Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) lfarkas


lfarkas
aktív tag

(#552) Valkűr válasza lfarkas (#551) üzenetére


Valkűr
őstag

Szia! Az orad szoftveres részében a discoverable be van kapcsolva?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#553) lfarkas válasza Valkűr (#552) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia.
Ne mond el senkinek!! NINCS ! :W
:R

(#554) PACSA75


PACSA75
őstag

Hihetetlen, hogy erre az órára nem jelennek meg szép és praktikus óraszámlapok. Egyik ocsmányabb mint a másik. Szerencsére 1 darabot találtam ami tökéletes, de néha cserélném viszont nincs mire. Az analóg modellek szépek, de én pont a digitális kinézetet szeretem, rajta minden infóval. A gyárak között van még kb 2 db használható, de ennyi. A Bip re rengeteg szép verzió volt, csak annak a kijelzője nem tetszett, imádom az amoledet.

(#555) _ _ _ _ _2 3 válasza PACSA75 (#554) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Végre valaki! Tök ugyanez a véleményem, csak nincs összehasonlítási alapom. Már annak örültem, hogy úgy ahogy látszik a kijelző. Eredetileg egy Huwaei Band 3 pro volt tervben.

Mindezek ellenére.... 10/9 - ,ha én fejlesztő lennék: Térképen lásd, ne, csak egy vonal, minden - mindenhova állítható lenne (mit, hová jelez, pl. miért pont 8000 lépés). Telefon nélkül működjön a zene, hívás, ilyesmi. Samsung Esim-ekről beszélek, de halál ízléstelen az a cucc!

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#556) szpali válasza PACSA75 (#554) üzenetére


szpali
addikt

Melyiket használod?
Én ezt dobtam fel rá:

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#557) PACSA75 válasza szpali (#556) üzenetére


PACSA75
őstag

Eddig ez tetszik a legjobban. Neked viszont szerencséd van, mert ha bejön ez a Nike stílus, ebből nagyon sok változat van.

[ Szerkesztve ]

(#558) AiRLAC


AiRLAC
addikt

Én ezt használom

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#559) szpali válasza PACSA75 (#557) üzenetére


szpali
addikt

ezt néztem én is,
de nagyon sok rajta az infó, nekem ez már túl kusza :N

a nike pipa meg olyan, hogy elvagyok vele, bár egy akku % igazán lehetne ott, mert most épp lemerült az óra (elfelejtettem tegnapelőtt töltőre dobni és csak holnap (ma) este érek haza :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#560) szpali válasza AiRLAC (#558) üzenetére


szpali
addikt

ez egész pofás, lehet teszek vele egy próbát :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#561) Valkűr válasza szpali (#559) üzenetére


Valkűr
őstag

Ha a pipa nem fontos itt egy többkijelzös

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#562) PACSA75 válasza szpali (#559) üzenetére


PACSA75
őstag

Nekem éppen ez tetszik benne, ráadásul tökéletesek a méretek, minden olvasható, nem túl színes, csak amennyire kell.

(#563) rush0205


rush0205
tag

Sziasztok! Érdeklődnék mennyire lett jobb az óra a teszt írása óta. Jobb lett a GPS jelfogadás, értesítések kezelése? Sajnos a bipem haldoklik, azt keresem az utódját, köszi előre is a segítséget.

(#564) Valkűr válasza rush0205 (#563) üzenetére


Valkűr
őstag

A GPS kerékparos oram sem fog hamarabb jelet, sőt... Szerintem teljesen jo az ora GPS jele...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#565) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, most gondolkodom azon, hogy a Stratos 2 órámat lecserélem egy GTS-re.

Szerintetek van értelme?

Nekem a GPS funkció a legfontosabb, azaz hogy túrázásaimat pontosan tudja mérni, napi ca 14-16 óra( közben tölthetem 1/2-1 órát amikor pihenünk)

Válaszokat előre is köszönöm! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#566) hdman válasza PACSA75 (#557) üzenetére


hdman
őstag

Kérhetnék egy linket? Köszi

Sopron city :)

(#567) PACSA75 válasza hdman (#566) üzenetére


PACSA75
őstag

Persze:[link]

(#568) bjames válasza padi68 (#565) üzenetére


bjames
aktív tag

Különösebben nem ismerem a stratos 2-t, de kétlem hogy a gts jobb lenne túrázásra. De majd ír olyan aki már használta ilyen célból.

(#569) hdman válasza PACSA75 (#567) üzenetére


hdman
őstag

:C :R :R :R

Sopron city :)

(#570) lfarkas válasza padi68 (#565) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szerintem a stratos2 komplettebb készülék. Több memória, több tárolható oralap az órában, több megjelenitheto adat az oraban, .... Stb. A gts kijelzoben szebb, tuti vizhatlan, nincs pc-es progi, 3 db oralapot tárol. aksi idoben többet bír. Mindkét óra kompromisszumot kér a használata során. Mondom, szerintem.

(#571) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szeretnék venni egy Amazfit GTS (Global) órát és most a Geekmaxi oldalán Lengyel raktárról eltudnék hozni egyet cirka 37000 forint körül 2 év garival.

A kérdés a következő, ha bármi gondom lenne vele hova kell fordulnom a garival?!
Itt Magyarországon tudom küldeni valahova vagy Kínába?!

Előre is köszi a segítséget!

" Just remember Manchester is RED! "

(#572) szpali válasza Zimmi91 (#571) üzenetére


szpali
addikt

Itthon leginkább sehova... Keress egy közösségi (EU) adószámos vállalkozó vagy céges ismerőst és rendeld meg az eustockról 33e Ft-ért :U ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#573) ArsenalF válasza rush0205 (#563) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Jobb, sokkal. Hiába írták sokan már régebben is hogy nincs semmi baja, hát nekem volt. Volt hogy 5-10 percig álltam a ház előtt jó nagy szabad téren hogy befogja a GPS-t és indulhassak, hazafelé munkából, a belvárosból még rosszabb volt, mert ott meg nagyon szűk kis utcából kellett elindulni. A múltkori update óta azért már sokkal jobb a helyzet. Nekem a biciklis Garmin sokkal hamarabb talál jelet még most is, de az az 1-2 perc várakozás a házak között nekem már teljesen elfogadható.

(#574) padi68 válasza lfarkas (#570) üzenetére


padi68
senior tag

:R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#575) _ _ _ _ _2 3 válasza ArsenalF (#573) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

+1 (És akkor frissítem majd... ),csak én bemelegítek futás előtt, mire kezdem megtalálja a jelet az bőven jó, amikor mégsem, az a biciklizés, mert azt azonnal kezdem (kezdeném), és akkor ott állsz a biciklivel, na lesz-e jel? Nem lesz jel... bingo!

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#576) Mikszi


Mikszi
tag

Szép napot!
Ma lettem egy ilyen kütyünek a majdnem boldog tulaja. Boldogságomat csak egy dolog árnyékolja be, konkrétan nem tudom elindítani az órát. Bekapcsolásnál kidob egy QR kódot. az felvinne egy weboldalra ami nem elérhető. Ilyenkor mi a teendő? A segítséget előre is köszönöm.

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#577) Mikszi válasza Mikszi (#576) üzenetére


Mikszi
tag

Problem solved......
Az amazfit alkalmazással kellett beolvastatnom a kódot, már frissíti is a firmwaret. :)

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#578) bexinho23


bexinho23
őstag

Üdv!

Van arra mód, hogy beállítsam az akku töltöttség X%-nál való figyelmeztetését? Notify-ban be lehet állítani a telefon akkutöltöttségére vonatkozó jelzést, órára vonatkozót nem találtam.

(#579) szpali válasza bexinho23 (#578) üzenetére


szpali
addikt

az óra 15-10-5%-nál sikít ;)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#580) bexinho23 válasza szpali (#579) üzenetére


bexinho23
őstag

Na ezt nem tudtam, köszi. :) Mindig 20-30%-nál tettem töltőre, sosem tudván, mikor lesz szükségem másnap a GPS-re.
Tegnap este kiment a fejemből a töltés, ma pedig már nem leszek töltő közelben, csak holnap reggel. De remélem, hogy normál (folyamatos értesítés, 10 percenkénti pulzusmérés) használattal reggelig ki fogja bírni (jelenleg 22%). :D

(#581) PACSA75 válasza bexinho23 (#580) üzenetére


PACSA75
őstag

Ennyivel még akár 2 napig is kibírja.

(#582) PACSA75


PACSA75
őstag

Őrület ez a sok szar óraszámlap. Nem is értem emberek miért ölnek időt ilyen ocsmány művek meg alkotására😭.

(#583) Arween


Arween
senior tag

üdv mindenkinek,tegnaptól én is tulaj lettem,egy szétesett bip-et váltottam gts-re,eddig nagyon tetszik :) Én csak a mi bandage-t haszálom alkalmazásként ,ebben minden számomra fonts dolog jól beállítható,viszont tegnap esti alvásidő mérésem 0 volt ,ezt esetleg be kell kapcsolni vaahol pluszban az órán?

