Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) lowzor válasza velizare (#1398) üzenetére


lowzor
veterán

Ez HDMI 1.4-re alakít :D
Várd meg annak az árát, ami 2.0-ra fog.

(#1399) Yllgrim:

A 4K képes megjelenítők többsége TV formájában van jelen az embereknél. Arról a többségről beszéltem. Nekik egyelőre 30Hz-en adják a Fury-k a képet, míg meg nem jelenik az átalakító és valahogy szereznek egyet.

(#1402) velizare válasza CsonkaImo (#1400) üzenetére


velizare
nagyúr

persze. mert a kártyán lévő hdmi is 1.4es, meg ez is arra alakít. a mostani hőbörgés tárgyát az aktív átalakítók vélt ára képezi.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1403) GRaul válasza velizare (#1398) üzenetére


GRaul
őstag

ez meg nem az amire varunk, sajnos :O

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#1404) CsonkaImo válasza velizare (#1402) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Értem.

Más: Fury/Fury X-nek mekkora hátrány, ha PCI-E 2.0 csatlakozóban vannak használva? A magas memória sávszélt mennyire befolyásolja?

(#1405) velizare válasza GRaul (#1403) üzenetére


velizare
nagyúr

ki mondta/írta akár egy szóval is, hogy az?!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1406) GRaul válasza velizare (#1405) üzenetére


GRaul
őstag

A kommentedbol az jott le, hogy ehhez hasonlitod a megjeleno atalakitot (mert h aktiv).
Senki nem tudja, hogy mennyi lesz az ara, mivel ilyen termek meg nincs a piacon. Mas atalakitokhoz hasonlitani meg sztem nem erdemes. mindenért annyit kernek el amennyit akarnak (mar ha van ra piac).
Akinek pedig Radeon kartya tulajdonos es van egy 4K-s tvje az sztem ki fogja csengetni erte akar a 10-20eft kozotti árat is. Mivel mas megoldas nincs ra. Persze ha kell neki a 4K 60hz-el.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#1407) lowzor válasza GRaul (#1406) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem pont ezért is lesz magasan az ára, mert lesz piaca :)

(#1408) HSM válasza lowzor (#1397) üzenetére


HSM
félisten

A kártya trervezésekor honnan tudod, hogy már készen volt a szabvány? Szerintem marhára nem. :N

Amúgysem mindenki TV-t vesz 4K-n. :N

(#1404) CsonkaImo: DX11-ben szerintem semennyi. 7970-et használtam 8X-os 3.0-n, semmivel nem lett lassabb. DX12-ben már lehet nagyobb difi, ott többet lehet elméletben cserélgetni a VRAM tartalmát, ahhoz pedig kelleni fog több sávszél a PCI-E felől. Hogy elég lesz-e a 8 sáv, vagy 2.0-ás 16, majd az idő dönti el.

[ Szerkesztve ]

(#1409) velizare válasza GRaul (#1406) üzenetére


velizare
nagyúr

nem hinném. az adaptert a club3d fogja árulni a doboz szerint. ha az adapterrel lehúzzák a vásárlóikat, nem tőlük vesznek vga-t. 30-40€s kezdőárnál nem számítok többre.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1410) GRaul válasza velizare (#1409) üzenetére


GRaul
őstag

remelem is h netto 9eft korul megall :)
De ez is olyan mint az xbox one kontroller pc-s vevoegysege. mar bejelentettek mikor.... allitolag az is 1-2 honapon belul itt van.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#1411) lowzor válasza velizare (#1409) üzenetére


lowzor
veterán

Nem valószínű, hogy csak a Club3d fogja árulni, csak arról láttunk képet. Más VGA-nál is szükség lehet rá, amin HDMI 1.4 van, de 4K 60Hz-en szeretné valaki tolni vele TV-n. Ezért mondom, hogy lesz piaca bőven ennek az átalakítónak, tehát olcsó szvsz nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1412) actival63


actival63
aktív tag

Szégyen gyalázat, hogy a nagy TV gyártók nem raknak DP bemenetet a több százezer forintos tévére, vagy adnak egy aktív átalakítót.

