Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1652) #45185024


#45185024
törölt tag

DirectX 12 Játékok
Ezek gondolom az ideiek.
Ebből nekem a Fable Legeds az ütős ez októberi megjelenés első játékként.

[ Szerkesztve ]

(#1653) rocket válasza #45185024 (#1652) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem.

AOTS-bol Early Access lesz csak telen.
Deus Ex 2016Q2
GOW elvileg iden, de nem kizart atcsuszik jovore
Fable 2015Q4
Sea of Thieves 2016Q4
Hitman 2015Q4
Project Cars 2015Q4 (patch)

Lesz ami csuszni fog, úgyhogy nagy domping nem lesz, pedig meg lett mondva, hogy osztol csak low-level API jatekok jonnek!!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1655) velizare válasza do3om (#1650) üzenetére


velizare
nagyúr

nv blog szerint a king of wushu dx12 portját két fejlesztő összerakta 6 hét alatt. ez egy cryengine 3at használó játék, szóval még bőven időben vagyunk. akarat kérdése csupán.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1656) daveoff válasza rocket (#1653) üzenetére


daveoff
veterán

Rise of Tomb Raider, SW: Battlefront, ezekről a címekről nem hallani semmit DX12 tekintetben, de szerintem benne van a pakliban, hogy ezek már támogatni fogják. Szerinted?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1657) Malibutomi válasza daveoff (#1656) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

SW szerintem eselyesebb vulkanra, ha mar a bf motor van alatta.

(#1658) do3om válasza velizare (#1655) üzenetére


do3om
addikt

Az jó ha ennyire könnyen megoldható, és minőségben is van változás. Vagy ha nem is lesz szebb de a sebességben hozzátesz annyit hogy megérje a munkát, nem csak az lesz hogy kiírja a beállításoknál hogy DX12 aztán ennyi is volt.
Hamarosan kiderül hiszen mindjárt 9. hónap van és csak 12-ből áll egy év (reméljük tudta az is aki kijelentette mi minden lesz az éven ;] )
Szóval ez hagyhatjuk is :R inkább várjunk türelmesen pár napot hiszen jön az AMD újabb lehetősége, ugye ez után már csak a dual Fury jön ami nem számolható mivel drága és a két GPU-s vga-k piaca tudjuk milyen sikeres. Szóval most Nanóval javíthatnak ha tudna.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#1659) rocket válasza daveoff (#1656) üzenetére


rocket
nagyúr

Tomb Raider eseteben egyelore az X1 exkluzivitas miatt nem mondtak semmit a PC verzióról.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1660) CsonkaImo válasza Malibutomi (#1657) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Battlefront szerintem is Vulkan, mivel BF4-gyel van már egy kis tapasztalatuk az API-val.

[ Szerkesztve ]

(#1661) daveoff válasza Malibutomi (#1657) üzenetére


daveoff
veterán

Tudom, Abu is ezt mondta, de én még mindig tartom, SW esetében, ha Low Level API lesz, akkor DX12 lesz. De hamarosan kiderül....:)

CsonkaImo: A PR nagyúr, főleg EA esetében, le se szarják kinek milyen tapasztalata van, és mivel. DX12 egyszerűen eladhatóbb név, ez többet fog nyomni a latba...szerintem...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1662) CsonkaImo válasza daveoff (#1661) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Igen, nagy hype hullámot indított a DX12 amit sok kiadó meg akar lovagolni, ez tény. Viszont a Battlefront és a Mirror's Edge fejlesztése se tegnap kezdődött, utóbbi pedig Mantle-lel volt promózva. Ami pedig = Vulkan. Illetve az EA szeretne Linuxra is kiadni, ahol ismét nem jöhet számításba a DX12. Persze ahogy írtad te is, megjelenésig vagy hivatalos bejelentésik csak spekulálunk.

(#1663) TESCO-Zsömle válasza daveoff (#1661) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A PR nagyúr

De a lefedhető piac még nagyobb. DX12 csak Win10 alatt lesz, míg Vulkan megy 8.1, 8, 7, XP, Linux...

Max azt tudom elképzelni, hogy akkor megcsinálják mindkettőre, ha már annyira hasonlóak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1664) Milka 78 válasza #49213184 (#1644) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Mondjuk ez a "mire nem elég" az elég szubjektív nem gondolod?
Nekem FHD-ban le tud dadogni a mostani vasam is ami finom szólva is megeszi a Nano-t.Az hogy neked mi elég az nem mérvadó,nekem/künk viszont kevés több helyen is...persze szétbutíthatom a játékot és egy 6450-el is tolhatnám ezen az alapon,Egy OC-s 290x amit utánad dobnak 110-ért már más tészta,de +160-ért a franc sem kíváncsi a kompromisszumokra.
Erre a "DX12 kb. kiegyenlítődik a helyzet" meg várjunk már,mert annyi mesét halottam hogy Jósgömb Shopot nyithatnék (de ha bejön én leszek az első aki elismeri ezt a bravúrt).

