- Pulsar X2 V3 Size 2 Gamer Egér és Pulsar 8K Wireless Dongle
- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- sellerbuyer: Hogyan turbózd fel a NAS-od sebességét olcsón és egyszerűen?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fiery
veterán
"Az AVX-hez képest mennyit is hoz az AVX2?"
Ez egy nehezen ertelmezheto kerdes. Nagyjabol ahhoz tudnam hasonlitani, mint hogy mennyivel finomabb az alma, mint a grapefruit. Teljesen masra valo a 2 utasitaskeszlet kiegeszites, raadasul kapcsolodik hozzajuk az FMA is, mint egy harmadik utasitaskeszlet kiegeszites. Az AVX valojaban az AVX2-vel lett teljes. Az AVX2-t mar a Carrizo es a Bristol Ridge is tamogatja, tehat a Zen ebbol a szempontbol nem hoz a Sandy Bridge-hez vagy a Haswellhez hasonlo attorest. Ahol pedig a Zen elorelathatolag gyenge lesz (pl. FMA), az olyan reteg felhasznalas, ami a jatekokat pont nem erinti egyaltalan. A jatekokban en egyaltalan nem felek attol, hogy a Zen gyengen szerepelne.
"a konkurenciát lehengerlőt, vásárlót átcsábítót"
Ilyen nem lesz, legalabbis a desktopon semmikepp. Erre nem is erdemes varni. Ez mar nem a P4-es idok, amikor az Intel benazott evekig, es ez is hozzasegitette az AMD-t ahhoz, hogy evekkel atugorja az Intelt teljesitmenyben es technologiai fejlettsegben (pl. HyperTransport, IMC, AMD64). Most inkabb az varhato csupan, hogy ugyanazt adja majd kicsit mas csomagolasban az AMD, mint az Intel. Mint ahogy a GeForce es Radeon videokartyak nagyjabol hasonlo teljesitmenyt hasonlo aron nyujtanak.
Persze lesz majd olyan felhasznalasi terulet, ahol a 8 magnak koszonhetoen a Summit Ridge egy nagyon vonzo valasztas lesz pl. egy 7700K elleneben is, kulonosen ha arban kozel lesznek egymashoz. De ez nem lesz altalanos, hiszen sajnos me'g mindig nem tartunk ott, hogy a 4 mag keves legyen "koca" felhasznalashoz.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! GB H610M i3 13100F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB Cooler Master MB320L ARGB ADATA 600W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z170 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB CooleMaster MasterboxMB 600 CM650W
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 9700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB SHARKOON RGB Slider ADATA 600W
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Apple Pad 5.generácio / 32GB / Wi-fi / 12Hó garancia
- LG 38WN95C - 38" Ívelt NANO IPS - 3840x1600 - 144hz 1ms - Nvidia G-Sync - AMD FreeSync - ThunderBolt
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- LG 49SE3KE-B 49" Full HD LED monitor
- BESZÁMÍTÁS! ASUS PRIME Z790M i9 14900K 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 TI 12GB Zalman Z1 Plus EVGA 850W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest