Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) AiRLAC válasza mgTerminator (#1150) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nincs beépített flash (3 v 4GB talán) zenelejátszáshoz, nincs hangszóró és Wifi (amivel ha jól tudom csak a zenefileokat tudtál másolni egyébként is), nincs arany és szürke színben. Cserébe tovább bírja az akkuja, van hőmérsékletmérés és van zöld és bordó? változat.

[ Szerkesztve ]

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1152) mgTerminator válasza AiRLAC (#1151) üzenetére


mgTerminator
veterán

Komolyan csak ennyi? Nekem ezek mind mind totál fölösleges funkciók! Most akcióban van 35-ért az E, szerintem rendelek egyet. De ha van itt valakinek alighasznált eladó, írjon rám :D

(#1153) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
Lehetséges állítani valahogy a workout-ok sorrendjén (GTS2 Mini)?
Pl előrébb szeretném hozni az Outdoor Tracking-et
köszi ;)

(#1154) Steve1207 válasza laracroft (#1153) üzenetére


Steve1207
veterán

Még csak olvasgatom a topikot (holnap hozom el én is a mini-t). Annyit találtam, hogy a Zepp-ben elméletileg a profil (jobb felső sarok), eszközeim alatt lent lesz egy workout settings és itt lehet ide-oda mozgatni az edzéstípusokat. Nem száz, egy fórumban találtam, de hátha. Tesztekben nem láttam, hogy kimondottan az órán lehetne.

[ Szerkesztve ]

.

(#1155) Steve1207 válasza Steve1207 (#1154) üzenetére


Steve1207
veterán

Ellenőrizve: ott aztán nincs benne, max az app menü sorrendjét lehet változtatni ilyen módon.
Yt kommentől kiszedve viszont: ha van jó pár óra edzés az adott mód alatt, akkor a 4 "fixnek" tűnő Workout parancsikonos menü alatt az lesz az első, amit a legtöbbször használsz az egyéb módok közül (elméletileg). Többieknek talán több tapasztalata van ezzel, hogy tényleg így van-e.

Nem rossz alapjaiban amúgy ez a kis 2 mini, anno az első szériás Bip-et nagyon szerettem.

.

(#1156) batabe


batabe
senior tag

Új verzióval javítva 😂

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#1157) laracroft válasza Steve1207 (#1155) üzenetére


laracroft
aktív tag

Igen igen pár használat után most már én is látom köszi 😉

(#1158) eneasos


eneasos
csendes tag

Előlap csere még mindig nem működik :W gts-zepp-AmazFaces-iphone
Valakinél műxik? :F

(#1159) orbit76 válasza eneasos (#1158) üzenetére


orbit76
tag

Nálam IOS-en AmazTools appal működik, ha a watchface cserére gondoltál.

(#1160) Timur


Timur
friss újonc

Sziasztok!
Vettem egy GTR 2e okosórát, amivel nagyon elégedett, de egy funkciója nagyon idegesítő. A "Notification details" ötpercenként jelzi a közeli (néha a 2 nap múlva esedékes) programomat. Jó, hogy figyelmeztet, na de ilyen sűrűn! Mit kellene tennem a "ritkább" jelzésért? Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#1161) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Vettem egy GTS 2 órát, nagyon gyönyörű, de nem jönnek az értesítések, hol kell bekapcsolni őket?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1162) Steve1207 válasza enginev3.0 (#1161) üzenetére


Steve1207
veterán

Zepp-ben a profil, adott eszköz, értesítések és emlékeztetők. Itt kérni fog jogot, ha belemész akár egy sms vagy hívásba is, az alkalmazásoknál pedig hozzá kell adni.
Általában ad egy kis instrukciós oldalt is, hogy az alkalmazást hogy állítsd be (3 fő pont), azokon elég átmenni és megy minden.

.

(#1163) enginev3.0 válasza Steve1207 (#1162) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megvan köszi
A zene appban nem lehet belőni hogy a telefonon menő számok legyenek az alapok és ne az órán lévőket keresse?

Ja meg hogy a legkönnyebb zenét másolni rá?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1164) Steve1207 válasza enginev3.0 (#1163) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem csak a 2 mini van, az nem tud ilyet. Szerintem amúgy az órán lehet. Zene képernyőn felfelé söprés esetleg vagy az órán valami beállítás? Esetleg ugyanott az alkalmazásban a Zene ikonra bökve, hogy azt is "észrevegye"? Nézz GTR 2 tesztet vagy videót, az megegyezik a GTS2-vel tudásban.
Másolásra meg szerintem az alap kábel-fájlkezelős megoldás lehet a leggyorsabb. Persze ezeket csak vakon mondom.

