Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Valkűr


Valkűr
őstag

Én ebből a bőrszíjból rendeltem, nagyon szeretem a karbonos mintákat ...Igaz ez hazai beszerzés...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#102) Lujo416


Lujo416
tag

Sziasztok
Úgy gondolta az órám hogy nem mutat semmit a kijelzőn
Továbbra is mér mindent de nem világít a kijelző hiába kapcsolom ki be az se működik
Erre van valami megoldás? Vagy mi lehet a baja?

(#103) Valkűr


Valkűr
őstag

Én is találtam egy érdekes dolgot...A szoftverben az időjárásnál mikor a helyet allitja, össze vissza Kinai szöveget irkál. Egyszerűen nem találja a várost, még manuálisan sem. Ez normalis jelenség?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#104) Tiger. válasza Valkűr (#103) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Szegedi vagy?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#105) Valkűr


Valkűr
őstag

Igen..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#106) Tiger. válasza Valkűr (#105) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Jársz valamikor az árkád felé?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#107) Valkűr válasza Tiger. (#106) üzenetére


Valkűr
őstag

Szoktam arra járni, miért?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#108) Tiger. válasza Valkűr (#107) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Meglesném ezt az órát.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#109) bexinho23


bexinho23
őstag

Na, tegnap hozott a párom mikulása egy GTS-t :) ... nagy meglepetésemre. 1-2 hónapja néha téma volt otthon amikor videókat néztem, cikkeket olvastam az óráról, de nem gondoltam volna, hogy titokban beszerzi nekem. :)

Első benyomás alapján:
- az amoled kijelző gyönyörű, méretben minimálisan nagyobb a biphez képest, de nem vastagabb

- a menüben való lépegetés szemlátomást nem smooth. Nem akadozik, mert gördülget, de érezhetően röcög. Bízok benne, hogy idővel egy update-tel valamennyire orvosolják

- meglepetésemre nem a MiFit app, hanem az Amazfit app kellett a párosításhoz. A program színvilágát tekintve, szinte copy-paste a program

- irtózatosan kevés a watchface-ek száma. Tegnap este a reddit-től kezdve, az xda-n és az amazfitwatchface-en keresztül szinte mindent felkutattam a neten, de lehangoló volt számomra. Digitális időkijelzést elvétve találni, de ezt szó szerint értem, elvétve. Ami tetszene, az fekete háttéren bal oldalon kék pillangó, jobb oldalon egymás alatt a dátum és idő fehéren megjelenítve, ízléses méretben. De a pillangó az csajos, így ez sem oké.

- GTS-hez watchface editort nem találtam neten, remélem csak rossz helyen kerestem

- szíjjal barátkozni kell, de mint mondtam, aliról muszáj lesz rendelnem

- amazfit notify pro-val tökéletesen működik, mint a bip

(#110) tibcsi0407 válasza Valkűr (#91) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Felraktam én is ezt a számlapot, ma reggel bootloop-ba került az óra.
Úgy tudtam megoldani, hogy rádugtam a töltőre, akkor bejött a töltős watchface és Amazfit app-ból visszaraktam rá egy gyárit. Elég para volt. :D
Nem tudom, hogy mi lett a baja, mert tegnap reggeltől használtam ezt, de csak ma reggel produkálta a hibát.

https://utdetailing.hu/

(#111) Valkűr válasza tibcsi0407 (#110) üzenetére


Valkűr
őstag

Ott valami.mas lesz, nekem semmi gond vele 😲

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#112) Kiccsiga válasza AiRLAC (#2) üzenetére


Kiccsiga
friss újonc

Szia! Az lenne a kérdésem, hogy ez is csak a hívást jelzi mint a bip, vagy kiírja a hívó nevét is?

(#113) batabe válasza Kiccsiga (#112) üzenetére


batabe
senior tag

Kiirja a hívó nevét, bár én angolul használom telefonom.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#114) Tiger. válasza Kiccsiga (#112) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A bip is ki írja a hívo nevet.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#115) AiRLAC válasza Kiccsiga (#112) üzenetére


AiRLAC
addikt

Kiírja a nevet és telefonszámát is

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#116) tibcsi0407 válasza Valkűr (#111) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azóta nincs bajom, mióta lecseréltem. Kicsit besz*rtam :DDD

https://utdetailing.hu/

(#117) Parallaxis válasza Valkűr (#111) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem hiszem, nálam már a telepítés után bootloop lett. Megoldás ugyanaz, mint a fórumtársnál.

(#118) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok!
Kaptam egy ilyen órát, egy Bip-et váltott és a kérdésem az lenne hogy erre is lehet számlapot csinálni mint a Bip-re?