(#584) stampedli


stampedli
tag

Sziasztok! Olyat tapasztalt más is, h töltés közben magas frekvencián sípol az óra? Én egyébként nem hallom, barátnőm igen, pedig ő sem kutya. :D

(#585) bexinho23


bexinho23
őstag

En az 5 eves asus laptopom toltojenel hallom ugyanezt. De mar 1-2 eve igy van, es semmi problema nincs belole. A biztonsag kedveert azert kihuzom a hosszabbitobol, amikor nem hasznalom:)

(#586) PACSA75 válasza stampedli (#584) üzenetére


PACSA75
őstag

Más készüléknél tapasztaltam már (ezzel a órával még nem). Kipróbáltad másik hosszabbítóban / aljzatban?

(#587) rush0205


rush0205
tag

Futás közben mennyire reagál jól a csukló felemelés kijelző bekapcsolásra, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?Bipet váltanék, a Gts is benne van a látókörben, csak úgy megszoktam a transzflektív kijelzőt, lehet zavarna, hogy futás közben nyomkodnom kell, hogy lássam az adatokat. Stratos 3 érdekel még, csak az böszme nagy lenne a gizda csuklómon, ezért hajlok a Gts felé, csak nagy a vacila 🤔

(#588) _ _ _ _ _2 3 válasza rush0205 (#587) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Nem gördülékeny a dolog, de használható, rázogatod vagy másik kézzel ráböksz gyorsan.

(,de én nem frissítettem egy ideje)

[ Szerkesztve ]

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#589) stampedli válasza PACSA75 (#586) üzenetére


stampedli
tag

Igen, különböző dugaljakban, különböző töltőkkel töltve is hallja mindkettőnk ugyanezen típusú óráját. Nem para sztem, csak eddig nem vettük észre más eszköznél. Ezért gondolom, h ez általános jelenség, csak nem mindenki hallja, mint ahogy én se igazán.

[ Szerkesztve ]

(#590) G. Gattuso


G. Gattuso
lelkes újonc

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A GTS minden értesítése megjelenik kivéve az smst. Az amazfit gyári alkalmazásával használom, ott engedélyeztem az SMS fogadását, de akkor semm jelzi. A telefon Huawei P Smart. Mi lehet a probléma?

(#591) balii22


balii22
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna egy leírást adni hogyan tudom előcsalogatni az emojikat és az ékezetes betűket az órán? Illetve normális sortörés is jó lenne még. :R

(#592) rosszkutya válasza rush0205 (#587) üzenetére


rosszkutya
tag

Nekem tökéletesen teszi a dolgát, minden csuklóemelésre precízen reagál. Viszont ha nálad a Stratos 3 a másik versenyző, és rendszeresen sportolsz, akkor azért érdemes lehet elgondolkodni az esetleges kompromisszumon, mert a Stratosban jóval fejlettebb adatfeldolgozó algoritmus dolgozik, és a precízebb pulzusmérés érdekében, bármilyen Bluetooth-os mellkaspánt kapcsolható hozzá.
De egyébként, a helyén kezelve, a GTS is egy nagyon szerethető társ lehet a mindennapokban és a futáshoz egyaránt, én nem csalódtam benne. ;)

(#593) rosszkutya válasza balii22 (#591) üzenetére


rosszkutya
tag

Szia!
Az ékezetes karakterek megjelenítéséről ebben a HSZ-ban találsz némi útmutatást, viszont az emojik életre keltésének pontos menetére már sajnos nem emlékszem (itt már nekem is a fórum keresőjére, és a Google segítségére kellene támaszkodnom), de az az egy biztos, hogy az alap Amazfit appal nem működik, csak a Notify & Fitness alkalmazással, vagy egy bizonyos modolt Amazfittel. Nálam csak az előbbi működött (, de már nem használom, mert sehogy sem tudtam összebarátkozni a Notify & Fitness működésével, és feleslegesen komplikált felépítésével.)
A sortöréssel kapcsolatban sajnos nincs infóm.

[ Szerkesztve ]

(#594) rush0205 válasza rosszkutya (#592) üzenetére


rush0205
tag

Köszi szépen, szerintem marad a GTS, nem űzöm profin, csak hobbi szinten, a bip is teljesen megfelelt nekem, csak haldoklik. Stratos 3 a munkám miatt se lenne kényelmes megoldás.

(#595) rush0205


rush0205
tag

Milyen zenelejátszó programot tud vezérelni az óra? Poweramppal működik?

(#596) mgTerminator válasza rush0205 (#595) üzenetére


mgTerminator
veterán

Spotify-al használom, a PowerAmp-ot nem használom már évek óta szóval azt nem tudom...

(#597) Jadro válasza rush0205 (#595) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem megy poweramppal.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#598) rush0205 válasza Jadro (#597) üzenetére


rush0205
tag

Köszi 😉

(#599) muszi0521


muszi0521
aktív tag

Segítséget kérnék az appok terén ios és android ! Kapcsolat és egyéb !

(#600) muszi0521 válasza muszi0521 (#599) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Sikerült rendben van !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.