Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #45185024 válasza velizare (#150) üzenetére


#45185024
törölt tag

Cip Zár a számon ;)
De remélem csak azért mert radeon az emilcímem még nem zárnak ki a játékból ;)

[ Szerkesztve ]

(#152) gyiku válasza #35434496 (#139) üzenetére


gyiku
nagyúr

hade ez egy nv bazze. viszlat!

hüllő

(#153) csatahajós válasza CsonkaImo (#149) üzenetére


csatahajós
senior tag

A kopasz AMD-s marketinges fazon (Richard Hudy?) nyilatkozta többször is, hogy Windows alatt 4 kártyát lehet CF-ezni, Linux alatt 8-at.

(#154) jedis


jedis
senior tag

Addig vártunk itt egy belsős tesztre, hogy az Ipon beelőzött ! :D :C :R

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#155) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha tényleg 160K körül lesz a Fury sima, akkor a 390X-el mit akarnak csinálni? Megy le az ára 100K-ra?

Nekem az volt a meglepő, hogy a 980Ti sok helyen simán verte vagy tartotta a TX-et. A Fury se volt lemaradva sokkal amúgy, szerintem el fogja érni nemsokára a szintet, ahol nyitnia kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#156) Malibutomi válasza jedis (#154) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Batmannel valamit elszurhattak elegge... 980ti 35%-al gyorsabb mint a TX szerintuk 1080p-n.
Edit: ja irjak is.

[ Szerkesztve ]

(#158) #45185024


#45185024
törölt tag

Szerintem itt nem lesz addig teszt amig ki nem jon a DirectX 12 + Win 10 kombo

Hisz az van nyilatkozva hogy a ROP is azért nem lett 128 mert Direct X 12 re van tervezve a kártya és ott már nincs annyira rá szukség viszont 11 ben meg gyengébb tole a teszteken
Nem véletelnuk forszirozták Lisa-ék az E3 on a WIN 10 et
/csak ugy látszik a gémkapocs emberke helyett a kék babaarcu szexi avatar segédedet tul sok ideig tartott megcsinálni :DD /

[ Szerkesztve ]

(#159) do3om válasza #45185024 (#158) üzenetére


do3om
addikt

Az jó lenne, amire lesz rá játék itt a pascal, majd összeereszthetik vele ;]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#160) CsonkaImo válasza jedis (#154) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szépen beékelte magát a 980 és Ti közé. Hamarosan árcsökkenés várható.

(#161) mlinus válasza CsonkaImo (#160) üzenetére


mlinus
őstag

egyelőre szvsz értelmetlen, annyira kis volumenben gyártják, hogy amit kiraknak pillanatok alatt elfogy a legtöbb helyen.

(#162) lowzor válasza #45185024 (#158) üzenetére


lowzor
veterán

PH tesztben DX11-ben is erősebb lenne, mint a TX.

(#163) CsonkaImo válasza mlinus (#161) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ja ez is igaz, de nem rendelkezik olyan jó ár érték aránnyal mint anno a 290X. 180K körül nyitottak a custom hűtős példányok, és simán hozták az akkori Titant, sőt.

(#162) asdxv: Ez hülyeség :N

[ Szerkesztve ]

(#164) lowzor válasza CsonkaImo (#163) üzenetére


lowzor
veterán

Várjuk ki a végét :D
Az biztos, hogy nem lesz akkora különbség, mint más oldalakon.

(#165) #35434496 válasza CsonkaImo (#160) üzenetére


#35434496
törölt tag

Az biztos! :O Nagy szarban az AMD! "Befektetői pánik, a mélypont közelében a részvényárfolyam."[link]

[ Szerkesztve ]

(#166) Chiller válasza lowzor (#164) üzenetére


Chiller
őstag

nem lesz akkora különbség, mint más oldalakon.

<>

PH tesztben DX11-ben is erősebb lenne, mint a TX.

Hihetetlen, hogy ezt a topikot is szét kell flamelni....

