Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) h1mpi válasza bombibmw (#1150) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Addig nagy az arc, ameddig nem kell érte kifizetni a 220K-t. Na akkor minden AMD rajongónak elmegy a "bátorsága"....

(#1152) bombibmw válasza h1mpi (#1151) üzenetére


bombibmw
veterán

Kár, mert én tényleg nagyon várom a felhasználói véleményeket.
Amíg ennyibe kerül, talán még az AMD-sek is inkább a 980Ti-t választják majd.
Az AMD megint megmutatta ezzel az árazással és a varázsszövegeivel, hogy miért tart ott, ahol tart.
Kiadni egy olyan kártyát, horror árazással, ami talán majd a jövőben(DX12) megmutatja az igazi erejét, nem is tudom megfogalmazni, hogy mi volt.
Miért nem adtak ki egy olyan kártyát, ami most mutatja meg, hogy versenyképes, nem 1 év múlva, ha az lesz egyáltalán addigra, mivel lesznek új szériák a túloldalon is.

(#1153) daveoff válasza bombibmw (#1150) üzenetére


daveoff
veterán

Nem erre számítottunk, mindenkinek csalódás ez a kártya, ez látszik az eladásokon is, illetve azon is, hogy még itt sincs egy darab sem. Amúgy nem olyan rossz kártya, csak kellettek volna custom hűtések is, kicsit túlárazott, illetve a FHD teljesítménye enyhén szólva gyatra. Az hogy milyen erős lesz DX12-ben, az szerintem nem érdekel senkit, mert lassan már azok sem hiszik el, akik folyamatosan ezt hajtogatják....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1154) -Solt- válasza h1mpi (#1151) üzenetére


-Solt-
veterán

Ez nagyon nem így van! Bármikor megvehetném, megvan rá a keret, de egyszerűen jelenleg nekem nem ér annyit, mint amit kérnek érte. 20%-s gyorsulásért (1080p) nem fogok 100K felárat fizetni, a 980Ti meg egyelőre nem kell.

www.smart-bus.hu

(#1155) bombibmw válasza -Solt- (#1154) üzenetére


bombibmw
veterán

Pont erről van szó.
Megvehetnéd bármikor, de mégsem veszed meg, mert nem ér annyit.
Gondolom nem lesz ilyened a közeljövőben sem, mert nem valószínű, hogy számottevően lejjebb fognak menni az árak.

(#1156) do3om válasza -Solt- (#1154) üzenetére


do3om
addikt

Én is megvehetném!
Már két vevő van aki megvehetné, azért ez már nem is olyan rossz, és lehet lesz más is :K
Persze nem fogom, meg az NV faszájos drágaszágát sem.
Egyik kutya másik eb.

Majd figyelem a fészbukot mert ha nem jön be a VR biztos kisorsolják a több ezer Furyt amit felvásárolnak mindenki elöl. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1157) velizare válasza bombibmw (#1155) üzenetére


velizare
nagyúr

ugyanez áll ám a 980ti-re is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1158) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Tobb tulajrol is tudok, akik megelegedessel hasznaljak a kartyat, csak nem szivesen osztjak meg itt tapasztalatokat bizonyonyos szinvonal/ertsseg beli hianyossagok miatt.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1159) -Solt- válasza bombibmw (#1155) üzenetére


-Solt-
veterán

A GTX980Ti-hez viszonyított ára a probléma! Amennyiben a DX12 alatt megmutatkozik az ereje, akkor nem fog változni az ára, viszont, ha marad a jelenlegi különbség, akkor még a VR sem fog segíteni rajta ennyiért.

Ha a Nano valóban tudja a 290X szintjét és nem cseszik el az árazását, akkor veszek azt, és azzal kihúzom már a csíkszél váltást. Egyre inkább ez a gondolat érik bennem! :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#1160) mobal


mobal
MODERÁTOR

Akkor szeretnék megkérni mindenkit, hogy fejezzük be és térjünk vissza a Fury kártyára. Van több topik ahol ezt megbeszélhetitek.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1161) Ren Hoek válasza Yllgrim (#1158) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ezt mondjuk nem értem... Azért ilyen a színvonal, mert semmi pozitív dologról nem tudunk beszélni a találgatáson kívül.

Ha írnának ide, akkor bebizonyosodhatna, hogy egy tökjó kártya a maga módján, és akkor máris meglenne a téma. Szerintem senki nem szarozná le a kártyájukat, ha jönnének házi tesztek, videók a hangról, tuninglehetőség, BÁRMI... a zöldmájúak is megköszönnék az infókat szerintem. Vagy szégyelli valaki, hogy Fury-t vett mert nem megy úgy mint várta? Hát akkor le lehet ezt is írni, ez is tapasztalat.

