8C fok csökkenés nem rossz ha ez tényleg igaz.) Nem unatkozol az biztos! :) De mért mered ezt így kijelenteni? (WoT kérdés) Nálam miért repül akkor? 125fps a lock, a játékmotor nem enged többet. 80%-ban itt tanyázik a játék.

[ Szerkesztve ]

(#15561) Sgr_A válasza távcsőves (#15560) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem találtam olyan drivert amivel huzamosabb ideig működne
Az újabbakkal 2-5 perc és az asztalon vagyok wattman hibával
A gyári msi driverrel elsőnap tök jó másnaptól a radeon eszközillesztő összeomlott hibával vagyok az asztalon
Gtxek-kel driver feltelepít és játszik :)
A 480 fsp-ével nem volt gond deanyit tud a 1060/3gb is
A 1050 ti meg olyan 100-110 körül
Az rx460 meg gyenge volt 50-70 fps

[ Szerkesztve ]

(#15562) ncc1701 válasza Sztenly (#15545) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezen a felbontáson már rohadtul nem a vga-n múlik a dolog.

(#15561) Tapsi75: Tök érdekes, h egyik problémádat sem tapasztalom. De sokan mások sem itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15563) bozont válasza Sgr_A (#15561) üzenetére


bozont
veterán

Én a 270X-et a 16.8.3-mal használtam, ott nem volt semmi probléma WoT-tal. De reméljük hamarosan javítják végre. Amúgy a teljesítménnyel nekem sincs probléma, csak kidob az asztalra teljesen random a relive driverekkel. Nem tudom ez a 17.1.2 hozott e javulást.

távcsőves
Most volt időm próbálgatni, amit privátban beszéltünk, lejjebb véve az órajelet, de így is kilépeget. Ez pusztán driver probléma szerintem, ami a relive-vel jött a képbe.

[ Szerkesztve ]

(#15564) gF válasza Hunork (#15543) üzenetére


gF
senior tag

A 470 vs 480 kérdésre értettem, mert nyilván gyorsabb a 480.

[ Szerkesztve ]

(#15565) Sgr_A válasza ncc1701 (#15562) üzenetére


Sgr_A
addikt

Értem tehát akkor ez nem létezik
Sokan mások meg igen

[ Szerkesztve ]

(#15566) zolee1984 válasza Sgr_A (#15565) üzenetére


zolee1984
senior tag

Már másnak is javasoltam
Kártya csere után újra rakni a játékot ha nem volt win telepítés
Nekem proci csere után el sem indult régebben pl.

üdv Zoli

(#15567) Sgr_A válasza zolee1984 (#15566) üzenetére


Sgr_A
addikt

nv-nél nem kell
most megmaradok egy darabig a 1050ti-nél majd rápróbálok az új széria középkategóriás kártyájára

(#15568) TechN7ne válasza Sgr_A (#15557) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vlmi nagyon megváltozott ,tegnap pl. GTA 5 ben a fű helyett kisebb kockák lettek és szúrja a szemem hogy szenved a kártya ,nagyon nem ilyen volt!

Én már nem foglalkozok vele tovább ,felrakok egy videot meg mutatom a fűvet a gta ban...

[ Szerkesztve ]

(#15569) TechN7ne válasza TechN7ne (#15568) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

EZT figyeljétek....

(#15570) Macka válasza Sgr_A (#15567) üzenetére


Macka
veterán

Érdekes, engem semelyik driverrel nem dob ki asztalra a WOT, csak laggol. (I3, 3,6 Ghz)

(#15571) ncc1701 válasza Sgr_A (#15565) üzenetére


ncc1701
veterán

Már többször írtam, de leírom megint. Ha 1000 emberből 1-nél nem jó, és beír ide, csak azt látod, a többi 999 nem fogja beírni, h minden mennyire fasza. Amikor meg vki benéz ide, csak azt az 1-et látja, és abból levonja a következtetést, miszerint sapka fos. Közben meg semmi baja a cumónak.