(#167) velizare válasza jedis (#154) üzenetére


velizare
nagyúr

hm. 4k-ban valós alternatíva 980ti-hez viszonyítva.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#168) CsonkaImo válasza velizare (#167) üzenetére


CsonkaImo
addikt

4K-ra kevés mindkét kártya szvsz. A komolyabb címek 30-40fps-el mennek (komolyabbat grafika alatt értem).

(#169) #45185024 válasza #35434496 (#165) üzenetére


#45185024
törölt tag

A negyedév az ugye JUNIUS 31- én zárodott le emiatt nem volt értelmezheto számomra az hogy Computexen miért nem hozták ki a 300 szériát a teljes custom választékkal
Hatalmas reklámtol estek igy el tulajdonképpen semmi korszakalkoto nem tortént a 300 szériában ami indokolja a titkolodzást
mindegy
16 áig akkor már senki ne vegyen kártyát hallgassuk meg lesz e driver support a furynak még 3 évig
meg hogy rápattitntsuk e a Samsung matricát :D
Engem csak az érdekel hogy aki megveszi annak a logoja szinben menjen a piroshoz :)

[ Szerkesztve ]

(#170) velizare válasza CsonkaImo (#168) üzenetére


velizare
nagyúr

játékhoz nyilván visszavesznek néhány olyan extrát, aminek már nincs vagy nagyon kevés a látható hatása.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#171) jedis válasza velizare (#170) üzenetére


jedis
senior tag

Hát jahh , pl. élsímítás 4K-ba már minek ? :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#172) velizare válasza #35434496 (#165) üzenetére


velizare
nagyúr

nem kell beszarni, egész áprilisban alacsonyabb volt az árfolyam. a mélypontjuk 2.22 volt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#173) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

[Sapphire Radeon R9 Fury pictured, specifications confirmed]

Igazsag szerint ez a kartya jobb termeke lesz az AMD-nek mint a nagyteso, egy eros 980 kihivo lehet belole ha jol arazzak be.

[ Szerkesztve ]

(#174) tailor74 válasza Malibutomi (#173) üzenetére


tailor74
őstag

Ez szimpatikus kártya, úgy van, ahogy mondod, ha a 980-at hozza simán, akkor már csak az ár a kérdéses..
De legalább az is kiderült, hogy maga a kártya nem nagyobb, mint a nagy tesó, csak a hűtés igényli a nagy méretet...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#175) Malibutomi válasza tailor74 (#174) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem 400£ korul lesz, vagyis a 980ara korul....ami azt jelenti hogy magyarhonban kezdeskor dragabb lesz tole valahol brutto 200 kornyeken szerintem. aztan majd beall 170-180-ra.
De ez csak tipp

(#176) #45185024


#45185024
törölt tag

Hát pedig ez sikerkártyának tűnik, én arra lennék kíváncsi mi van ha erre pattintana valaki fel egy jó minőségű vizet, hátha lesz customban ilyen is (pl powercolor)

(#177) gyiku válasza #45185024 (#176) üzenetére


gyiku
nagyúr

a profeta szoljon beloled, amen. :R

hüllő

(#178) #35434496 válasza velizare (#172) üzenetére


#35434496
törölt tag

Még mindig nem? Amint kinyitott a tőzsde 15% mínusz.[link]
2.09-2.08

[ Szerkesztve ]

(#179) Crytek válasza #35434496 (#178) üzenetére


Crytek
veterán

Most kell majd venni raklap részvényt azt HBM2-es Amd érkezésekor eladni akkor ugyis emelkedik majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#180) #35434496 válasza Crytek (#179) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nagyon okos ember vagy. Sok sikert hozzá. Viszlát!

(#181) Crytek válasza #35434496 (#180) üzenetére


Crytek
veterán

Részvények terén láthatóan okosabb mint te.
Minden szarra megy le illetve fel az árfolyam.Évek óta tözsdézek nagy türelemmel és mindig csurran cseppen 2-300k-s bevétel.

