Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) AiRLAC válasza dussy (#1045) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nem lesz két hét, egy se. Vagy nincs AOD de az akkor nem fair összehasonlítás.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1052) Quqesz válasza dussy (#1050) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszonynak van gtr 42mm fehér. Igazából dizájnban tud többet, akku kb ugyan így ugyan ez, másban nincs előnye. Még a menüje is megegyezik.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1053) bexinho23 válasza dussy (#1043) üzenetére


bexinho23
őstag

Bip-et használtam 1,5 évig, ugyanolyan igénnyel, mint a GTS-t Amazfit for Notify-jal és az adott gyári alkalmazással.

5 percenkénti pulzusméréssel és heti 1-2 alkalommal 2-3 órás GPS-szel, folyamatos bluetooth kapcsolattal 6-21-ig:
- BIP heteket bírt (bő 1 hónap)
- GTS pár napot bír, erősen függve a GPS használattól, AOD nélkül (3-6 nap)

Jobban szeretem, mert Amoled párti vagyok, és gyönyörű a képe, viszont a menürendszer erősen döcögős, amit már a vásárlás előtt is tudtam. Mivel nem nagyon bóklászok a menüben, annyira nem zavar, de második verziós óraként, 45 ezerért (amennyiért vettem megjelenéskor) az ember nem várna folyamatos döcögést.

Ja, és ami nagyon fontos... nem tudom miért, de a GPS keresés katasztrófa a BIP-hez képest. Faternak adtam a Bip-et, és amikor bringázni megyünk, neki bármilyen helyzetben, terepen, fás részen, városban, azonnal talál jelet, nekem meg hideg indításnál !!!percekbe!!! telik. Pedig az A-GPS-t szinte naponta frissítgeti a gyári app, ami elméletben pont egy olyan folyamat, ami alkalmassá teszi az órát a gyors GPS jel találásra.

GTS 2-t biztosan nem fogok venni (ár, szoftver), de 30 ezer környékén biztosan megvenném a GTS 1-et újonnan. A következő, amire lecserélném, az a Mi Watch, de valamiért nem akar Mo-ra megérkezni... pedig a GTS 2 megjelenése óta folyamatosan figyelem a híreket vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#1054) Quqesz válasza bexinho23 (#1053) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Érdekes a gps. Mikor megkaptam kaotikus volt, de a kövi frissítés óta jó, nem rosszabb a bip-nél. Bár hozzáteszem télen ritkán használom.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1055) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, GPS mennyire megbízható ill pontos erdőben?

A különböző Xiaomi/Huawei okosórák közül melyik teljesít a legjobban GPS terén?

Köszönöm

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1056) dussy


dussy
őstag

Köszönöm mindenkinek a sok hasznos információt.
A Bip használata nálam leginkább az üzenetek és értesítők megjelenésére volt használva, napi 1 vagy 2 pulzusmérés, éjszaka már nem hordtam jó ideje.
Sportolás vagy túrázás havi pár alkalommal, így a 20-30 napos Üzemidő vígan hozható volt.

A heti töltés sem lenne probléma, de 1-2 naponta nem szeretném tölteni.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1057) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Szevasztok! Én most vásároltam egy GTS t... Kíváncsi leszek a tapasztalatokra amit produkál majd! Üdv mindenkinek!

(#1058) ZoleeWolf


ZoleeWolf
aktív tag

Hali!
Az egy dolog, hogy ez a csodálatos Zepp nem tud (már) magyarul, mindegy jó az angol, de hogy fogja magát és átvált (szerintem) olaszra... na ez már túlzás... és persze az óra is olasz lesz.
És nem tudom hol lehetne vissza rakni angolra, valaki tudna segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1059) Silentfrog válasza ZoleeWolf (#1058) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha visszaolvasol itt rakot fel valaki magyar Zepp alkalmazást. A régit töröltem felraktam azt amit linkelt. Tökéletes. Ez úton is köszönöm neki! :)

(#1060) eneasos válasza ZoleeWolf (#1058) üzenetére


eneasos
csendes tag

ios?

(#1061) metaboy


metaboy
tag

Sziasztok,
egy villámkérdés. Ha facebook messengeren vagy viberen hívnak nincs értesítés. Az üzenetekről ezeken a platformokon viszont van. Mi a nyavaja lehet??

(#1062) metaboy válasza metaboy (#1061) üzenetére


metaboy
tag

Ja.. android. 2 óra van. Egyik egy samsunghoz a másik egy xiaomihoz csatlakozva. Ugyanaz a hiba

(#1063) Sanki válasza ZoleeWolf (#1058) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem ilyet egyszer sem csinált még, és 2 telefonon is fent van a gyári zepp alkalmazás (ios és honor 8).

