Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) -Solt- válasza KAMELOT (#196) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem, ez arról tanúskodik, hogy a 980Ti-ből több fajta is elérhető "jó" áron, míg a Fury X-ből gyakorlatilag csak az Asus van, aranyáron. Nekem sokkal szimpatikusabb az AMD, de, ha választanom kéne a 250-260K-s EVGA SC, Gigabyte G1 GTX980Ti és a 270K-s Fury X között, biztos, hogy nem az utóbbit venném, de ebből sehogy nem következik, hogy a vásárlók bizonytalanok.

Személy szerint érdekelne a Fury X, de csak jóval olcsóbban... majd, ha lesz belőle készlet és beáll az ára a ref 980Ti árára, akkor több darab talál gazdára.

Egyébként Iponról tudtommal így is elment 2db.

www.smart-bus.hu

(#202) KAMELOT válasza Anubris (#198) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem az iponról beszéltem. Az aki megvette a furyt az sem valahogy nem jelentkezik! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#203) mcwolf79 válasza Crytek (#181) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lol!
Ezért kínlódsz hetek óta a VGA vásárlással, és ezért vagy kiakadva, ha egy bundle-ért 1-2 USD-ért többet mernek kérni :))
Érthetetlen ez , ha te ilyen profi tözsdéző vagy,és ilyen jól el vagy eresztve.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#204) Crytek válasza mcwolf79 (#203) üzenetére


Crytek
veterán

Megdöbbentő mi? Látom rajtad ,hogy kikönyökölt az arcodon a félelem,mert létezik olyan ember aki nem kurja el a fizetését nem hitelből és nem napról napra él.
Gyorsan jegyezd is fel a kis naplódba ,hogy elmeséld majd másnak is megismerhettél egy ilyen embert.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#205) velizare válasza #45185024 (#200) üzenetére


velizare
nagyúr

nem, a fury pro teljesítményhátránnyal fog küzdeni - hardwareileg gyengébb (kevesebb compute és shader), és a tdp limitje is alacsonyabb a hűtés miatt. tesztekben azt írták, hogy néhol a vizes kártya tdp limitbe ütközött.
nem tudom, mennyire tudja olcsóbban adni az amd. egy ilyen kompakt víz bekerülési áron olyan 20k legfeljebb a nagy tétel miatt, ebből persze még lejön a stock cooler ára, de akkor sem fogja tudni az amd ugyanazzal a marzzsal árulni, mit a fury x-et. szerintem a 980 alá fogják beárazni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#206) #45185024


#45185024
törölt tag

Olvassátok el a találgatos topicot abu nagyon érdekeseket ir a 16700 tol

(#207) #35434496 válasza #45185024 (#206) üzenetére


#35434496
törölt tag

Inkább siralmas. :(

(#208) KAMELOT válasza #45185024 (#206) üzenetére


KAMELOT
titán

Mármint mi az érdekes?
Kiadok egy kártyát és nincs elég belőle vagy, hogy a drivert nem tudták megírni 8 hónap alatt vagy xar a pumpa! Abu az megint leírta a nagy semmit! Vagy mi még az érdekes, hogy az üzletben kapni, de senki nem veszi??? Nem értem az AMD-t, hogy akar durrantani, ha Abu leírása alapján még 2 hónapot kell várni a normalizálódásra. 2016 év elején meg jön a pascal. AKkor semmi értelme nem volt megcsinálni a Furyt ha pascal már HMB2-vel fog menni! :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#209) #35434496 válasza KAMELOT (#208) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem AMD csinálja rosszul hanem NV kurv@ jól! :D

(#210) velizare válasza KAMELOT (#208) üzenetére


velizare
nagyúr

és ezt a hynix is tudja? márciusban még ilyen volt a roadmapjuk:

2016q3-q4 lesz belőle, ami még mindig nagyon jó ünnepi szempontból. iskolakezdés, kaárcsony...

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#211) #45185024 válasza velizare (#210) üzenetére


#45185024
törölt tag

Kérdés az hogy ha most a Hynix egy gyártót akadozva lát el akkor 16 q3 ban két gyártót legalább 10 szeres kereslettel hogy fog ellátni ?

(#212) the_csaba válasza #35434496 (#209) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Ismét egy fontos es kihagyhatatlan komment amit be kellett ide hánynod...

(#213) KAMELOT válasza the_csaba (#212) üzenetére


KAMELOT
titán

Te kiadnál egy kártyát ami drága és tele van hibákkal? Továbbá mit csinálnál ha nincs rá vevő! Miért nem veszel akkor Fury-t?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#214) Crytek válasza KAMELOT (#213) üzenetére


Crytek
veterán

Mindig lesz pár hülye aki venni fog!

