Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) iMaverick válasza HSM (#3997) üzenetére


iMaverick
addikt

Az ok is, de milyen áron? Szóval lehet itt vitatkozni az alacsony fogyasztás-limitált teljesítmény vs. magas teljesítmény-moderált fogyasztás témán. Ezen nem fogok veled vitatkozni!!!! Csak azt értsd meg, hogy egy Core2Duo ez a teljesítmény kicsit pofára ejtős... Ennyi.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4002) Kendek válasza iMaverick (#4001) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Semmi pofára ejtős nincs ebben, nem ígért senki sem olyan hú de nagy teljesítményt. Éppen ellenkezőleg, az Atomot pont, hogy megveri, de az ezeréves K8-as architektúránál gyengébb, alacsony órajel mellett. Legközelebb olvasgass kicsit többet és a céljaidnak megfelelő hardvert vásárolj.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#4003) ftc


ftc
nagyúr

Hól muzsikált a Brazos.... SimCity 4 mondom megy minden rendben kicsit szórakozzak! Erre egszer csak lekapcsol midnen...mondom mi a.... lehet elment a tápom...

(#4004) mitoman


mitoman
tag

Nem működik a CnQ, uefi-ben engedélyezve, energiagazdákodás minimum,
valakinek valami tipje?
Esetleg valamilyen program? Asrock USB3-as a lap.

[ Szerkesztve ]

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#4005) sysrq válasza Kendek (#4002) üzenetére


sysrq
őstag

Szerintem meg kevés eladó brazos van az apróban.
Nem ártana fellendíteni a piacot.
3Dmark11

3dmark vantage

[ Szerkesztve ]

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#4006) raidx válasza sysrq (#4005) üzenetére


raidx
őstag

Majd szaporodik, ha kijön az E450. Többen váltani fognak mert azt hiszik játékra is jó lesz. Pedig csalódni fognak ismét!

Érdekes, rengeteg teszt jelent meg a Brazos-ról még itt a PH-n is több alaplapot bemutattak. Mindenhol azt lehetett olvasni, hogy játékra nem jó, bár egy - két régebbi játék elfut rajta. Mégis sokan azzal a céllal vették, hogy lesz egy kis fogyasztású játékgépjük. Pedig ahhoz kell a legerősebb erőgép!
Ha valakinek gyors otthoni szerverre van szüksége, válogasson a HP microszerverek közül. Azok hálózati célgépek és nem lesz sebességgond velük! Igaz többet esznek mint az Atom és Brazos lapok de ott az I/O műveleteknek a HDD a korlátja. Kihasználják a Gigabites hálót rendesen.
Ha mégis Brazos kell neki, legalább szerver programot tegyen rá. Ott nincs a Winnek a sok sallangja! De ez kinek kinek magánügye! ;]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4007) iMaverick válasza Kendek (#4002) üzenetére


iMaverick
addikt

Az előbb leklammeroltam egy kedves hangú választ a hozzászólásodra, de nem akarok vitát itt a topic-ban. Inkább itt egy idézet az iPon cikkjéből:

Annak, aki manapság olcsóbb asztali PC, illetve HTPC építésén gondolkodik, mindenképpen figyelmébe ajánljuk a Brazos platformot, ugyanis véleményünk szerint az AMD újdonsága jól sikerült, így bátran alapozhatunk rá, ha egy átlagos, a mindennapi feladatokat ellátó, alacsony fogyasztású, halk rendszert szeretnénk építeni. A játékok esetében a régebbi címek nem jelentenek majd problémát, de azért kompromisszum-készen kell hozzáállnunk a kérdéshez. A videó lejátszással kapcsolatos képességekre szintén nem lehet panasz, az 1080p-s YouTube HD videók teljes képernyős lejátszásakor jelentkező apró be-beszaggatást pedig a jövőben remélhetőleg javítják. Komolyabb feladatokra (videó kódolás, képszerkesztés) csak korlátozottan alkalmas a rendszer, de ez ebben a kategóriában már egy megszokott dolog, ilyen konfigurációt általában nem is ilyen céllal szokás keresni.

És egy másik szösszenet az AnandTech oldaláról.

Szóval valamit félre érthettél, mert én sem gondoltam, hogy egy Intel CoreI7 teljesítményét fogom kapni. Pár éve már benne vagyok a szakmában...

