Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) PACSA75 válasza blackfly (#449) üzenetére


PACSA75
őstag

Tuti hogy ez történt, csak mire rájöttem már össze vissza kapkodva töröltem az appokat - újra raktam, párosítást megszüntettem, stb. Most úgy állok hogy BT kapcsolat van Notify vel (Amazfittel már nem csatlakozik), de nem szinkronizál. Így viszont semmilyen állítás nem működik, az óra nem is jelez.
Tuti kell legyen egy fizikailag is megoldható Factory reset, mert ilyen eset akkot is fennállhat, ha valaki el rejti a beállítás menüt, majd elhagyja a telefont, vagy elromlik.
De nem tudom megfejteni hogy a gombbal hogyan tudom ezt megoldani😭.

(#452) PACSA75 válasza batabe (#450) üzenetére


PACSA75
őstag

De lehet, és a Notify ben valóban ki volt pipálva néhány menüpont elrejtése, valószínűleg valamilyen véletlen folytán, mert magamtól ilyen baromságot nem csinálnék, nem is értem mire jó ez az állítás.

(#453) PACSA75 válasza PACSA75 (#452) üzenetére


PACSA75
őstag

Juhuu, sikerült megoldani👍.

(#454) lfarkas válasza PACSA75 (#453) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:W :Y :C ebben sorrendben !

(#455) PACSA75 válasza lfarkas (#454) üzenetére


PACSA75
őstag

Valószínűleg még senki nem járt így, azért leírom a megoldást, lehet jól jön majd valamikor: törölni kell az adatokat az Amazfit aplikácóból (vagy az egész kontot), újra belépni, ezután indítani a párosítást qr kód használata nélkül (mivel ebben az esetben ezt nem tudjuk prezentálni), és így már engedi.

[ Szerkesztve ]

(#456) lfarkas válasza PACSA75 (#455) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:R

(#457) szdani33


szdani33
újonc

0.0.8.37-es firmware-rel már van olyan custom WF, amin az óralapra kattintással megnyitható a HR meg a Steps funkció.
https://amazfitwatchfaces.com/gts/view/798

(#458) lfarkas válasza szdani33 (#457) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:C Koszonom

[ Szerkesztve ]

(#459) rosszkutya válasza szdani33 (#457) üzenetére


rosszkutya
tag

Akkor ezek szerint, eddig csak a gyáriak tudták ezt?

(#460) szdani33 válasza rosszkutya (#459) üzenetére


szdani33
újonc

Amennyire én tudom csak a gyáriakon volt "shortcut", de az is lehet, hogy csak én nem vettem eddig észre máshol.

(#461) PACSA75 válasza Valkűr (#437) üzenetére


PACSA75
őstag

Van óralapos app iOS re is, az AmazFaces. Kipróbáltam, működik, viszont mielőtt fel akarod küldeni az óralapot láthatóvá kell tenni az órát az Amazfit appban = Discoverable.

(#462) Valkűr válasza PACSA75 (#461) üzenetére


Valkűr
őstag

Wow köszi, rá nem jöttem volna. Kőszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#463) bjames


bjames
aktív tag

Pulzusmérésnél észrevette már vki, hogy ha elkezd izzadni a keze/csuklója, akkor jóval kevesebb pulzust mér? Pl. 110 helyett 70-et.
Próbálta vki sportot vmi rugalmas szíjjal ami jobban szorítja az órát a csuklóhoz? Azzal jobbak-e az eredmények?

Száraz kézen elégedett vagyok a pulzusmérés eredményével.

Ill. nekem éjszaka volt már több alkalommal is 41 a minimum pulzusom, ami gyanús, mert nem rémlik hogy éjjeli zombi lennék :)

(#464) szdani33 válasza bjames (#463) üzenetére


szdani33
újonc

Nekem sajnos pont az ellenkezője van. Általában a pulzusom ülő helyzetben (irodai munka) 45-55 között van, de az óra a mérések kb 60-70%-ában 70-100 közötti random értéket mér, ami teljesen fals. (Többször is mértem ilyenkor kitapintva a csuklómon és ritkább a pulzusom, mint 1mp -> 60 alatti). Ilyenkor azért felmerül bennem, hogy nem csak random dob-e egy számot (amikor mondjuk nem tudja megállapítani rendesen), ami az átlagos felhasználónál stimmelne. :F

(#465) orbit76 válasza szdani33 (#464) üzenetére


orbit76
tag

Tegnap megmérte a mosógép pulzusát: 72-t dobott... Jó egészségnek örvend, gottseidank. :DD

(#466) PACSA75


PACSA75
őstag

Végre az első óralap ami igazán tetszik. Minden infó elég nagy és még szép is.

(#467) tibcsi0407 válasza PACSA75 (#466) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tényleg jól néz ki. Link?
Szerk.:
Meg is van.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#468) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

Üdv!