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#1413) Joshi válasza actival63 (#1412) üzenetére


Joshi
titán

Ennyi erővel mondhatnánk azt is hogy az AMD miért nem rakott a kártyájára egy HDMI 2.0-át. Nézőpont kérdése. ;) Egyébként itt Cifu fórumtárs kifejtette hogy mi a két szabvány között a különbség, ha azzal érvelünk hogy minek a HDMI 2.0 akkor ne legyen rajta 1.4-se. Hogy miért gondolom így az remélem Cifu fórumtárs leírta és érthető. Most már tényleg le kéne pattanni a HDMI 2.0-ról már nagyon uncsi, AMD-én nem volt és nem is lesz ennyi. :D

(#1414) lowzor válasza actival63 (#1412) üzenetére


lowzor
veterán

Pont a TV gyártók szorgalmazták egy ilyen átalakító létrejövetelét, nem a Fury X miatt csinálják meg. Már jóval a Fury X előtt bejelentették, hogy lesz ilyen. A TV gyártók terveik szerint a TV-hez is adnának ilyen átalakítót, ha létezne már.

[ Szerkesztve ]

(#1415) menpee válasza -Solt- (#1396) üzenetére


menpee
aktív tag

Fiatal még az augusztus :))

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#1416) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

Lassan jönnek a Fury-k, első fecske. :) Asus Strix-et a népnek 200 br. alatt.

© asszongya'hogy

(#1417) vaakuum válasza #Morcosmedve (#1416) üzenetére


vaakuum
addikt

A nanóról is jöhetne már valami :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1418) #45185024 válasza vaakuum (#1417) üzenetére


#45185024
törölt tag

Sokan beszívták azt az infót hogy a múlthéten bejelentik a Nanót, még Ipon is lehozta aztán semmi...

Most a két legolcsóbb Fury amit érdemes megvenni akit érdekel:
Sapphire Radeon R9 Fury Tri-X 202 380 Ft Ez nem az OC.
Gigabyte R9 FURY X 217 757 Ft
Mégegyszer hangsúlyozandó kint 100 Dollár van köztük ami kb 35 ezer ft .
Szerintem azt a pici időt amíg megjön a Direct X 12 teszt meg a a Fury VR még érdemes lenne megvárni hogy képbe legyél mit is veszel a VR teszttel egyetemben.

[ Szerkesztve ]

(#1419) Yllgrim válasza #45185024 (#1418) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az a Fury X mar eleg jo arban van pl az UK arakhoz kepest. 490£ koruli arban jon ki 440-es arfolyamon, a sima Fury meg picit dragabb mint itt, 15£ szoval esetleg meg ez valtozhat lefele...

Az hogy mire lesz jo majd a Fury az majd kiderul ha jon a DX12/Vulkan meg a VR, sokak szamara nem egyertelmu hogy mire eleg most. Az uj driverekkel (15.7.1) nalam mar jo par jatek jobban ment mint a Ti-n (Metro, Mordor), van ami "lassabb" (2-4 FPS) Witcher 3, Batman AK. Dying Light es GTA 5 olyan erdekesen jelenitodik meg, mintha a tavolabbi targyak 3D-esednenek, olyan kettos latas feeling, tiszta rendzszeren majd megnezem ujra.

A memoria tomorites az valami baromi jol meg lett csinalva, GTA5 remek pelda, Epp autokazok kifele a varosbol, megallok nyammogni a beallitasokkal, effekteket tolom fel es irja mennyi memoria kell, 4GB a Fury X, 4.6GB korul jarok, beallitasokat mentem. Megyek tovabb a kocsival egy pillanatra megall a kep, na mondom KO(?), nem, letomoritette a memoriat 2.5-re, majd felment 3.1GB-ra es ott is maradt.
Mordorban ugyanez, 3.1GB-3.4Gb kozott jarok minden maxon, AA nincs sosem bekapcsolva, 4K-n nincs ertelme...

Mindez Win 7 alatt, Win 10 alatt sokan tapasztaltak ennel jelentosebb novekedest hala a WDDM 2.0-nak, ezt nem all modomban kiprobalni, jelen allapotaban meg nem rakom fel.

A "nagy gondja" most a kartyanak, hogy a feszultseget nem lehet emelni es igy adni neki OC-t. 1140MHz az a hatar ahol mar lutri mit bir meg ki alap feszen, a stabil beallitasok amin en hasznalom 1110/550, bar maradt meg fent par alkatresz az NV driverbol uh ujrarakom majd a rendszert, DDU sem tudja mar leszedni.

A tesztek alapjan ha kapna kis feszt, siman menne a memoria az enyemen 625-on (most is megy amugy), a GPU meg 1200 korul vagy magasabban.

Erdekesen reagal arra hogy a tesztet 1080-on futtatod vagy 4K-n (Firestrike), 1080-on lement FS 1165-on is, 4K-n viszont 1145 a hatar. Most. A skalazodast nem neztem, de most par FPS-ert nincs ertelme bohockodni vele, majd allithato lesz a feszultseg es lesz rajta rendes viz is.

