Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) csabiks válasza mezo30 (#250) üzenetére


csabiks
senior tag

amazfit beallitasaiban engedelyezve van az sms ertesites? default offon volt a hivas es az sms is nalam!

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#252) mezo30


mezo30
csendes tag

Szia!
Az Amazfit app beállításain belül nekem az hívás és az sms is be van kapcsolva.. rakjam offba?? De az meg fura ugy.. Bár lehet fordítva van bekötve mint némely csaj😂

(#253) csabiks válasza mezo30 (#252) üzenetére


csabiks
senior tag

Szia! app alertsen belul / other be van kapcsolva? inditsd ujra esetleg az orat! nekem ios13 alatt tokeletes minden!

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#254) mezo30


mezo30
csendes tag

Köszi! Kipróbálom, majd jelzek mire jutottam. :)

(#255) pardi80


pardi80
csendes tag

Sziasztok.
A.segítségetek/tanácsotok/véleményetek érdekekne.
Most tervezek vásárolni egy GTSt,de lenne pár kérdésem:
-munkám során fontos,hogy mindig lássam az órát (aod) és fontos lenne a másodperceket is látni. Van olyan digitális számlap,ami a másodpercet megjeleníti?
-semmi fitness funkciót nem fogok használni,még a gpst sem. Meddig bírja folyamatos always on display kijelzővel használva és csak az értesítések láthatóságát használva?
-előtte samsung gear s3 frontier órám volt,always on display mellett max 2 napig bírta,viszont nagyon rendben volt a kijelző fényereje aod mellett is. A gtst láttam,hogy aod mellett nagyon elhalványul és alig látni. Ennek a fényerejét lehet növelni?
-ha felébresztem az órát,akkor a kijelző aktív.időtartamát lehet szabályozni? Pl 1 perc után aktiválja az aod funkciót,addig teljes fényerővel mutassa a számlapot?

Előre is.köszönöm a segítségeteket.

Pali

(#256) batabe válasza pardi80 (#255) üzenetére


batabe
senior tag

Van autó fényerő, de manuálisan is be tudod állítani
15 másodperc a max autó sceen off beállítási lehetőség.
Szerintem csuklomozditasra elég gyorsan bekapcsol, elég sok olyan custom számlap van, ahol van másodperc megjelenés.
Aodot nem használom, arról más tud majd nyilatkozni

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#257) csabiks válasza pardi80 (#255) üzenetére


csabiks
senior tag

aod-al 1 nap siman lemerul 20-30%-ot használattól függően..

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#258) pardi80


pardi80
csendes tag

Köszönöm a válaszokat.
Akkor aod bekapcsolásával is azért 3-4 napot kibírhat úgy,hogy nincs szinkronizálva az órával és semmi egyébb funkció nincs bekapcsolva?
A gear s3 frontier nem bírta úgy sokáig,ezért is adtam el.

Pali

(#259) PACSA75 válasza pardi80 (#258) üzenetére


PACSA75
őstag

Ha nincs szinkronizálva a telefonnal, szerintem annyit kibír, de mint látod senki nem tudja 100% ra mondani, mert nem használjuk az aod t, annyira gyorsan reagál a csukló mozdulatra, hogy fölöslegesnek tartjuk.

(#260) Parallaxis válasza pardi80 (#255) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én már eladtam, de úgy emlékszem AOD alatt nincs másodperc kijelzés és csak a két gyári AOD-s számlap használható.