Pl azt az új DX12-nek nevezett UE4 demo-t le lehetne futtatni legalább. VS. egy 980 Ti-n is, máris lenne miről beszélni.

(#1162) bombibmw válasza velizare (#1157) üzenetére


bombibmw
veterán

Jó, de aki csúcsot akar, az a 980Ti-t veszi meg és nem a Fury-t.
Ott már van nem egy és nem két elégedett felhasználó.
Nem AMD Vs. Nvidia harc a lényeg és nem bizonyítani akarok bármit is, de az eladások magukért beszélnek.

(#1160) mobal :
Bocs, már leírtam.
Részemről befejeztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1163) velizare válasza -Solt- (#1159) üzenetére


velizare
nagyúr

túl sok észérv emelett sem szól, de az ember néha áldozhat a hobbyjára. ;]

@bombibmw: figyelj, ide még egyetlen fury tulaj sem jött arénázni, hogy mekkora sz@rt vett. addig meg ez a kártya legalábbis nem rossz. az ára annyi amennyi, ha sok, veszel mást, mint 1000+1 más termék esetében az élet minden területéről.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1164) #35434496


#35434496
törölt tag

Overclock.net-en pár embernél elgurult a gyógyszer! :C Ott lehet tapasztalatokat olvasni. :K [link]


[ Szerkesztve ]

(#1165) -Solt- válasza velizare (#1163) üzenetére


-Solt-
veterán

Ennyi! ;]

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#1166) velizare válasza #35434496 (#1164) üzenetére


velizare
nagyúr

az a levizezett quad cf fury x nagyon kemény, kíváncsi vagyok, milyen radit használ hozzájuk.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1167) bombibmw válasza velizare (#1163) üzenetére


bombibmw
veterán

Ne arénázni jöjjenek, hanem megmutatni, hogy mit mutat a kártya.
Sokaknak lökést adhatna a vásárlásban.

(#1168) #45185024 válasza TTomax (#1135) üzenetére


#45185024
törölt tag

A szoba továbbra is működésképtelen... Ez egy újabb Nvidia szoba semmi más.

Tomax egyetértek az első hozzászólásoddal az tényleg korrekt, a harmadik már csúsztatás.
Valóban tud az Nvidia nagy Gpukat csinálni. De azért tegyük hozzá a történetet.
Gazdag gyerekek játékszerének csinálták a Titán X et , főleg amerikában kevés a limit.
De ha ezt nem tudja eladni nincs 980TI sem, ami tulajdonképpen a Titán X selejtje.
Amivel elérték a GDDR határait. Ti is elmondjátok nem egyszer hogy a Fury a 64 ROP miatt Direct X 12 re készült, és ez vitathatatlan ha az E3 on megjelent volna a WIN 10 most nagyon más lenne a téma, forszírozták is rendesen, de Microsoft nem hajlott.
A jelenlegi eladások nem az AMD kártyák minőségét jelzik hanem azt hogy húzzák az időt a Direct X 12- ig.
A jelenlegi árak azt tükrözik hogy Nincs HBM !
Erről nem az AMD tehet ez a jelenlegi technikai szint.
Ha az nvidia jött volna ki a hbm el ők is ugyanezekkel a lehetőségekkel szembesültek volna.
És ne gondoljátok hogy majd a HBM2 nél nem fog vele szívni ? A dual interposert nekik is ki kell fejleszteniük.
Márpedig GIGNTIKUS CHIPPJEIKNEK az INTERPOSER +HBM egylapra tokozása ugyanugy erős limit lesz ott is.
KB 32 szer mondták el a kedves Nvidea fanok itt csak két nap alatt hogy miért nem veszünk akkor.
Én venni fogok Fury PRO-t csak nem a jelenlegi magyar 240 ezer forintos árán !
Semmi másért nem adták ki a PRO-t csak azért mert jött a negyedéves részvényértékelés.
Aminek hála az AMD megúszott egy esetleges részvény krahhot.
Jóval Globálisabban kellene itt a dolgokat látni. Jelenleg ez nem több mint egy próbaüzem.
Amint a Technikai szint olyan lesz a Föld nevű bolygón hogy az interposerek és HBM ek korlát nélkül állnak rendelkezésre lesz értelmes termelés és mellé értelmes árak.
Aki meg ezt nem fogja fel az járjon nyugodtan a szobába és teljesen feleslegesen ismételgesse a dolgait.