Ha visszaolvasnál, akkor látnád, hogy mik az alapvető bajaim. (Pl. fut a Win7, a háttérben uTorrent + AVG Free és ez így 20-25% cpu terhelést eredményez... Ezt gondolom Te sem hiszed el, hogy normális?)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4008) korcsi válasza iMaverick (#4007) üzenetére


korcsi
veterán

És az hogy alapon 20-25% a processzor terhelés az mennyiben befolyásolja a felhasználói élményt?

Nálam avast, cfosspeed, utorrent (400+ torrenttel) xbmc tálcán, vnc hogy lássak is valamit, és 9-15% között mozog, persze sok mindent kigyilkoltam a rendszerből, mert HTPC-nek használom, és nem asztali gépnek.

Utorrent haladó beállítások között be lehet állítani egy lassú cpu-s üzemet.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4009) ronson válasza iMaverick (#4007) üzenetére


ronson
őstag

Szerintem az utorrent miatt teljesen természetes.

(#4010) canniball válasza iMaverick (#4007) üzenetére


canniball
nagyúr

A uTorrent-re mintha mások is panaszkodtak volna. Mármint hogy valamiért megfogja a gépet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4011) ronson válasza canniball (#4010) üzenetére


ronson
őstag

Nem csak ezt a gépet fogja, hanem minden gyenge gépet megfog. Sőt többszörösen erős asztali gépen is képes 5%-ot produkálni.

(#4012) iMaverick válasza korcsi (#4008) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem panaszkodtam a felhasználói élményre. Azt valóban nem befolyásolja...

400+ torrent? Nálam jó ha 20 van... Mondjuk VNC az nálam is van... Lejátszáshoz a MediaPortal-t és/vagy az MPC HC-t használom. De ezek nem szoktak mindíg nyitva lenni. Minek?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4013) Kendek válasza ronson (#4011) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annak idején mikor még Windows 7-et használtam az Atomos netbookomon, akkor 3-4 MB/s-os sebességnél nem tudtam gyorsabban letölteni µtorrenttel, mert már az egér is elkezdett keményen beakadni. Mióta Ubuntut használok ez a probléma megszűnt, ugyanúgy µtorrenttel vígan tölt kétszer annyival is, és tudom használni a gépet még mellette másra is. :)

<-ƘƘ->

(#4014) ftc


ftc
nagyúr

utorrent meg se fogja a kis nálam...pedig 3-as verrzio! Bitdefender se fog...100%-ra még nem tudtam kiakasztani....

(#4015) iMaverick válasza korcsi (#4008) üzenetére


iMaverick
addikt

Közben próbálgattam ezt uTorrent-es témát. És valóban! Amikor kilőttem, mindjárt csak 10-20% között ugra-bugrált a terhelés. Ez már így valóban elfogadhatónak tűník ennél a rendszernél.

Amikor visszakapcsolom, az elején még normális a terhelés, de amint vissza állt seed-be és felépülnek a kapcsolatok: puff, megint 25-30-50% terhelések vannak...

Az advanced résznél ezt a net.cpu_low-t mondod? Közben bekapcsoltam, de nem hozott érdemi változást...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4016) iMaverick válasza ftc (#4014) üzenetére


iMaverick
addikt

100%-ra még nem tudtam kiakasztani

;] Nekem már összejött!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4017) canniball válasza ronson (#4011) üzenetére


canniball
nagyúr

Akkor úgy tűnik megvan az egyik elásott kutya helye.

iMaverick!
A Process explorer megmutatja mi eszi a maradék 10-20%-ot.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4018) kleinguru válasza raidx (#4006) üzenetére


kleinguru
addikt

Az miért lehet, hogy a hp micros serverekben a hdd a szűk keresztmetszet?!

Mert pl az is egy athlon cpus gép (még ha válogatott alkatrészekkel akkor is)

Nekem megvan hozzá minden, lap kell + mem (minden más van), nem fogok mást venni, ellenben érdekelne, hogy ha normális gigabites hálókarit teszek bele a pci-e foglalatba, akkor azzal jobb volna-e:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4019) korcsi válasza iMaverick (#4015) üzenetére


korcsi
veterán

Lehet, hogy utorrentet újra kell hozzá indítani, illetve nálam kapcsolatok maximális száma is le van korlátozva 32-re.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4020) mitoman


mitoman
tag

Nincs valakinek tippje, Asrock USB3-as a lap, xp sp3,
nem müködik a CnQ, mindig 1600-on megy a proci.