(#119) Valkűr


Valkűr
őstag

Nem lehet hogy nem jól tettétek fel, mert nálam azóta is hibátlanul fut...Vagy a rendszer baszkódott es akkor lett valami hiba felrakás közben..Nalam semmi gond vele 😁👍

Terminátor a kérdésed nem teljesen tiszta, h mit szeretnel?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#120) bexinho23 válasza Valkűr (#119) üzenetére


bexinho23
őstag

Azt kérdezi, hogy van-e GTS-hez watchface editor. A válasz, nincs. Viszont az elmúlt napokban napi 4-5 új wf-t töltenek fel az amazfitwatchfaces.com-ra. Igaz nem sok, de legalább változatos.

[ Szerkesztve ]

(#121) Valkűr


Valkűr
őstag

Jo lenne ha ezek az óralapok bekerülnenek az ora szoftverébe is, h ne kelljen állandoan egyesével letöltögetni innen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#122) tibcsi0407 válasza Valkűr (#119) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hogy lehet rosszul feltenni? :D
Most felraktam egy Star Wars-osat, hibátlan.

https://utdetailing.hu/

(#123) mgTerminator válasza bexinho23 (#120) üzenetére


mgTerminator
veterán

Pontosan! Én eddig a gyárit használom, nemigazán találtam mást ami jobb lenne :(

Ti milyen számlapot használtok?

(#124) bexinho23 válasza mgTerminator (#123) üzenetére


bexinho23
őstag

Nekem a gyárik közül a pillangós wf elosztás tetszik, de pillangó helyett lehetne esetleg egy foci címer (Manchester United), esetleg egy Star Wars-ra utaló embléma :).

Pillanatnyilag a Joker wf-t használom. Szerettem a filmet, jó a wf-en az elrendezés.

(#125) Upo válasza bexinho23 (#120) üzenetére


Upo
addikt

KoltesPunti pl. ezzel csinálja: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#126) bexinho23 válasza Upo (#125) üzenetére


bexinho23
őstag

Reddit-en rátaláltam erre az oldalra, de nem mertem letölteni az app-ot.

(#127) mgTerminator válasza Upo (#125) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi a linket! Este ránézek,ha sikerül letölteni, mert nekem kínai ez a kínai :D Másik letöltő linkről tudsz esetleg?

(#128) Upo válasza mgTerminator (#127) üzenetére


Upo
addikt

Nem.
De ez egy fizetős program amúgy, és ha nem veszed meg akkor 1 napos demó.
Ráadásul csak egy zip-et tudsz vele menteni a számlapról, amit nem tudsz az órára felrakni, ahhoz kellene egy program amivel meg lehet csinálni belőle a bin fájlt.
Állítólag a fizetős az kínai szerveren keresztül csinál belőle bin fájlt.
Hasonló elvű a számlap mint a bip-en, ha népszerű lesz az óra akkor idővel úgyis lesz rá editor, mint a gtr-hez.
Vagy idővel ide is bekerülhet a device menü alá, figyelgetni kell. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#129) Valkűr


Valkűr
őstag

A gyari két lapon az a jó, h nemileg szemelyre szabhato...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#130) mgTerminator válasza Upo (#128) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát várom már :DD

Ti használjátok az AOD-ot? Kár hogy csak fixen 2 gyári van és nem is változtatható...

(#131) Valkűr válasza mgTerminator (#130) üzenetére


Valkűr
őstag

A ket gyarit lehet állitani, tartsd a kezed a kijelzön es mikor oralapot cserelsz a lap alatt a kis ceruza ikonra kell klikkelni, igy mikor bedobja a lapot az órán kivül mi den állithato, marmint hogy mit mutasson azon a területen. Csak bökj a területre es tudod cserélgetni

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#132) PACSA75


PACSA75
őstag

Én kb 2 hete vettem a GTS t, nagyon meg vagyok elégedve vele. Bip et váltotta, ami szinte tökéletes volt, csak az amoled hiányzott róla, de íme ezen már minden olyan, ahogy én megálmodtam. Nyilván ezzel a kijelzővel nem tartható a Bip üzemideje, de így is kibír 12-14 napot (aod nélkül), ami nem is rossz. Amióta az első videókat láttam róla tudtam hogy ez kell nekem. Imádom. A köviben már talán a hangjelzést is átveszik az almás órából 😋. Szürkét vettem, mert már uncsi volt a sok fekete óra. Szóval merem ajánlani mindenkinek. Nyilván nem olyan gyors mint egy almás, de az ára sem hasonlít. Az óralapok pedig biztos hamar fognak szaporodni.