Next PC Upgrade: 2022

(#215) the_csaba válasza KAMELOT (#213) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Latom sikerult a lényeget megragadnod...a probléma az hogy napok óta csak AMD fikazast olvasok itt...szerinted ez itt kit erdekel?de ha te is ezt a vonalat képviseled akkor nyugodtan hanyagolhatod ezt a topikot.

Crytek: mielőtt bárkit lehulyezel talan nézz magadba rendben?visszaolvasvan a kommentjeidet sokkal tobb eszed nincs egy marék kutyaürüléknél...Fury topikban hulyezed le az esetleges Fury vevőket?gratulalok.

[ Szerkesztve ]

(#216) Joshi válasza KAMELOT (#213) üzenetére


Joshi
titán

Én nem mondanám hogy a Fury X sz@r kártya lenne, inkább azt hogy kicsit drága az indulásnál. Olyan 200k körül teljesen jó vétel lenne, ráadásul simán eladható lenne azzal a szöveggel hogy ebben még rengeteg tartalék van. A probléma sajnos nagyon egyszerű dolgokban rejlik, miszerint ennyi pénzt nem ad ki az átlag user. Aki kiad ennyi pénzt annak ez a játékvizes sz@r nem kell, nem azért mert sz@r hanem azért mert nincs más alternatíva. Nem vagyunk egyformák, nekem pl full cover vizes blokkal kellett volna. Aztán ott van a HDMI 2.0 hiánya, ez fatális hiányosság még az átlag usernek is. Én pl R9 290-ről szerettem volna váltani, de az AMD driver is elég gáz volt az utóbbi időben és mindig utólag akarnak javítani egy kártya teljesítményén. Még folytathatnám, de akinek van egy kis józan paraszti esze, az nem vesz ilyen kártyát.
Nekem az AMD elnöke se szimpatikus, jobb lenne ha lefokoznák és főzne valami táj kaját a vezetőknek. Na persze utána mosogasson is el.

(#217) KAMELOT válasza the_csaba (#215) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem fikázom én az AMD-t csak azt írtam le, hogy úgy ahogy van elszúrták, de valahogy neked sem tűnt ez fel. Továbbá idáig csak AMD kártyáim voltak utána váltottam NV-re. Sajnos rá kellett jönnöm arra, hogy lehet picivel drágább, de cserébe kapsz egy stabil jó kártyát driverekkel együtt. Nem kell tartani BS, crash, fagyás dolgoktól. Esetleg vram, vrm túlmelegedés stb. Elmúlt évek során 4670 4770 4850 4870 5670 7770 7970 980 és 680.

(#216) Joshi: Röviden igen sajnos ezt kellene írni amit te is írtál!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#218) #35434496 válasza KAMELOT (#213) üzenetére


#35434496
törölt tag

Újrareg. :D ;] "2015-07-02 09:37, azaz 6 napja - újonc"

(#219) the_csaba válasza KAMELOT (#217) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Nem fikazod az AMD-t? Olvass mar kicsit vissza pár kommentedet.par fórumban.vagy szeretnéd hogy emlekeztesselek? Napi szinten szidjátok az AMD-t AMD fórumokban...nem unjatok meg?miert nem csináltok egy "szidjuk az AMD" fórumot? Most komolyan.ez nektek valami kényszer?

(#220) KAMELOT válasza the_csaba (#219) üzenetére


KAMELOT
titán

FURY-vel van a gond többi kártya rendben van! Ha neked jó egy xarul menő kártya akkor tessék vedd meg 780 euroért!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#221) #35434496


#35434496
törölt tag

"AMD halts Mantle optimizations for current and future graphics cards" :( [link]

(#222) the_csaba válasza KAMELOT (#220) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Ember tudsz olvasni?es értelmezni??mivel van a baj?ismeteld vissza.de segítek : szar lett a Fury ok.elmondtatok lehordtatok lefikaztatok.ok.de miert kell ezt mindennap?en is elismerem hogy jelenleg jobb vétel egy NV ebben a kategóriában.megegyszer: a baj azzal van,hogy mar rohadt unalmas a napi AMD fikat itt olvasni.nem eleg egyszer leírni?le kell mindennap?te mit reagálnal h NV fórumban történne ez fordítva?remelem sikerult felfogni vegre.

(#223) Joshi válasza the_csaba (#222) üzenetére


Joshi
titán

Jogos.:(((

KAMELOT & players111 fórumtársat megkérném hogy néhány napra, de inkább néhány hétre hanyagolja a Fury topikot. THX! :R

[ Szerkesztve ]

(#224) HSM válasza #35434496 (#221) üzenetére


HSM
félisten

Ez eléggé kacsa szagú. Mantle alá jön a VR-es fejlesztőkörnyezetük a Fury-hoz. Fura lenne, ha nem optimalizálnának rá.

