Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) rush0205 válasza Divinity (#700) üzenetére


rush0205
tag

Nem szívja az aksit az Amazfit. Értesítések kb egyszerre jelennek meg az órán és telón, de nálam pl előbb rezeg az óra hívásnál, minthogy kicsörögne a telefon. YouTube music vezérelhető vele.

(#702) Divinity válasza rush0205 (#701) üzenetére


Divinity
őstag

Szuper, köszönöm! :R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#703) janakbacsi


janakbacsi
őstag

meghülyült az órám. álladóan újraindul, csak az amazfit felirat villan fel pár másodpercre, utána elsötétül a kijelző, majd minden kezdődik elölről. ha a töltőt ráteszem, akkor veszi a töltést. ezen nincs semmilyen hard reset lehetőség, ugye?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#704) G. Gattuso válasza janakbacsi (#703) üzenetére


G. Gattuso
lelkes újonc

Ezt már nekem is csinálta egyszer kb. egy hete. Azóta nem. Viszont nem tudom, hogy resetelni lehet e.

(#705) Silentfrog válasza G. Gattuso (#704) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az óràn a setting/system/ fartory reseten lehet az óràt alaphelyzetbe állítani. Pont a napokban csináltam én is nem jöttek át az értesítések. Megbolondult de most már jó. Persze ez kell hogy legalább 10 másodpercig működjön

[ Szerkesztve ]

(#706) janakbacsi válasza Silentfrog (#705) üzenetére


janakbacsi
őstag

ezt nem lehetett megcsinálni, mert nem indult el. de nagyon érdekes, mert ma reggel megnéztem, és láss csodát, az óra működik. az a watchface fogadott, amelynek felrakása után tegnap "bootloop"-ba került. én ezt nem értem. :Y

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#707) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, ma én is csatlakoztam a csapathoz egy speedshop-os kék verzióval.
rögtön lenne is egy kérdésem.
Sötét képernyő esetén csak a fizikai gomb megnyomásával lehet felébreszteni a kijelzőt? Nekem a kijelző érintésére ilyenkor nem reagál.
(A csuklómozgatás ébresztés és az AOD ki van kapcsolva)
előre is köszönöm

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#708) batabe válasza mukisrác (#707) üzenetére


batabe
senior tag

Erintesre is bekapcsol meg gombra
Esetleg frissíteni próbálj, hátha régebbi firmware van még rajta

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#709) mukisrác válasza batabe (#708) üzenetére


mukisrác
aktív tag

első bakapcsolás után frissített egy sort, gondolom a legfrissebb van így rajta.
Sajna az elsötétülés után közvetlenül még felébred érintésre, de utána már csak a fizikai gomb megnyomására.
Elképzelhető hogy valami beállítás teszi ezt?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#710) mukisrác válasza mukisrác (#709) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Reboot és Factory reset és is megvolt, de bizonyos idő után csak a gomb megnyomásával ébred... :F :F

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#711) EnRg válasza janakbacsi (#706) üzenetére


EnRg
tag

Van amikor egy új watchface hülyíti meg a rendszert....sajnos ez zsákbamacska...

(#712) batabe válasza mukisrác (#710) üzenetére


batabe
senior tag

asszem igazad van. képernyő kikapcsolás/elsötétedés után még kb 20 másodercig felébreszthető a képernyőre koppal, utána már csak a gombbal.
mivel én nem így használom, hanem emelésre kapcsol, igazából a teszt miatt kapcsoltam be, és nem tartósteszt eredménye. most kipróbáltam hosszabban.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#713) Silentfrog válasza mukisrác (#710) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha lezárod a kijelzőt, ( megnyomod a gombot, sötét lesz a kijelző) utána pár másodpercig a kijelző érintése után is feléled ,de percek múlva csak és kizárólagosan csak gombbal tudod életre kelteni Tehát a hagyomásoan vett duplakoppintással nem éled fel a kijelző. Nekem is nagyon hiányzik.

(#714) Divinity válasza batabe (#712) üzenetére


Divinity
őstag

Az emelésre ébredés megbízhatóan működik?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#715) janakbacsi válasza Divinity (#714) üzenetére


janakbacsi
őstag

nagyon érzékeny. állandóan feléled mozgásra. én ki is kapcsoltam emiatt. akku kímélése szempontjából.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#716) Divinity válasza janakbacsi (#715) üzenetére


Divinity
őstag

Nekem ez pozitívum :D
Az AOD azért gondolom jobban lemeríti így csak ez menne, alapvetően irodai munkát végzek így napközben nem igazán mozgatom a csuklóm, a cél annyi volna nálam, hogy legalább 1 hétig elmenjen és megbízhatóan dobja az értesítéseim

Most egy TicWatch E-t használok ami kezd mind a két ponton elvérezni sajnos :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#717) batabe válasza Divinity (#714) üzenetére


batabe
senior tag

abszolút... eddigi legkedvencebb órám...