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#4021) korcsi válasza mitoman (#4020) üzenetére


korcsi
veterán

Talán ez segít!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#4022) raidx válasza kleinguru (#4018) üzenetére


raidx
őstag

Nem!

A HP masinák célgépek azért a hardver és egy szerver progi jól összedolgozik. Az egész arra van tervezve, hogy kevesebb mint 10 gépes kis hálózatot kiszolgáljon. Ezért, ha otthon egy két gép osztozik, maximálisan ki tudja használni a Gigás hálót és így a HDD marad a legszűkebb keresztmetszet. Persze, ha 4-6 gép használja már oda a nagy sebesség, mert szétoszlik az erő a gépek között. Hálózati feladatokat ellátó gépnek nem szükséges erőgépnek lenni. Célhardver és sok memória. Persze ha több száz gépet kell kiszolgálni nem árt a sok processzormag és a még több memória meg az SSD tárolók.
Esetedben sokat fog lendíteni a célszoftver ami semmi felesleges sallangot nem tartalmaz.
Még egy Windows szerver oprendszernél is alapból tiltva van a hang és pár nyalánkság. Feltételezik, hogy monitor, billentyű, stb. nélkül használod és nincs szükséged a grafikus felületre. A Server 2008-nak van egy olyan lehetősége (telepítéskor választható), hogy nincs Gui (core). Mindent parancssorból vagy egy Win 7-es kliensről tudsz beállítani. Sokkal biztonságosabb és gyorsabb is mint a komplett Guis oprendszer.

@mitoman

Windows 7 x64

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4023) mitoman válasza korcsi (#4021) üzenetére


mitoman
tag

Köszi korcsi és raidx, de mégiscsak működik,
az aida64 szerint, eddig az everestel néztem.

* LG V30 3 db, Yoga 2-13, Yoga book, tab S5e, LG 55LB700 *

(#4024) kleinguru válasza raidx (#4022) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4025) canniball válasza raidx (#4022) üzenetére


canniball
nagyúr

Még mielőtt teljesen elvennénk a kolléga kedvét tegyük hozzá hogy azért egy épített gépnek is lehet előnye a célgéppel szemben, pl. adott esetben a bővítés/javítás azért egyszerűbb.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4026) kleinguru válasza canniball (#4025) üzenetére


kleinguru
addikt

Meg ha nem is feltétlen olcsóbb, de több mint valószínű, hogy nem drágább:))

Más: olvastam a server core-ról. Van olyan felülete, hogy egy win7 kliensből grafikusan tudom konfigolni?!:) mert akkor nem görcsölök unix rendszerrel:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4027) raidx válasza kleinguru (#4026) üzenetére


raidx
őstag

Létezik egy két segédprogram ami pótolja a gui hiányát. például: [Ez]

Ugyanakkor sok minden megoldható vindows 7 alól. Igaz, full szolgáltatás csak akkor van, ha a szerveren aktiv direktori van beállítva.

De pár segédprogram és például TeamViewer vagy hasonló és már is megoldódott minden gond. A windowshoz van külömböző segédprogram ahol a fájlokat egy csokorba fogva ikonok segítségével tudod indítani. uTorrent elérhető webes fwlületen, JD szintén. Sajna most nem találom az akkori gyűjteményemet amit használtam mikor teszteltem.

A hogyan.org-on találsz egy cikket a telepítésével, beállításával kapcsolatba. Olvasd el a hozzászólásokat is.

Itt egy másik: [link]

Ez a kettő már elég.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4028) kleinguru válasza raidx (#4027) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszönöm:R!
Este összerakom a vasat és holnap telepítek. De lehet kiprobalom virtuális környezetben

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4029) kleinguru válasza raidx (#4027) üzenetére


kleinguru
addikt

jó ötlet, csak az a bajom, hogy x64 alatt nem fut a script:(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4030) raidx válasza kleinguru (#4029) üzenetére


raidx
őstag

Annak idején egy Intel D201GLY lappal volt próbálva. Az meg csak 32 bites. Egyik sem működik? esetleg nem frissítették? nem találsz újabbat. Nekem azok még a régi linkjeim!

