Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) D1Rect válasza M@trixfan (#97) üzenetére


D1Rect
félisten

Krumplit se pucol. 'szt?
A userek hány %-át érinti a 3D BD?

Neszívassálmár.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#102) gyiku válasza D1Rect (#101) üzenetére


gyiku
nagyúr

es a kave?! :W

hüllő

(#103) M@trixfan válasza D1Rect (#101) üzenetére


M@trixfan
addikt

Helyesen a kérdés úgy szólna, hogy azon felhasználók hány százalékát érinti a 3D BD akik HTPC alapnak vesznek Brazos-t? Mivel Te VGA területen mozogsz ezért csak ennyit mondok: nem hajcsa ki. :))

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#104) D1Rect válasza M@trixfan (#103) üzenetére


D1Rect
félisten

Vazz, lowend olcsóért.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#105) stratova válasza Oliverda (#96) üzenetére


stratova
veterán

C-50-et nézegettem én is csak még kétkedő vagyok. Elég lenne a 9 W-os kétmagos vagy akár a legkisebb 5 W-os HTPCnek (1080p) + net + office (figyelembe véve a jelentős mennyiségű flash tartalmat) a maga HD6250-ével. A fogyasztásuk nagyon jó.
Ja, ne felejtsük ki, hogy milyen gépigénye lehet egy videofelvételnek megfelelő tuner kártyával GPU támogatással (ha eltekintünk attól, hogy közben vissza is szeretnénk nézni egy filmet).

(#106) HPAA


HPAA
őstag

e350m1

nekem ma hozta a futár
első problémám vele , hogy nem akar beindulni hdmi-n tv-re kötve
dvi-hdmi adapterrel elindul /hangot is átviszi a tv-re !!!/ , de ha ugyanazt a kábelt dvi adapter nélkül kötöm az alaplapi hdmi portra semmi ...

ami még pluszban idegesítő , hogy nem akar ujraindulni/leállni
kép az eltünik , ventik mennek de egyébb semmi
most figyeltem fel rá hogy a speaker sem csippant bekapcsolásnál

valakinél bármi hasonló ?

************* censored

(#107) HPAA


HPAA
őstag

a fenti hdmi problémámra raflektálna valaki akinek szintén ez van ?
mihamarabb , csak hogy vissza tudjam küldeni 72 órán belül ha tényleg hibás

tv-vel összedudva semmi , sem oprendszer telepítés előtt , sem win7 alatt driverével /ez azért fura nem ?/ ugyanaz a kébel dvi átalakítóval hibátlanul viszi ki a képet

************* censored

(#108) DBob válasza HPAA (#107) üzenetére


DBob
őstag

"a fenti hdmi problémámra raflektálna valaki akinek szintén ez van ?"

Ugye tudod hogy nagyon friss, új platformos hw esetében legelsők közt bevásárolni ezért kockázatos? Mert magadra számíthatsz problémák terén, hiszen szerintem nincs 10-20 dbnál több egyelőre az országban, illetve még közel sem kiforrt a platform, lehetnek firmware és egyéb hibák (lásd legújabb hír, hibás Sandy Bridge vezérlők miatt visszahívás intelnél).
Egyetlen egyszer volt hogy új dologba ugrottam bele amint elérhető volt, épp az Atom. Mert a raktárban porosodó chipset köré dobták össze. Gyakorlatilag csak a CPU volt új.

Ezt meg vidd vissza, cseréltesd ki. Ha a beállítások voltak rosszak, akkor ugyanúgy nem fog menni legközelebb is, fellélegezhetsz. Ha meg tényleg hw hiba, akkor meg ugye minek kísérletezgetni tovább...