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#718) mgTerminator válasza Divinity (#716) üzenetére


mgTerminator
veterán

AOD-al nem fog elmenni 1 hetet... Csak kikapcsol kijelzővel megy el több mint 1 hetet. Én reggeli közben fel szoktam lökni töltőre, meg amíg készülődök aztán így elvagyok vele, nem merül le sose :)

(#719) Divinity válasza mgTerminator (#718) üzenetére


Divinity
őstag

igen, pont ezt írtam, hogy aod nélkül csak az emelésre ébredéssel :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#720) mgTerminator válasza Divinity (#719) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az emelésre ébredés nem jó, nekem állandóan bekapcsolt, jobban szívta mint az AOD. Sőt amikor vezettem, autópályán kezem a kormányon, meg se mozdítottam és állandóan bekapcsolt. Éjszaka nagyon zavaró volt, na meg szívta is.

(#721) Jadro válasza mgTerminator (#720) üzenetére


Jadro
veterán

Éjszakára kikapcsolható. Engem is zavar ha világít, ezért este 22-től reggelig kikapcsoltam. Bő egy hétig bírja így, az mindenre elég. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#722) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok,
Ezt vagy ehhez nagyon hasonló Watchface-t keresek. Bip-hez megtaláltam, de az a bin fájl nem kompatibilis a gts-sel.
Hátha ti találkoztatok már vele
[kép]
Előre is köszönöm

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#723) hzd válasza mukisrác (#722) üzenetére


hzd
csendes tag

Én ezt használom. [link]

(#724) OrLiX


OrLiX
tag

Sziasztok!
Próbáltam az olasz trükköt. Működik is, nincs kérdőjel, de a telefon nyelvét visszaállítva magyarra, a program olasz maradt. :)
Ez ilyen, vagy vissza tudom állítani a program nyelvét is angolra?
iPhone + Amazfit program

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#725) OrLiX válasza OrLiX (#724) üzenetére


OrLiX
tag

Láma voltam. iOS-en nem a programon belül lehet a program nyelvét állítani. :))

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#726) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Van ez az óraszámlap: [link].
A letöltésre két féle verziót hoz be. Mi a különbség közöttük?

Samsung Galaxy A54

(#727) Userlook


Userlook
tag

Üdv mindenkinek.
A hétvégén lett a családban egy Amazfit gts. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnám beállítani hogy a Facebook Messenger értesítéseket is megkapja. Mert nincs ott a lehetőség, hogy kivalaszam az amazfit appban. Valamiért azt nem írja ott van a wathap meg minden más de a Messenger nincs ott. Valaki tudna benne segíteni? Köszönöm a válaszokat előre is.

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#728) SzakadtZokni


SzakadtZokni
csendes tag

Sziasztok, frissen vásárolt GTS órám kijelzője fehéren villog (néha inkább vibrál). Ezt csak akkor csinálja, ha be van kapcsolva az AOD, viszont nem mindig (teljesen összezavar).

Lényeg a lényeg, működik az AOD, de néha az óra helyett üres képernyőn fehér villódzást produkál. Az egyetlen gyanús egybeesés talán az, hogyha notification van az órán (ami ugyan nem szokott az AOD-n megjelenni), úgy gyakrabban előjön. Találkozott valaki hasonlóval?

Nem hardveres hibának tűnik, mert van hogy tökéletesen működik hosszú órákig, de ki kell emelnem hogy régi AMOLED kijelzőhöz méltóan alacsony fényerő mellett pirosas árnyalatúak a szürkék, amit a fentről lehúzható quick toggle képernyőn várakozva vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#729) Viktor0610 válasza SzakadtZokni (#728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Factory reseteld, párosítsd újra az órát, hátha megoldja.

Samsung Galaxy A54

(#730) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Kaptunk egy frissítést !