[ Szerkesztve ]

(#1169) velizare válasza bombibmw (#1167) üzenetére


velizare
nagyúr

14 vagy hány napig elállhatsz a vásárlástól netes rendelés esetén. addig mindenki el tudja dönteni, kell-e beki, vagy sem, sípol-e a pumpa, vagy nem, vagy csattog a kismegszakító a villanyóraszekrényben, vagy nem. 0% kockázat van benne.
de aki anyagi vagy elvi okokból nem vesz ilyet, azt is megértem. én lehet, hogy rászántam volna magamat, de szembejött egy 295x2, amit szintén ki akartam próbálni, viszont ebből új már nincs, a használt meg ritka, mint a fehér holló. furyzni később is tudok.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1170) #45185024 válasza velizare (#1169) üzenetére


#45185024
törölt tag

Cain arról lehet valamit tudni hogy ez a sípolós pumpa dolog még reális e?
Tehát benne lehetnek e a jelenlegi kereskedelmi kínálatban ?
Úgy értem van e olyan gyártó akinek a Fury X jeiben ez nem szerepelhet?
Én most arra gondolok hogy úgy tudom pl a Powercolor később jött ki többiekhez képest esetleg emiatt lehetnek márkák amiben ki van zárva?

[ Szerkesztve ]

(#1171) lowzor


lowzor
veterán

Én inkább úgy gondolom, hogy azért nem írnak ide, mert félnek hogy a 980Ti-vel szemben le lenne hurrogva a kártyájuk, ezáltal valamilyen szinten szégyellik. Aki maradéktalanul elégedett Fury X tulaj lenne és olvassa a PH-t, az minden további nélkül felvállalná. Vagy csak egyszerűen nem tudnak versenyképes eredményt felmutatni a Ti-vel szemben, ezért inkább nem írnak be ide.

(#1172) do3om válasza -Solt- (#1159) üzenetére


do3om
addikt

Mégis milyen határig vennéd meg?
:U
Még mindig azt hiszitek hogy majd ez a 290x sebességen és árán lesz?

Szóval megadsz majd +40 ezerret a 290x-re? (egy fulos 290x-re gondoltam refre vagy 60-at ;] )
Jobbra nem számítok, de rosszabbra talán igen, meglátjuk mennyire éri meg majd ez a sok vevőjelöltnek akik vinnék csak már jöjjön. ;]

A topik mekkora lenne már ha még 0 hsz-el állna. :W

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1173) füles_ válasza #45185024 (#1168) üzenetére


füles_
őstag

+1

Én már láttam 200k-ért Sapphire R9 Fury-t,de nem jut eszembe hogy hol :F

Szlovákiában már 580€-ért lehet venni sima Sapphiret: [link]

De találtam egy zsír új Sapphire OC-t 577€-ért :C [link] Csak egy picit drágább mint a GTX 980 de érezhetően erősebb

(#1175) -Solt- válasza do3om (#1172) üzenetére


-Solt-
veterán

Mivel hibás a 290X-m, garanciában valamire mindenképpen cserélnem kell. Fury X-t akartam, de azt már leírtam miért nem kell jelenleg. A 390X nem pálya, marad a Nano, de, hogy mennyit fizetnék rá, azt csak akkor tudom eldönteni, amikor tudom a paramétereit. Így hasra a Fiji, a VR és a fogyasztás miatt 25K-t simán rádobnék... :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#1176) velizare válasza #45185024 (#1170) üzenetére


velizare
nagyúr

esetleg aki importőrnél vagy nagykerben dolgozik, meg tudja neked mondani, hogy ezek már kipörögtek-e, én sajnos nem. :(

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1177) do3om válasza -Solt- (#1175) üzenetére


do3om
addikt

Ahhoz hogy gariban valamilyen furyt kapj biztos meg kellesz majd szenvedni. :U

A +25 nem lenne rossz ár ha tuningot bírna, meg jönne valami DX12 ÉRTELMES teszt amiben valóban jó lenne, és látnánk valamit Nostradamus (lehetne Abu nikje ez ;] nincs harag :B ) jóslataiból.

Én viszont nagyobb árkülönbségre számítok. :(((

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1181) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kérném a tisztelt közösséget, hogy csak az szóljon hozzá ehhez a topikhoz, aki érdemben hozzá is tud tenni valamit!

Általános társalgásnak, összehasonlításoknak nem itt a helye!

