Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) PACSA75 válasza muszi0521 (#600) üzenetére


PACSA75
őstag

Ennek örülünk, mert nem értettük a kérdést. Legközelebb írd körül jobban a problémádat.

[ Szerkesztve ]

(#602) muszi0521 válasza PACSA75 (#601) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Bocs beüzemelési gondom volt !!

(#603) AiRLAC válasza muszi0521 (#602) üzenetére


AiRLAC
addikt

Meg fogalmazási;) Ez ugye egy fórum, szóval ha leírod érthetően a problémát, az segít. Ha megvan a megoldás és azt is leírod, az meg másoknak segít, ha hasonló problémával találkoznak. Sharing is caring.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#604) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok, használ valaki olyan szíjat amin nincs csat?! Ha szorosabbra húzom a csuklómon, nyomot hagy és kicsit zavaró, főleg alvás közben, gondolkozom vmi szövet szíjon amin nincs csat. Nem tudom ezek mennyire stabilak?! Tart rendesen a csuklón?! Vagy vmi gumis belebújós?! Ha bármiféle ötlet van azt megköszönöm! :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#605) batabe válasza Zimmi91 (#604) üzenetére


batabe
senior tag

(#606) Zimmi91 válasza batabe (#605) üzenetére


Zimmi91
addikt

Otthon ránézek majd, köszi :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#607) AiRLAC válasza Zimmi91 (#604) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nézd meg ezt a visszahajtós fajtát
Nylon Loop Band For Amazfit
https://a.aliexpress.com/_BUXz7J

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#608) Zimmi91 válasza AiRLAC (#607) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ez lesz a nyerő igen, erre gondoltam :) Köszi!

" Just remember Manchester is RED! "

(#609) batabe


batabe
senior tag

Jött valami frissítés az órához

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#610) bjames válasza batabe (#609) üzenetére


bjames
aktív tag

S valóban :)

(#611) batabe válasza bjames (#610) üzenetére


batabe
senior tag

Hát ezek nem túl ígéretes újítások, de legalább mutatja, hogy mi változott. Régen nem nagyon volt ilyen

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#612) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Hát elég érdekes az ébresztő....

(#613) _ _ _ _ _2 3 válasza AiRLAC (#603) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

:DD

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#614) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok :)
Gondolkodom ilyen óra be szerzésén, jelenleg egy MiBand 3-at használok előtte egy MiBand 2-őt használtam.
Az lenne kérdésem, hogy amazfit appban megjelennek a mifitben el ért eredményeim ha be jelentkezem ugyan azzal a profillal?
Előre is köszönöm. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#615) batabe válasza mgTerminator (#612) üzenetére


batabe
senior tag

először nem értettem a Nap-ot, de megnéztem, létező angol szó, sziesztát, szundit jelent, de általában a snooze-t szokták erre haszálni, furcsa volt..

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#616) mgTerminator válasza batabe (#615) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen a snooze ki is fért volna simán...

(#617) szpali válasza erikke17 (#614) üzenetére


szpali
addikt

igen

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#618) EnRg


EnRg
tag

Hi!
Pár napja használom én is ezt az órát,annyi kérdésem lenne,hogy az első gyári óralapon hiába választom ki "all day heart rate" widgetet szerkesztésnél,nem mutat semmit,csak fekete sáv van....A többi ,időjárás,stb,látszik...Notify appal használom

(#619) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!

Október vége óta van meg az órám, elsősorban sportoláshoz vettem, úszáshoz szerettem volna használni, azt írják, hogy automatikusan felismeri az úszásnemet, én mellúszásban úszom ezt kétszer ismerte fel, a többi alkalommal pillangó úszásban méri, mindegy milyen úszásnemben úszok akkor is pillangó úszás. Valószínű az órát visszaküldöm, de szerintem ezt nem lehet javítani, szerintetek mi lehet a rossz vki tapasztalt hasonlót?

(#620) AiRLAC válasza Bella80_ (#619) üzenetére


AiRLAC
addikt

Erre keress valami komolyabb modellt, pl. Garmin Forerunner 935 vagy Samsung Gear Fit 2 Pro.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#621) Bella80_ válasza AiRLAC (#620) üzenetére


Bella80_
tag

Ennek az órának is kellene tudnia valószínű az enyém hibás lehet akkor.

(#622) AiRLAC válasza Bella80_ (#621) üzenetére


AiRLAC
addikt

Persze, a mellúszásszenzora romlott el, küldd vissza nyugodtan, tuti kicserélik. :DDD

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#623) Bella80_ válasza AiRLAC (#622) üzenetére


Bella80_
tag

Nem értem miért kell kőtegedni én csak kérdeztem gondoltam hátha valaki tud adni rá normális választ. Megnyugtatásképpen írom, hogy egész évben heti 5x megyek úszni, tehát nemcsak most kezdtem el, hátha ez megnyugtat.

(#624) szpali


szpali
addikt

Nahát! Új lett az Amazfit app :Y

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#625) lfarkas válasza szpali (#624) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia!
És mi lett az új verzió szám? Én nem látok megújulást!
JA DE! Bocsi !

[ Szerkesztve ]

(#626) rush0205


rush0205
tag

Sziasztok! Beléptem a klubba bip után, egyenlőre az Amazfit alkalmazással használom csak, minden jól működik, egyedül a viber üziket nem kapom meg sajnos, pedig az is be van állítva a programban, van valakinek valami ötlete?

(#627) bjames válasza lfarkas (#625) üzenetére


bjames
aktív tag

A felületet teljesen átszabták, előnyére.