(#133) Valkűr


Valkűr
őstag

Most lestem rá, van pluszba vagy 20 óralap megint. Fel is tettem egyet, nekem ez is tetszik. Csak vegre betehetnék a saját online lapok közé az amazfit alkalmazásba is.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#134) mgTerminator válasza Valkűr (#131) üzenetére


mgTerminator
veterán

De én az AOD-ról beszélek :)

(#135) Valkűr válasza mgTerminator (#134) üzenetére


Valkűr
őstag

Jaaa bocsánat.. 😀 Azt én nem is használom, hamar meriti az akkut, es igazabol semmi ertelme. Mire arra ranezek bekapcsol az óra is. De valoban olyan semmitmondo, főleg a digitális.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#136) Upo válasza PACSA75 (#132) üzenetére


Upo
addikt

Engem meg pont ez tart vissza. Ha transzflektív kijelzős lenne mint a bip akkor már megvettem volna, nekem ez a bip legjobb tulajdonsága. Nincs karlengetés beállítva mert felesleges. Ránézek, látom. Rásüt a nap, látom. Ha este sötétben futok akkor rajtam a fejlámpa, tehát ránézek, látom. Ezt ha lehet akkor nem cserélném el karlengetésre, gomb nyomkodásra.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#137) rosszkutya válasza Upo (#136) üzenetére


rosszkutya
tag

Én is elég hosszú ideig használtam a Bip-et, hatalmas megelégedéssel, és én is pont ugyanígy voltam a kijelzővel, ahogy Te is. Majd kíváncsiságból beszereztem egy Verge-öt (használtan, elég baráti áron, egyelőre csak a Bip mellé), mert úgy gondoltam, hogy a rengeteg többlettudásának, és az alacsony árának köszönhetően el fogom tudni fogadni a transzflektív kijelző hiányát, az ormótlan méretét, és az alacsonyabb üzemidejét. Végül sajnos mégsem így lett, és igen vegyesek voltak az érzéseim vele kapcsolatban. De a lényeg, hogy a Verge használatakor tényleg zavaró volt a két kijelző közti különbség, mert az AOD annyira nem tetszett, és még jobban csökkentette az egyébként is igen szerény üzemidőt, de nélküle a kikapcsolt kijelző meg valahogy olyan érzést keltett, mint egy keretbe foglalt üres vászon, amire ha ránézel, mindig azt érzed, hogy hiányzik valami, és ezt ráadásul még a "keret" külleme és minőségérzete sem tudta feledtetni velem, sőt. Majd jött a GTS (ő is alkalmi vételként), és valahogy érdekes módon, vele kapcsolatban már nem ezt érzem. Nem használom rajta sem az AOD-t, mert nem látom értelmét, a csukló emeléses kijelző aktiválás meg valahogy mintha ezen jobban, finomabban működne, mint a Verge-ön, és egyáltalán nincs "üres vászon" érzésem, ha a kikapcsolt kijelzőjére nézek, mert erre az órára, még így is szívmelengető érzés ránézni, egyrészt a minőségi anyagoknak, másrészt pedig a számomra igen kellemes, letisztult dizájnnak köszönhetően, és persze az is sokat dob ezen az érzeten, hogy maga a kijelző sem tagolódik el az egész óra többi részétől. A megjelenítő minősége (ez is köröket ver a Verge-ben lévőre) pedig már csak hab a tortán, egyszerűen káprázatosak a színei, és a tűéles kontrasztjai. Edzés közben is elég jól teszi a dolgát a kijelző, és ilyenkor is igen precíz a csukló emeléses aktiválás, így ilyenkor is mindig rögtön látok minden fontos infót (, vélhetően, akkor is amikor egy nyári estén még indokolatlannak érzem a fejlámpát, de már kevés a természetes fény a transzflektív felületnek). Persze egyelőre még egy dolog hiányzik a képletből, ez pedig a tűző nap alatt történő használat, de remélem, hogy ebben is jól fog vizsgázni. ;)
Ergo: én is féltem az AMOLED kijelzőtől, de eddig abszolút kellemesen csalódtam, és minőséginek érzem a cserét, minden téren. Mindössze egy dolgot hiányolok, az pedig a pulzusmérős mellkaspánttal való kiegészítés lehetősége. De persze, ez sem egy eget rengető hiányosság, tekintve, hogy eddig is elvoltam nélküle, és úgysem versenyekre készülök. ;)

De persze senkit sem szeretnék meggyőzni, mert a fenti dolgok nagy része igen szubjektív, és az egyéni preferenciák is eléggé eltérőek lehetnek, és persze az sem lehetetlen, hogy a fenti sorok nyomokban elfogultságot tartalmaznak. :D Csak gondoltam, hogy megosztom az ezzel kapcsolatos személyes észrevételeimet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#138) Valkűr