(#225) velizare válasza Joshi (#216) üzenetére


velizare
nagyúr

az első mondatoddal egyetértek. az ár/érték aránynak egyik része az ár.

Aki kiad ennyi pénzt annak ez a játékvizes sz@r nem kell, nem azért mert sz@r hanem azért mert nincs más alternatíva. Nem vagyunk egyformák, nekem pl full cover vizes blokkal kellett volna.
szerintem ha beárazzuk 30k-nak ezt a vízhűtést, és megnézzük, hogy mennyibe kerül egy fc blokkhoz a vízhűtés többi alkatrészét hozzátenni, akkor kijön egy +50-70k-s árcédula (pumpa, radi, tartály, csövek, csatlakozók, lötyi - csak így hirtelen). annyiért még kevésbé érné meg ilyet venni. másrészről pedig a játékvizes sz@r megfelelően lehűti a kártyát.

Aztán ott van a HDMI 2.0 hiánya, ez fatális hiányosság még az átlag usernek is.
átlag usernek annyira nem. arra a kérdésre, hogy mégis hányan játszanak 4k-n egy egész ember jelentkezett az egyik topicban.

Én pl R9 290-ről szerettem volna váltani, de az AMD driver is elég gáz volt az utóbbi időben és mindig utólag akarnak javítani egy kártya teljesítményén.
280xről váltottam 290-re, egyiknél sincs különösebb problémám a driverrel. mással van, de azon a driver nem tud segíteni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#226) #35434496 válasza HSM (#224) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szűnni nem akaró problémák."AMD officially cancels 20nm chips, takes $33 million charge"[link]
Ez is kacsa?

(#227) velizare válasza #35434496 (#226) üzenetére


velizare
nagyúr

gyártanak egyáltalán valamit 20nm-en? mert tudtommal semmit. a fiji-t végül 28nm-en hozták ki.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#228) Joshi válasza velizare (#225) üzenetére


Joshi
titán

A vízhűtésről vannak tapasztalataim, erről inkább nem kívánnék pro és kontra vitát nyitni. ;)
AMD driver... erről is vannak tapasztalataim. :D

ui.: és mi a véleményed Lisa Su táj kajáiról? ;] Szerintem abban jobb lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#229) HSM válasza #35434496 (#226) üzenetére


HSM
félisten

20nm-re GPU-t nem is akartak kihozni eredetileg sem. Ezek APU-k. De mivel nem nagyon lett sikertörténet a 20nm, teljesen érthető, hogy inkább egyből 14-16nm FinFet-re térnek át.

Én nem látok "szűnni nem akaró" problémákat, viszont tőzsdeszagú lejáratókampányt igen.

[ Szerkesztve ]

(#230) the_csaba válasza #35434496 (#226) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Ezt is belinkelte neked vki egy masik topikban es te mar jossz is es linkeled be ide...Joshi szépen megfogalmazta hogy ne látogasd ezt a fórumot mostanság es köszönjük,a másoktól lopott linkelgetesbol sem kérünk.

(#231) #35434496 válasza the_csaba (#230) üzenetére


#35434496
törölt tag

"ne látogasd ezt a fórumot mostanság" Kitiltasz vagy még is ezt hogy gondoltad megvalósítani kedves újrareg! ;]

(#232) Joshi válasza #35434496 (#231) üzenetére


Joshi
titán

Tényleg nem kéne trollkodni. :(((

(#233) Anubris válasza HSM (#229) üzenetére


Anubris
őstag

Még a legelső találgatások és specifikációk arról szóltak, hogy a Fiji 20nm-el jön, aztán, hogy végül ez csak kamu volt vagy a TSMC nem volt képes teljesíteni az elvárásokat azt nem tudom.
Itt a probléma most csak annyi, hogy nekik keletkezett 33 millió dollár költségük a visszavonás miatt.