(#15572) bivalyolo válasza Hobbbyt (#15552) üzenetére


bivalyolo
őstag

Amit mi sem bizonyít jobban ennél a videónál.
[GTA i5 Testing Mystery: Better CPU = More Stuttering]

le kellett korlátozni az fps-t, hogy ne csinálja.. :U

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#15573) Lacccca87 válasza TechN7ne (#15569) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ezt a jelenséget már láttam korábban a GTA 4 ben is hd7770-el ,260x, GTA 5-ben 270X, GTX960 -nal is.
Meg nem csak GTA-k ban látható egyébként.

(#15574) Habugi válasza bivalyolo (#15572) üzenetére


Habugi
addikt

Ezért gáz 1280ra 470, csillió FPS, a CPU nem győzi vezényelni a GPU-t, nyilván lenne ami igen csak nem egy nonK i5.., ahogy emeli az ember a felbontást úgy szűnik meg szépen fokozatosan ez a probléma.

A VSR ebből a szempontból ugyan az mintha FRTC-vel megfogatnád ~80FPS-en, csak pl pont GTA V-ben még pofásabb is lesz a játék tőle. FPS korlátozással ellentétben pedig kipörögheti magát a GPU, nem ugrál a kihasználtság, sem adott esetben az órajel, simább lesz tőle az egész.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#15575) TechN7ne válasza Lacccca87 (#15573) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Pár hozzászólással fentebb ajánlott 16.11.5 csomaggal sokkal jobb a helyzett ,aránylag el is tűntek a lagok ,windows is határozottabb. Ezt annyira bírom ,mikor meg kell keresni a megfelelő illesztőt ,be kell állítani a kényelmes használatot ,stb. ,ezt csinálom már több éve mind1.

Lényeg ,grafikai jelenség nem múlt el ,sztem már én keresem a hibát erőszakkal és közben eddig is úgy volt ,mióta észrevettem arra koncentrálok folyamatosan. Am a játékban nem minden fű ilyen ,csak ritka helyenként.
Játékban grafikai beállításokban minden very high on van ,advance (fejlett) grafikai beállítások ki vannak kapcsolva ,meg az MSAA sincs bekapcsolva.
1920x1080 60Hz

(#15576) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Én is tesztelném nagyon a kártyát a GTA V alatt de nem indul el a games :W :W

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#15577) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Épp rx 470 vásárlása előtt vagyok, ti melyiket ajánlanátok? 4 és a 8gb modell között van teljesítménybeli különbség, vagy csak a vramban van különbség? Nagyon max 70ezerig nézelődök. A legfontosabb nekem, hogy a hűtése az ne legyen hangos és azért ha nagyon akarom, azért lehessen kicsit húzni rajta :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15578) Hobbbyt válasza TechN7ne (#15575) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ez amúgy azért érdekes mert én meg bármelyik drivert rakom fel, jó lesz.
Az elején volt olyan hibám, hogy BF4-ben néha eltűntek a texturák, de jött egy BF4 frissítés, és megoldódott.
Igaz GTA5-el az R9 380 óta nem játszok, mivel azzal sem igazán játszottam csak a városban baromkodtam.. de azt legalább napokon keresztül. Biztos, hogy a 480-al sokkal pörgősebb lenne, de kipróbálni emiatt nem fogom.

Határozott véleményem, hogy nem minden az AMD sara.. Próbáltad már játék profilokat? (esetleg azok törlését?)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15579) TechN7ne válasza Hobbbyt (#15578) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Tisztelem ,becsülöm az AMD-t ,legszebb korszakom a Tahiti volt de imádtam a dupla ventis XFX 7770-em ,vagy a Sapphire 2gb-os 7790-t amivel nagyon sok játékot kipörgettem.