Nemrég hozzájutottam egy ilyenhez. Jók a tapasztalatok, bár egyes skin-ek csapnivalóak, nem hozza be az adatokat, ilyesmi, de ez mindegy is (ilyen szaggatottt vonal marad, adat helyett az egyik skin-nél), ami viszont nem mindegy, az a FOLYAMATOS értesítés, ami futás közben ér, mindenféle gratulációk és egyebek kíséretében: +1km-ként rezgés, amit egyáltalán nem igényelek és nem jöttem rá, hol kapcsolhatnám ki.

Ebben kérem segítségetek.

Workout
Switch off vibration :
How
?

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#469) _ _ _ _ _2 3 válasza bexinho23 (#139) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Én nem jöttem rá, mi az a PAI még, de 100 fölé kell menni, akkor csökkentetted a kockázataidat ; ). Aktivitásodtól emelkedik, az, hogy, hogyan számolja...

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#470) _ _ _ _ _2 3 válasza PACSA75 (#286) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Szia!

Jézus ereje, ezt kérem, nekem nagyon tetszik! Igy! Ez a verzió! Most az, hogy jobban-merültet jelez, nekem nem fontos! Megvan-e még?

K.*jó :Y

[ Szerkesztve ]

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#471) PACSA75 válasza _ _ _ _ _2 3 (#470) üzenetére


PACSA75
őstag

A 285 ös postban van a link. Lehet hogy azóta már meg lett oldva a bug is. Most ájfosom van, azóta nem próbáltam.

(#472) Jadro válasza PACSA75 (#471) üzenetére


Jadro
veterán

Én is feldobtam, nagyszerű skin ez. Az akku nálam is bugos sajnos, 50%-nál piros. A hőfokot hogy lehet belőni hogy megjelenítse? Más face estén sem működik. Csak notify van fent a telón.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#473) _ _ _ _ _2 3


_ _ _ _ _2 3
tag

Nem azért mondom, de 11-12km és 7-8km biciklizéssel is, csak 77 a PAI-m. Ki szerint kell napi 100? :D Ezt valahol az infoban olvastam.

Köszönöm a Skin-t ! Majd felrakom! WOA

Vibrációhoz kezdek hozzászokni, de, ha valaki már tud valamit, ne habozzon. Minek vibrál? :))

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#474) _ _ _ _ _2 3 válasza Jadro (#472) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Az... biztos, hogy nem? Én is néztem, de 0 fok van kint.

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#475) PACSA75 válasza Jadro (#472) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem sem jelent meg néhány napig, viszont azt vettem észre, mikor belépek az Amazfit appba és azon belül is a időjárás almenübe, egyszer csak megjelenik az órán a fok. Ezt egy párszor eljátszottam és mostmár meg is maradt, nem tűnt el.

(#476) Jadro válasza PACSA75 (#475) üzenetére


Jadro
veterán

Ez lesz a baj, nincs fent amazfit. Notify meg nem tartalmaz időjárást.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#477) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Ez lett a végleges verzió, annyi hogy 53%-tól narancs a villám jel, és 10-20% között vált pirosra.
Természetesen van háttérkép nélküli változat is.
Mar rég kész van csak lusta voltam feltölteni :D

(#478) Jadro válasza mgTerminator (#477) üzenetére


Jadro
veterán

Ó ez szuper! Engem nagyon érdekelne a háttérkép nélüli verzió. Légyszi linkeld majd be ha sikerült feltenni valahová. Előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#479) mgTerminator válasza Jadro (#478) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ma dolgozom, holnap este elvileg lesz rá időm. Újra meg kell csinálni mert nem találom a fájlt...

(#480) szdani33 válasza mgTerminator (#479) üzenetére


szdani33
újonc

Nagyon jól néz ki! Engem is érdekel majd egy link! ;)
BTW milyen progival szerkesztesz óralapokat?

(#481) mgTerminator válasza szdani33 (#480) üzenetére


mgTerminator
veterán

[link]

De vagy a program nem jó vagy az óra szoftvere mert pl az időjárás ikonokkal nem boldogul, meg mint láttátok az aksit sem tudta normálisan kijelezeni. Bip-en ilyen gondok nem voltak...

(#482) Lexus99 válasza _ _ _ _ _2 3 (#473) üzenetére


Lexus99
friss újonc

Nem napi, hanem folyamatos heti (7 napos) 100-at kell tartani...