.

(#1165) mgTerminator válasza enginev3.0 (#1163) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én úgy tudom hogy talán WiFin keresztül megy a másolás rá, a zepp-en keresztül. De nem 100%, nekem csak GTS 2e van, nem volt szükségem ezekre a funkciókra :))

(#1166) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mik a tapasztalatok, aod mennyire eszi az akksit? Melyik a legjobb GPS mód?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1167) mgTerminator válasza enginev3.0 (#1166) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát eszi, de én nem foglalkozom vele, amikor látom hogy ilyen 40-50-60% körül van az aksi és megyek zuhanyozni akkor rácuppantom a töltőre :D

(#1168) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hol tudom vissza nézni az óra GPS adatait? Nem lehet beállítani hogy a telefon alapból az óra GPS adatokat használja ha csatlakoztatva van?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1169) sassrichy


sassrichy
friss újonc

Sziasztok!
GTS amazfit órám van, ami nagyjából egy hónappal ezelőttig megfelelően működött. Jelenleg annyit csinál, hogy behozza az "amazfit" jelet és ezt tölti. Folyamatosan újraindul és a betöltőképernyőtől tovább nem jut. Próbáltam resetelni az oldalsó gombbal, de sajnos továbbra is ezt csinálja. Töltésen is hagytam sokáig, az sem oldotta meg. Esetleg valakinek ötlete?(szervízzel már próbálkoztam, de sajnos nem foglalkoznak vele(?!)) Elég bosszantó amúgy, mert kiváló állapotban van az óra és sosem mutatott semmilyen elváltozást, semmiféle fizikai atrocitás nem érte( ütés, sérülés). :W

(#1170) Steve1207 válasza sassrichy (#1169) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha töltőre rakod az alkalmazás mit mutat, connected esetleg? Többen, töltőre rakva tudta cserélni a watchface-t a Zepp-ben és utána észhez tért az óra. Mást nem nagyon láttam fórumokon (bár sajna sokaknak nincs csatlakozva ilyenkor és ez se megoldás).
[link], [link] érdemes rákeresni és olvasgatni, hátha van valami megoldás. Redditen, meg szimplán annyi volt, hogy jó pár restart után helyrejött.

.

(#1171) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Egy ismerősöm vett GTS2e-t, iOS-el használná (Valamit iPhone 12 verzión), állítólag nem írja ki híváskor a nevet amikor hívják, csak utána. Van valakinek valamilyen tippje? iOS-hez nem értek, Android-on már megoldottam volna :) Meg ezt a képet küldte.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1172) eneasos válasza AiRLAC (#1171) üzenetére


eneasos
csendes tag

nekem sima gts el csinálta egy frissítés után, minden funkciót ki majd vissza kapcsoltam ami erre vonatkozott és megjavult. :R

(#1173) AiRLAC válasza eneasos (#1172) üzenetére


AiRLAC
addikt

Köszi, ez, meg egy teljes unpair/pair segített.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1174) Gaia


Gaia
friss újonc

Sziasztok!
Most vettem egy gts2 minit. Az a gondom, ha az óra messze kerül a telefontól és elveszíti a kapcsolatot, akkor nem jelzi, illetve nem tud valami miatt újra kapcsolódni. Ilyenkor újra kell indítani a telefont vagy az órát. Tud valaki erre megoldást, mert többek között azért vettem, h jelezze, ha hívnak.
Köszönöm :((

(#1175) Steve1207 válasza Gaia (#1174) üzenetére


Steve1207
veterán

Nézd végig, hogy minden jogosultságot megadtál-e (Profil - Saját eszközök/Mini - A háttérben futás, 3 pont), lockold le, hogy ne lője ki a háttérből a Zepp-et alkalmazásoknál telefonon. Szerintem csak ennyi a baja, hogy automatikusan nem fut a háttérben vagy valami energiakezelés miatt kilöki, így nem kezdi el keresni se, ha ismét távon belül lesz.

[ Szerkesztve ]

.