(#109) zsolt501 válasza HPAA (#107) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A bios ban engedélyezni kell a HDMI-t

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#110) zsolt501 válasza robinhód (#100) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Konkrét számokat ne várj még most mert azzal nem szolgálhatok csak stopperrel mértem 3 gép közötti másolást , és kb 15-20%-al volt gyorsabb a másolás mint az előző konfigurációimnál ami most indulásból ezzel az 1 verziós szoftvertől egész jó teljesítmény főleg hogy nem egy bivaj erős konfig ez.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#111) HPAA válasza zsolt501 (#110) üzenetére


HPAA
őstag

én rendezgettem most 2 db 2 terrás 5400-es samun a cuccaim
300 gigát rántottam át átlag 85000-92000 sebességen /ez alá nem ment másolás közben/
4giga ram van benne

HDMI : biosban engedélyezni ?
hát szemüveget rég cseréltem ugyan , de most sem találok ilyen opciót
csak azt hogy mit keressen először kártyát v alaplapit ...
felhomályosítanál pontosan melyik részen ?
neked egyébként megy hdmi-n keresztül pl a bios is ? /miután "engedélyezted" természetesen/

************* censored

(#112) HPAA


HPAA
őstag

200W fsp táppal 4 giga rammal 1db 2tb 5400 es 3,5 es samuval nállam pihiben 29W a pillanatnyi fogyasztása

tudom nem egy jó táp , csak ha valakit érdekel viszonyítás képpen :R

************* censored

(#113) Vladi válasza HPAA (#112) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó táp az, és a fogyasztás is reális. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#114) Vladi válasza Vladi (#113) üzenetére


Vladi
nagyúr

Más:
azt írják legtöbb helyen, hogy ddr3 max 1066 mhz. nekem van ddr3 ramom de 1600-as. Az megy ebben? Régen a ddr1 idején a 333-as lapban ment a 400-as ram. Most?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#115) Oliverda válasza Vladi (#114) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért ne menne? Alacsonyabb órajel sosem akadály. Amúgy a Gigabyte állítólag még az 1333-at is támogatja, amiből szvsz biztosan tud profitálni a CPU és a GPU rész is, az alapból nem túl nagy sávszélesség miatt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#116) zsolt501 válasza HPAA (#111) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Bocs elnéztem csak a HDMI audiót lehet engedélyezni az Advenced menü Nort Bridge config ban.
Egyébként nekem egy Samsung 37'-os tv-re van kötve és tökéletesen indul vele a gép és a Bios is.
Egyébként neked mire van kötve a gép, vagyis mit használsz megjelenítőnek vagy mit használnál ami HDMI-re van kötve?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#117) DBob válasza Oliverda (#115) üzenetére


DBob
őstag

Gyanítom itt is frissítés kérdése lesz.

(#118) Oliverda válasza DBob (#117) üzenetére


Oliverda
félisten

A Gigabyte leírásában emlékeim szerint tuningként emlegetik ezt a dolgot. Persze ettől nem kizárt, hogy még pár másik lap is tudni fogja ezt. Végül is csak egy szorzóról van szó.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#119) Sethdobaloah válasza Oliverda (#118) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Időzítéseket lehet az asrockban is állítani... 1600-as ramoknál cl(x-1)-et tuti be lehet állítani 1066mhz-n, és közel ugyanott leszel, mintha 1600-on menne nem?

...csak én vagyok helikopter?

(#120) Oliverda válasza Sethdobaloah (#119) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem igazán, mert a CL csökkentésével elsősorban a késleltetést tudod redukálni az órajel emelésével pedig a sávszélességet. Igaz valamilyen hatása mindkettőnek van a késleltetésre és a sávszélességre is.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#121) Vladi válasza Oliverda (#115) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ok, köszi. Akkor nem adom el a ramokat. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#122) HPAA válasza zsolt501 (#116) üzenetére


HPAA
őstag

lg 32le5500 led-es tv-re van kötve
gondoltam rá hogy a tv jel hiányában készenlétibe kapcsol , és itt lehet eltérés a lap kimenetén kijövő jel között , de mint írtam is minden ugyanaz csak az alaplapnál dvi adaptarrel megtoldva másik csatlakozóra téve megy :F

egyébként nállad indításkor csippant a speaker ?

ramokhoz : nállam 2x2gb 1333 geil van , gond nélkül

************* censored

(#123) zsolt501 válasza HPAA (#122) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Szia

Nálam egyből megy a hdmi kábellel megy a TV-be nem használok semmi átalakítót, egyébként sem szeretem ezeket az átalakítósdikat.
Nálam igen csippan 1-et a speaker induláskor, de ha zavar akkor nem kötöd be.