(#1064) ZoleeWolf válasza Silentfrog (#1059) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Igen láttam, szerintem meg fogom próbálni.

(#1065) ZoleeWolf válasza eneasos (#1060) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Nem ios, droid 10-es

[ Szerkesztve ]

(#1066) ZoleeWolf válasza Sanki (#1063) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

A legutóbbi frissítés után csinálja nekem, most már másodszor, és csak a reset segít rajta.
Egyébként egy Huawei p20 pro telóra van felrakva.

(#1067) opelmann


opelmann
újonc

Üdv.! Segítséget kérek. A párom amikor az óra töltőn volt közben kb. 6-7 másodpercig nyomva tartotta a gombot. Miután levette a töltőről, csak egy sárga "G" betű és alatta az "AMAZFIT" felirat jelenik meg kb. percenként és olyankor rezeg is. egyébként nem reagál semmire. Valaki tudja-e, hogy mi történhetett? Esetleg megoldás? előre is köszönöm a segítséget!

(#1068) ZoleeWolf válasza Silentfrog (#1059) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Felraktam én is a magyar Zepp alkalmazást. Rendben, jól működik, nem találtam problémát, remélem nem is lesz. Én is köszönöm neki! :R

(#1069) EnRg válasza opelmann (#1067) üzenetére


EnRg
tag

esetleg töröld a párosítást a telón: Zepp - profile - Amazfit GTS,legörgetsz-unpair...
Utána próbáld újrapárosítani

(#1070) opelmann válasza EnRg (#1069) üzenetére


opelmann
újonc

Próbáltam, sőt a zepp appot is eltávolítottam majd újra telepítettem, sajnos nem oldotta meg a problémát. A gond, hogy az óra nem csinál semmit tehát nincs bluetooth sem így nincs szinkronizálás sem. A leírásban benne van
, hogy manuálisan hogy lehet leállítani az órát de az, hogyan lehet bekapcsolni az nincs sehol leírva. Arra is gondoltam, mivel nyomva tartotta a gombot esetleg kikapcsolt az óra de nem indul újra. Azért köszönöm, hogy időt szántál rám!

(#1071) hotkar válasza opelmann (#1070) üzenetére


hotkar
aktív tag

Merítsd le teljesen az akksit, hátha alaphelyzetbe áll az óra.

(#1072) opelmann válasza hotkar (#1071) üzenetére


opelmann
újonc

Köszönöm az ötletet, nekem az fordult meg a fejemben, hogy ki kellene venni az akksit, de nem tudom a módját, szétbarmolni meg nem szeretném az órát. Inkább türelmesen kivárom azt a két hetet míg teljesen lemerül. Aztán megírom mire jutottam. Köszönöm, hogy időt szakítottál rám!

(#1073) xenon2 válasza opelmann (#1072) üzenetére


xenon2
senior tag

Nem tudsz gps-es futást elindítani? 2 nap se kell akkor és padlón lesz.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1074) hotkar válasza opelmann (#1072) üzenetére


hotkar
aktív tag

Lehet, hogy találtál egy backdoor-t, és most aktiváltátok a 0-24 órás figyelést ;]

(#1075) opelmann válasza xenon2 (#1073) üzenetére


opelmann
újonc

Sajnos semmit nem lehet elidítani. egy sárga "g"betű és alatta az AMAZFIT felirat jelenik meg kb. 5 másodpercre. Ezt tudja összesen. Azért köszönöm!

(#1076) hotkar válasza opelmann (#1075) üzenetére


hotkar
aktív tag

Ma reggel én is megcsodálhattam a jelenséget, mert kaptam egy firmware frissítést, de kb. egy perc alatt túltette magát rajta, és elindult.
A te órád gyanítom bootloop-ba került (állandóan újraindítja magát). :(((

(#1077) Zabzi


Zabzi
újonc

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy túrázás sporttevékenység választható-e az edzéseknél, illetve hogy a szintemelkedéseket is mutatja az alkalmazásban?
Előre is köszönöm a segítséget ☺️

(#1078) Silentfrog válasza Zabzi (#1077) üzenetére


Silentfrog
veterán

A szintemelkedést mutatja de az nálam nem valami pontos. A kültéri futást/ sétát az tökéletesen monitorozza merre és mennyit voltál gps koordinátákkal.( Idő, pulzus , gps stb)

[ Szerkesztve ]

(#1079) opelmann válasza hotkar (#1076) üzenetére


opelmann
újonc

Az én órámra is megjött a firmware! Le is vert a víz rögtön de szerencsére elindult. A páromét visszakültem garanciába, meglátjuk mi lesz a sorsa!