Beruházok egy 1060-ra ,még nem tudom mi lesz de 3gb-os kártyát nagyon nem akarok venni! :(

Kedvenc játékaim mind nvidia-sok (Batman,Mortal,GTA) ,nem volt gondom AMD kártyával velük ,de már lassan ott tartok hogy öregszem ,van annyi dolgom munkámból kifolyólag hogy nincs időm beállításokkal foglalkozni ,picit ráuntam.
Félő új kártya vásárlásnál hogy hogyan fog működni ,sajnos manapság már az nem elég hogy próbáljuk a legjobb szériát kifogni lehet bármi baja ,ciripelhet vagy anyám kínja bármi.
Régen nem volt nagyon ilyen....

[ Szerkesztve ]

(#15580) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Annyit fűznék a dologhoz, hogy szoftveresen tényleg könnyebb az élet NV VGA-val.
Nekem volt 290,390X és most 480X. NV oldalon volt 680, 780,970 és 980Ti. És hát azt kell mondjam AMD VGA-val sokkal többet kell mókolni szoftveresen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15581) Sztenly válasza Habugi (#15555) üzenetére


Sztenly
tag

Szia, köszi a hosszabb kifejtést.

Ha CPU limit, akkor nem tudom mivel tudnám ténylegesen igazolni.
VSR-t vagyis GPU méreteést bekapcsoltam.

A ph addikt-to nem a rangodnak címeztem, hanem általában a témában jártasabb, szabadidejüket inkább fórumokon és teszteken eltölttöttekre értettem. (Picit feljebb épp a napokban vitattuk meg, hogy megveszel vmit és már nem arra használjuk amire az tervezve lett, hanem csak birtoklásként, tesztelgetésre, méregetésre)

Most a virtuális memóriát is beállítottam. Meglátjuk. :)

(#15582) ncc1701 válasza Sztenly (#15581) üzenetére


ncc1701
veterán

Hát úgy, h miközben a CPU maxon pörög, a GPU órajele meg nincs maxon. :)

(#15583) Habugi válasza Sztenly (#15581) üzenetére


Habugi
addikt

Szuper!

Most már 1280 fölé tudod állítani a felbontást GTA V-ben, próbáld ki és nézd meg simábban fut-e! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#15584) nagymester válasza Sgr_A (#15561) üzenetére


nagymester
csendes tag

Hali!

Nekem ASUS RX 480 O4G -m van. WOT max felbontáson megy. Minden jó amíg arty-val sniper nézetre nem váltok. Onnan egyből kidob asztalra, Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.1.2 megfagy, WOT-ba csak feladat kezelővel lehet kilépni. Felraktam már egy rakás drivert, a mostani eddig a legjobb. Ezelőtt kölcsönbe volt egy ASUS R9 270X azzal tökéletesen működött minden.

[ Szerkesztve ]

PII Celeron 1000, 384Mb RAM, Diamond Viper II 32Mb, Segate 120Gb 8Mb ATA133, LG GSA-4160b. volt a régi configom

(#15585) MasterMark


MasterMark
titán

A sok probléma a wottal nem inkább annak a baja? Más játékkal ilyen nincs...

Switch Tax

(#15586) Macka válasza MasterMark (#15585) üzenetére


Macka
veterán

Nemnemnem, a legjobb játék. :DDD :DDD

(#15587) nagymester válasza távcsőves (#15560) üzenetére


nagymester
csendes tag

Akkor lehet, hogy nekem is újra kéne pasztáznom a kártyámat (ASUS RX 480)? Garit nem veszti el, ha szétszedem? Kb. 2 hete vettem, újonnan. Van esetleg valami progi, ami méri a GPU hőmérsékletét és folyamatosan menti az értékeket, hogy fagyás után vissza lehessen nézni?