Nálam a ramok 2x2GB Kingston KVR1333D3N9K2/4G
Lehetne jobb is mondjuk CL7-es azzal kicsit gyorsabb lenne, de ezt adta hozzá a tulaj.

Ma viszem vissza a lapot (kár érte :O )

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#124) HPAA válasza zsolt501 (#123) üzenetére


HPAA
őstag

nem zavar ha csippantana , sőt örülnék neki , de hát ugye nem is csippant bekötve :(

holnap viszi vissza a garanciafutár
kíváncsi vagyok mikorra kerül vissza a csere :W

ráadásul most a ramokkal is vacakol , tegnap még tökéletes , ma reggelre :
2x 2gb geil ram , párban vett 7-7-7-20
ha mindkettő benne van el sem indul
egyesével mindkét modul , mindkét slotban jó :F :O
ilyenkor ... ???

************* censored

(#125) M@trixfan válasza Oliverda (#99) üzenetére


M@trixfan
addikt

Igazad van, tényleg nem akarhattak mindent ellőni elsőre. Eléggé szemet szúró dolog, hogy 6000-es széria szolgál alapul és ott a HDMI 1.4 is, de hogy-hogy nem éppen az MVC gyorsítás hiányzik. MVC-vel tökéletes multimédia célplatform lenne, semmi szükség erősebb hardverre erre a feladatra amíg nem lesz QuadHD 3D vagy hasonlók.

Egyébként rájöttem nem kell itt semmit se bővíteni kártyával, egyszerűen magát az alaplapot kell csak lecserélni majd annak idején. Látszik, hogy soha nem volt még ilyen egybeintegrált rendszerem :)

Mindenkinek:

A zen magasabb foka amikor rájön az ember, hogy az ablakon kidobott pénz után csak egy fokkal jobb a számítógépre költött pénz. Adott célra kell választani a legjobb ár/érték arány mellett. Tökéletes lenne a legolcsóbb Brazos is hosszú évekre high-end szinten is ha nem hiányozna az MVC. Csak technikai paraméterekről beszélek érzelmek és anyagi szinttől függetlenül. Egy ilyen cucc több mint két évig kiszolgálja az embert nagyon nem mernék előre jósolni, hogy mi lesz itt addigra ilyen dinamikus piac mellett.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#126) Oliverda válasza M@trixfan (#125) üzenetére


Oliverda
félisten

Mi az az MVC? Nekem így elsőre nem mond semmit ez a három betű. MPC-t ismerek csak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#127) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Én is egy Asrock Brazost szeretnék venni, de lenne több kérdésem: :)
-adnak hozzá tápot (hallottam, hogy van olyan lap amihez igen)?
-ha igen belsőt, vagy külsőt?
-ha nem akkor hány wattos külsőt kéne hozzá vennem (örülnék típusnak is)?
beletennék egy DVB-T hybrid TV tunert, 2x2GB RAM, 32GB SSD, USB vinyó 1db, USB DVB-C tuner, USB kártya olvasó esetleg...?
-ha HTPC házba rakom, vajon elég lenne egy komolyabb házhűtés, vagy mindenkép kell a saját hűtése?
Ja és milyen ramot tegyek bele?
Mondjuk Kingstone DDR3-ra gondoltam.
Köszi :)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#128) zsolt501 válasza HPAA (#124) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor neked nem sok szerencséd volt ezzel a lappal, úgy néz ki hogy kifogtál egy hibás darabot, sajnos ez elő szokott fordulni sorozat gyártásnál, mert nem minden darabot tesztelnek le teljesen.

Sikerült elüzletelnem a tulajával a lapot rammal együtt lett 30e vagyis a 4GB rammal ezt még megérte nekem, most már csak azt a néhány szoftveres hibát kellene kijavítani pl. youtube akadozás, és egy jobb videokártya támogatás a lejátszók esetén no meg egy jó linux verzió és tökéletes a kép.

Ez a finomhangolás nagyon jó lenne szoftveres szinten mert szerintem több van ebben a gépben mint amit most ki hoz a mostani szoftver belőle.

