Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) canniball válasza r3dsnake (#1150) üzenetére


canniball
nagyúr

De miért nem nézed meg mielőtt elhozod? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1152) Kendek válasza r3dsnake (#1150) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyesmi előfordulhat bármikor, bármilyen hasonló eszközzel, monitorral. Bár velem még sosem esett meg, pedig általában rendelni szoktam a cuccokat, de van olyan ismerősöm, aki meg csak pixelhibás monitorokat vett. A legjobb tényleg az, ha a vásárlás helyszínén megvizslatod a gépet, aztán nem lehet probléma. Ezért még nem kellene elállnod a vételi szándékodtól. :)

<-ƘƘ->

(#1153) zsolt501 válasza r3dsnake (#1150) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én nagyon kiverném a balhét... :(((

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1154) r3dsnake válasza canniball (#1151) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a masodikat megneztem, ott is hagytam meg visszaadtak a penzt. am ha valaki nagyon markahu, az en vagyok, mindig is ragaszkodtam a sonyhoz... de amit a ps3 korul muvelnek mostanaban, valamint hogy kaptam ket hibas vaiot, teljesen elvette a kedvem... direkt azert fizettem tobbet a sonyert, hogy minosegi gepet kapjak. hat sikerult...

jovohet kedden kapnak megint ujakat, de sztem mar meg se nezem.

(#1155) canniball válasza r3dsnake (#1154) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor félreértettem: azt hittem elhoztad és utána derül ki a hiba.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1156) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Sziasztok !

Van valakinek behatóbb infója arról, hogy az Ontario C-50-el szerelt netbookok mikor érkeznek meg idehaza ? Már áttúrtam a boltok honlapjait és kb. 1,5-2 hete vannak ezeken a helyeken C-30-as modellek. Érdeklődtem több boltnál mailben, hogy mikorra várhatóak vagy egyáltalán terveznek-e árulni C-50-es netbookokat (a tesztek alapján a Toshiba NB550D-109 lenne a kiszemeltem) de vagy nem tudtak mit válaszolni rá vagy kimondottan nem tervezik.
Utánagugliztam és a C-50-es procikról (meg a Toshiba ezen modelljéről) csak januári-februári debütálásos hírek vannak.... Nézelődtem külföldi oldalakon, pl. a német-osztrák boltokban már van egy ideje ebből a netbook szériából is. A jelenlegi N450-es Atom netbookomat akarom leváltani rá, de ahogy néztem ez a C-30-as egymagos Ontario gyengécske az N450-hez képest.

Több szem többet lát, hátha elkerülte valami infó a figyelmemet és valaki tud egy jó fülest (nem taslit és nem is nyulat :DDD ) adni nekem... köszi előre is minden infót, tippet!

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#1157) Gyuri27 válasza Cickánykoma (#1156) üzenetére


Gyuri27
félisten

Packard Bell EASYNOTE TK-F4011-BZ-011HG
AMD C-50, 2GB, DDR3, 320GB, AMD Radeon HD 6250, WEBCAM, Kártyaolvasó, 15,6", 1366x768, HDMI, 3xUSB, WLAN, AUDIO, DVD Super Multi, LED, Black, 6cella, D-SUB, 4400mAh Gyártói cikkszám: LX.BSG0C.002 12 hó gari. 97-98k az ára.

Toshiba NB550D-108
AMD C30, 1GB, DDR3, 250GB, AMD Radeon HD 6250M, WEBCAM, Bluetooth, Kártyaolvasó, 10,1", 1024x600, Win7 Starter, HDMI, 3xUSB, WLAN, 10/100Mb, AUDIO, 1,32Kg, Mikrofon, Brown Gyártói cikkszám: PLL5FE-00201EHU 24 hó gari. Kb 87-88k az ára.