[ Szerkesztve ]

PII Celeron 1000, 384Mb RAM, Diamond Viper II 32Mb, Segate 120Gb 8Mb ATA133, LG GSA-4160b. volt a régi configom

(#15588) Hobbbyt válasza Macka (#15586) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Játsz a Blitzel.. azzal nincs gond. :D

AMúgy.. i3 háát. Nah. Az nem "gamer" proci. Én irodai gépekbe tettem i3-at :D

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15589) nagymester válasza Hobbbyt (#15588) üzenetére


nagymester
csendes tag

Nekem is I3-6700 -am van, eddig nem volt gondom a játékokkal. ;)

PII Celeron 1000, 384Mb RAM, Diamond Viper II 32Mb, Segate 120Gb 8Mb ATA133, LG GSA-4160b. volt a régi configom

(#15590) zolee1984 válasza Hobbbyt (#15588) üzenetére


zolee1984
senior tag

Tekintve, hogy a wot egy doboz gyufán is játszható fps-t szokott produkálni szerintem ahoz minden proci gamer
Más kérdés, hogy ipari hulladék
Elég sokan vannak már itt wot hibával
Biztos hogy nem a 470/480 a hibás
A játékkal van valami
Le kell azt törölni
Rendes játékkal kell játszani
War thunder

üdv Zoli

(#15591) Hobbbyt válasza nagymester (#15589) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nem rossz dolog az i3, a baj a 2+2 szállal van. :) Ugye HT csak félmegoldás..
Játékfüggő, hogy hol elég a 2 mag.. (egyre kevesebb helyre)

(#15590) zolee1984: Én BF párti vagyok.. mégha kicsit más is az irány. Vagy Heros3 ;]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15592) TechN7ne válasza zolee1984 (#15590) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:DDD

(#15593) Szoszo94 válasza smc (#15277) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ezzel megoldódott, köszönöm :R Advanced Lighting volt a bűnös, az fagyasztja ki :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#15594) ncc1701 válasza nagymester (#15587) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha nincs a csavarokon matrica, akkor szedd szét nyugodtan. Ha van, akkor vigyázz rá. :)

(#15595) zolee1984 válasza Hobbbyt (#15591) üzenetére


zolee1984
senior tag

Bf4-et szoktam tolni
A bf1-ért nem adok 12 rugót
Am nem rossz az i3
Nekem 6100 van
4,6-on baba de van néha proci limit így is
Ha lesz keret jön az i5
De így is játszható minden
Bár biztos bukok a 470 erejéből így
Két gyerek mellett mindenre nem fussa egyszerre :DDD

üdv Zoli

(#15596) 5ent1nel válasza zolee1984 (#15590) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

...és War Thunder az én konfigomon fullra (minden eszetlenül maxra! :D ) húzva megy, 60 fps-re maxolva - ok, ok, ha rám dobnak egy rakás artit, a robbanásokkor lemegy egy-egy másodpercre 42 fps-re a móka. :K
Szóval jó ez az RX 480. ;)

szerk.: nálam egy 5850-et cserélt és csak a lapom bioszát kellett frissítenem (öreg az alaplapom), h felismerje a kártyát. Semmit nem kellett hekkelni, megy minden szépen, mint a karikacsapás!
Csak gondoltam leírom mindezt h legyen ilyen vélemény is a topicban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15597) Hobbbyt válasza zolee1984 (#15595) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A gyerekek száma fordítottan arányos a magokéval? :D
Nem is mondtam, hogy rossz az I3 , de nem az igazi ha játékokról van szó. :)

Én megvettem a BF1-et.. azóta többet játszok a BF4-el. :DDD Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim.. nem rossz, de valahogy.. nem tudom.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#15598) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok,
Lecserélném a videokártyámat (Sapphire 7870 2 Gb), hosszas gondolkodás után a két jelöltem XFX 470 Black Edition vagy XFX 480 (mindkettő 4Gb) Van jelentős különbség a két kártya közt?

A mostani monitorom 1680*1050 felbontás, de ha lecserélem sem lesz több FHD-nál.

(#15599) windlord


windlord
őstag

Rx 480 msi gaming -hez mi az ajánlott stabil driver?

(#15600) távcsőves válasza nagymester (#15587) üzenetére


távcsőves
senior tag

Nem. 2 hete vetted, amiről beszélek, az pedig 2 hardcore user. Várj ezzel még. Majd ha többen megerositettek, akkor talan.

Nekem minden driver jó, hova alljak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.