A hangja miatt nem kell aggodni (sokat), elso nap amikor bekapcsoltam akkor azt hittem megvadulok, olyan hangja volt a pumpanak, 4 nap utan mar alig hallani, szep lassan beall magatol, ha nem akkor is ott van 14 napon beluli visszakuldes lehetosege vagy javittatod, en leszedem nemsokara.

Szoval a kartya szerintem hatarozottan jo, az indulas elegg szarul sikeredett AMD-nek, a Pr-tol kezdve a drivereken at, , ellenben most erezhetoen jo a kartya, stabil a driver/szoftveres oldal, meg ki kell tapasztalni par dolgot, kivancsian varom a folytatast, jatekspecifikus hibakkal meg torodom :N

Kepek nincsenek, dolgozom, videok sem, mert nincs google accountom igy nem is lesznek.

A temahoz kapcsolodo kerdesekre szivesen valaszolok, e-penis meregetosok, benchmark wh@re-ok kimeljenek, nekik ott az AMD vs Nvidia topik. :R

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1420) Anubris válasza Yllgrim (#1419) üzenetére


Anubris
őstag

Ezek az értékek amiket írsz, hogy 2-4 fps eltérések vannak a két kártya között 4K-ban értendő?
Milyen átlag fps-t produkál a kártya 4K-ban azon beállítások mellett amiket használsz? 60fps megvan kb?
Vagy csak úgy van meg, ha az FHD felbontáshoz viszonyítva a grafikai beállításokból nagyon visszaveszel?

Azt lehet tudni valahonnan, hogy már az új CM verziót kaptad, vagy csak ha leszeded a tetejét?

(#1421) h1mpi válasza Yllgrim (#1419) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Megyek tovabb a kocsival egy pillanatra megall a kep

Már bocs, de nekem 200K-ért ne álljon meg a kép egy pillanatra se :N Bár ahogy látom ezt is ki lehet magyarázni, hogy miért jó ;]

[ Szerkesztve ]

(#1422) kovsol válasza Yllgrim (#1419) üzenetére


kovsol
titán

Próbálom még eldönteni sírjak, vagy nevessek a memória tömörítéses részeden.

May the Force be with you!

(#1423) #45185024 válasza h1mpi (#1421) üzenetére


#45185024
törölt tag

Jaj de izé vagy , biztos csak tankolni állt meg :)
Amúgy köszi Yllgrim ezek hasznos infók egy valódi tulajtól...
Sok ilyet ide.

[ Szerkesztve ]

(#1424) Asbee válasza kovsol (#1422) üzenetére


Asbee
veterán

+1 Nekem ezt már az 5 éves VGA-im is tudják, letömörítik, csak gyakrabban. :D

[ Szerkesztve ]

(#1425) #Morcosmedve válasza Yllgrim (#1419) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Vegre valami tapasztalat! Koszi!

A memoria tomorites az eleg necces :/

© asszongya'hogy

(#1426) Yllgrim válasza Anubris (#1420) üzenetére


Yllgrim
őstag

Igen, 4K-ban ertendoek az ertekek, az alatt gondolom nyilik az ollo a Ti javara. Egyiket sem probaltam 4K-nal alacsonyabb felbontason :B
Itt sem mertem ki precizen, inkabb megjegyeztem az ertekeket, beallitasok mind ugyanazok.

Jatekoktol elteroen nagyon valtozatos, Witcher HW nelkul 40-42FPS ennyi volt a Tivel is, GTA 5 50-60FPS kozott maszkal Ti inkabb 55-65 kozott ment, Mordor 50-60 kozott, Ti ment ugyanazon beallitasokon 45-60 kozott.

Nem erzem sehol hogy toredezetten menne barmelyik, mindenhol majdnem ugyanazok az ertekek vannak, ide oda par FPS, ezek mind hibahataron belul maszkalnak, szamomra meg nem ad jelentos kulonbseget. Crysis 4 FPS-el lassabb Fury-n, 30 korul az erezheto, ott a beallitasokkal erdemes mokolni, egyelore ezek a kartyak meg nem a tokeletes 4K kartyak de alakul, tervezem majd egy masodik beszerzeset is, akkor mas lesz majd a leanyzo fekvese.