Valkűr
őstag

Nekem is nagyon bejön a GTS, meg a gps használata mellett is egész kulturált az akku ideje. Picit hiányolom a saját szoftverében az óralapok mennyiségét, online betehetnék azokat amiket már az AW-ben meglehet találni. Meg a gyári két szerkeszthető óralapot is bővíthetnék. Én nem veszek észre menüben különösebb lassulást, nyilván nem lesz olyan smoot mint egy 8 magos 6-8 giga ramos telefon. Szóval eddig nagyon elégedett vagyok

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#139) bexinho23


bexinho23
őstag

Lenne két kérdésem, remélem tudtok választ adni:

1. Micsoda az a PAI?
2. Van-e arra lehetőség (Amazfit vagy Notify app), mint a BIP esetében, hogy a képernyő balra/jobbra húzásakor megjelenő felületeket lecseréljem? (balra szeretném az időjárást, jobbra pedig a notification-t beállítani)

(#140) ToniSlow


ToniSlow
senior tag

Sziasztok,

Gyári szíjat lehet beszerezni valahonnan?

(#141) bexinho23 válasza bexinho23 (#139) üzenetére


bexinho23
őstag

+1
Van lehetőség gyors válaszadásra, előre megadni szöveget? Pl. ha vezetek, ezt az üzenetet tudjam elküldeni a beérkezőre.

Notify app-ban láttam, hogy van egy ilyen lehetőség music-playeren keresztül, de szerintem az a GTS-nél nem működik. Legalábbis nem jöttem ár, hogyan kéne alkalmazni.

(#142) Tiger. válasza Upo (#136) üzenetére


Tiger.
nagyúr

+1.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#143) PACSA75 válasza Upo (#136) üzenetére


PACSA75
őstag

Tulajdonképpen erős fényben nagyon szép a Bip kijelzője, de mikor sötét van és bekapcsol az óra világítása, na az már kevésbé szép látvány. A kettő ötvözete lenne talán ideális, azaz egy transzflektív amoled😁.

(#144) Valkűr válasza ToniSlow (#140) üzenetére


Valkűr
őstag

Itt van egy rakat 20mm-es szij ami mind jo a GTS-hez..

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#145) Valkűr válasza bexinho23 (#139) üzenetére


Valkűr
őstag

Benne a szoftverben leiva, de itt a leirás...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#146) tibcsi0407 válasza Valkűr (#144) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ugyanezek töredékáron vannak az Alin.

https://utdetailing.hu/

(#147) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

GTS vagy GTR-t érdemesebb BIP után venni ?
Szoftveresen van valami különbség ezek között ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#148) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok. A Notify újabban nem mutatja az Aktuális alvasidomet. 1 napos késésben van, nem jövök rá mit baltaztam el, vagy a sw lett ilyen?
" Nincs elérhető alvás Adat"
Vki tapasztalt hasonlót?
Üdv Urak. :R

[ Szerkesztve ]

(#149) rosszkutya válasza Valkűr (#144) üzenetére


rosszkutya
tag

Húúú, ezek aztán elég brutális árak. :Y Nem szégyenlősek, az már biztos...

Szerk.:
Ne érts félre, nem szeretném senkinek a hitvallását megkérdőjelezni, de szerény véleményem szerint, még az is rentábilisebb elgondolás - amennyiben a csomag "eltűnése" miatt aggódom - , hogy az Alin rendelek 1-1 db-ot ugyanabból a szíjból, csak más-más eladótól, mert még akkor is jobban jövök ki, ha annyira szerencsétlen vagyok, hogy csak az egyik érkezik meg. Ha pedig mégis vagyok annyira szerencsés, hogy egynél mégis több érkezik, a felesleget eladhatom, akár dupla áron is, és még ebben az esetben is jól jár az esetleges vevő is, és én is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#150) Valkűr válasza tibcsi0407 (#146) üzenetére


Valkűr
őstag

Tisztaban van vele mindenki, de miutan onnet 2 honap alatt jön meg ami ingyenes, es biztositva sincs én mar nem rendelek ott. 3 csomagom tünt el es senkit se érdekelt, mivel se követés se biztositás nincs az ingyenes csomagokhoz. Amit biztositva kérek es viszonylag emberi idöben is erkezik arra plusz 10 dollar a posta, de van amire 16-ot kérnek. Inkább fizetek többet, es az biztos megérkezik, es 2 nap alatt, nem két hónap. Kinek mi a fontosabb...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.