Ezek biztosan beszerezhetőek. Tudom nem tosi c50, de kb ezeket kapni itthon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1158) FefeeX válasza r3dsnake (#1150) üzenetére


FefeeX
veterán

kettőt vettünk ketten a kollégámmal, és egyik sem pixelhibás, elvileg ezeknek nem is szabadna annak lennie... nem értem, hogy a fenébe kaphattál hibásat kettőt is... :(

(#1159) Cickánykoma válasza Gyuri27 (#1157) üzenetére


Cickánykoma
tag

Köszi a gyors választ Gyuri !

A Packard Bell-el az a bajom, hogy bár C-50-es procival szerelt, sajnos normál nagy notebook dimenziójú, nekem viszont 10-11 collos méretű kellene, lásd a mostanim is 10-es Atomos.

A Toshiba NB550-108-at előbb irtam is, hogy több boltban kapható már, de ezek C-30-as procival vannak szerelve, az meg csak egymagos. Nekem mindenképpen C-50-es procis, de 10-11"-os kellene :)

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#1160) r3dsnake válasza FefeeX (#1158) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

hát ezek se voltak könnyen észrevehetők, az egyik eladó nem is látta csak a másik. de az a baj az ilyen nagyon tudja szúrni a szemem... amúgy az ilyen gépekkel mi lesz? kiteszik újra, vagy megpróbálják eladni máshol észre ne vegyék? gondolkoztam rajta, hogy nagy pofátlanság lenne-e bemenni és mondani, hogy 100ért viszem a hibásat..? : )

(#1161) zsolt501 válasza r3dsnake (#1160) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A pixel hibás kijelzővel az a baj, hogy szépen sorban hal meg benne a többi pixel is, mert általában nem véletlen lesznek ezek pixel hibásak.
Járt már nálam nem egy ilyen kijelző amin kezdetben 1-2 pixel volt hibás majd 1-2 hónap elteltével már 10 fölött volt a hibás pixelek száma, de ez nem általánosítható dolog, mert nem minden esetben hal el azért a többi de ami egyszer hibás az általában okkal hibás.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1162) Cickánykoma válasza Gyuri27 (#1157) üzenetére


Cickánykoma
tag

Mennyire gyenge a C-30-as megtámogatva az Ati 6310 VGA-val szerintetek?
Az tiszta sor, hogy önmagában a proci gyengébb mint az N450-es Atomom, viszont pl. HD lejátszásnál (720p,1080p MKV, 720p@60fps) mennyire lehet szűk keresztmetszet az egymagos proci ? Ha annyira nem számottevő, lehet elgondolkoznék a C-30-as Toshibán, de nem akarok úgy venni új netbookot megint, hogy most meg a procit nőjem ki egyből :))

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#1163) r3dsnake válasza zsolt501 (#1161) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

kár érte :S feltételeztem, hogy sony nem ad ki szart a kezei közül, de tévedtem...

amúgy e350-es lapból az Asrock a legolcsóbb? esetleg van más gyártótól hasonló árban, ami rendelkezik usb 3,0-val? Tapasztalatok a többi laphoz képest? Biztos volt szó róla, és vissza is fogok olvasni, de örülnék egy rövid összegzésnek.

Köszi!

(#1164) SzalaiG válasza r3dsnake (#1154) üzenetére


SzalaiG
addikt

Azért nézd meg!
Mindenből lehet hibás sorozat. Sajna még a Sonyból is.
Aludj rá egyet és menj el a jövőhéten, az nem kerül semmibe, h megnézed.

(#1165) SzalaiG válasza gere (#1140) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mikor lesz E450? :U

(#1166) zsolt501 válasza r3dsnake (#1163) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Jelenleg a piacon az Asrock a legolcsóbb a többi 5-10-15 ezerrel több be kerül, de szerintem azért átlag használatra az asrock nem rossz ha több kell akkor Asus, mert a többi szinte ugyanezt tudja, és annyival azért nem ér többet.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1167) r3dsnake válasza zsolt501 (#1166) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

köszi a választ! az e450ről van már valami várható spec?

(#1168) vegyszer


vegyszer
addikt

szervusztok!