(#1665) -Solt- válasza daveoff (#1661) üzenetére


-Solt-
veterán

Sok esetben szerintem az is kérdés, hogy a Valve mire megy a tárgyalóasztalnál, mert ősszel jön a Steam OS, arra pedig csak Vulkan lesz.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#1666) daveoff


daveoff
veterán

Hát nem tudom, én ezt a Vulkán izét full életképtelennek tartom a DX12 mellett, de majd meglátjuk...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1667) TESCO-Zsömle válasza daveoff (#1666) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor gondolom a Win 7-et, 8-at, 8.1-et, a Linuxot meg az OSX-et is életképtelennek tartod a Win10-zel szemben.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1669) -Solt- válasza daveoff (#1666) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha komolyan gondolják ezt a Steam OS, VR, Kontroller, Link, plusz komplett Steam gépek ötletét, akkor valamit le kell tenniük az asztalra, a DX12 nekik pedig nem alternatíva. Érdekes lesz az ősz... :)

www.smart-bus.hu

(#1670) #85552128 válasza TESCO-Zsömle (#1667) üzenetére


#85552128
törölt tag

A 8 és 8.1-et felesleges különvenni... A 7 és 8.1-et használó játékosok nagy része pedig váltani fog W10-re mert megéri nekik. Amúgy attól, hogy Vulkan van W7/8-ra WDDM 2.0 még nincs ami elég sok lényeges újítást hoz:
Másfél éven belül a WDDM 2.0 lehet a Frostbite minimum igénye

"A Frostbite Team motorprogramozója szerint a WDDM 2.0 minimum követelményként történő előírásából a DirectX 12 és a Vulkan API-hoz tervezett leképzők egyaránt profitálnának, így a játékosok jobban teszik, ha a Windows 10 felé fordítják a figyelmüket."

[ Szerkesztve ]

(#1671) daveoff válasza TESCO-Zsömle (#1667) üzenetére


daveoff
veterán

Őszintén? Igen! Első nap 14millió ember frissített 10-re, aki játszik az simán fel fogja tenni a 10-et a játékok miatt, ha még nem tette meg. Linux, OSX? Van aki ezek alatt játszik?

Amit Solt mondd, abban lehet valamit, de abból is max azt nézem ki, hogy lesz DX12, és Vulcan port is....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1673) Yllgrim válasza daveoff (#1671) üzenetére


Yllgrim
őstag

A 14 millio kozel sem a DX12 PC GAMING experience miatt :) Talan volt benne par 10 ezer, a tobbi kapta a kis gyari eszkozevel, telefontol laptopon es kesz asztali megoldason at :)

DX12-> Vulkan port nem a vilag vege atforditani, a tempolassulast majd a jatekokhoz gyartott egyedi profilok a gyartoktol (AMD - Intel - Nvidia, ez utobbi jo Linux alatt is, meg ha utalja is a linux kozosseg a zoldeket) Nem lesz nagy Linux desktop terhoditas a kozeljovoben, ahhoz kell meg par dolog, de a lehetoseg adott, azt meg hogy mi lesz, majd kiderul. En remelem elterjed :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#1674) daveoff válasza Yllgrim (#1673) üzenetére


daveoff
veterán

Nem is gondoltam, hogy mindenki a gaming miatt frissített, ez csak egy adat, amiből le lehet vonni bizonyos következtetéseket....:)

Egy jól működő, korszerű DX API mellett szerintem nagyon nehezen él meg egy másik.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1685) Coccer


Coccer
tag

Sorry, telorol vagyok es az nekem pc-snek kiabrandito. Guglizzatok ra a nano benchre, talaltok fc4es korait. Kicsit jobb a 290xnel (30 vs 33 fps 4kban, fury x 42), mindezt tette 150 wattbol... nekem tetszik, 290x nem fer be a hazamba, ahogy szinte egyik csucs sem, de a nano igen. Nekem jo lesz. Szep estet.

(#1686) Coccer


Coccer
tag

Lejart a szerk. ido. Tomshardware-en a 970es gtx 22-24 fps-t produkalt egy masik tesztben, szinten fc4 es 4k. Ha valos a meres, es nem szall el az ara (gtx 970 mini ~400 eur, 500 korul meg vallalhato lenne szamomra a nano)

[ Szerkesztve ]

(#1687) daveoff válasza Coccer (#1686) üzenetére


daveoff
veterán

FC4-ben most nagyon megy az AMD, ráadásul egy AMD-s diáról van szó, azokkal vigyázni kell. ;] Meg kell várni a részletes teszteket, utána tisztább képet kapunk.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1688) Coccer


Coccer
tag

Termeszetesen, ezert is irtam, hogy HA IGAZAK. Sajna nekem nem sok valasztasom van egy silverstone cw02ben. Varok a megfelelo alanyra.

(#1689) daveoff válasza Coccer (#1688) üzenetére


daveoff
veterán

290X/390X körüli teljesítménnyel jó lesz az, ilyen alacsony fogyasztással, főleg ilyen kis házakba, mint a tiéd, már csak az ára kérdéses.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#1691) Coccer


Coccer
tag

Azert a kicsitol messze van, de jah, nem egy torony haz. Igazabol beferne szinte barmi, de az odd-t es a kartyaolvasot is hasznalom, magassagban meg noctua dh15 magas vga is elfer, de a hosszat a ket emlitett eszkoz igenye lekorlatozza. Tenyleg az ar a donto, mert szolgaltatasban, teljesitmenyben eleg lenne, de ha tul lonek a celon, nem marad mas, mint a 970. Az sem baj, 6600gt ota ugysem volt nv-m, de ezt jobb vetelnek talalom, ha jol arazzak. Meglatjuk, par nap es kiderul. Yo8

(#1698) Crytek válasza h1mpi (#1696) üzenetére


Crytek
veterán

"IGP-t meg nem használ senki játékra"

Nem tudod ki adja el a legtöbb IGP-t amivel toronymagasan vezeti a VGA piacot?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.