Stabil 60 FPS-t beallitasok visszavetelevel lehetett elerni barmelyik kartyan, ez jatek fuggo is, igazabol a filtereket erdemes leszedegetni, AA-t kikapcsolni, Anisotopric-ot meg eleg 2x-4x esen hagyni, tobb nem nagyon kell. Van par vacak ami semmi kulonbseget nem produkal ellenben ha kiveszed akkor jobban megy barmelyik kartyan barmelyik jatek :)

Hangja alapjan ez meg az eredeti sorozat :B Ket dolog miatt nem kuldom vissza, egyreszt mar unom kuldozgetni, masreszt kap rendes vizet igy nem erdekel a pumpa hangja sem, meg a venti sem (az csak nagyon ritkan zavaro, ha megkinzom tesztek alatt, jatekok alatt nincs hangja). A pumpanal amire szerintem panaszkodtak az emberek az egy konstans magas hang amin folyamatosan megy ahogy teker a pumpa, az azert ut, de az ujjab sorozatokon mar javitottak, sokan azert kaphatnak meg elso sorozatost, mert joparan ugy kuldik vissza hogy nem kell nekik a kartya es ezaltal a boltok sem kuldik vissza a gyartonak hogy csinaljak meg...) Nalam mar eleg jol elhalkult, mire leszedem talan el is nemul :)

(#1421) h1mpi es (#1422) kovsol: az volt a problema ott, hogy meg fent figyelt az NV driver teljes valojaban, ott eleg sok problema volt, Dying LLight texturak, a GTA 5 megakadasa, random fagyasok, akkor kezdtem el vadaszni mi a gond. Leszedtem az NV drivert, azota mar nincsenek problemak, van ez igy hogy benezunk dolgokat.

Ha ujrahuzom a rendszert es tisztan megy fel a driver akkor megcsinalom megint es kiprobalom, megosztom a tutit mit csinalt :)

Ma este hagyom annak a Win10-nek hogy feltelepuljon, letolok par tesztet, aztan kap friss 7-est es ujranezem ezeket.

(#1425) hpeter10: ez a fajta specko memoria tomorites az a Fury-kra lett kitalalva, Abu irt rola meg jobban el is tudja magyarazni, alapjaban veve sokkal takarekosabban es hatekonyabban gyuri ossze a Ti hez kepest. A Ti siman bekerte az 5GB+-ot ugyanarra a reszletessegre mint a Fury, ott annyit hasznalt amennyit a jatek kert tole, itt lecsapja a 30-40%-at...

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1427) #Morcosmedve válasza Yllgrim (#1426) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Win10-es beszamolokat varnek majd, esetleg videozva ("shadowplay").

© asszongya'hogy

(#1428) vaakuum válasza kovsol (#1422) üzenetére


vaakuum
addikt

Én úgy értelmezem, hogy miután a setupban megcsinálta ezt a beállítást, és visszalépett a játékba, a gépnek kellett néhány másodperc, mire megcsinálta a tömörítést, és utána már azt alkalmazta folyamatában. Szóval az én olvasatomban nem akadozik a tömörítés miatt, hanem a felhasználó által kért állapotváltáskor kell nekei erőforrás, hogy rendbe szedje magát a korábbi beállításokból, de utána ezt az állapotot már fent tudja tartani.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1429) Yllgrim válasza vaakuum (#1428) üzenetére


Yllgrim
őstag

Koszonom :R Lenyegeben ennyi tortent, par tized masodperc volt az egesz de hat kell a drama :) Majd reprodukalom DX12 es friss Win 7 alatt hogy elo jon-e ujra. :))

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1430) Joshi válasza Yllgrim (#1426) üzenetére


Joshi
titán

Én utoljára a Win10-et raknám fel és hagynám is azt a gépen, mert az AMD-nek az fog kelleni nem a Win7.

(#1431) Crytek


Crytek
veterán

(#1432) Petykemano válasza Crytek (#1431) üzenetére


Petykemano
veterán

A 390(X?) Mekkorát gyorsult! Dúlva

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#1433) Joshi válasza Petykemano (#1432) üzenetére


Joshi
titán

Ebben a tesztben több kártya van, a 290 is gyorsult legalább annyit. :K Nem kell ide 390. :B

[ Szerkesztve ]

(#1434) Crytek válasza Petykemano (#1432) üzenetére


Crytek
veterán

Jó mert nekik van honnan gyorsulni a foscsira dx11 teljesítményükből :DDD
NV mindenhol büntet neki nem kell ennyi gyorsulás :C

Next PC Upgrade: 2022

(#1435) FragMaster válasza Crytek (#1431) üzenetére


FragMaster
addikt

Engem meglep, hogy a 980 ti kivételével a geforceok mind lassultak dx12 alatt. Mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1436) Joshi válasza FragMaster (#1435) üzenetére