Egy kis finomhangolásban kérnék segítséget.
tegnap vettem meg az Asrock E350M1-es lapot.
A kezdeti problémák javaszésze már megoldódott, de akad még egy komoly:
(a gépem előtte egy x4 620 as procival, és 785-el szerelt lap volt 2x1 gb 1600-as rammal, ami jött át ide)

A helyzet: miután megfejtettem, hogy hogyan lesz ati videokártya a gépben (nem elég az all in 1 kell neki a VGA driver is, amik álss csodát, csinált hangot a hdmi-re is, ki érti ezt???), és a 4 cm-es venti fordulatát 5000 rpm-ről visszavettel level3 ra már eléggé kezdett közelíteni ahhoz, amit szerettem volna...

De mivel nekem elsődlegesen FullHD lejátszónak kell, igencsak megrökönyödtem mikor a nem DXVA-s videók elkezdtek szaggatni 900 kockából 80 at eldobott... :W
a killer samole 2 perc alatt sem ment végig, bár állítólag mindne kockát kirajzolt. (23 s a normál hossza)

kérdés: ha a 785 (HD4200) ezeket e videókat lejátszotta, akkor mit kell itt finomhangolni, hogy itt is menjen, a proci nincs csutkára járatva, csak közepese terhelt...

ötlet valakinek?

köszi!

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1169) vegyszer válasza vegyszer (#1168) üzenetére


vegyszer
addikt

egy kérdés: lehet, hogy a Q'n'Q zavar be?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1170) SzalaiG válasza vegyszer (#1169) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az mi?

(#1171) vegyszer válasza SzalaiG (#1170) üzenetére


vegyszer
addikt

qool and quiet
mert gyakorta látom, hogy igen komolyan visszaveszi az órajelet...
(4x200-ra)
de hogy a ddr memória frekijét felezi, na az kiakaszt...
533 azért kicsit kevés...
és nem biztos, hogy egyenes arányban áll a megspórolt villany a vesztett teljesítménnyel.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1172) Tomix24


Tomix24
addikt

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Win7 + xmbc.
Hogy oldódik meg a gyakorlatban, ha van egy mappában pl: 5db külömböző filmfile, külömböző képkockaszámmal?

- .m2ts - 1080p/23.976
- .avi 25p
- .MP4 1080i/50
- .Mkv 720p/30
- Mts - 1080p/60p

Az olcsó medialejátszóknál nagynehez megoldották mostanra, hogy legyen egy alapbeállítás, és filmenként elfeketedik a kép, és a tv-hez legjobban illő, vagyis a tudásához mérten a legjobb felbontásba rakja, és Hz beállításra(Ntsc/pal).
Van Win7 + xmbc estén is ilyen automata beállítás? Vagy menübe ugrálás,és én állítgtom minden filmhez?

Másik hasonló kérdés.
LCD TV HDMI kábellel összekötve HTPC-vel. Van 2.0 Sztereóra lekeverés? Dolby-DTS-DTSHD-LPCM-ről?

:R :R

(#1173) madgie válasza Tomix24 (#1172) üzenetére


madgie
titán

Hogyne tudná :)

Annyi, hogy nekem az Asrock E350M1-en csak akkor működik jól, ha az asztalon 23Hz-t (ami 23.976 pontosan) állítok be frekinek. Ilyenkor szépen vált 50/60Hz-re, ha kell. Ha 50/60-at állítok az asztalon, akkor viszont nem vált sehová.

Szerk: le tudja keverni sztereóba tudtommal a hangot, a Rendszerbeállítások/Hangkimenetnél nézz körül.

[ Szerkesztve ]

(#1174) zsolt501 válasza madgie (#1173) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor ezt a frekvencia váltási hibát érdemes bug ként jelezned.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1175) Tomix24 válasza madgie (#1173) üzenetére


Tomix24
addikt

Király, köszi! :R

(#1176) gere válasza SzalaiG (#1165) üzenetére


gere
tag

Júliusra ígérik.

Sokszor a drága olcsóbb...