(#234) the_csaba válasza #35434496 (#231) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Ment feléd egy keres Joshi forumtarstol.azt ismételtem el hatha elkerülte a figyelmedet kedves nvfan111 ;)

(#235) #35434496 válasza Joshi (#232) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nézd már meg légyszíves, hogy a 13 szakmai hozzászólásából hány volt tényleg szakmai. Nem igaz, hogy nem látod? Újrareg tuti. :K

(#236) the_csaba válasza #35434496 (#235) üzenetére


the_csaba
csendes tag

Nézzük meg hogy a te hozzászólásaidbol hány volt trollkodas,hányban fikaztad az AMD-t.ok?es akkor csak erről a fórumról beszélünk,a többit belevonni hülyeség lenne mert reggelig számolhatnank ;)

(#237) Joshi válasza #35434496 (#235) üzenetére


Joshi
titán

Én napi szinten olvasom a Fury X topikot, mert én is kíváncsi vagyok hogy otthoni körülmények között mit tud a kártya. Sajnos minden nap ugyan azt kell olvasnom hála neked és KAMELOT fórumtársnak. Én is az nv megoldását választottam, de ettől még nem fogok trollkodni egy AMD fórumban. :(((

(#238) the_csaba válasza Joshi (#237) üzenetére


the_csaba
csendes tag

+1

(#239) gyiku válasza #35434496 (#231) üzenetére


gyiku
nagyúr

en szivesen megnyomom a viszlat gombot. viszlat! zoldveru...

hüllő

(#240) HSM válasza Anubris (#233) üzenetére


HSM
félisten

Soha nem olvastam ilyen, komolyan vehető pletykákat. Persze, pletykálni sokmindent lehet, a kedvencem az volt, mikor megjósolták, hogy GCN4-es lesz a 3 helyett. Annál sírtam a röhögéstől. :C

Ez a 33millió dollár ez gondolom a kísérletezgetés. Nyilván annak is megvan a költsége, hogy megpróbálkozzanak a technikával, mit lehet kihozni belőle. :U
Ezekben a magasságokban egy prototípus elkészítése is kisebb vagyonokba kerül.

[ Szerkesztve ]

(#241) gbors válasza HSM (#229) üzenetére


gbors
nagyúr

Én nem látok "szűnni nem akaró" problémákat

Akkor azért fontold meg, hogy meglátogatsz egy szemészt :DDD
Az AMD működése sokkal inkább egy kutatóintézetre emlékeztet, mint egy torokátvágós piacon üzemelő cégre. Jó, amit csinálnak (én továbbra is fenntartom, hogy a 980Ti-vel szemben simán megvenném a Fury X-et), de erről igen keveseket tudnak meggyőzni. A részleteket nem sorolom, eleget lehetett róluk olvasni a találgatós és a VS topikban az elmúlt napokban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#242) HSM válasza gbors (#241) üzenetére


HSM
félisten

A "szűnni nem akaró problémák" alatt én azt értettem, hogy az utóbbi időben sorra jönnek a főleg félreértésekből született, erősen negatív hangvételű cikkek net-szerte.

Persze, látok problémákat, főleg marketing terén. Ugyanakkor korántsem akkorákat, mint amekkora média kacsa kezd az utóbbi hetekben felfújódni. :(

(#243) Joshi válasza HSM (#242) üzenetére


Joshi
titán

"Persze, látok problémákat, főleg marketing terén. Ugyanakkor korántsem akkorákat, mint amekkora média kacsa kezd az utóbbi hetekben felfújódni."
A fő probléma a valós teljesítményben van, ha hozza az aktuális kártya a várt teljesítményt, akkor nem kellene magyarázkodni. :B Nincs szándékomban trollkodni mint más fórumtársak, de a mérhető teljesítményt ne magyarázzuk félre. Oké, utoljára higgyünk a GCN technológia jövőjében, de tényleg utoljára.

(#244) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Mi van ma?Ingerszegény a környezet?Rohadt uncsi,üres életetek lehet,hogy ilyen felesleges Dzsihadba mentek bele...mondjuk jókat röhögök! :DDD

(#245) Joshi válasza Milka 78 (#244) üzenetére


Joshi
titán

Ha végre bevállalnál egy Fury X-et, akkor itt te lennél az ISTEN. :R

(#246) Milka 78 válasza Joshi (#245) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ateista vagyok! :DDD

(#247) gbors válasza HSM (#242) üzenetére


gbors
nagyúr

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#248) lowzor


lowzor
veterán

Legalább a PH teszt jöhetne már.
15.7-el sanszosan jobban fog muzsikálni a kártya, ezzel kellett volna kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#249) HSM válasza Joshi (#243) üzenetére


HSM
félisten

A mérhető teljesítmény nem a kártya, hanem a régi meghajtó sara. Ma megjelent az új, kíváncsi leszek a tesztekre. ;)

(#248) asdxv: Pontosan. :K

(#250) Ren Hoek válasza HSM (#249) üzenetére


Ren Hoek
veterán

...de ez már a csodadriver?

A kisebb felbontás skálázódásra vagyok kíváncsi. Driver/ROP hiány okozza-e...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.