Next PC Upgrade: 2022

(#182) velizare válasza #35434496 (#178) üzenetére


velizare
nagyúr

nem hát. a cég likviditását nem befolyásolja részvények árfolyama. felvásárolni sem fogja senki, akkor nem öntenék a piacra a részvényeket. valószínűleg megtudtak valamit a negyedéves jelentésről. mondjuk hogy idén sem lesz osztalék.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#183) #35434496 válasza velizare (#182) üzenetére


#35434496
törölt tag

Én nem így látom de ez itt már nagyon off. :N

(#184) CsonkaImo válasza Malibutomi (#173) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Visszakanyarodva a topic témájához, ez a venti komolyabbnak néz ki mint ami a 290/X Tri-X-en vagy Vapor-X-en van. Remélhetőleg az amúgy sem rossz hűtési teljesítmény/zaj arány még jobb lesz. Elég széles lapátoknak tűnnek.

(#185) #45185024 válasza CsonkaImo (#184) üzenetére


#45185024
törölt tag

Nincs erről a hűtésről egy hőcső szintű nézet?
Vajon ugyanannyi hűtőcsővel jön ki mint a 390 x ?

(#186) Titanone


Titanone
tag

Nekem a tesztek alapján egy bajom van ezzel a kártyával.(Fury x). Mintha az AMD maximális OC-ra húzta volna, és innen kezdve érthető a vízhűtés(talán az is miért nincs custom). A 980 Ti, ami most az ellenfele ugyanolyan áron van(custom). Úgy tűnik hatalmas tuningra képes.
Ennek ellenére még mindig várom a Pro-t, hátha a jobb customok majd tudják a Fury X teljesítményét.
Persze a win 10 is bekavarhat(überdriver). Arra ,azért kíváncsi lennék nagyon,ha a Nano-k tényleg nem igazán lesznek "vágva", akkor hogyan korlátozzák őket. Szerintem az a kártya még best buy gyanús lehet.

(#187) CsonkaImo válasza Titanone (#186) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs olyan nagy tuningpotenciál a Fury X-ben mint a Ti-ben. Referencia 980Ti-t talán hozza, ha még otthon sikerül rátenni az órajelre. +100Mhz-et látni a legtöbb tesztben.

(#188) velizare válasza Titanone (#186) üzenetére


velizare
nagyúr

jelenleg nincs olyan alkalmazás, amivel a hbm-et tuningolni lehetne. amíg ez így marad, addig nem lesz változás.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#189) gyiku válasza Crytek (#179) üzenetére


gyiku
nagyúr

vegyel melle BUX indexet, az is folyamatosan esik [link] :K

hüllő

(#190) KAMELOT válasza CsonkaImo (#168) üzenetére


KAMELOT
titán

És ki játszik itt a PH fórumon 4K-ban? 1080p monitorja van a legtöbb embernek és amíg drágák addig nem is fognak venni!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#191) matteo_szg válasza Malibutomi (#173) üzenetére


matteo_szg
őstag

Ehhez képest az ASUS STRIX Fury custom PCB-vel jön, 12 fázisú tápellátással.
Úgy fest, az AMD tényleg szigorúan kezeli az egyedi PCB-s kártyák készítését. Várhatóan más nem is fog kijönni egyedi kártyával első körben.

jupiiii

(#192) jedis válasza KAMELOT (#190) üzenetére


jedis
senior tag

Azért a "HC gamer" kategóriában ( mely kategóriának ezek a kártyák a célközössége ) elég kis számban vannak jelen szerintem a 30.000 Ft-os TN film paneles dzsunka monitorok. Lehet hogy van FHD-s, de lehet, hogy egyszerre 3db is . :) Nem hiszem, hogy ha valaki 200E+ -ért vesz VGA-t, annak 30E-res monitora van. No meg a FHD meg a 4K között is van élet

2560x1080
2560x1440
2560x1600
3440x1440

Én momentán a 21:9 -es képaránynak sokkal több értelmét látom ( játékokban ), mint a 4K-nak ( kivéve persze professzionális felhasználási területeket ). Az FHD alatti kategóriák lassan ki fognak kopni teljesen. Álltalában egy monitort 4-5 évre vesznek. Elég nagy hülyének kell lenni ahhoz, hogy valaki megvegyen egy 1600*900 -as monitort újonnan 25-ért, mikor 30-ért már 1920*1080 -as van, és most a teljesen alap(vásárlói)rétegről beszélek.