(#1176) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, óralap-ügyben szeretnék egy kis segítsége kérni. Egy ismerősömnek szeretnék készíteni óralapot, meg is csináltam mindent az AmazFit WatchFace editor for Windows by SashaCX75 progival, viszont valamiért nem működik rendesen az óráján. Tesztelni nem tudom, mert nekem Bip-em, meg GTR-em van, ezekre késíztettem jópár jól működő óralapot.
Meg tudná valaki gyógyítani? Asszem nagy örömet szerezne vele.
Ide bepakoltam minden fájlt, ami létrejött.
Köszi előre is :R

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#1177) Arween


Arween
senior tag

Van egy másfél éves GTS órám ami sajnos megbolondult,a beállítások csak részben érhetők el
. A képen látszik meddig tudom görgetni a beállításokat. Tudom ezt valahogy javítani, resetelni vagy kuka?

(#1178) Silentfrog válasza Arween (#1177) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem nincs semmi baja, a zepp alkalmazásba tudod az alkalmazáslistán beállítani hogy mit mutasson az óra. Nekem is kb ennyit mutatott mindig, így állítottam be.

[ Szerkesztve ]

(#1179) Arween válasza Silentfrog (#1178) üzenetére


Arween
senior tag

Mibandage-t használok mióta megvan az óra, (zepp-et csak addig raktam fel míg beállítottam az önálló működést) és eddig láttam az összes beállítást :(( Lehet a mibandage-van is van valami beállítás amit elnyomkodtam? :F

(#1180) Silentfrog válasza Arween (#1179) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én meg azt nem használtam sosem. Ismerem de nekem a zepp lett a megszokott. Az biztos hogy a zeppben ezeket be lehet állítani. Beállítás ikon sincs az órán az is leveszett?

(#1181) Arween válasza Silentfrog (#1180) üzenetére


Arween
senior tag

Az sincs meg, így nem tudom resetelni sem.Letöltöttem a zepp alkalmazást frissített is de így sem jött elő a többi beállítás :((( Zepp-ben hol kellene megtalálnom azt a beállítást amit mondtál?

(#1182) Silentfrog válasza Arween (#1181) üzenetére


Silentfrog
veterán

Magától nem is fog előjönni pont ez a lényeg, be kell állítani. :)
Zepp alkalmazást megnyitod alul jobbra profil a saját eszközöknél ott lesz az Amazfit gts. Erre rányomsz és alkalmazás listát keresel. Ott vannak azok az alkalmazások amiket az óra mutat. A 3 vízszintes vonalat kell mozgatni a felső részbe így lesz aktív majd felül mented a beállításokat. Ha jól csináltad egyből mutatni fogja az óra a többi beállítást is.

(#1183) Arween válasza Silentfrog (#1182) üzenetére


Arween
senior tag

Sikerült , nagyon köszönöm a segítséget :R

(#1184) Silentfrog válasza Arween (#1183) üzenetére


Silentfrog
veterán

Remek, igazán nincs mit! ;)

(#1185) kokaihugi


kokaihugi
újonc

Sziasztok!

Amazfit Bip órámat párosítottam egy új telefonnal. Hogyan tudom megoldani, hogy a régi telefonomon a Zepp Life-ban lévő összes mért adataim átkerüljenek az új telefonon lévő Zepp Life app-ba?

(#1186) blackfly válasza kokaihugi (#1185) üzenetére


blackfly
tag

Szia!
Jelentkezz be az új telefonon is ugyan azzal a felhasználóval. Az adatok a felhőben vannak.

(#1187) kokaihugi válasza blackfly (#1186) üzenetére


kokaihugi
újonc

Szia! Köszönöm, sikerült megoldani.

(#1188) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
A GTS GPS-e mennyire pontos sportolás közben (futásra használnám) és tudom-e vhogy Stravával szinkronizálni?
Pulzusmérője pontosabb, mint pl a Mibandoké?

(#1189) AiRLAC válasza zolikaDB (#1188) üzenetére


AiRLAC
addikt

Igen, a Zepp applikáció tud Strava/Google Fit stb. szinkront. GPS szerintem rendben van, feleségemnek kb. ugyanazt mutatja az óra (GTS2e mondjuk) mint a telefonja.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#1190) Silentfrog válasza zolikaDB (#1188) üzenetére


Silentfrog
veterán

A gps kb egyforma ugyanazon a távokon futkározok most a Gts 2 vel mint 2 hónapja a Gts-el. Pulzust egyértelműen többet mutat mint a Miband 4 vagy a Gts 2.
A Gts 2 és a Miband 4 kb ugyanazokat az értékeket mutatja. ( egyszerre vittem futni mindkettőt, kipróbáltam)
A Gts és a Gts 2 már mér PAI értékeket. A z előbbi nálam mindig 300 közelében volt az utóbbi 110 köröli értékeket mutat napi 12000 lépéssel és 3 alkalmas 6-7 km futással. A Gts csal, sokat felfele amikor nem sportolok akkor is magas értékek vannak estére.
Ami mellette szól az az üzemidő, 10-12 napig bírja egy töltéssel a Gts 2, 2-3 napot.