(#628) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Szerintetek van lehetőség arra hogy az időjárás adatokat másik forrásbóltöltse be? Éjaszaka van , 16 fok és 3 uv-t és 6 C fokot ír az óra. Frissül változik de hülyeség amit kiír.

(#629) bexinho23 válasza Silentfrog (#628) üzenetére


bexinho23
őstag

Ugyanez van nálam is. Szerintem egy bug. Most is 6 fokot mutat. Ha telefonon kilövöm az Amazfit-et, majd újraindítom, akkor lefrissíti az időjárási adatot is az órán, majd kis idő múlva ismét beáll erre a 6 fokra. Rémisztő, hogy nem képesek megoldani. Annak idején a BIP-nél a frissítéssel volt állandóan problémám.

(#630) Silentfrog válasza bexinho23 (#629) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én úgy veszem észre napjába 1-2 alkalommal frissít megától akkor is hibás értékeket mutat.
20 fok van az időkép szerint és 6 ffokot mutat a frissítés szerint. Telefonon is van pár ilyen app, de a jobbaknál megválaszthatod az adatbázist melyiket használja. Itt nem találtam ilyet

(#631) EnRg


EnRg
tag

Hi!
Az utóbbi pár napban,folyamatosan lecsatlakozik a telóról ill. az Amazfit appról, ha pedig újra rácsatlakozik, a GPS-t is frissíteni akarja,viszont az mindig sikertelen.... :U Csináltam már FR-t,újrapárosítottam mindent,ill. az Amazfit-et is újratelepítettem,de a hiba megmaradt sajnos....

(#632) tibcsi0407 válasza EnRg (#631) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Telefonod nem lövi ki az app-ot? Nálam újabban az app záródik be valamiért.

https://utdetailing.hu/

(#633) szpali


szpali
addikt

Valakinek megvan a https://www.apkmirror.com/apk/huami/amazfit-watch/amazfit-watch-4-1-0-play-release/amazfit-4-1-0-play-android-apk-download/

4.1 apk telepíthető formában, mert ez a csomagolt verzió nekem sehogy sem akar települni...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#634) EnRg válasza tibcsi0407 (#632) üzenetére


EnRg
tag

Konkrétan mire gondolsz?
Párosítás megvolt,engedélyezések (hívás,sms...stb) ok, GPS a telón bekapcsolva , mégis van amikor 2 perc kell az Amazfit appnak ,hogy újra csatlakozzon a telóhoz....

(#635) tibcsi0407 válasza EnRg (#634) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mert az Amazfitet kilövi a telefonod. Erre gondolok.

https://utdetailing.hu/

(#636) EnRg válasza tibcsi0407 (#635) üzenetére


EnRg
tag

értem
de ,miért most? :)
3 hétig ok volt,most kezdett meghülyülni :U

(#637) tibcsi0407 válasza EnRg (#636) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hát azt én nem tudhatom. :D Azért kérdeztem, hogy milyen a telfeonod. Huawei, Xiaomi telefonok szeretik kilövöldözni a cuccokat, de a Oneplus-nak is kell egy két beállítás, hogy normálisan viselkedjen.

https://utdetailing.hu/

(#638) EnRg válasza tibcsi0407 (#637) üzenetére


EnRg
tag

Xiaomi Mi Max 3

(#639) tibcsi0407 válasza EnRg (#638) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Miui simán kilövi, ha nem jól van beállítva.

https://utdetailing.hu/

(#640) G. Gattuso


G. Gattuso
lelkes újonc

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Tegnap frissítette magát az óra és azóta nem jön semmi értesítés rá. Hívás értesítés sem. Mi lehet a gond. Természetesen a gyári appban be van állítva minden, hogy jelezze ki. A telefon Huawei P Smart. Köszönöm a segítséget.

(#641) Silentfrog válasza G. Gattuso (#640) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szintén zenész, ma frissített azóta nem jön àt semmi értesítés. 😔 Màs nektek psi milyen szàmot mutat? Szerintem elég aktív vagyok heti 3-4 alkalommal 12 km séta is megvan azokon a napokon is csak 1 pontot kapok. 10 perc futàsra meg 30 pontot dob??

[ Szerkesztve ]

(#642) G. Gattuso válasza Silentfrog (#641) üzenetére


G. Gattuso
lelkes újonc

Van tipped mi lehet a probléma? Ez nagyon nem jó így...

(#643) Silentfrog válasza G. Gattuso (#642) üzenetére


Silentfrog
veterán

A beàllítàsok nem vàltoztak egyértelmű hogy a frissítés cseszett el valamit,sajnos én sem tudom a megoldást.

(#644) rush0205


rush0205
tag

Nekem is frissült ma, és semmi problémát nem tapasztaltam!

(#645) muszi0521 válasza rush0205 (#644) üzenetére


muszi0521
aktív tag

Nálam is rendben van , mondjuk nem androidon használom !

(#646) rush0205


rush0205
tag

Én droidon, mi 8

(#647) batabe válasza rush0205 (#646) üzenetére


batabe
senior tag

Én is androidon, mi9 és minden rendben

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#648) G. Gattuso


G. Gattuso
lelkes újonc

Nektek az óra frissítette az átállítást?

(#649) G. Gattuso


G. Gattuso
lelkes újonc

Nekem nem.

(#650) Silentfrog válasza G. Gattuso (#648) üzenetére


Silentfrog
veterán

Itt az órával minden rendben. Lestem is hogy de sokat aludtam. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.