Más
A Fury tényleg túl van árazva ez tény, de azért az túlzás, hogy sz.r lett. Én minden tesztet elolvastam, ami csak kijött róla, és ( mint már többször is leírtam ) ha két szóval kénne jellemeznem a teljesítményét, az az "ISZONYATOSAN HULLÁMZÓ" lenne. Az Ipon-os tesztekből is ha kivennénk azt az 1-2 "AGYONZÖLDÍTETT" game-t, ott lenne simán a TI mellett. Az AMD, már megin ( mint sokszor ) úttörőszerepet vállat, és már megint ( mint sokszor ) nem úgy jött össze neki, ahogy elképzelte. Olyan, mint egy őrült tudós, aki gész életében a jövőbe nez, és nem a jelenbe . Lehet hogy rámegy az élete, meg a családja, no meg a vagyona, de akkor is hisz benne. A végén meg dupla, vagy semmi . Remélem az előző lesz. :D Én azért szeretem őket, mert nagyon innovatívak, és ez nekem nagyon bejön. Remélem, hogy a új oprendszer,meg az új apik adnak neki egy kis "hátszelet", amíg el nem jön a mindenki által már várva várt csíkszélesség váltás , mind CPU, mind VGA fronton. Az senkinek sem lenne jó, ha ez a piac ( is ) "egy szereplős " lenne ( lásd. oprendszer , MS ).

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#193) mobal válasza jedis (#192) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

A kártya nem szar, csak sokan nem értik a létét :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#194) gbors válasza KAMELOT (#190) üzenetére


gbors
nagyúr

Mindenki, aki használ az 1080p mellé DSR-t / VSR-t.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#195) Yllgrim válasza KAMELOT (#190) üzenetére


Yllgrim
őstag

En :U

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#196) KAMELOT válasza jedis (#192) üzenetére


KAMELOT
titán

1440p monitort is alig vásárol valaki. Alsó hangon 120K-tól kezdődnek!
Nem akarok trollkodni, de az elmúlt 1 hétben 17 darab 980Ti-t vásároltak az egyik webshopon FURY-t még egyet sem! Ez is arról tanúskodik, hogy a vásárlók nagyon bizonytalanok a kártyával szemben. Ára az meg elszállt az egekbe!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#197) #45185024


#45185024
törölt tag

Ez fake mert elkelt egy Sapphire az IPON on mert már nincs kirakva :K
De az tény hogy a Fury-k ellátottsága katasztrofális és 270 ért már nem eladhato
Ahhoz hogy kerskedelem induljon be az uj technologiával megvásárolhato áru kártyák kellenének
Ezt várja a nép
A Pro val meg a Nanoval talán torténik valami de ha a PRO is 200 folott indt akkor megint nem vagyunk sehol se

[ Szerkesztve ]

(#198) Anubris válasza #45185024 (#197) üzenetére


Anubris
őstag

És honnan tudod, hogy Kamelot az iponról beszélt?

(#199) velizare válasza #45185024 (#197) üzenetére


velizare
nagyúr

van asus fent. egy levizezett 980tihez képest viszont még olcsó is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#200) #45185024 válasza velizare (#199) üzenetére


#45185024
törölt tag

Ha szigoruan veszed akkor igazad van vizest a vizessel kellene osszehasonlitani
Emiatt a szeretett Fury X -unk eros árhátránnyal is indul a 980ti-k ellen csak ugye az EVGA ban nincs feszzár igy tuning potenciálban nem osszehasonlithato
Azért lesz korrekt a PRO megjelenése mert o nem kuzd a vizes árhátránnyal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.