(#483) Jadro válasza mgTerminator (#481) üzenetére


Jadro
veterán

Kipróbáltam én is ezt ezt a számlap szerkesztő cumót. Nagyjából rájöttem a működésére, de valami nem kerek vele. Amikor egy az órán működő komplett csomagok kibontok és meg akarom nyitni a szerkesztőben, nem egészen ugyanúgy néz ki mint az órán. El vannak mászva elemek, nem mindent jelenít meg rendesen.
Jó lenne pár kinézetet minimálisan átszabni, rárakni magyarul a hónapot napot stb. A cumó egyébként működik, órát, percet már felpakoltam, de a betűkkel történő nap vagy hónap kiírásnál jönnek az elakadások

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#484) Parallaxis válasza Jadro (#476) üzenetére


Parallaxis
addikt

Már, hogy a csudába ne tartalmazna, még azt is megadhatod honnan, melyik szerverről vegye az időjárási adatokat.

(#485) Jadro válasza Parallaxis (#484) üzenetére


Jadro
veterán

Nálad a pont, megtaláltam. Túl szerteágazó a menü. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#486) pingu22


pingu22
tag

Esetleg GTS-t használt már valaki szaunában? Használati utasítás szerint tudom, hogy nem lehet, de anno Mi Band 3-nak soha nem volt tőle baja.

Úszás után jól esik, de nem szaladgálnék az öltözőbe, ha nem muszáj. :D

(#487) mgTerminator válasza Jadro (#483) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát igen, én mondtam hogy nem túl jó... Én csak a csomagoló részét használtam, de az se hibátlan.

(#488) Jadro válasza mgTerminator (#487) üzenetére


Jadro
veterán

De akkor mivel készül ez a temérdek face?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#489) mgTerminator válasza Jadro (#488) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na erre én is kíváncsi lennék, de tuti nem ezzel a programmal. Próbáld ki hogy kicsomagolsz egy számlapot, majd egyből vissza. Egyből hibás lesz az időjárás :D

(#490) _ _ _ _ _2 3 válasza Lexus99 (#482) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Jajj, az tökeeccerűűű!!

Én imádom... "weather,,-t tudhatna szinkronizáció nélkül, a kutxafáját.

Itt lent, ezt a skin-t, majd kipróbálom én is (földgömb nélkül!) ,csak nekem Symbianom van xd. Mindig meg kell kérnem valakit, ha szinkronizálni akarok...

Olyan divatos, hogy, csak na! Bőrszíj van-e ?

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#491) bjames


bjames
aktív tag

Az jutott eszembe, hogy hirdetnék egy amazfit gts óraszíj kihívást. Akinek van kedve, küldhetne be ide fotót az óraszíjáról, hogy néz ki az óran, karon :p
Nomeg persze a szíjforrás is jól jönne :)

Én nem tudom nyitni a sort, mert még nem vásároltam hozzá.

(#492) _ _ _ _ _2 3 válasza bjames (#491) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Ne!

Nem találtam bőrszíjat, elviszem óráshoz.

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#493) batabe válasza bjames (#491) üzenetére


batabe
senior tag

#Aliexpress HUF 1,472.88 5%OFF | 20/ 22MM Stainless Steel Watch Strap Silver/ Black Replacement Watchband Practical Stretchable Length None Buckle Strap Scrub
https://a.aliexpress.com/_s9e9uG

Rugós, acelnak mondott, egy baja van, nem gyorskioldos a szíj. Amúgy most ez a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#494) batabe válasza batabe (#493) üzenetére


batabe
senior tag

Illetve a feleségem kedvence, kerámia szíj

#Aliexpress HUF 3,197.46 51%OFF | Ceramic Watch Strap For samsung Galaxy gear s3 Galaxy 46mm 42mm active watch band s2 20mm 22mm Watch Band Bracelet
https://a.aliexpress.com/_sVjIh2

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#495) bexinho23


bexinho23
őstag

Ti az orat melyik kezeteken hordjatok? En evek ota bal kezemen hordom az aktivitas meroket, illetve az orakat. Azonban ma tekereskor kinyomtam veletlen az aktivitas merest, megpedig akkor, amikor a kormanyt fogva a kezfejemre feszult hosszan a gomb.

(#496) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Na itt a kért számlap: [link]

(#497) Valkűr


Valkűr
őstag

Én egy karbonkintas bőrszíjat használok, merevebb mint a Szilikon szijak, de elegánsabb. Valahol a sportos és az elegáns közt helyezkedik el

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#498) mgTerminator válasza mgTerminator (#496) üzenetére


mgTerminator
veterán

Itt a földgömbös is: [link]

(#499) Jadro válasza mgTerminator (#496) üzenetére


Jadro
veterán

Tökéletes, köszi!

Nekem két szíj érkezik majd valamikor, a héten rendeltem. Majd posztolok róla tapasztalatokat. Pár ét és ide is ér aliexpressről. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#500) PACSA75


PACSA75
őstag

Én ezt rendeltem eBay ről, majd valamikor megérkezik. Szürke színű GTS em van, remélem jól fog kinézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.