Joshi
titán

Ez egy korai teszt, szerintem hamarosan lesznek jobb driverek mindkét oldalról, meg aztán itt látszik hogy a két architektúra mennyire különbözik. Az egyáltalán nem meglepetés, hogy az AMD sokat gyorsult DX12 alatt. Ha a tuningokat belevesszük a számításba, akkor azért még mindig meg van a különbség. :U

(#1437) Petykemano válasza Crytek (#1434) üzenetére


Petykemano
veterán

Amikor a maxwell kártyák megjelentek, még arról volt szó, hogy csíra 970 höhö megveri a kazán 290x-et.
Ezekben az alfa tesztekben ugyanaz a kazán megközelíti a 980-at

[ Szerkesztve ]

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#1438) HSM válasza Joshi (#1436) üzenetére


HSM
félisten

DX12 alatt teljesen újra kell majd tesztelni a kártyákat, mit tudnak tuningban.

(#1439) h1mpi válasza Petykemano (#1437) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nehogy már egy ilyen Mantle szintű marketing tesztnek bármit is elhiggyetek..... majd a játékok alatt elhiszem, de ennek semmit :N Valami tesztet villantani kellett, mert különben még fél évig senki nem venne Fury vga-t...

[ Szerkesztve ]

(#1440) Laja333 válasza h1mpi (#1439) üzenetére


Laja333
őstag

Hát nem tudom, NV oldalon elég sokáig mantrázták a pre-DX12-es StarSwarm tesztet, ahol a Geforce-ok jelentős gyorsulást tudtak felmutatni. Mindig azt hoztátok fel ellenpéldának, ha szóba került a Radeon DX12-es gyorsulása. Most, hogy NVidia nem gyorsult meg már "nehogy már bármint is elhiggyetek". Ennek azért nagyobb a reprezentatív értéke, mint anno a StarSwarm DX12-nek volt.

(#1441) h1mpi válasza Laja333 (#1440) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 980Ti-nek nincs szüksége gyorsulásra a többi meg engem nem érdekel.

(#1442) rocket


rocket
nagyúr


[link]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1443) Yllgrim válasza h1mpi (#1439) üzenetére


Yllgrim
őstag

~En azert hozok majd meg egyet ha nem banod :R

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1444) odorgg válasza h1mpi (#1441) üzenetére


odorgg
addikt

De még mindig nem itt kell a 980TI-t ajnározni, offban sem...

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#1445) lowzor válasza Yllgrim (#1443) üzenetére


lowzor
veterán

Mi az oka, hogy Fury-ra váltottál Ti-ról? (bocsi, hogy megkérdezem, valszeg leírtad, csak átugorhattam felette, tudnád linkelni?)

(#1446) Yllgrim válasza lowzor (#1445) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ket dolog miatt, eloszor is en szeretem az AMD termekeit barmily meglepo, masodsorban most beindult egy projekt ahova erre van szuksegem, igy tobb masikat is tudok folytatni (amit a Ti miatt nem tudtam). Mindket termek a hibai ellenere kivallo (ilyet nem fogsz a masik topikban olvasni :) ), de mindenki szemelyes preferencia alapjan valaszt.

Vannak akik ezt a kerdest ugy kozelitik meg, mint egy folyamatos harcot a gonosz masikok ellen es odajarnak behanyni napi szinten es mindenbe belekotni, en ugy kozelitem meg ezt a kerdest hogy el tudom mondani a tapasztalataimat mindket kartyarol, igyekezve a pozitiv tapasztalatokat kiemelni, nem elhallgatva a negativokat es meg ha X mellett dontok is nem jarok Y hoz nyammogni, mert az olyan pitianer dolog :B

Ezen a szinten mar komoly penzeket tesznek le az emberek az asztalra, nem fogom a piros/zold kod miatt felrevezetni a masikat.

Mindegy, biztos velem van a gond, en mind a ket kartyat szerettem/szeretem (Palit Ti meg a Fury X).

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1447) GRaul válasza h1mpi (#1441) üzenetére


GRaul
őstag

Jah h Neked 980i van.... ;]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#1448) lowzor válasza Yllgrim (#1446) üzenetére


lowzor
veterán

köszi a választ :R

(#1449) Maotun válasza lowzor (#1445) üzenetére


Maotun
őstag

mert: Ő! egy igazi: felfedező! szereti és akarja az újat korszerűt!
a Ti meg már elavult :DDD

(#1450) Maotun válasza Yllgrim (#1446) üzenetére


Maotun
őstag

És honnan lett xfx a fury X? giga, asus, sapp, msi van idehaza mind egyforma kivétel a gari meg a matrica...
XFX többet tud mint ezek? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.