(#1177) vegyszer válasza vegyszer (#1171) üzenetére


vegyszer
addikt

érdekes, hogy az 1.2 boissszal már 1333 MHZ is beállítható a DDR frekinek, de a gyárival csak 1066-ot tudott...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1178) Kendek válasza vegyszer (#1177) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A legérdekesebb, hogy az effektív 1333 MHz-es RAM órajel már az 1.10-es UEFI verzióval beállítható volt.

<-ƘƘ->

(#1179) vegyszer válasza Kendek (#1178) üzenetére


vegyszer
addikt

A gyártó oldalán viszont az alábbi szerepel:
- 2 x DDR3 DIMM slots
- Supports DDR3 1066/800 non-ECC, un-buffered memory

Ezért lepett meg, hogy lehetett emelni.
mondjuk sok látszatja nincs a sebességben.

Inkább az elcseszetten kódolt cuccok akadása zavar.
fogalmam sincs hol a hiba, most az xmbc-vel barátkozok...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1180) vegyszer válasza vegyszer (#1168) üzenetére


vegyszer
addikt

megeshet, hogy user error?
mert miután visszaadtam azt a 384MB ramot a VGA-nak, már nem szaggatnak ugyanazok a videók.én reflexből visszavettem 256 MB-áre, mert a ati 4200 is annyival ment. a beállítási listán meg csak kettő hatányai szerepeltek... és az 512-t meg sokalltam :( (2 GB-t kell beosztani)

Miután visszakapta, már mentek is azok a filmek minnimális aldobással, amiket a 4200 vitt :-)))
A minimális dobás max 5-10 kocka az első kb 10 másodpercből, aszerintem a lassú vinyóval lehet összefüggésben.

de a qool and quiet-ot hiába lövöm le, csak játszik a gép a frekikkel...
valaki tapasztalt hasonlót?

a CIR-re való ir adóvevőt lehet egyáltalán ma még beszerezni?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1181) eperfagyi válasza eperfagyi (#1102) üzenetére


eperfagyi
csendes tag

na most működik jól :K

táp gond volt így útólag ez derült ki....

ezzel a picoPSU-val azt csinálja amit kell, és nem össze-visza :K

ha bekapcsolom akkor föláll, ha leállítom akkor leáll....ja a biosz az frissítve, és good

ennyi

(gyerekek ha ez sem, akkor vszek 1 gamer laptopot firewire portal és békaphattya minden gyártó)

de most még bizakodok........

(#1182) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Tegnap este nagyon ideges lettem, mert az alaplap egy pendrive rádugás után totál kifagyott, de úgy hogy semmire nem reagált. resetelni kellett a gépet de ennek hatására még a gép felpörgött és elkezdett valamit csinálni, de a kijelzőn semmi nem jelent meg illetve végig sem ment a boot folyamat de még a bios sem töltődött be, hiába kapcsoltam ki a gépet és hiába csináltam cmos cleart semmi reakció nem történt, még a bios sem jelzett a kis csipogóból hibát.
Miután már nagyon ideges voltam tettem még egy próbát mivel régi emlékeimben voltak olyanok hogy hiába a cmos clear nem mindig törlődnek a beállítások és nem áll teljesen bizonyos esetekben teljesen alapra, nos ebből kifolyólag fogtam magam és a gép teljes áram ellátását megszüntettem oly annyira hogy még az alaplap elemét is el távolítottam, majd vártam pár percet és újra vissza az ellem és a táp ellátás és csodák csodájára a gép észhez tért, ezután mindent újra beállítottam a bios-ban majd utána már rendben el is indult minden.

Ezt azért írtam le hogy ha valaki hasonló dologba csúszik bele mint én, akkor ne keljen neki azon gondolkodni mit is csináljon, vagyis ez egy lehetőség.