⭐ Stella

(#1182) #45185024 válasza füles_ (#1173) üzenetére


#45185024
törölt tag

Fules : Én láttam csak a fiúk arról itt lebeszéltek.
199 997 FT Ezt kifejezetten megbízhatatlannak írták le.
van egy másik:
203.295 Ft De én erről a boltról se halottam még... a többi bolt meg 237 körül :(
Az a baj sokan trükköznek azzal hogy nem akarnak adni magyarországi garancialevelet , azért az elég meredek.
Oly sok mindent hoztak már be honfitársaink szlovákiából ÁFA nélkül , hogy egy nem tudna ide is keveredni ;)

(#1183) YencYke


YencYke
tag

Hogy felrázzam kicsit a topicot. :)

Asus Fury X alapon






"Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek."

(#1184) lowzor válasza YencYke (#1183) üzenetére


lowzor
veterán

Végre, gratula :)
Elégedett vagy vele?
Tuningot nézel majd?

(#1185) Joshi válasza YencYke (#1183) üzenetére


Joshi
titán

Na végre!!! :R :R :R
Tudnál játékokban mért fps értékeket mérni Fraps-al GPU-Z sensors füles méréssel?

(#1186) KAMELOT válasza Joshi (#1185) üzenetére


KAMELOT
titán

Erre lennék én is kiváncsi! Min max hogy megy! 2 hónap után 1 tulaj jelentkezett! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1187) lowzor válasza KAMELOT (#1186) üzenetére


lowzor
veterán

Lesz dolga szerencsétlennek :D

(#1188) YencYke


YencYke
tag

asdxv: Holnap kipróbálom a tuningot :) Nagyon elégedett vagyok vele, persze egy GTX570 után nem csoda. Furcsállom, hogy vagy 1 óra gta alatt se pörgött fel, alap mély zúgás hallatszott csak.

joshi: megpróbálom, de még nem csináltam ilyet. A GTA5 max beállításokkal 1440p-ben élsimítás nélkül 80-100 fps között mozgott.

"Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek."

(#1189) daveoff válasza YencYke (#1183) üzenetére


daveoff
veterán

Gratula!:C Már vártunk, mint a messiást!:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1190) YencYke


YencYke
tag

Reggelre lejön a Shadow of Mordor, majd avval kisérletezek.

daveoff: ma reggel hozták, IPONOS

[ Szerkesztve ]

"Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek."

(#1191) lowzor válasza YencYke (#1188) üzenetére


lowzor
veterán

Ez a lényeg :R
Egy pár óra játék utáni HWinfo (vagy GPU-Z) screenshot-ot is megköszönnénk a Fraps logok mellé.
Persze csak ha lesz időd meg kedved hozzá :)

(#1192) YencYke válasza lowzor (#1191) üzenetére


YencYke
tag

Rajta leszek az ügyön. :D

"Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek."

(#1193) Erdei88 válasza YencYke (#1183) üzenetére


Erdei88
veterán

Az a kompakt rajta nagyon bejön. Grat hozzá!

(#1194) KAMELOT válasza YencYke (#1188) üzenetére


KAMELOT
titán

Kapcsold be az elsimításokat és akkor mond milyen a FPS. Továbbá adjál neki furmarkot 1440p 8x AA-val és lőj egy képet.....minimum 15 percig menjen! Képat a 15-dik percnél csináld!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1195) Joshi válasza YencYke (#1188) üzenetére


Joshi
titán

Nyugodtan kérdezz ha nem tudod mit hogyan kell. A Fraps progit ismered? Nyugodtan kérdezz itt most te vagy a király, minden kívánságod parancs. :R

(#1196) YencYke válasza Joshi (#1195) üzenetére


YencYke
tag

Köszi, de nem akarok király lenni, elég ha tudok valakinek segíteni a döntésben.

"Soha ne tartsd vissza a szellentést, mert végigfut a gerinceden, be az agyadba, és innen jönnek a szar ötletek."

(#1197) cyberkind válasza YencYke (#1183) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y :Y

Ez most a valóság vagy álmodom, esetleg a Mátrixba kerültünk?

Egyébként öröm megélni hogy végre egy ilyen is van kishazánkban, majd jöhetnek a tesztek, egy Gta 5-re kíváncsi vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1198) Joshi válasza YencYke (#1196) üzenetére


Joshi
titán

A döntés pont rajtad múlik, azért mert a Benchmark progik senkit nem érdekelnek. A hétköznapi használat az ami érdekli az embereket. Pont ezért lenne szükség egy Frapsos játékokban mért eredményekre. Én azt mondom hogy GTA V, Battlefield 4, Crysis 3 stb. :U

(#1199) bombibmw válasza YencYke (#1183) üzenetére


bombibmw
veterán

Megtört a jég! :Y
Grat hozzá, használd egészséggel!

(#1200) -Solt- válasza YencYke (#1183) üzenetére


-Solt-
veterán

Ne offolj! ;]

Gratulálok! :C

www.smart-bus.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.