[ Szerkesztve ]

(#1191) zolikaDB válasza Silentfrog (#1190) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm nektek!
Volt rá kupon délután, amivel 16e HUF volt, de már nem él, most 65$ magasságában van. (cirka 2 éves, gondolom, kiszórják - de mondjuk az eredeti 200$-t nem éri)
Nekem a GPS lenne a lényeg, meg, h tudjak Stravába szinkronizálni.
A pulzusom kb tudom, mennyi, be tudom lőni tempó alapján.
De érdekelne, hogy hány km-t tudok futni, mennyi idő alatt.
Térképet kirajzolja? Egyszerre tud mutatni megtett utat és időt a főképernyő?

[ Szerkesztve ]

(#1192) Silentfrog válasza zolikaDB (#1191) üzenetére


Silentfrog
veterán

A megtett út teljesen pontos, szinte pont ugyanott jelezte eddig az összes amazfit cuccom az eltelt kilométert. Csak a telefon térképre rajzolva egyik másik fura dolgokat mutat ha visszanézed
A térképet a zepp alkalmazás mutatja ki, illetve az edzés leállításakor az óra is mutatja, bár ott nem olyan informatív.
A gts kijelzője az edzés elindításakor mutatja megtett utat, ez edzés idejét, a pulzust, és az aktuális időt ami alatt megteszel egy km-t. Minden kilométernél kiírja mennyi idő alatt tetted meg.
Az aprót is nézheted a napokban volt fent 8 ezerért egy, egy másik 10 ért. Az akku 2 év után kezd gyengülni. ( én így vettem észre.)

[ Szerkesztve ]

(#1193) DG790401


DG790401
tag

Sziasztok!
11 éves kamaszodó kislányomnak keresek okosórát!
Eddig az amazfit bip u pro volt a befutó kb 17-18 k, de kapható az amazfit gts 22k- ért.
Ki mit tud mondani és ajánlani a kis kamasznak!
köszönöm

(#1194) rush0205 válasza DG790401 (#1193) üzenetére


rush0205
tag

Feleségemnek a bip u pro van, nekem gts. Mindkettő jól működik, lényegi eltérés nagyon nincs a bip u pro-ban van menstruációs ciklus figyelés, ha jól emlékszem, viszont a Gts kijelzője szebb, mert amoled, naggyából ennyi.

(#1195) Attika1988


Attika1988
csendes tag

Sziasztok! Amazfit GTS órát használok Zepp alkalmazással, de nem tudom beállítani a folyamatos pulzusmérést. Ha jól értem a Pulzusszámérés pontban kellene ezt bekapcsolnom, de csak annyit dob fel, hogy Egészségfigyelés és semmit sem tudok ott módosítani. Kérlek, segítsetek, hogyan állíthatom ezt be! Köszönöm

(#1196) bjames válasza Attika1988 (#1195) üzenetére


bjames
aktív tag

Arra nincs ötletem hogy, miért nem tudod módosítani. Esetleg töröld a párosítást, s add hozzá újra az órát.
Nálam az egészségfigyelés panelen be tudom állítani pulzusmerest 1 percre is.
[kép]

(#1197) cool13


cool13
őstag

Sziasztok.
Egy GTS órát kezdtem használni és megismerni.
Kérdésem is volna. Lehet cserélni hogy a főképernyő mellett a másik két oldalon mit lássak? Jobbra vagy ballra húzáskor. Remélem jól tettem fel a kérdést, és érthető.

[ Szerkesztve ]

(#1198) szabochris


szabochris
aktív tag

Sziasztok! GTS2 mini-re magyar nyelv nem varázsolható?

(#1199) Silentfrog válasza szabochris (#1198) üzenetére


Silentfrog
veterán

Magára az órára nem hinném. :N

(#1200) Grkc


Grkc
friss újonc

Sziasztok!
Gtr3 prom van. Lassan két hete éjféltől nem méri az alvási adataimat telefon. Formatáltam, újra beállítottam stb. Van vagy lenne tipje valakinek,hogy mi lehet a baja? Tulajdonképpen a pulzust nem méri elsősorban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.