(#731) mukisrác válasza muszi0521 (#730) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Bíztam benne hogy lesz benne koppintásra ébresztés, de csak [bugfix-ek] vannak benn

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#732) SzakadtZokni válasza Viktor0610 (#729) üzenetére


SzakadtZokni
csendes tag

Sajnos cserés az óra. Az always on display aktív, közben a fényérzékelő meghülyíti a kijelzőt. Vakuval is sikerült előhoznom a hibát és egyértelmű kijelző / szenzorhiba. Személy szerint visszaadom és elálltam a vásárlástól de egyelőre megszavaztam a bizalmat egy azonos modellnek másik boltból.

(#733) xenon2


xenon2
senior tag

Üdv! Cserélt már valaki mi band 4-et GTS-re? A GPS és a csili-vili kijelzőn kívül miben több? Nem tudom,hogy a band 5 megjelenése előtt érdemes-e venni.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#734) mukisrác válasza xenon2 (#733) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Én, band 4 ment a feleségemnek, nekem jött egy GTS. (De csak azert mert jobban óra formája van)
Még nincsen meg 2 hete, próbálom, szokom.
Nagyobb a kijelző, jobban látom, fényérzékenység egyenlőre rendben van (automatán használom) , napsütésben is látszik

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#735) xenon2 válasza mukisrác (#734) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszi a választ. Ezzel még nem löktél a gts irányába. :D A szívritmus funkcióról van azóta hír? Azzal azonnal kéne. Nem zavar a nagyobb mérete a csuklódon? Én birom,hogy ilyen kicsi a band.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#736) mukisrác válasza xenon2 (#735) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Szívritmus funkcióról egyelpre nem tudok. A mérete nekem pont jó, előtte Huawei W1 volt, az nagyon bumszli volt, folyton beakadt, bevertem mindenhova. A mi band 4 meg túl pici volt nekem.
[band4 vs GTS,1]
[band4 vs GTS,2]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#737) < CyberBob > válasza mukisrác (#736) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Én is tervezem a cserét, mert nekem kicsik a betűk az értesítéseknél. Mennyivel nagyobbak a betűk a gts-nél ill. az üzenet kezelése (messenger, viber, email) van olyan jó mint a band4-nek?
Esetleg tudnál olyan képet küldeni amin látszik az üzenet egymás mellett mindkettőn.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#738) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintetek mi lehet a megoldás arra, hogy egy elvileg ugyanúgy beállított Amazfit és Mi Bandage app párossal a Samsung Galaxy S8+Amazfit Bip mutatja rendben az időjárást, ellenben egy Sony Xperia XZ2 Compact+Amazfit GTS nem.

Samsung Galaxy A54

(#739) Silentfrog válasza Viktor0610 (#738) üzenetére


Silentfrog
veterán

Erre én is kíváncsi lennék ,az óra 17 fokot mutat az időkép 29 fokot. Engem is nagyon zavar. :(((

(#740) mgTerminator válasza Silentfrog (#739) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nálam az volt a megoldás hogy lelakatoltam az amazfitet, hogy ne lője ki a memóriából!

(#741) xenon2


xenon2
senior tag

Ugyanazt tudja az óra más gyártó telefonjaival is,mint xiaomi-val?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#742) Viktor0610 válasza xenon2 (#741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. A kezelőapp ugyanaz.

Samsung Galaxy A54

(#743) Silentfrog válasza mgTerminator (#740) üzenetére


Silentfrog
veterán

És ezt pontosan hogy is kell csinálni? Úgy általánosságban... :B

(#744) mgTerminator válasza Silentfrog (#743) üzenetére


mgTerminator
veterán

(#745) Upo válasza Silentfrog (#743) üzenetére


Upo
addikt

Úgy általánosságban gyártó és rendszer függő. Rá kell keresni.
Vagy hátha ez segít: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#746) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Köszönöm nektek majd bajlódók vele! :DDD

(#747) eneasos válasza Silentfrog (#739) üzenetére


eneasos
csendes tag

nekem még a fok hagyján, de csomoszor semmit nem mutat, viszont ha beszikronizálom telefonnal akkor azonnal megjelenik... :F

(#748) Viktor0610 válasza eneasos (#747) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt próbáld meg, hogy a Mi Fit / Amazfit appot lakatold a memóriában (ennek megoldása telefononként eltérő lehet), engedd neki, hogy a GPS-hez hozzáférjen állandóan.
Nálam így jó. (Igaz, Bip, de szerintem ez tök mindegy )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#749) eneasos válasza Viktor0610 (#748) üzenetére


eneasos
csendes tag

Almán nincs ilyen funkcio tudtommal :N

(#750) Viktor0610 válasza eneasos (#749) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, hát azt passzolom, droidot használok.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.