(#261) batabe válasza Parallaxis (#260) üzenetére


batabe
senior tag

Megerositve. Lecsekkoltam, nincs aodon sec egyik fajta számlapon sem.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#262) csabiks válasza pardi80 (#258) üzenetére


csabiks
senior tag

bocsi hogy kíváncsi vagyok, de ha nem szinkronizálod a telóval mi értelme az órának?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#263) pardi80


pardi80
csendes tag

Buszvezező vagyok és sokat megyek reggel/este ,amikor még sötét van. Csak az ilyen óráknak vesszük hasznát,amire ha ránézek ,akkor látom az időt. Volt casio g-shockom is,amin ha megnyomtam egy gombot,akkor világított a led,de az kb a vicc kategóriája. Ezért kell a digitális óra számlap. A másodperc pedig azért,mert a buszban nem mindig jó az utastájékoztató rendszer ,viszont a menetidőt tartani kell,főleg az indulásnál. Tehát ha nekem 05:30kor kell elindulnom,akkor az 05:30:00 időnek kell lennie,mert ezt a busz gps-e veszi. Szóval ennyi a magyarázat,mígha hülyén is hangzik,de sajnos az évek alatt ezt már kitapasztaltuk. Aki többször nem indult el időben (az androidos órákon lévő rendszerek idejét használja a rendszerünk is),annak megvonják a minőségprémiumát,ami súlyos 10 ezrek levonását jelenti.

Pali

(#264) pardi80


pardi80
csendes tag

Csuklómozdulatra mennyire gyorsan reagál,illetve mennyire érzékeny? Gondolom sima digitális óraszámlap létezik,ami mutatná a másodpercet is.

Pali

(#265) Dr.NX válasza pardi80 (#255) üzenetére


Dr.NX
addikt

Esetleg egy Amazfit Bip alkalmasabb lehet erre a használatra. Azt nézted már?

Elfogadom a sütiket.

(#266) pardi80


pardi80
csendes tag

Nem még. Az miben másabb,mivel tud „többet”,mint ez? Mert ennek pl a kijrlzője a videókon és a teszteken gyönyörű.

Pali

(#267) mezo30


mezo30
csendes tag

Pardi80: az Amazfit Bip semmivel nem jobb, sőt gyengébb kijelző..
kb. 2 hónapja használom a GTS-t, nagyon szeretem! Rengeteg varriálható óraszámlap van hozzá témaként..olyan is amire szükséged van mutatja a másodpercet is..Én most ezt használom:

(#268) pardi80 válasza mezo30 (#267) üzenetére


pardi80
csendes tag

Köszönöm a segítséged. Én is úgy gondolom,hogy számonra a GTS a megfelelő választás. Erős a fénye és jól látható,viszont nem túl nagy és ha nekem 4 naponta kell majd csak töltenem,az bőven belefér,mert akkor tudom,hogy ha pl az első nap után rosszul teszem fel tölteni (gear s3 frontiernél volt ilyen,a mágnes nem húzta oda és csak reggel vettem észre,hogy nem töltött semmit),akkor is símán ki fog bírni még egy napot.

Pali

(#269) mezo30 válasza pardi80 (#268) üzenetére


mezo30
csendes tag

Szívesen! Nekem kb. 6-7 napot is kibír, úgy hogy napi szinten elég sok értesítést kapok! Igen kényelmes a csuklón, nem vastag..

(#270) bonobutor


bonobutor
csendes tag

Gts-en,hogy van hard reset. Nem akar bekapcsolni,csak a logót adja be kb percenként 😏

(#271) bonobutor


bonobutor
csendes tag

Bekapcsolt 👍

(#272) Tiger. válasza pardi80 (#268) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A bipet meg 40 naponta kell, úgy, hogy aktív a telefonnal, a kijelzoje állandóan látszik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#273) pardi80


pardi80
csendes tag

A Bip mennyire látható teljesen sötétben?

Pali

(#274) Valkűr válasza Tiger. (#272) üzenetére


Valkűr
őstag

Ez egyszerűen nem hiszem el, tuti nem birki 40 napot.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#275) pardi80


pardi80
csendes tag

Kijelző felbontásban azért van különbség,az szemmel látható,hogy a gts sokkal részletgazdagabb.

Pali

(#276) Tiger. válasza Valkűr (#274) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Még többet is tud, de a 40 simán meg van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#277) Tiger. válasza pardi80 (#275) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van, de a lényeget látod ezen is, filmet úgy sem lehet rajta nézni, szóval..