Most azon gondolkozom hogy miként fogom a meglévő hűtését átalakítani egy csendesebb verzióra, igaz a mostani sem hangos, de ezen még lehet csökkenteni egy kicsit.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#129) Vladi válasza zsolt501 (#128) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kicsi ventit miért erőltetik? :U Egy nagy és csendes kellene hozzá.

Linux támot elkezdem gyúrni, amint lesz:
- lapom
- időm
:O

Egy live disztri kéne, ami kifejezetten erre készült előkészített hd támogatással, catalysttel, xbmc-vel. Ha jó fej vagy ezzel megkínálhatnád, hogy mi lép rá. :D

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#130) zsolt501 válasza zodes (#127) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Asrock hoz nem adnak tápot max ha nem olyat veszel amihez házat is adnak de erre a platformra szerintem még nincs ilyen verzió.
A táppal kapcsolatban viszont nem egyszerű a válasz mert léteznek pikótápok amik nagyon kicsik és totál passzív rendszer, de ha nem ebbe gondolkozol és csak azt tennél bele amit itt felsoroltál akkor bőven elég a 300W-os táp is valami csendes típus.

RAM esetén érdemesebb valami alacsonyabb késleltetésűt vadászni, 1333-as ram jó választás szerintem mert azt alacsonyabb órajelen fogja hajtani a lap de ez mellett jobb késleltetést kapsz ami azért sok esetben sokat jelenthet, egyébként nekem is Kingston ram van benne 1333-as eredetileg CL9-es de mivel 1066-on hajtja ezért a késleltetés így CL7.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#131) zsolt501 válasza Vladi (#129) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A ventit én sem értem mert hajtva a gépet azzal a kis hűtővel és ventilátorral 40 fok körül alakul, ha egy kicsit nagyobb bordát rakok rá akkor egy 8 vagy 12-cm es ház hűtő is alacsony fordulaton tökéletes lenne.
Egyébként is kell egy házba a légmozgás, mert különben a többi alkatrész is megsínyli a nagy meleget.

Sajnos én linuxal csak felhasználó szinten vagyok barátságban, a programozása nekem kicsit magas, de ha van segítség és elmondja valaki hogy mit és hogyan kell akkor megpróbálhatom.

Az XMBC-t már úgy próbáltam, mármint a win verziót a linuxos még nem működött sajna nekem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#132) Vladi válasza zsolt501 (#131) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kiírod cd-rw-re és bebootolod. Ha sikerül örülünk, ha nem várunk. :D

Olyan nagyon nem kell hozzá tudni programozni, egy csomó eszköz van már hozzá, hogy összerakjon az ember magának egy custom verziót.
annyi, hogy legálisan nem lehet terjeszteni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#133) M@trixfan válasza Oliverda (#126) üzenetére


M@trixfan
addikt

Multiview Video Coding, a H.264 kiegészítése 3D tartalmakhoz. Nvidia oldalon már a GT330-tól felfelé támogatott a BD3D, lehet csak szoftveres támogatás hiányzik még a Catalyst-ból. Mondjuk akkor meg a Tomshardware ne írjon hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#134) GerykO válasza M@trixfan (#133) üzenetére


GerykO
aktív tag

A tom's-hardverre azóta nézek ferde szemmel, mióta leég a procid ha menet közben leveszed a hűtőt róla. De őszintén ki az a marha, aki ezt teszi? Amikor a koolink-bat-emet nőgyógyász módjára akartam feltenni, és nem feküdt fel rendesen, akkor szimpla fagyásokkal díjazta a bartonom a dolgot, és semmi baja nem lett.
A catalist hírekben folyamatos újításokról, olvasni, szóval valami készülőben van...

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#135) zsolt501 válasza Vladi (#132) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Amint lesz egy kicsit több időm kipróbálom.
Milyen érdekes mikor egy nyugdíjasnak nincs semmire ideje... ezt most kezdem saját bőrömön tapasztalni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#136) Vladi válasza GerykO (#134) üzenetére


Vladi
nagyúr

Legendás videó. :DDD Jöttek azzal, hogy az amd milyen szar, mert nem tokoz. Nekem olyan még nem volt, hogy amd-re nem tudtam feltenni hűtőt, a zintel kalodánál már igen. Szépen behorpadt az alaplap mire felkapott, semmi gond. :DDD