A hogyan.org viszont jól leírja és úgy is működőképes lesz csak kicsit macerásabb.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4031) kleinguru válasza raidx (#4030) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi tényleg a segítséget, de ez tiszta szívás :K

Ha az új freenas rá tudom venni valahogy hogy működjön... ( gányolás linuxban ) vagy grafikus felülettel ellátott win server lesz belőle:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#4032) gallus


gallus
aktív tag

Megint van egy számomra érdekes észrevétel, kérdés. :B

Itt nézegettem filmeket, amikor ágyhoz voltam kötve egy pár napig.
A 939-es rendszerem 50% fölötti proci terheléssel ment mindkét magon film közben.
A Brazost azért / is / vettem, mert úgy reklámozták,
hogy minden vacakot támogat a HD6310,
még olyat is amit nem is használnak
/ valamilyen you tube-os dolog volt /,a procit mindenben segíti.
Erre kipróbálom az E350-en,
hát ugyan annyit terhel a processzoron mint a régi gépem,
még egy picit többet is, ugye az alacsonyabb órajel miatt. 2000 vs 1600MHz.
Mi ez amit nem gyorsít? Van ilyen???

Minden driver, bios friss, 64 bit win7.
Mielőtt megkérdeznétek :DDD

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#4033) mar_tin válasza gallus (#4032) üzenetére


mar_tin
tag

Flash -es videóknál az is kell a GPU gyorsításhoz, hogy az adott oldal támogassa a stage videót. Amit linkeltél azt nem tudom, hogy támogatja e, de gyanítom, hogy nem .YouTube -ról 1080p -s videót lejátszva, ha minden klappol, akkor úgy 30% körüli terhelésnek kell lennie.

(#4034) MZperX75


MZperX75
addikt

Azért lehet játszani a kis brazossal,persze kompromisszumokkal!
(ne crysis-t,prószáld ki vele,de amúgy 80%-90%ban minden megy vele) tapasztalat.
Még a crysis2 is 800X480low 3giga rammal 15-25Fps között!
CodMW2-640X480low multy 16emberkével!(single 800x600medium)
Maffia1 max graf
GTA3 sanA Max graf 1680X1050max
Serius sam1-2 max graf!
NFS pro!
Portal2 1680x1050 medium
Most csak ezek vannak fen,de szinte mindgyik gyári lemezem elindult! és egész türhrtően futkározik!
Amire kell egy alkalmi játékosnak arra tökéletes :)

(#4035) Plazmacucci válasza mar_tin (#4033) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És azt is megfejtettük már, hogy youtube HD-t csak teljes képernyős módban gyorsít (ekkor flash player ikon meg is jelenik tálcán).

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4036) Tomix24 válasza Plazmacucci (#4035) üzenetére


Tomix24
addikt

De alap az is hogy a böngészőben a GPU gyorsítást bekapcsolja az ember.

(#4037) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

A htpc-ben egy E350 teljesít szolgálatot (gigabyte). Hogyan kéne rábírni, a HD audió kiadására? Az erősítőre ugyanis csak sima DTS-t küldd ki. A lejátszó progi egy power dvd11 ultra.

Köszi a segítséget.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4038) Errtu11 válasza Tomix24 (#4036) üzenetére


Errtu11
csendes tag

Mindent átnéztem Mozillában, de dögöljek meg, ha van ilyen opció.
Vak vagyok?

" A szex már nem a régi, amióta a nők is élvezik."

(#4039) Errtu11 válasza adamssss (#4037) üzenetére


Errtu11
csendes tag

Elba..tam a szerkesztést, sorry

Power dvd nekem is problémás volt, ellenben Total Media Theatre gond nélkül kiadja original primary audio opcióval. Splash Pro is jó nálam, ott a HDMI bitstream opciót kell választani.
Elméletileg a Power dvd is tudja, de mint írtam nekem még soha nem sikerült rávennem egyik verzióját sem.

[ Szerkesztve ]

" A szex már nem a régi, amióta a nők is élvezik."

(#4040) Armagedown válasza Errtu11 (#4038) üzenetére


Armagedown
őstag

Beállítások , Haladó - Általános

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#4041) raidx válasza Tomix24 (#4036) üzenetére


raidx
őstag

IE-t, Rókát nem ismerem. Opera meg a most fejlesztés alatt álló 12-es verzió sem tartalmaz még hardveres gyorsítást. A 11.51 végleges meg pláne.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4042) adamssss válasza Errtu11 (#4039) üzenetére


adamssss
veterán

Splash pro bevált. Köszi.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4043) Errtu11 válasza Armagedown (#4040) üzenetére


Errtu11
csendes tag

Köszi.
Le kellett cserélnem egy új verzióra, ott már simán megtaláltam :)

" A szex már nem a régi, amióta a nők is élvezik."