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#278) pardi80


pardi80
csendes tag

Ez igaz. Ahogy néztem a bip nagyon szépen látható a legnagyobb napsütésben is. Viszont este,sötétben már nem látható annyira jól. Ott jön ki a gts előnye és fényereje. Nekem ez lesz a lényeg,mert sok sötét órát töltenék vele

Pali

(#279) Tiger. válasza pardi80 (#278) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A bipnek elég erős a fénye, én leszoktam venni teljesen, este is jól látszik, kézmozgásra bekapcsol a kijelzőfény. Azzal nem lesz bajod, hogy nem látod az tuti. De ott a pebble time ami nem rossz kb 5 napot tud, ha aktívan használod, ha érdekel irj rám.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#280) pardi80


pardi80
csendes tag

A pebblet ismerem,az nem jön be. Ha a gts bírni fogja csak óraként használva 4 napig,akkor én már elégedett leszek. Annyi pénzt megér a szép kijelző nekem. Ha pedig tényleg annyira érzékeny a csuklómozdításra,akkor akár az is elég lehet majd,amivel lehet,hogy nyerek még pár napot,mert akkor az aid nem is lenne bekapcsolva.

Pali

(#281) orbit76 válasza pardi80 (#280) üzenetére


orbit76
tag

Vedd meg nyugodtan a GTS-t. Volt Pace-em is, sötétben a GTS mérföldeket ver rá. Gyorsaságban és láthatóságban egyaránt. Én is sofőr voltam, ismerem a szitut.

(#282) mgTerminator válasza pardi80 (#280) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát nehogy azt hidd hogy a csuklómozdítás annyira jó, talán jobban szívja mint az AOD. Én is sofőrködök, csak sötétben és állandóan bekapcsolja. Ki is kapcsoltam mert nagyon szívta az aksit és zavart hogy bekapcsolt ha kell ha nem.
Ha csak elindulásnál számít a másodperc akkor AOD, aztán ha látod hogy 59 van akkor megnyomod párszor a gombot és látod a másodpercet is.

Vagy Bip, annak folyamatos a kijelzője és tényleg elmegy 1 hónapot, viszont ott a képfrissítés az ami szívja az aksit, tehát ha másodperces számlapot használsz, azzal csökkenni fog az üzemidő, de hogy mennyire fogalmam sincs, mert sose használtam.

Nekem most itt van a Bip-em eladó és csak az asztalon van, ha esetleg valaki tud linkelni másodperces számlapot akkor felteszem rá aztán kiderül mennyire merül jobban.

(#283) csabiks


csabiks
senior tag

Számomra az első igazán szép számlap:

[link]

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#284) PACSA75 válasza csabiks (#283) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem eddig ez jön be a legjobban.

(#285) mgTerminator válasza PACSA75 (#284) üzenetére


mgTerminator
veterán

Csináltam egy számlapot, kis egyszerű gagyi semmi extra de nálam valamiért az aksit össze vissza hülyén jeleníti meg. Valaki esetleg fel tudná dobni és küldeni egy képet hogy néz ki nála? Az időjárás ikonokat sem tudom kirakni mert akkor az egész meghülyül, míg gépen az is tökéletes.
[link]

(#286) PACSA75 válasza mgTerminator (#285) üzenetére


PACSA75
őstag

Íme a kért fénykép. Ami feltűnt, hogy az aksi ikon nem pontos, hiszen 82% nál nem kellene sárga legyen, és mint mennyiségi jelzés nagyon a végén van.
Ha bármikor szükséged van hasonló tesztre, szívesen segítünk amiben csak tudunk. Köszönjük, hogy dolgozol az óraszámlapokon.