(#135) zsolt501:

Nem mondod, hogy nyugdíjas vagy? :Y Faterom is így van ezzel. Én meg kiakadok, hogy a munkám miatt nincs idő a hobbira. :DDD

Bocs a sok offért. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#137) Oliverda válasza Vladi (#136) üzenetére


Oliverda
félisten

Az Intel gyári hűtőfelfogatása egy rémálom. LGA 775 óra ugyanaz a csoze megoldás. Arról nem is beszélve, hogy milyen remek amikor leesik a hűtő mert véletlenül belerúgott valaki a gép oldalába.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#138) zodes válasza zsolt501 (#131) üzenetére


zodes
aktív tag

Igen én is ezt kérdeztem, hogy, ha ilyen kicsi a venti és ráadásul csak 50%-on is tartja a 40 C fokot, akkor nem elég egy precízen beállított, jobb házhűtés a deszkának....és persze az egész HTPC háznak (ugyanis azt szeretnék építeni)? :)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#139) Vladi válasza zodes (#138) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elvileg elég kell legyen. Nincs nagy fogyasztás, meg szerintem jobb is a hatásfoka a nagynak.
A 40 c-t azt sokallom is kicsit. :U Nálam a 905e igaz, hogy csak 65w, de akkor is 36 fokos idle egy 19-20 fokos szobában.
De próbáld ki. Ha van kéznél nagyobb venti simán tedd rá és nézd a hőmérsékletet. De arra azért gondolj, hogy nyáron 30-40 fokos helyiségben is használni kell.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#140) zsolt501 válasza Vladi (#139) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A jelenlegi 40 fokot úgy mértem, hogy a szoba hőmérséklete 24 fok volt, nyáron mivel klimatizált a szoba (mivel egészségi okok miatt nem bírom a nagyon párás meleget) klimatizálva van ekkor a szoba hőmérséklete 26 C fok.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#141) zsolt501 válasza Vladi (#136) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Sajnos igen, több nagy betegségem is van ami nem gyógyítható ezért most le vagyok százalékolva.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#142) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

Vladi: neked jobbulást

Én most pont azon gondolkozom, hogy nem teszek semmi más hűtést a házba, csak a saját kis ventije marad... ha nem terhelem a gépet halk (most hogy már be tudtam állítani, hogy ne maxon pörögjön)
Terhelve meg úgyse hallom, mert mozizom :)

No meg, most lett vagy 40 fokos, ez a többi alkatrésznek sem árt..

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#143) kisza25 válasza HPAA (#124) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én már jártam így és ram hiba volt :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#144) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Brazos laptopott nem látott valaki?

(#145) HPAA válasza kisza25 (#143) üzenetére


HPAA
őstag

bíztató ... :O
azok is visszamentek hálisten , mert nem egyezett azzal amit rendeltem :)

kis ventivel nállam 38 fokot mutatott
átbarkácsolva fölé egy 12-es scythe 1/3 fordulaton "lefagyasztotta" 31 fokra :U

************* censored

(#146) zodes válasza zsolt501 (#130) üzenetére


zodes
aktív tag

Köszi szépen!
Akkor ez jó is lenne bele ugye?

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#147) HPAA válasza zodes (#146) üzenetére


HPAA
őstag

én 1,5 voltos , bordás geil-t ajánlanék
ugyanennyiért

************* censored

(#148) zodes válasza HPAA (#147) üzenetére


zodes
aktív tag

Erre gondolsz például?
Nem nagyon ismerem a memóriákat.
A Geil jobb, mint a kingston?

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#149) zodes válasza zsolt501 (#130) üzenetére


zodes
aktív tag

Elég a 200W is? Nem alkudozni szeretnék, csak ilyen Thermaltake házat találtam :DD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#150) GerykO válasza zodes (#149) üzenetére


GerykO
aktív tag

Arra a néhány ketyerére szerintem még egy 120W pico-psu, vagy paneltáp is sok, csak annak a hatásfoka kb 90~95%, nem úgy mint a normál ATX tápoké(legjobbak is csak 80+osak), ahol ráadásul minél kevésbé terheled annál rosszabb a hatásfoka. De a döntés a tied ;)

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD Brazos (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.