(#4044) gallus válasza gallus (#4032) üzenetére


gallus
aktív tag

Félképen itt is több procierő kell:

Teljes Képernyő:

Gyorsítás kikapcsolva, teljes méret:

Internet Explorer teljes méret:

Utoljára a legérdekesebb.
IE félkép, itt számottevő az eltérés:

[ Szerkesztve ]

(#4045) Plazmacucci válasza gallus (#4044) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A gyorsítás működését ellenőrizheted, jobb klikk a videón --> videóinformációk megjelenítése. Ha software decodingot ír, természetesen nem megy a gyorsítás. Frefox meg ilyen tekintetben nem jó példa, zabálja a memóriát meg a procit, a gpu-t meg pörgeti, akár gyorsít akár nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4046) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Melyik alaplapok tuningolhatók a brazosok közül?
MSI-t szeetnék venni, mert az a legolcsóbb, de nem találtam leírást hogy támogatná. Asus Giga az tudom hogy támogatja. (meg még jó pár)

(#4047) HeavyToys válasza easy...rider (#4046) üzenetére


HeavyToys
senior tag

MSI-nem támogatja. Nekem az van. Alapból érdekes módon, mióta variáltam a memória időzítéssel 1628 Mhz-en megy. De efölé szerintem nem lehet vinni. Mondjuk kérdéses, hogy így nem veszti-e értelmét az egész, mivel ha tuningolod, nő a fogyasztás, stb. MIre használnád amúgy, hogy tuning kéne?

(#4048) raidx válasza easy...rider (#4046) üzenetére


raidx
őstag

A Brazos lapok egyike sem igazán támogatja a tuningot! Amikre azt mondják, azok is 1,6 helyett 1,62 körül tudnak. Tuningnak annyira nem nevezném!

Ha jó minőségű 1600-as memóriákat teszel bele, ott van egy kis lehetőség játszani az időzítésekkel ami némi javulást hoz.

Majd az E450-e sorozat, de az is csak a GPU órajelét emeli meg, de csak akkor, ha belefér a 18W-ba az aktuális fogyasztás.

Ha tuning lapot szeretnél, felejtsd el a Brazos családot! Vegyél AMD Buldozer procis lapot, majd ha megjelenik. Ott lehet tuningolni akár a folyékony héliumos hűtésig.

"A tuningolt processzorban az AMD egy modult használt fel, és az elért 8429 MHz-es órajel nem csak a hitelesítéshez volt elég, mivel a rendszer meglehetősen stabilnak is bizonyult, ugyanis egy vírusirtó is futott a háttérben."

[link]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#4049) easy...rider válasza HeavyToys (#4047) üzenetére


easy...rider
őstag

Majd csak netezős gép lesz belőle ősöknek, csak azért lehet majd olyat vennék ami mégis támogat tuningot. Olvastam cikkeket ahol 1,3V-al Giga lappal elért a tulaj 2,2GHZ-et! :Y

Nem akarom túlzásba vinni, de tudom hogy ha nem Open CL progi amit futtatok, akkor gyengus a gépezet. De lehet a memória keresztmetszete amúgy is értelmetlenné teszi a tuningot :)

Azért kérdeztem mert ha kicsivel többért olyan lapot kapok ami tud tuningot, akkor lehet megpróbálom.

Mondjuk ahogy nézem a kib@szott forint árfolyamot, idén lehet nem veszek semmit, mert már megint akkora szarban az ország mint tavaly ugyanilyenkor. qva politikusok :W

(#4050) raidx


raidx
őstag

Elvagyok szomorodva!

Szerettem volna kipróbálni a Windows 8 Pre Betát és nem hajlandó virtuális gépen települni!

Sajnos az MS azt írja, nem telepíthető sem XP sem WIN 7 mellé. Csak tiszta telepítés lehetséges. Gépigény egyébként 1 Giga proc 1 Giga (x32) 2 Giga (x64) ram és DX9 képesség minimum.

Sajna a fejlesztői eszközöket is tartalmazó előzetest töltöttem le és az 4,8 Giga. Nem tudom lemezre kiírni, hogy egy szűz HDD-vel kipróbáljam.

Talán holnapra lejön a normál változat is (mert iszonyú lassan jön!) és sikerül kipróbálni.

A szabadon letölthető Pre Beta 2012 novemberéig marad életképes állítólag.

[Letöltés]

Ha valaki kedvet kapna a próbához.

Vigyázz! Nehogy a 4,8 gigást töltsd le és tönkreteszi a jelenlegi oprendszert!

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.