Mindenesetre egy elég kalandos és elgondolkodtató eset volt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1183) zsolt501 válasza eperfagyi (#1181) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bizonyos esetekben egyes tápok nem indulnak el megfelelően, ha a benne lévő elektronika szerint túl alacsony az áram felvétel, ez elég érdekes mert azért egy 40-50 vagy ne agy isten 150W áram felvétel azért nem is olyan kicsi, de szerintem ez a hiba a gyengébb minőségű tápok esetén fordul leginkább elő.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1184) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!

Valaki próbált már e platformon játszani? Cod2, Cod4 vagy Mass effect?

(#1185) Oliverda


Oliverda
félisten

C50 (netbook)

YouTube@1080

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1186) zsolt501 válasza Oliverda (#1185) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem rossz, de szerintem fog ez még javulni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#1187) Oliverda válasza zsolt501 (#1186) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát én már akkor sem lennék bánatos ha nem javulna. :) Amúgy eléggé ingadozik a terhelés. A CPU 30 és 60 között a GPU meg 10 és 40 között. A lényeg, hogy hibátlan a lejátszás.

Ugye 1GHz-es prociról beszélünk jelen esetben. Mondjuk lejátszás közben előfordul, hogy leveszi 800MHz-re is. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1188) vegyszer válasza Oliverda (#1187) üzenetére


vegyszer
addikt

engem az idegesít, mikor azt látom, hogy a proci 30-40% on pörög, órajele levéve 800 MHz-re, oszt mégis el el dob egy-egy kockát, ne adja az ég 10-et 20at...
és nem tudom mit kellene még MPC-HC ban beállítani...
bár youtoube alatt is hasonlók előfordulnak, még 320 p mellett is, ami csak további kérdéseket tesz fel,
de egyre jobban tetszik a konfig. level 1-3 mon elég halk...
ki hogy használja?
volt olyan, aki levette a gyári vetit róla?
mert nekem a házban pont felette van egy 8 cm-es szellőző, és azon gondolkodom, hogy egy halk 8as befújva, vagy kiszívva a levegőt a gyári négycentis nélkül milyen eredményt tudna elérni.
a 25 mm-es vastagságban már csak vagy vagy alapon fér be...
esetleg egy jó slim.
tudna valaki olyat ajánlani esetleg?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1189) GIJoe


GIJoe
addikt

Róla még nem találtam korrekt reviewet, ideális htpc?:P

(#1190) Oliverda válasza vegyszer (#1188) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan hol lehet csekkolni, hogy dob-e el képkockákat? Én szemmel nem vettem észre ilyesmit. :B

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1191) mar_tin válasza Oliverda (#1190) üzenetére


mar_tin
tag

YouTube -on jobb gomb a videón, és a megjelenő menüben Show Video Info pont. Itt lehet látni az eldobott képkockák számát is többek között. (Elég, ha a videón nyomsz egy jobb gombot már is dobálja a képkockákat nálam mint az őrült ki tudja miért...) Amúgy MPC-HC alatt nálam legtöbbször a beépített feliratozó miatt dobál el pár képkockát, ez már több éves probléma, még a sima SRT feliratnál is megvan, ASS -nél meg aztán főleg.

(#1192) madgie válasza vegyszer (#1188) üzenetére


madgie
titán

Level 2-n megy, de én is azon agyalok ,hogy lehetne jobban hűteni, ugyanis a kedves drága Green WD vinyó is hótt forró, meg a 150W-os táp sem érzi jól magát 20-30W-os terhelésen és együtt eléggé befűtenek.

(#1193) Oliverda válasza mar_tin (#1191) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi!

Megnéztem ezt a legújabb Chrome alatt, full screen 1080-ban, és 1 dropped frame lett, de az is akkor keletkezett amikor elindult a lejátszás.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1194) barkley válasza vegyszer (#1188) üzenetére


barkley
csendes tag

Én lekaptam róla, s mivel ilyen házam van [link], amiben nincs túl sok hely, így egy 8 centist raktam rá (nem slim), úgy hogy az egyik sarkát a ventilátornak a bordára erősítettem egy csavarral (a 4 centis helyére). A ház tetején/oldalán lévő szellőző pont a ventilátor felett van, így ott tud beszívni friss levegőt, s a ház oldalán lévő kisebb szellőzőkön pedig kifújni. A ventit pedig level 1-en tekerem.
Egy ssd és egy régi samu vinyó van még a házban, de így sem megy a hőmérséklet 38 °C fölé, egy kb. 20-21 °C-os szobában.