(#287) Valkűr


Valkűr
őstag

Én is jobb szeretem az összetettebb lapokat, több infóval... Ez is tetszik most, nemrég került fel..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#288) lfarkas válasza Valkűr (#287) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Hali ! Én is ezt használom ! Klassz. Egyenlőre. :DD

(#289) mgTerminator válasza PACSA75 (#286) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! Sajnos nálam is pont ugyan ilyen :(
Az az érdekes hogy volt amikor jól mutatta. De lehet hogy ki fogom venni, egyszerűen nem jövök rá hogy néha miért jó, néha miért nem. De tuti valami bug...

(#290) MasterPG


MasterPG
újonc

Sziasztok!
Karácsony óta használom a GTS-t, előtte volt BIP-em, és így kicsit sokkol AOD mellett ez a napi ~20% merülés úgy, hogy semmi aktivitáskövetés nincs benne. Éjjelente kb 10%-ot merül feltehetően az AOD miatt. Érdekes módon volt, hogy úgy ébredtem, az óra kijelzője ki volt kapcsolva teljesen, mintha automatikusan kikapcsolta volna az AOD-t. (Beállításokban nem változott.) Ezt észlelte már valaki?
Másik kérdésem, van olyan app a Play Storeban, amivel lehet időzíteni az AOD-t, hasonlóan a DND-hez? Hogy ne kelljen este és reggel kézzel kapcsolgatni.

(#291) pardi80


pardi80
csendes tag

Ha az AOD funkciót estére ,amikor otthon vagy kikapcsolod és csak napközben használod,akkor meddig bírja 1 töltéssel?

Pali

(#292) MasterPG válasza pardi80 (#291) üzenetére


MasterPG
újonc

Ezt így még nem próbáltam ki, mindig bent volt az AOD. Majd akkor a következő 24 órában figyelem (most állok 74%-on). Ha kiszámítva is megfelel, az éjszakai merülést levonva olyan napi 10-15% megy le. Ebben van 10 percenkénti pulzusmérés, lépésszámláló, nappal AOD és telefonos kapcsolat, értesítéskijelzés (mostanában nem jön sok), illetve még viszonylag gyakran nyomkodom, mert új :D Éjszaka nem tudom mit csinál, az éjjeliszekrényen van.

(#294) MasterPG válasza pardi80 (#291) üzenetére


MasterPG
újonc

Éjjelre most kikapcsoltam az AOD-t, nagyjából 11-től 8-ig, vagyis 9 órára. Ezalatt 0%-ot merült. Most 56%-on állok (18% merülés), de ebben volt egy ¾ órás séta követése GPS-szel és folyamatos pulzusméréssel, anélkül nagyjából 12-15% megy le nekem egy nap alatt, használattól függően.

(#295) pardi80


pardi80
csendes tag

Az korrekt. Ma jött meg az enyém is. Amire rájöttem,hogy az AOD funkció tényleg nem fontos,mert a karmozdításra korrektűl reagál. Így az üzemidő mindenféle fitness és gps funkció használata nélkül szerintem meglesz az 1 hét.
Viszont kérnék ötleteket,hogy óraszámlapokat honnan tudtok letölteni? Az amazfitgts watches appot letöltöttem,onnan tudtam letölteni párat,illetve letöltöttem az amazface appot,onnan viszont nem tudtam letölteni. Tuti én vagyok a béna.
Honnan lehet még letölteni?
B.U.É.K. mindenkinek.

Pali

(#296) Valkűr válasza pardi80 (#295) üzenetére


Valkűr
őstag

Ez a négy van ahol tudsz tölteni...Az első az óra gyári appja.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#297) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Ez érdekes. A felugro ablak alatti a kiválasztott oralap, de a felugroban ezt a harmat ajánlja a program. Mit csinálok benan? BUÉK

(#298) lfarkas


lfarkas
aktív tag

(#299) batabe válasza lfarkas (#297) üzenetére


batabe
senior tag

Ott kivalasztod, hogy melyik gyári helyére tegye az újat. És amazfit alatt azt kivalasztva tudod feltolteni az órára. (az eredetit fogod látni az amazfitben, de az egyedit tölti fel.)

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#300) lfarkas válasza batabe (#299) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Aha! Köszönöm szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.