(#1080) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok,
Szíjat honnan érdemes/lehet pótolni, ha nem tudom megvárni míg ide ér Kínából?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1081) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Egy Xiaomi Amazfit Verge lite-ot tervezek leváltani és a GTS-el illetve a GTS 2 minivel szemezek. Melyiket érdemes megvenni? Tudásban, minőségben melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#1082) sirkan13


sirkan13
aktív tag

Sziasztok!Az asszonynak ma vettem egy ilyen kütyüt,van rá mód és lehetőség a magyarosításra?Illetve melyik appal érdemes használni?Jelenleg az amazfit ill.a mi bandage app van használatban.Köszönöm.

(#1083) ZoleeWolf válasza sirkan13 (#1082) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

A kütyüt nem lehet magyarosítani tudomásom szerint, viszont az egyik fórumtársunk gidano közzétett ( :R ) már korábban egy magyarosított Zepp alkalmazást, én ezt használom, és rendben működik. Itt a bejegyzés.

(#1084) dussy válasza dorika87 (#1081) üzenetére


dussy
őstag

Nagyjából ugyan azt tudja a két óra:
[link] [link] Keress videókat a témában.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1085) sirkan13 válasza ZoleeWolf (#1083) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Köszönöm az infót!

(#1086) Tnd72


Tnd72
újonc

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni, hogy a GTS okosórám (3 hete használom) miért generál be sem állított ébresztőket?
Zeeppel és Notifyvel használom.
Még napközben rendben is van nem zavar na de éjszaka és hajnalban nem igazán örülök ezeknek a fals ébresztéseknek 😡 A valódi beállított ébresztési idő a reggel 7 óra!
Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi okozza a problémát 🤔

(#1087) Sanki válasza Tnd72 (#1086) üzenetére


Sanki
addikt

Órán megnézve nincs esetleg valami plusz ébresztő?
(Annó emlékszem nekem volt hasonló miband 2-nél, hogy random ébresztés volt, ott az hozta a megoldást, hogy beállítottam a max. ébresztési lehetőséget (5 vagy 10 volt talán), és azzal kitörlődött az a fantom ébresztés.)

(#1088) Tnd72 válasza Sanki (#1087) üzenetére


Tnd72
újonc

Köszönöm szépen a választ! Végül megoldottam Factory Reset-tel és eltávolítottam mind a kettő alkalmazást a telefonomról majd újra visszatelepítettem őket (igaz, hogy minden adatom törlődött) de a lényeg, hogy most már minden rendben van nincs fals ébresztés 🙏

(#1089) opelmann válasza hotkar (#1076) üzenetére


opelmann
újonc

Na! Nem tudni mi volt az óra hibája, szó nélkül küldtek helyette egy újat!

(#1090) eneasos


eneasos
csendes tag

Valaki nem tudja veletlenul miert nem akar az amaface beszinkronizalni a zeppel? Amafaces orat megtalalja de elolap sehogy nem akar ramenni :( ios :W

(#1091) Tnd72


Tnd72
újonc

Sziasztok! Ezzel a Gts- sel nagyon komoly bajok vannak (naponta többször is újraindítom mert fals értékeket mutat (pl: pulzus 40 :Y amikor manuálisan rá mérek 70 körüli értékeket mutat) most már nagyon bánom, hogy megvettem :W Megbízhatatlan "okosóra" :o
Előtte Verge okosórát használtam de sehogysem tudtam megszokni a bumfordi kinézetét a vékony csuklómon :O Pedig kénytelen leszek mert újra a Vergemet fogom használni :C Na erre mondják, hogy nem a külső a lényeg hiszen hiába gyönyörű ez a Gts ha buta mint a tök :DD

(#1092) xenon2 válasza Tnd72 (#1091) üzenetére


xenon2
senior tag

Én sosem tapasztaltam ilyet,de tényleg vannak hiányosságai az órának. A 2 széria már használható.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1093) porse válasza eneasos (#1090) üzenetére


porse
senior tag

Most volt rá frissítés pár napja, nem néztem, ma akartam kipróbálni párat én is, de nem teszi rá a számlapot. Másik alkalmazással működik.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1094) eneasos válasza porse (#1093) üzenetére


eneasos
csendes tag

Attol a frissitestől factory resetet kellett csinalni az oramon hogy helyrerazodjon 😂 amugy melyik a masik progi? :R

(#1095) porse válasza eneasos (#1094) üzenetére


porse
senior tag

link

Ezt szoktam még nézni, van köztük jó pár magyar, bár ízlés kérdése..

... szerintem.

(#1096) Tnd72 válasza xenon2 (#1092) üzenetére


Tnd72
újonc

Végülis úgy döntöttem, hogy adok neki még egy esélyt hiszen olyan szép a Gts- em (rózsaarany) ezért újra indítottam de előtte letöröltem a Notify for amazfit appot és helyette az Amazfit Tools töltöttem le :R Ezzel az appal tökéletesen működik :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.