[ Szerkesztve ]

(#1195) barkley válasza madgie (#1192) üzenetére


barkley
csendes tag

Azóta is pöpec a driver, amit linkeltél, s mivel a múltkor bunkó módon nem köszöntem meg, most pótolom: Kösz!

Kérdés: wd green vinyód ennyire melegszik? épp olyanra akarom lecserélni a samut. A házad szellőzése nem az igazi, vagy alapból szeretnek ezek a wd vinyók melegedni? bár az kicsit furcsa..:D

[ Szerkesztve ]

(#1196) madgie válasza barkley (#1195) üzenetére


madgie
titán

Nálam nagyon szűkös a hely, az erősítő és a másik, "nagy" PC között van a cucc, így nem csoda, hogy relatív melegszik. Mondjuk azt vártam volna, hogy kevésbé fő majd, most beraktam a házikóba egy leszabályozott nyolcas ventit, meglátjuk, mennyit hűl így . Egyébként nem tudom, mennyire melegszik a Samsungokhoz képest a WD, bár van egy szubjektív véleményem pár Caviar Green után: szeretnek hamar tönkremenni. Legalábbis nálam. Ez a másfeles is cseredarab, míg a régebbi Hitachi, Samsung, vagy épp WD-k tökéletesen mennek sok év után is.

A driver meg nekem is bevált, azóta egyszer sem szakadt meg a kapcsolat :)

Szerk: ez a házikóm

[ Szerkesztve ]

(#1197) gyiku


gyiku
nagyúr

(#1198) vegyszer válasza barkley (#1194) üzenetére


vegyszer
addikt

Én eredetileg a te házad másik változatával szemeztem (modecom feel 202), csak mindenütt az árlistákon ott lakozik, de rendelni semelyik kereskedő sem tudta... mivel abba egy 10 cm-es venti is elfér :DDD

Így lett LC power 1320 mi
Ennek is a második kiadása, mert az elsőről készült teszthez képest jópár eltérés volt, a pozitív irányba, pl: nem csak egy sata táp van, hanem kettő
a molex véghez adnak molex-slim-sata adaptert, meg egy valamit amivel tán silm ide OD-t lehet bekötni. és a csatlakozók feketék, nem fehérek...
a tápja hűvös, és nem cicereg, ettől azért sokáig tartottam...

a hőfokok level1 es 4 cm-es gyári ventivel (2960 rpm, de alig hallható):
alaplap 54°C, CPU 56°C, CPU#1 CORE 72°C, CPU#2 CORE 72°C
(az aida 64 stabilitás tesztje szerint mérve)
Ami meglepő, ezek alig változnak, függetlenül a terheléstől... ha már bemelegedett a rendszer, beállnak

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1199) madgie válasza vegyszer (#1198) üzenetére


madgie
titán

Hm, nem sok az az 56 fok? Én már ötvenet is sokalltam, azért zendít rá néha a vetni, mert 55-nél felkapcsol.

(#1200) barkley válasza vegyszer (#1198) üzenetére


barkley
csendes tag

Szerintem is kicsit sok az 56 °C, bár ha terhelés alatt ez nem nő, akkor nincs probléma. Valószínűleg aplikálnék a helyedben egy nagyobb ventit a 4 centis helyére, ahogy néztem kb. ott van a szellőző a házadon, ahol az enyémnek, s mivel kb. ugyanolyan magas a házad, szerintem elfér ott egy sima venti is, ahogy nálam. A hangja tovább csökkenne és valószínűleg a hőmérséklete a procinak is 10 °C-al, de persze ki kell próbálni.:D

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.